ліга чемпіонів

Сьогодні "Шахтар" зіграє проти "Динамо"

Для донецької команди цей матч вже не має турнірного значення. Як раніше повідомлялося, "Шахтар" потрапив число найсильніших команд в Лізі чемпіонів. Ваші новини

Федорчук: Я - амбіційний, сидіти на лавці запасних - це не моє

Зрозуміло, що кожному футболісту хочеться грати кожен тиждень. - Хто твій фаворит у фіналі Ліги Чемпіонів?- Звісно, Ювентус.Новини футболу

Луческу зробив зухвалу заяву щодо чемпіонства "Спартака"

в російському футболі... Коли я тільки підписав договір, московські газети влаштували кампанію проти мене, я їх розумію. Вони хочуть, щоб Ліга чемпіонів булатам", - сказав Луческу.Нагадаємо, "Зеніт" посів третє місце, поступившись "Спартаку" і...Online.ua

У послугах Реброва зацікавлені європейські команди

зараз на адресу тренера. Товариші, схаменіться! Стільки трофеїв за три роки роботи, вперше після Валерія Лобановського команда вийшла в плей-офф Ліги чемпіонів, вперше взагалі з'явилася якась стабільність! Купа дебютантів з клубної школи... До цього мені більше нічого додати, а спади...Sportanalytic

варіант із заміною Кубка конфедерацій на турнір схожий на клубний чемпіонат світу. У новому турнірі мають грати два останніх переможця Ліги чемпіонів, Ліги Європи, Кубка Лібертадорес і фіналісти цих змагань. Азію, Африку, Північну Америку і Центральну Америку представлятимуть по одному...Чемпион

Бейл і Карвахаль повністю відновилися після травм

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться в Кардіффі 3 червня і розпочнеться о 21:45.Ua-football

Екс-гравець "Шахтаря" залишиться в АПЛ

Цьогорічні чемпіони Англії збережуть колишню зірку "Шахтаря". "Челсі" знову гратиме в Лізі чемпіонів. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Монако" підписало бомбардира "Андерлехта"

Лідер бельгійського "Андерлехту" Юрі Тілеманс став гравцем півфіналіста Ліги чемпіонів 2016-17 французьким "Монако", повідомляє УНН з посиланням на сайт "монегасків"."Монегаски" підписали з футболістом контракт до 2022 року. Про суму трансферу...Unn.com.ua

А перший тур групового етапу Ліги чемпіонів заплановано на 12-13 вересня. Потихеньку вимальовується і розклад посіву учасників кваліфікаційних етапів Ліги чемпіонів наступного сезону.НОВА Тернопільська газета

Вілліан не збирається залишати Челсі

Півзахисник "Челсі" Вілліан стверджує, що не планує залишати "Стемфорд Брідж". Зараз команда знову гратиме в Лізі чемпіонів. Ua-football

цьому сезоні. Особливо це стосується результатів в АПЛ, які призвели до незадовільного шостого місця. Понад усе він хотів потрапити у Лігу Чемпіонів, сподіваючись, що його команда виграє цю гру. Фактично перемога та вихід у груповий етап елітного турніру Європи означає,...Чемпион

з Анже 27 травня. Нагадаємо, Емері перший сезон проводить у ПСЖ. Йому вдалося виграти Кубок ліги, але парижани вилетіли з Ліги Чемпіонів і...1NEWS

Таки "Особливий": Моурінью встановив два єврокубкових рекорди

рекорди.Як повідомляє ONLINE.UA, "Особливий" став першим тренером, що виграв єврокубки з трьома різними клубами.Також він став першим тренером, двічі вигравши Лігу чемпіонів і Лігу Європи з різними клубами.Свій перший євротрофей Моурінью виграв у 2003 році. У фіналі Кубка УЄФА "Порту"...Online.ua

Герой футбольного дня.

врешті, провальну боротьбу у чемпіонаті Англії. Але ж він зумів втерти носа скептикам, зумів вийти сухим з води. Путівка до Ліги чемпіонів, а з нею й нові спонсорські контракти та фінансові вливання у кишені, два внутрішніх трофея у кишені...Ua-football

Моуріньо-тріумфатор, вирок Мессі та стадіон для Зорі.

престижу. Жозе Моуріньо в першому ж своєму сезоні на чолі "Манчестер Юнайтед" виграв єврокубковий турнір та повернув червоних дияволів до Ліги Чемпіонів. Ліонелю Мессі не вдалось уникнути покарання за свої махінації з податками. Верховний суд Іспанії залишив вирок аргентинцю в...Ua-football

Захисник Шахтаря Бутко: Хотілося б вже і Лігу чемпіонів виграти

розповів про амбітні плани донеччани.Повідомляє Футбол газета. "Напевно, якщо виграли в цьому сезоні чемпіонат і Кубок, хотілося б вже і Лігу чемпіонів виграти.Тим більше, що клуб перемагав в Лізі Європи, але Лігу чемпіонів ще не вигравав. Я так думаю, це...Футбол газета

світі команда, коли мені здавалося, що я нагірший в світі тренер, ми змогли виграти три трофеї і пройшли відбір до Ліги чемпіонів завдяки перемозі в турнірі, а не фінішували другими, третіми або четвертими", - зазначив фахівець, "Ми домоглися честі грати...Чемпион

Манчестер Юнайтед став п

До вчорашнього дня лише чотирьом клубам вдавалося виграти всі три головних єврокубкових турніру під егідою УЄФА: Кубок європейських чемпіонів / Ліги чемпіонів, Кубок УЄФА / Ліги Європи і Кубок володарів кубків. "Ювентус" Кубок європейських чемпіонів: 1985, 1996 Кубок УЄФА /...Ua-football

Португальський фахівець став першим тренером, який двічі вигравав Кубок УЄФА/Лігу Європи та Лігу чемпіонів. Winner. pic.twitter.com/8qouf1cC3y...Чемпион