лівий фланг

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 0-0: онлайн матчу

Агуеро з-за меж карного майданчика б'є у правий кут - де Хеа у котячому стрибку ловить м'яч 29 хв. з лівого флангу Отаменді гостро прострілив на дальню стійку, але Агуеро не дотянгувся до м'яча 27 хв. де Брюйне намагався п'ятою...Online.ua

Київське "Динамо" стало першим фіналістом Кубка України

збили у штрафному майданчику і сам постраждалий реалізував пенальті. Остаточний рахунок в матчі встановив Ярмоленко - після пасу Морозюка з лівого флангу капітан влучно пробив у дотик в кут, оформивши хет-трик 4:0. Нагадаємо, що суперником "Динамо" у фіналі Кубка України...1NEWS

Хет-трик Ярмоленка вивів "Динамо" до фіналу Кубка України

"Миколаїв" "Динамо" 0:4 Голи: Ярмоленко, 45+1; 81 (пен.); 90+1; Кадар, 62. "Динамо" вийшло вперед наприкінці першого тайму. Після навісу з лівого флангу від Віторіну Антунеша, невдало на виході зіграв голкіпер "Миколаєва" Роман Чумак, який дозволив Андрію Ярмоленку головою переправити м'яч...Еспресо TV

ДЮФЛУ: Огляд матчів "Карпат" у 13-у турі

«дирявим». Помилку в обороні «леви» виправили за три хвилини. І знову відзначився забитим голом Остап Притула, який після подачі з лівого флангу прийняв круглого і другим дотиком поклав його у ціль. Тим самим він знову вивів СДЮШОР «Карпати» вперед (5:4)...Галичина спортивная

Казахстан в овертаймі переміг Польщу на ЧС з хокею

доля поєдинку вирішувалася в овертаймі. Вперше в історії збірної Казахстану грала овертайм в формат 3на3.На 99-й секунді Доус видав на лівий фланг передачу Кевіну Даллмену, який не схибив 1:0. "Я думаю сьогодні ми грали краще, ніж минулу гру. Ми створювали...Unn.com.ua

Brexit вимагає нових виборів: що вони принесуть і чим загрожують Британії

різницею, що лейбористи готові на великі компроміси і жертви, аби лише зберегти доступу до спільного ринку. Іншими словами, навіть на лівому фланзі про відмову від Brexit не йдеться. Лейбористський погляд на проблему полягає в тому, що консерватори завели країну в...Європейська правда

Бундесліга. Підсумки 30-го туру

переграв кіпера. Зазначимо, що Обамеянг після цього гола одноосібно очолив список бомбардирів Бундесліги. Під кінець тайму подачу зі штрафного з лівого флангу від Кастро замкнув Геррейро.Боруссія М – Боруссія Д 2:3 Голи: Штиндль, 43, Шмельцер, 48 (автогол) — Ройс, 10...Новини футболу

авангардівців, який поспіхом і неточно вибив м'яч в центр поля прямо на Євгенія Кузнєцова. Той відпасував на Тосіча, який пройшовши лівим флангом, повернув м'яч Кузнєцову і Євгеній з-за меж штрафної по центру сильно пробив прямо у праву дев'ятку - 1:0.Спортивний Житомир

"Скала" звону програла

дуже активно, вони домоглися свого. Спочатку свою другу нагоду не використав той же Вадим Альохін, який пробивав після подачі з лівого флангу (при цьому відзначимо Назара Кмітя, який дезорієнтував суперників, пропустивши м`яч) метрів з трьох-чотирьох, однак влучив у голкіпера. Однак...Галичина спортивная

Виїзний синдром "Руху"

плани, помчавши в атаку. На 4-ій хвилині Євген Бохашвілі пробив дещо вище від воріт зі штрафного. Невдовзі після передачі з лівого флангу від Володимира Бідловського головою небезпечно пробивав Борис Баранець — знову над поперечкою. А згодом Юрій Габовда, отримавши пас...Галичина спортивная

"Карпати" U-21 - "Олімпік" U-21 - 4:2

центральний захисник Назар Єдинак, до речі уродженець Львова. Вигравши в черговий раз верхову боротьбу, він після подачі зі штрафного з лівого флангу головою скерував м’яча до сітки наших воріт. А за сім хвилин Лука Надірадзе, який уже по ходу другого...Галичина спортивная

"Шахтар" мінімально переграв "Динамо" (ВІДЕО)

Загалом підопічні Паулу Фонсеки впродовж цілого матчу контролювали хід гри. Вже на 12-ій хвилині Феррейрі вдалося замкнути навіс Тайсона із лівого флангу. Sportgid

У цьому компоненті треба виділяти кожного гравця нашої команди. Боришкевич віддає чудові передачі, також треба відзначити Комара, який зі свого лівого флангу постійно загострює гру, віддає результативні передачі та забиває мячі. Вся наш лінія атаки зараз перебуває в чудовій формі,...Бліц-інфо

Ігор Худоб

У цьому компоненті треба виділяти кожного гравця нашої команди. Боришкевич віддає чудові передачі, також треба відзначити Комара, який зі свого лівого флангу постійно загострює гру, віддає результативні передачі та забиває м’ячі. Вся наш лінія атаки зараз перебуває в чудовій формі,...Галичина спортивная

"Атлетіко" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

першій грі, тому вийшли на поле в Англії вже з перевагою. На 26-й хвилині гості відкрили рахунок, коли подача з лівого флангу завершилася точним ударом Сауля в кут воріт. "Лестеру" треба було забивати тричі, щоб пройти в наступну стадію, проте...Зеркало недели (газета)

На Великдень кропивницька «Зірка» зазнала поразки

міг перехопити передачу голкіпера, але захисники Зірки впорались у цьому епізоді. Гості ж відповіли швидким контрвипадом, в ході якого на лівому фланзі був збитий Артем Сітало. Тільки ціною жовтої картки Роману Никитюку вдалося перервати цей доволі небезпечний випад. Але зі...Fotoinform

Микола МАТВІЄНКО: «Взяли очко, але хотіли три»

© ФК Карпаты За недовгий період часу, відколи Матвієнко перейшов до «Карпат», саме від цього захисника звикли бачити гостроту з лівого флангу. Швидкий, розумний, безкомпромісний у боротьбі – це те, за що вболівальники відразу полюбили Миколу. На жаль, сьогодні далеко...Sportgid

Микола Матвієнко: "Взяли очко, але хотіли три"

За недовгий період часу, відколи Матвієнко перейшов до «Карпат», саме від цього захисника звикли бачити гостроту з лівого флангу. Швидкий, розумний, безкомпромісний у боротьбі — це те, за що вболівальники відразу полюбили Миколу. На жаль, сьогодні далеко не все...Галичина спортивная

Дві хвилини потому супротивники знов обмінялися небезпечними моментами. Пас з лівого флангу завдяки Максиму Задераці отримав Леандро. «Дніпро»: 12.Днепродзержинский спорт

Анонс матчу

матчі з "Дніпром". Центр поля залишиться за Філімоновим та Кльоцом. Перед воротами Боровика розташуються Нестеров, Лобай і екс-гравець "Ворскли" Дидятьєв. Лівий фланг відійде під опіку Матвієнка, за місце на правому боці конкурують Мірошниченко та...Галичина спортивная