лівий фланг

Барселона перемкнула увагу на Ді Марію після невдачі з Коутіньо

Коутіньо перемкнула свою увагу на Анхеля Ді Марію, повідомляє Sky Sports. У каталонському клубі вважають, що аргентинець зможе замінити на лівому фланзі атаки Неймара, який пішов у ПСЖ. В поточному сезоні Ді Марія провів у складі ПСЖ три матчі і...Ua-football

Закономірна нічия лідерів

захисника пролетів над воротами. Найреальніший момент для взяття воріт ОДЕК також мав у другому таймі. Андрій Наумець замикав передачу з лівого флангу, бив у протихід Коваленкові, проте у рамку воріт не влучив — м’яч пролетів в кількох сантиметрах від стійки.Галичина спортивная

Збірна Грузії U-17 перемогла на XIV турнірі пам

Галанті. Ще через дві хвилини капітану збірної Грузії нічого не залишалося, як підставити ногу під час прострілу Хвічі Кварацхелії з лівого флангу та відправити «сферу» у ворота. Інтригу фінального поєдинку було остаточно «вбито» у середині першої половини зустрічі. Гіоргі Шалікашвілі...Спорт.ua

Михайло Сергійчук, Руслан Степанюк та Сергій Гринь. Одинадцятий номер рівнян, щоправда, замість звичного місця на вістрі – розпочав гру на лівому фланзі атаки. А на лаві запасних з’явився іспанець Едгар Капаррос. Обидві команди розпочали матч дуже обережно, намагаючись перш за...Все

Коноплянка відзначився забитим голом у першому турі Бундесліги

Горецка призвів до пенальті, яке реалізував Бенталеб, а на 73 хвилині забивав вже українець. Коноплянка здійснив рейд без м'яча по лівому флангу, отримав м'яч від партнера і переграв кіпера обвідним ударом під дальню стійку – 2:0. Відзначимо, що в інших...Новости ФК "Металлист"

Коноплянка забиває РБ Лейпциг в першому турі Бундесліги

довірою Тедеско. Пізніше Коно віддячив тренеру. На 73-й хвилині Харіт пасом розрізав захист "РБ Лейпциг", і Коноплянка, зробивши забіг по лівому флангу, вразив ворота суперника. Відзначимо, що перший гол у матчі забив Бенталєб, реалізувавши пенальті.Ua-football

Володимир Шаран прокоментував нічию з БАТЕ (1: 1)

Безумовно, певна перевага була на боці БАТЕ. Безумовно, на лівому фланзі були активні Бацула і Цуріков.Новости Александрии

Допустили бaгaто тaктичних помилок в центрі поля і пропустили гол. Безумовно, нa лівому флaнзі були aктивні Бaцулa і Цуріков. Златопіль

Олександрія створила сенсацію в Лізі Європи

нашої команди. Здавалося, що "Олександрія" зараз може пропустити другий і поплисти, однак підопічні Шарана здивували багатьох. Цуріков чудово навісив з лівого флангу, а Банада, залишившись в гордій самоті перед воротами, у дотик забив м'яч у сітку.Забитий м'яч привів гостей до...медиапортал "Акула"

"Олександрія" на виїзді зіграла внічию із "БАТЕ"

в рамках першої зустрічі раунду плей-оф Ліги Європи на стадіоні «Борисов» приймав український ФК «Олександрія», передає УНН.   Після провалу лівого флангу захисту українського колективу, котрий дав розігнатися та прострілити низом Гордейчуку,відбулося взяття воріт Паньківа ударом чорногорця Іваніча. Проте вже...1NEWS

Шаран: Спочатку ми знітилися

Безумовно, певна перевага була на боці господарів. Безумовно, на лівому фланзі були активні Бацула і Цуріков.Новости Александрии

"Марітіму" - "Динамо".

З чим "Динамо" підходить до матчу До матчу із "Марітіму" кияни підходять зі старими проблемами у обороні. Нинішній сезон на лівому фланзі оборони розпочинав португалець Віторіну Анетунеш, але, після кількох невдалих ігор, його вирішили віддати у оренду іспанському "Гетафе". Питання...Еспресо TV

Україна та Грузія здобули стартові перемоги на турнірі Баннікова

вдало підключившись до виконання штрафного удару — м’яч затріпотів у сітці воріт. Найбільше небезпеки з боку української збірної виникало на лівому фланзі атаки, де над своїми суперниками постійно «знущався» Михайло Мудрик. Саме він був близьким до того, щоб вивести свою...Спорт.ua

Меґадетальний огляд Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai

самураїв, і як тільки ворог добереться до ваших рядів, змінювати дві оборонні лінії місцями. Кіннота ж відправляється на правий чи лівий фланг в атаку, руйнуючи ворожі формації. За своєю цікавістю та динамікою сухопутні баталії приблизно такі ж, як і в...Pingvin.pro

Перша нічия "Руху" у Першій лізі

Якби підопічні після цього закріпили успіх, то однозначно уникнули би нервової кінцівки. А можливість була — Лозовий перевів м’яч із лівого флангу на правий, напівудар-напівпростріл від Заставного — м’яч пройшов повз ворота. Ну, і насамкінець настала нещаслива третя додана хвилина.Галичина спортивная

"Маріуполь" - "Карпати" - 3:0

моменти для своїх партнерів, а й сам мав кілька хороших можливостей, аби зменшити перевагу господарів у рахунку. Після подачі з лівого флангу Ігор виграв другий поверх та пробивав — Худжамов здійснив черговий сейв. За кілька секунд капітан знову випробовував ворота...Галичина спортивная

«Карпати» програли втретє в сезоні

Зелено-білі пропустили вже на 10-й хвилині Болбат подав з правого флангу точно на голову Чурку. Через вісім хвилин знову провалився лівий фланг захисту Карпат, звідки Чурко закручував мяча в дальній кут та влучив у голову Лебеденку 2:0. На 21-й хвилині...Щоденний Львів

Рівненський "Верес" програв луганській "Зорю"

зони, в результаті чого всі спроби розвити атаку "Зорі" завершувались помилками. На 51-й хвилині гості все ж таки організували атаку лівим флангом, але рівняни не давали футболістам "Зорі" увійти у штрафний майданчик. Через декілька спроб, наважився увірватись у штрафну Артем...Unn.com.ua