ліга

Український захисник Лейкерс Святослав Михайлюк став найрезультативнішим у матчі G Ліги Саут Бей Лейкерс – Кантон Чардж (112:115 ОТ). За 34 хвилини гравець збірної України набрав 29 очок (9/13 двоочкових, 3/11...UkrBasket

Львівська "Енергія" здолала вдома "ІнБев/НПУ" (Житомир/Київ) з рахунком 4:2 у матчі 12 туру Екстра-ліги. Гал-info

Реал на останніх хвилинах матчу вирвав перемогу в Бетіса в рамках 19-го туру Ла-Ліги. Чемпион

Лідер групи "Б" української другої футбольної ліги "Кремінь" вийде з відпустки 20 січня.Ua-football

Українець Святослав Михайлюк у складі Саут-Бкй Лейкерс взяв участь у матчі Ліги розвитку проти Кантон Чардж.Його колектив програв 115:122.Святослав набрав у матчі 29 очок за 34 хвилини ігрового часу. Актуально: Онлайн-трансляція матчів...Чемпион

Видео пятого гола Зозули в сезоне

на 86-й хвилині (1:1). Автором такого важливого для "Альбасете" м'яча став Роман Зозуля, який вп'яте вразив ворота суперників в Ла Лізі 2. Цього разу український форвард в один дотик замкнув крос з флангу.Ua-football

Прімера. Огляд матчів 19 туру

Усе найцікавіше з туру Ла Ліги - на даній сторінці. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Клуб вищого дивізіону Іспанії (Ла Ліги) «Уеска» хоче орендувати воротаря «Реала» та національної збірної України з футболу Андрія Луніна до кінця сезону. Западная информационная корпорация

"Ліон" втрачає, "Лілль" перемагає

Новий тур чемпіонату Франції стартував доволі несподівано. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Відома порноактриса Міа Халіфа розповіла, що взяла участь у проекті англійської Прем'єр-ліги. ICTV

Лідер "Карпат" обирає між "Динамо" та Ла Лігою

Раніше повідомлялося, що в іспанський клуб може перейти Василь Кравець. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Аутсайдер Ліги 1 призначив нового головного тренера

"Страсбур", "Валансьєн", ПСЖ, "Ланс", "Генгам", а також аравійський "Аль-Хіляль". Додамо, що після 18 турів "Діжон" займає 18 місце в таблиці Ліги 1.Ua-football

Черговий розіграш Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України стартує 1 лютого. Боротьбу за почесний трофей поведе 51 команда.Западная информационная корпорация

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко в жартівливій формі привітав команду з розгромною перемогою над Бертоном у півфіналі Кубка ліги.На своїй сторінці в Instagram гравець написав."Хлопці сьогодні запалили", - зазначив ЗінченкоПереглянути цей допис в InstagramLads was on fire tonight...Чемпион

За результатами матчів 1/8 фіналу кубка Тернопільської футзальної ліги, згідно кубкової сітки визначилися всі чотири пар 1/4 фіналу...Спорт Тернопільщини

Манчестер Сіті знищив Бертон в першому півфінальному матчі Кубка Ліги. Чемпион

Український футболіст Зінченко забив перший гол за Манчестер Сіті

гол у складі англійського клубу «Манчестер Сіті».22-річний українець забив ударом з-за меж штрафного майданчика на 37 хвилині півфіналу Кубку англійської ліги проти клубу «Бертон Альбіон». Цей гол став четвертим для його команди в цьому матчі.Зінченко перейшов до «Манчестер Сіті» у...Zklive

Перший півфінальний матч Кубку Англійської ліги Манчестер Сіті Бертон Альбіон розпочнеться о 22:00 за київським часом. Українець Олександр Зінченко розпочне поєдинок з перших хвилин.Про це повідомляє...Чемпион

Зінченко - в стартовому складі Сіті на матч Кубка ліги з Бертоном

Українець вже традиційно зіграє на лівому фланзі оборони городян. Manchester City (@ManCity) 9 января 2019 г. Ua-football