Ліверпуль

Маттейс де Лігт став найкращим футболістом Європи у віці до 21 року

Boy, повідомляє Tuttosport. Приз щорічно вручається виданням найкращому футболістові Європи у віці до 21 року. Голландець в опитуванні обійшов захисника "Ліверпуля" Трента Александра-Арнольда, нападника "Мілана" Патріка Кутроне, півзахисника "Роми" Джастіна Клюйверт і хавбека "Реала" Вінісіуса Джуніора. Де Лігт за основну...Ua-football

Манчестер Юнайтед повторив свій найгірший результат після 17 турів за останні 28 років

На даний момент команда Жозе Моурінью займає ту ж позицію. Від зони Ліги чемпіонів її відділяють 11 балів, а від "Ліверпуля", що йде першим - 19. Наступний матч "МЮ" проведе в гостях з "Кардіффом". В останніх шести матчах "Манчестер" здобув...Ua-football

Юрген Клопп: Ми грали з Манчестер Юнайтед і не думали про титул

Наставник "Ліверпуля" Юрген Клопп прокоментував перемогу в 17-му турі АПЛ над "Манчестер Юнайтед" (3:1). - Я дуже задоволений грою "Ліверпуля". Хлопці зіграли чудово. Ми боролися і грали в футбол з неймовірно сильною командою. "Манчестер Юнайтед" не хотів грати від оборони...Ua-football

Дмитрий Джулай: «Каждому, кто регулярно выдерживает спектакли от Моуринью, нужно доплачивать»

Генк лідирує й випереджає Брюгге та Антверпен на 7 очок. В очікуванні матчу глянув перший тайм Ліверпуль МЮ.Динамо Киев от Шурика

залишився без головного тренера – його Андерлехт попрощався з наставником після невдалих результатів. Світ В центральному матчі 17 туру АПЛ Ліверпуль здолав Манчестер Юнайтед та повернув собі лідерство в чемпіонаті. Команда Жозе Моурінью повторила найгірший старт в чемпіонаті Англії за...24 канал

Сьогодні відбудеться жеребкування 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

своєму полі. Склади кошиків Перший кошик: Баварія, Барселона, Боруссія Д, Манчестер Сіті, Порту, ПСЖ, Реал, Ювентус Другий кошик: Атлетіко, Аякс, Ліверпуль, Ліон, Манчестер Юнайтед, Рома, Тоттенхем, Шальке В Україні жеребкування в прямому ефірі покаже телеканал Футбол 1. На UA-Футбол буде...Ua-football

Ліверпуль знову лідер, Мессі робить хет-трик, гол Маліновського.

UA-Футбол зібрав для вас найважливіші та найцікавіші новини за неділю, 16 грудня МЮ не зміг зупинити Ліверпуль В Англійській Премєр-лізі відбувся центральний матч 17-го туру "Ліверпуль" приймав МЮ. Команда Юргена Клоппа одразу ж захопила ініціативу та відкрила...Ua-football

Футболіст "Аякса" де Лігт став володарем премії кращому молодому гравцеві Європи

до 21 року. Про це повідомляється на сайті видання, інформує УНН.За підсумками опитування 19-річний голландець випередив захисника збірної Англії і Ліверпуля Трента Александра-Арнольда, італійського нападника Мілана Патріка Кутроне, півзахисника збірної Нідерландів і римської Роми Джастіна Клюйверта і бразильського півзахисника мадридського...Unn.com.ua

Дубль Шакірі у грі з "Манчестер Юнайтед" повернув "Ліверпуль" у лідери АПЛ

У головному протистоянні 17 туру Англійської Премєр-ліги Ліверпуль на власному полі приймав футболістів Манчестер Юнайтед, передає кореспондент УНН.До перерви команди обмінялися забитими голами. За господарів відзначився Садіо Мане...Unn.com.ua

Після матчу Ліверпуль, набравши 45 очок, повернувся на перше місце в турнірній таблиці АПЛ. Манчестер Юнайтед з 26-ма очками залишився на шостому місці.Чемпион

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед 3:1.

"Ліверпуль" - "Манчестер Юнайтед" 3:1 Голи: Садіо Мане 24, Шердан Шакірі 73, Шердан Шакірі 80 - Джессі Лінгард 33 Ua-football

АПЛ. "Ліверпуль" - "МЮ" - 3:1

"Ліверпуль" впевнено обіграв "манкуніанців". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Ліверпуль легко здолав Манчестер Юнайтед у центральному матчі 17 туру англійської Прем'єр-ліги. Чемпион

Рой Кін встав на сторону Моуріньо в конфлікті з Погба

Поль Погба демонструє не найкращу гру в складі МЮ. Він навіть не потрапив до складу на важливий матч проти Ліверпуля. Про гравця вирішив висловитися легендарний півзахисник Манчестера Рой Кін. Поль дуже талановитий гравець. Однак всі його проблеми у нього в...Ua-football

У 17 турі англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль приймав Манчестер Юнайтед.ICTV

АПЛ. 17-й тур Ліверпуль. Енфілд Роуд "Ліверпуль" - "Манчестер Юнайтед" 3:1 Голи: Садіо Мане 24, Шердан Шакірі 73, Шердан Шакірі 80 - Джессі Лінгард 33 "Ліверпуль": Аліссон...Ua-football

"Ліверпуль" зі стартових хвилин нагадав себе минулорічного. Відео голу Шачірі На 80 хвилині Шачірі оформив дубль. 24 канал

і без проблем переграв воротаря. В другому таймі Марч скоротив відставання після скидки Бернардо, однак лондонці змогли втримати перемогу.Не пропустіть:Трансляція Ліверпуль - Манчестер Юнайтед: дивитися онлайн 16.12.2018Саутгемптон сенсаційно переграв Арсеналі перервав безпрограшну серію Арсенала, яка тривала 22 матчі.Чемпіонат Англії, АПЛ17...Чемпион

Ліверпуль зустрічається з Манчестер Юнайтед у центральному матчі 17 туру англійської Прем'єр-ліги.Не пропустіть:Трансляція Ліверпуль - Манчестер Юнайтед: дивитися онлайн 16.12.2018Матч стартує о 18:00 за київським часом. Мерсисайдці спробують повернутися на перше місце лише перемога...Чемпион