лівий фланг

Контрольний матч: Юніори "Скали" розгромили команду Прем

весь ігровий час гості лише двічі загрожували нашій команді. Спочатку, це сталося у першому таймі, коли вони прогавили контрвипад на лівому фланзі (завершальний удар восьмого номера парирував Роман Дутка), ну і вдруге, на 34-й хвилині, коли гравець «Гірника» влучно пробив...Галичина спортивная

Іспанський ФК "Хетафе" орендував захисника київського "Динамо" - ЗМІ

Додамо, що після перших двух офіційних ігор "Динамо", головний тренер  О.Хацкевич відкрито заявляв про те, що незадоволений діями португалця на лівому фланзі захисту. Як повідомляв УНН, "Динамо" подало заявку на участь в Лізі...Unn.com.ua

"Динамо" знайшло заміну зірковому португальцю у Румунії

31 матч та забив 2 голи. Також гравець зіграв 7 матчів за збірну Румунії. У "Динамо" Стеліано Філіп замінить на лівому фланзі оборони Віторіну Антунеша, який переходить до іспанського "Хетафе".Еспресо TV

Гармата Роберто Карлоса, Марлос та Ярмоленко.

0:3 Алан Патрік у матчі проти "Ворскли" забив у компенсований арбітром час і зробив рахунок розгромним. Бразилець отримав м'яч на лівому фланзі, змістився у центр і з лінії карного майданчика і філігранним обвідним ударом вразив правий нижній кут воріт. 18...Еспресо TV

Подвоїла перевагу команда Романа Санжара після стрімкої контратаки лівим флангом. Гречка

рухівцям Винниківська команда відповіла ударами Заставного і Бідловського щоправда, мети не досягнули. На 33-ій хвилині колосівський капітан Поздеєв знайшов на лівому фланзі карної зони Соломку, той пробив із гострого кута, але не зумів переграти Дяченка, який обрав правильну позицію. І...Online.ua

восьмим номером, а Адерінсола Есеола під девятим. Капітанська повязка ж перейшла до Максима Драченка.Розпочався поєдинок із гострої подачі господарів з лівого флангу наші захисники впоралися з цією передачею й винесли мяч якнайдалі. Але пройшли лічені хвилини і мяч опинився в...Златопіль

"Динамо" підпише захисника збірної Румунії - ЗМІ

Кияни мають намір підсилити лівий фланг захисту. Київське "Динамо" може підписати капітана бухарестського "Динамо" Стеліано Філіпа. Про це повідомляє Digisport.ro. За даними джерела, клуби практично домовилися...Зеркало недели (газета)

Три пропущені голи за 6 хвилин: ФК Буковина програла від Львова

удару головою. На жаль, згодом той же Сергій Кисленко зрівняв результат. На 31 хвилині матчу Сергій замкнув головою простріл з лівого флангу. А через хвилину гравці буковинської команди відзначилися вдруге. Тарас Сивка віддав пас на Андрія Шишигіна, який завдав блискучого...0372.ua

"Шахтар" переміг "Динамо" у матчі за Суперкубок України

Хацкевича. Активніше матч розпочав Шахтар, якому вдалося відкрити рахунок вже на 8-й хвилині. Відмінний дриблінг продемонстрував Марлос, мяч опинився на лівому фланзі у Ісмаїлі, простріл якого на дальній штанзі замкнув Факундо Феррейра. Незабаром після переви аргентинський форвард зробив дубль. Знову...Online.ua

Еспресо. Активніше матч розпочав Шахтар, якому вдалося відкрити рахунок вже на 8-й хвилині. Відмінний дриблінг продемонстрував Марлос, мяч опинився на лівому фланзі у Ісмаїлі, простріл якого на дальній штанзі замкнув Факундо Феррейра. Незабаром після переви аргентинський форвард...Online.ua

Хацкевича. Активніше матч розпочав Шахтар, якому вдалося відкрити рахунок вже на 8-й хвилині. Відмінний дриблінг продемонстрував Марлос, мяч опинився на лівому фланзі у Ісмаїлі, простріл якого на дальній штанзі замкнув Факундо Феррейра. Незабаром після переви аргентинський форвард зробив дубль. Знову...Еспресо TV

Молодь. "Карпати" U-21 - "Зірка" U-21 - 6:0

компенсованій хвилині (гру довелося зупинити через серйозний стик у центрі поля та втручання швидкої допомоги), влетівши до карної зони з лівого флангу, Ременюк забив шостий і останній в цьому матчі гол. Тож фінальний свисток зафіксував впевнену та яскраву перемогу команди...Галичина спортивная

Перший небезпечний момент у матчі створили футболісти Інгульця. Перший тайм матчу завершився з рахунком 2:0 на користь Інгульця. Online.ua

Владислав Любко перевів мяч на лівий фланг, звідки хорошу подачу виконав Олексій Болобан. Наприкінці першої триддцятипятихвилинки Владислав Клочан здорово вистрілив здалеку голкіпер перевів цей мяч на кутовий.Online.ua

Чи стала Зірка сильнішою з моменту виходу з Першої ліги?

Якщо Арман Оганесян виявиться більш сильним за Бацулу, то селекція Зірки провела просто неймовірну роботу. Бо насправді за ці роки лівий фланг команди перетворився на королівство Бацули. Відсутність забивних форвардів навіть у Першій лізі змусили Зірку серйозно займатись пошуками нападників.Online.ua

Олександр ОСМАН: «Настає час, коли треба рухатися вперед»

позиція на полі — лівий захисник. Однак при потребі ти можеш зіграти на протилежному фланзі? — Так, я звик до лівого флангу оборони. Хоча справа також почуваю себе комфортно. Якщо враховувати той момент, що я є лівшею, то, звичайно, зліва...Спорт.ua

Олександр Осман: "Настає час, коли треба рухатися вперед"

звична позиція на полі — лівий захисник. Однак при потребі ти можеш зіграти на протилежному фланзі?— Так, я звик до лівого флангу оборони. Хоча справа також почуваю себе комфортно. Якщо враховувати той момент, що я є лівшею, то, звичайно, зліва...Галичина спортивная

Рікардо Родрігес: Мілан справив на мене велике враження

Я хотів грати в Італії і тепер щасливий, що моя мрія збулася. Думаю, що буду грати на лівому фланзі, це моя головна позиція.Ua-football

пробивши по воротах 1:0. Друге взяття воріт Адерінсола провів на 44-й хвилині. Тоді в нашої команди виникла чисельна перевага на лівому фланзі. Арман Оганесян обіграв опонента й віддав націлену передачу в штрафний майданчик на Есеолу. Наш форвард витримав необхідну паузу...Online.ua