лівий фланг

Росія запускає новий небезпечний проект в Європі: в мережі стурбовані

(DEMYC), яка займається зміцненням "постійних зв'язків між центристськими і правоцентристськими партіями по всьому світу".Не менш пильну увагу приділяють в Кремліі лівому флангу. У лютому 2016 року колишній глава російського федерального агентства у справах молоді "Росмолодь" Сергій Поспєлов провів зустріч з...Online.ua

"Арсенал-Київ" U-19 - "Карпати"" U-19 - 0:2

Романа Толочка і Олега Гараса створили низку гольових моментів, два з яких втілили у голи.Спочатку Андрій Ременюк отримав м’яч на лівому фланзі, протягнув його уперед, змістився у центр — і пробив у протихід голкіперу господарів. Відтак влучний постріл у правий...Галичина спортивная

"Скала" здобула першу весняну перемогу

Матчем проти ФК «Полтава» стрийська команда прощалася з місцевими уболівальниками у цьогорічному чемпіонаті серед команд Першої ліги. Навісну подачу з лівого флангу Поручинський завершив влучним ударом головою.Галичина спортивная

ФК "Тернопіль" розійшовся миром з "Нафтовиком"

трішки, щоб зняти павутину з воріт суперника. Віталій Богданов у невластивій для себе манері замикав ударом головою навісну передачу з лівого флангу, але м’яч прокотивши фактично по лінії воріт, у рамку не влучив. Як і не зумів замкнути теж ударом...Галичина спортивная

Виїзний синдром знову забрав очки у "Руху"

пробити головою — цього разу укол господарів виявився холостим. А наступальна тактика гостей з Винник врешті-решт принесла плоди — на лівому фланзі розпочав атаку Володимир Бідловський, Ярослав Кінаш продовжив її, перевівши м’яч на дальню штангу, куди стрімко набіг Святослав Зубар...Галичина спортивная

в українському інформаційному просторі. " Мені здається, те, що було мейнстримом, а сьогодні забуте, те, що залишилося між правим і лівим флангами, поміж двох сил, як казав Володимир Винниченко, — практично забуте. І ми зовсім не бачимо тієї середини ",...Зеркало недели (газета)

Кропивницька «Зірка» програла заключний домашній матч чемпіонату (ФОТО)

виконанні Романа Карасюка. Незабаром тривожний дзвіночок для наших футболістів пролунав, коли захисники Зірки дозволили Деулу Бойю на 78-й хвилині пройти лівим флангом, увійти у штрафну і прострілити - загрозу ліквідував Паст. За хвилину страж воріт червоно-жовтих був безсилий. В опорній...Гречка

"Динамо" вперше в сезоні здобуло перемогу над "Шахтарем"

його партнер по команді Дентіньо точно пробив по порожніх воротах. Вирішальний момент у грі стався на 71-й хвилині. Антунеш з лівого флангу навісив на дальню штангу, Морозюк прийняв і відпасував в центр. Звідти Ярмоленко пробив точно в ближній кут. А...5 канал

Шахтар - Динамо - 2-2: онлайн трансляція матчу

видав розкішну передачу у карний майданчик на Дентіньо.Той обіграв Коваля і вразив порожні ворота58 хв.ГОООООООООООООООООООООООООООЛ -Дентіньо56 хв. швидка атака "гірників" лівим флангом. Алан Патрік увірвався у володіння киян зліва і віддав передачу на Феррейру. Факундо пробив з 11-ти метрів у...Online.ua

Віктор Вацко: "Карпати" домовились по контракту з новим лівим захисником"

що вже домовився по контракту і вміє забивати гарні голи дальніми ударами", — написав у твіттері Вацко. Відзначимо, що наразі лівий фланг оборони "левів" закриває орендований Микола Матвієнко. Схоже, що по завершенні сезону він повернеться до Шахтаря, а на ліву...Галичина спортивная

Збірна України U-16 розбила Чорногорію

не віщували розгромної перемоги для нашої команди. «Синьо-жовті» першими пропустили у власні ворота, і сталося це на 24-й хвилині. Атака лівим флангом із наступною розрізною передачею до району штрафного майданчика завершилася тим, що одразу кілька українських захисників програли позиційну боротьбу,...Спорт.ua

"Нива" - "Рочин" 0:1: переламали гру і здобули перемогу

те, що проявив себе з хорошої сторони. Не тренується наразі в загальній групі лівий захисник Арсен Процищин, а відтак на лівому фланзі оборони й надалі грає Роман Васюта. Що цікаво, на заміні у Володимира Підкіпняка у цьому поєдинку залишилися Андрій...Галичина спортивная

"Скала" U-19 програла "Олександрії" U-19

коли гості вже вели в рахунку. Єдиний гол команда Ігоря Костирі провела на 56-й хвилині після вкидання з аута на лівому фланзі і грубих помилок захисників «Скали». Капітан олександрійців Павло Пастухов встиг практично з лінії воріт зробити навісну подачу, яку...Галичина спортивная

"Шахтар" втратив очки у протистоянні з "Олімпіком"

був влучним. Стартова активність футболістів Шахтаря дозволила вже на 50-й хвилині зрівняти рахунок. Марсіо Азеведо пройшов до штрафного зі свого лівого флангу та прострілив на дальню штангу, де в падінні відправив мяч у сітку Богдан Бутко 1:1 Примітно, що утретє...Unn.com.ua

Забракло мотивації…

відношенні до своїх прямих обов’язків, спричинились до голу. Хльобас у зеленій футболці з 13-м номером підібрав м’яча і ракетою помчав лівим флангом, віддав «снаряд» під удар Шарпару і ціль вражена. Далі стало холодно і в додатку почався проливний дощ. Не...Галичина спортивная

із шести метрів, пробивши вище після хорошої передачі зліва від Сергія Герасимця. Охтирці відповіли дуже небезпечною контратакою. Іван Сондей по лівому флангу вибіг на побачення із Олександром Ільющенковим, але дуель голкіперу програв. Першим на добиванні був Євген Лозовий – головою...Все

Ворскла мінімально перемагає Карпати на виїзді

команд. Ніщо не віщувало відкриття рахунку, але воно все-таки відбулося — Ворскла втекла в швидку атаку, Хльобас протягнув м'яч на лівому фланзі, змістився в центр і відкотив м'яч на Шарпара, В'ячеслав першим же дотиком пробив — Боровик був безсилий.Після цього...Новини футболу

ДЮФЛУ: Результати "Скали" у матчах 17-го туру

У підсумку здобути бажаний результат не вдалося. Все почалося з голу після стандарту. На 21-й хвилині арбітр призначив штрафний на лівому фланзі. Після подачі не порозумілися Назар Цвик та Руслан Щербан. Перший чомусь не зіграв головою і пропустив мяч, після...Галичина спортивная

"Дніпро" вперше у сезоні переміг "Сталь"

чого Дніпро врятувала поперечина. Тільки в середині тайму гості зуміли провести свою першу гостру атаку після перерви Баланюк прорвався по лівому флангу і знайшов передачею від лицьової лінії до лінії штрафної Влада, але румунський легіонер дніпрян затягнув з ударом, втративши...Unn.com.ua

Наполі здобув комфортну перемогу над Фіорентиною

а не поляк Мілік, допомагав йому в атаці відмінний тандем Кальєхон-Інсіньє, в інших лініях також вийшли найсильніші. У Фіалок на лівому фланзі несподівано вийшли Кристофоро (який зазвичай грає в центрі поля) та Олівера, також відзначимо появу в старті Мілана Баделя,...Новини футболу