лівий фланг

захисникові. Замінити Сократіса, налаштованого на відхід, може 20-річний захисник молодіжної збірної Німеччини і Вольфсбурга Фелікс Удохай, здатний зіграти і на лівому фланзі оборони. Форварди Позиція форварда все ще залишається болючим питанням. Міші Батшуаї, радше за все, повернеться в Челсі з...24 канал

У Києві визначився переможець жіночої Ліги чемпіонів-2018

передає НВ. Минуло всього дві хвилини першого екстра-тайму, як футболістки Вольфсбурга вийшли вперед. Це Пернілла Хардер змістилася в центр з лівого флангу та за допомогою рикошету з-за меж штрафного вразила ворота суперника. Але через три оберти секундної стрілки німецька команда...День

Мілевський забив черговий гол за брестське "Динамо"

8-го туру чемпіонату Білорусі проти "Слуцька", а на 50-й хвилині зустрічі точним ударом головою після відмінної подачі зі штрафного з лівого флангу приніс своїй команді нічию – 1:1. У цілому на рахунку Мілевського 4 голи і в 15 матчах за...Зеркало недели (газета)

до завершення першого тайму удар Ямполя заблокував Єрмаков. Але крапку в першій половині мала ставити Десна – Мостовий пройшов вже лівим флангом і потужно пробив метрів з 16-ти, і лише поперечина врятувала Зірку від пропущеного м’яча. В перерві матчу Роману...Чернігівський формат

ПСЖ купить бразильського оборонця

Лівий захисник "Байєра" Венделл входить в сферу інтересів ПСЖ.Парижани намір зміцнити лівий фланг оборони і вже контактували з 24-річним бразильцем.Французи після призначення Томаса Тухеля на пост головного тренера будуть уважніше ставитися до німецького...Футбольні трансфери

ДЮФЛУ: Огляд матчів 17-го туру

зрештою «зелено-білі» зуміли довести свою перевагу над закарпатцями, забивши по голу в кожному з таймів. На 15-й хвилині атака карпатівців лівим флангом завершилася прострілом — м’яч рикошетом від когось із ужгородців відлетів прямісінько на Владислава Яковлєва, який миттєво переправив його...Галичина спортивная

метрах після порушення правил Юрієм Малєєм. Однак із прямим ударом впорався Олег Шевченко. За п'ять хвилин Андрій Скакун прострілив із лівого флангу, однак Андрій Гурський перевів м'яч на кутовий. Згодом небезпечний пас, що виводив на побачення віч на віч з...Спортивний Житомир

"Ворскла" здобула бронзові нагороди

коли обидва колективи пішли ва-банк. І лише в середині другої 45-хвилинки «Ворскла» змогла вийти вперед. Кулач головою замкнув передачу з лівого флангу прямісінько в дев’ятку воріт Луніна – 1:0. А під завісу тайму комбінацію розіграли два гравці, що вийшли на...День

Хацкевич знайшов позитив у сезоні без трофеїв

нас практично нова команда. Стабільний склад - це стабільний результат. У нас новий воротар, три нових захисники. Кадар починав на лівому фланзі оборони. Наша гра в захисті витримала багато критики, але в чемпіонаті ми пропустили менше всіх м'ячів", - пишається...Football-ukraine.com

Футболісти ЛДУФК зіграли внічию з СНАУ в першому матчі плей-оф чемпіонату ВНЗ України-17/18

подій тривав не довго — уже на 10-й хвилині команда львів’ян створила перший гольовий момент у матчі. Пентелейчук пройшов по лівому флангу і по діагоналі викотив круглого під удар Багдаю. Роман добряче розрядив свою «гармату», але на шляху м’яча на...Галичина спортивная

"Сталь" після поразки від "Карпат" вилетіла з УПЛ

вирішували неточні проміжні передачі, які розривали потенційно небезпечні контратаки на шматки. На 37-й хвилині рахунок став 1:0. Лебеденко підключився по лівому флангу до атаки з глибини, квінтет захисників за ним не встиг, а воротар при всьому старанні не дістав спрямований...Unn.com.ua

як і в цілому перший тайм пройшов під диктовку Угорщини, яка продемонструвала швидкісний і технічний футбол. Головна загроза йшла через лівий фланг українок. В середині тайму черговий прорив завершився гольовим моментом і мадярки повели в рахунку 1:0. Приємно, що наші...Жіночий футбол України

"Карпати" перемогли "Сталь" і залишилися в Прем

в рамці воріт. Особливо активним у першому таймі виявився номінальний центральний захисник Орест Лебеденко, який раз по раз підключався з лівого флангу. Нарешті, на 37-й хвилині він відкрив рахунок, скориставшись провалом оборони "Сталі". У середині другого тайму гості допустили ще...Ваші новини

заміну для іншого бразильця - Алекса Сандро. Ймовірно, що Сандро перейде у Манчестер Юнайтед за 50 мільйонів євро. Тому на лівому фланзі у Юве будуть проблеми. Навіть повернення Леонардо Спінаццоли з оренди з Аталанти не дасть ради туринцям, адже він...Чемпион

Нападники збірної України забили в очному поєдинку клубів чемпіонату Туреччини

із героїв зустрічі, відкривши рахунок на 69-й хвилині. Отримавши передачу від партнера, форвард збірної України увійшов до штрафного майданчика суперника лівим флангом й з гострого кута надіслав мяч до сітки воріт поміж ніг голкіперу. Після того, як гості подвоїли рахунок,...Unn.com.ua

Чудовий гол Селезньова команді Артема Кравця

нападник "Акхісара" Євген Селезньов забив черговий м'яч у чемпіонаті Туреччини. У матчі проти команди Артема Кравця Селезньов втік у відрив лівим флангом і пробив повз воротаря.Sportanalytic

відігратися. На 88-й хвилині воротар парирував м’яча після гарного удару зі штрафного Левицької. А в компенсований час Гнидюк «протащила» м’яча лівим флангом і з гострого кута пробила. Але вище… Важка, але закономірна і така потрібна перемога наших футболісток. Після поразки...Жіночий футбол України

Адель Гафаіті. Тож, господарям потрібно було вносити тактичні зміни вже в дебюті. На 13-й хвилині в «зіркових» вималювався перспективний випад лівим флангом, де Петров відправив у прорив Білонога. Дмитро обіграв захисника на швидкості й прострілив від лінії поля та знову...Кіровоград24

Прикра поразка "Руху"

за комірцем Богдана Когута, капітан цілив у дальну дев’ятку, на жаль трішки забракло влучності. Все змінилося на 44-й хвилині, на лівому фланзі атаки Хомченко технічно віддав пас п’ятою на Григорія Баранця, а той елегантно обігравши суперника знайшов у штрафному майданчику...Галичина спортивная