лівий фланг

Будківський зробив дубль у чемпіонаті Росії

вийшов на заміну на 37-й хвилині, змінивши травмованого Габріеля Обертана, і через шість хвилин замкнув головою передачу Лоренцо Эбисилио з лівого флангу. В середині другого тайму Пилип зміг забити ще раз. "Анжі" в результаті переграв пермський "Амкар" з рахунком 3:1.Зеркало недели (газета)

Інтер хоче орендувати захисника Боруссії Д

Боруссії Пак Чу Хо є трансферною ціллю міланського Інтер на найближче трансферне вікно. За інформацією Gazzamercato, нерадзуррі шукають захисника на лівий фланг і хочуть купити гравця цього амплуа вже в січні. Одним із тих, на кого керівництво міланців звернуло увагу,...Ua-football

Артур ЗАПАДНЯ: «Хочу играть за Верес еще десять лет»

НК «Верес» в першій частині сезону 2016-2017. При цьому, номінальний захисник встиг виконати п’ять результативних передач партнерам, встигаючи відпрацьовувати на лівому фланзі і в обороні, і в атаці.- Артуре, чим тобі запам’яталася перша частина сезону?- Перш за все –...Sportgid

НК «Верес» в першій частині сезону 2016-2017. При цьому, номінальний захисник встиг виконати п’ять результативних передач партнерам, встигаючи відпрацьовувати на лівому фланзі і в обороні, і в атаці. - Артуре, чим тобі запам’яталася перша частина сезону? - Перш за все...Спорт.ua

Западня: Хороший результат - це коли ти перший

ти зіграв на фланзі оборони, а також на позиції крайнього півзахисника. Де почуваєшся більш впевнено? - На обох цих позиціях. Лівий фланг для мене рідний. Можу грати як в обороні, так і ближче до лінії атаки. Завжди готовий працювати там,...Ua-football

не тільки відверто "привіз" другий гол у ворота своєї команди, а й протягом усього матчу програвав мікродуелі своїм опонентам на лівому фланзі оборони "синьо-біло-блакитних". Таким чином, десятий матч Влада в українській Прем’єр-лізі в сезоні 2016/17 пройшов не кращим чином. Александру...Чемпион

з воротарем і катнув м'яч у порожні ворота. Зрівняти рахунок господарям вдалося в середині першої 45-хвилинки. Успіх приніс прохід Чупо-Мотинга лівим флангом атаки і подача в центр штрафного, там без нагляду залишився Колашинац, який і вколотив головою м'яч під поперечину.Ua-football

Баварія - Байєр 2:1.

рахунок, але після його удару з середньої дистанції з досить гострого кута м'яч пройшов поруч зі штангою. "Баварія" більше атакувала лівим флангом, де проявляв активність Алаба, тоді як Дуглас Коста звільняв йому простір до кутового прапорця. Примітно, що на протилежному...Ua-football

Челсі - Тоттенхем.

У сьогоднішньому матчі не зможуть зіграти Альдервейрельд, Ламела і Девіс. Відсутність останнього разом з дискваліфікацією Роуза створює великі проблеми на лівому фланзі оборони Шпор. Аргентинському менеджеру доведеться зміщувати на фланг Вертонгена, а в центрі захисту буде діяти експериментальна зв'язка Дайер-Віммер.Новини футболу

в якій знайшлось місце для нашого легіонера і капітана українського клубу. Євген Коноплянка, який забив переможний гол Шальке, отримав місце на лівому фланзі півзахисту, а капітан Шахтаря Даріо Срна – на правому в захисті. Повністю символічна збірна 5-го туру Ліги Європи...Spy-Football

відмінні перспективи. Крім того, залучає в італійцеві іспанський клуб і його універсальність - Де Шильо здатний також зіграти і на лівому фланзі. Раніше повідомлялося, що Срна домовився з Барселоною про контракт на 1,5 року і чекає офіційної пропозиції.Чемпион

переїде до Португалії на правах вільного агента. Про це сьогодні повідомила португальське видання O Jogo. При цьому, посиливши, таким чином, лівий фланг оборони своєї команди, клуб збирається продати в "Манчестер Сіті" молодого і перспективного захисника Грімальдо. Угода може бути дуже...Ua-football

Прем

обох команд. Після перерви "Волинь" почала більш активно, однак у підсумку гості пропустили на 59-й хвилині: Бацула виконав перевід з лівого флангу на кут штрафного, звідки Фаворов точним ударом відправив м'яч у дальній кут воріт. На 73-й хвилині Фаворов взяв...Зеркало недели (газета)

"Скала" Стрий - "Нафтовик-Укрнафта" Охтирка - 0:0

раз, відзначатися забитими м`ячами як господарі, так і гості. У «Нафтовика-Укрнафти» найкращий момент був на 51-й хвилині, коли після атаки лівим флангом і прострілу у штрафний майданчик, під поперечину пробивав екс-гравець «Скали» Леван Арвеладзе, однак господарів врятував Роман Герич, який...Галичина спортивная

Винниківський "Рух" зіграв внічию з "Балканами"

першому таймі гравці «Руху» кілька разів непогано вибігали в атаку і створювали проблеми супернику в обороні. Часто це було з лівого флангу, де активно бровку поля торував Андрій Баглай. Небезпечні моменти у виконанні господарів почали виникати тоді, коли з поля...Галичина спортивная

стадіоні, де складно перемогти. Я задоволений грою. Не забагато команд здатні тут виграти 3:0. Ми знайшли баланс з Бейлом на лівому фланзі, Лукасом Васкес на правому, і Іско позаду Роналду. Це добре спрацювало, я задоволений. Іско провів феноменальний поєдинок. У...Ua-football

Винниківський «Рух» завершив перше коло третім

першому таймі гравці Руху кілька разів непогано вибігали в атаку і створювали проблеми супернику в обороні. Часто це було з лівого флангу, де активно бровку поля торував Андрій Баглай. Небезпечні моменти у виконанні господарів почали виникати тоді, коли з поля...Щоденний Львів

Бундесліга. Поразка Гладбаха, феєрія в Майнці, Шальке перемагає Вольфсбург

Після чого рурци не використовували ще кілька непоганих моментів. Однак свого підопічні Маркуса Вайнцірля таки добилися. Як завжди активний на лівому фланзі Сеяд Колашинац зробив відмінний пас в центр штрафного майданчика, де зовсім один перебував Леон Горетцка. Молодому німецькому хавбеку...Новини футболу

лопатки ударом головою після передачі Хуанфрана гості виглядали розгублено. А вже наприкінці тайму перевагу "Депортіво" подвоїв Флорін Андоне, продершись крізь лівий фланг захисту "Севільї" і влучно пробивши повз воротаря.Ua-football

"Епіцентр К10" програв перший матч 1/16 фіналу Кубка України

першим був Володимир Прокоп. Проте вже за 10 секунд господарі відігрались. Мисловський зумів розвернутись в оточені двох суперників, пройшов по лівому флангу та прострілив повз воротаря, а Пустовойту залишалось тільки влучити у порожні ворота. Міг «СумДУ» зразу ж вийти в...Галичина спортивная