ліва нога

від Іньєсти, Суарез не зміг переграти Наваса. На 75-й хвилині Ракітіч отримав м'яч біля штрафного майданчика, підробив його собі під ліву ногу та пробив у дальній кут, без шансів для кіпера. Через три хвилини Рамос підвів свою команду, отримавши пряму...Чемпион

В Українського легіонера рецедив старої травми

матч 33-го туру Прімери.Повідомляє сайт Футбол Україна. Відсутність українця в заявці на матч проти "Севільї" пояснюється проблемами гравця зі зв`язками лівої ноги.Згідно з інформацією команди1, саме з цим була пов'язана заміна Артема в перерві попереднього поєдинку "Гранади" з "Сельтою".Гравець, мабуть,...Sportgid

На Черкащині водій "Жигулів" збив дівчину і втік з місця пригоди

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримала незначні тілесні ушкодження у вигляді забійної травми лівої ноги. Про Все

У Монастирищі «Фольксваген» збив юнака

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримав травму лівої ноги. Нова доба

Уїлшир зламав малогомілкову кістку і вилетів до кінця сезону

Кейном на 56-й хвилині зустрічі і не зміг продовжити гру.Як інформує офіційний сайт Борнмута, у Джека діагностований перелом малогомілкової кістки лівої ноги.В найближчі дні півзахисник пройде додаткові тести, після чого будуть визначені точні терміни його відновлення, проте в поточному сезоні...Новини футболу

Нойєр отримав серйозну траму в матчі з "Реалом"

хвилині, коли голкіпер оступився, а Кріштіану Роналду забивав з офсайду третій гол (3: 2).За попередніми даними, в голкіпера діагностували перелом лівої ноги.Термін відновлення Нойєра стане відомий після більш детального обстеження у мюнхені.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

У Черкаському районі водій «ВАЗу» збив дівчину і втік

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримала незначні тілесні ушкодження у вигляді забійної травми лівої ноги. Нова доба

Кропивницька "Зірка" поступилася "Волині", а "Олександрія" зазнала поразки від "Чорномороця"

в центр, після чого видав класну розрізну передачу на хід Петрову. Сергій зблизився з голкіпером, обіграв його, перекинувши м'яч з лівої ноги на праву, та покотив снаряд у пусті ворота. "Зірка" не мала хороших шансів, аби зрівняти рахунок, а вилучення...Златопіль

Поразка "Тернополя" у Києві від чернігівської "Десни"

пальців перевів м’яча на кутовий. «Деснянці» не стримували натиску і після навісу Дениса Фаворова і наступного підбору Картушова, останній пробив лівою ногою, однак м’яч пройшов поруч зі стійкою. В середині другого тайму тернополяни зуміли на деякий час заспокоїти гру, навіть...Галичина спортивная

кілька ударів ногою та руками, і один з них перевірив на міцність печінку віце-чемпіонки світу з панкратіону. Отримавши сильний удар лівою ногою, Татьяна спробувала відбігти, але одеситка наздогнала її та почала добивати, після чого рефері довелося зупиняти бій. У підсумку...Чемпион

В Африці на туриста напав крокодил

Крокодил вчепилася чоловікові ліву ногу трохи нижче коліна і відкусив її. Потерпілому допомогли вибратися на берег місцеві жителі.Infokava.com

"Барселона" завдяки дублю Л.Мессі розгромила "Севілью"

зустрічі один із претендентів на чемпіонство дав зрозуміти про свою націленість на перемогу Ліонель Мессі з дальньої дистанції ударом з лівої ноги перевірив поперечку воріт Серхіо Ріко. Відкрив рахунок в середині тайму Луїс Суарес. Після сольного проходу по флангу у...1NEWS

У Львові відкрилась фотовиставка американського фотографа «Рани»

був важко поранений під час виконання завдання в Луганській області 25 березня 2016 року внаслідок вибуху протипіхотної міни. Олександр повністю втратив зір, ліву ногу довелося ампутувати до коліна. Однак, він сподівається, що в майбутньому — зір може частково повернутися. — Коли люди заходять до виставкового залу, і коли покидають...Seo-top-news

Ріжте, братці, ріжте!

і надмірність у нинішніх важких умовах. Футболісти без розбору громадянства мають одержувати за свою працю гроші, тільки якщо того захотіла ліва нога спонсора – ось гасло моменту! Стало бути, напівпрофесійний статус клубів (ладно вже, раптом знайдуться ідіоти, які збережуть у...Новини футболу

Легенди відходять - пам

збірної, що стала олімпійським чемпіоном 1952 року. Улюбленим заняттям Пушкаша на полі було тероризувати воротарів шквалом потужних ударів, причому, переважно, лівою ногою, яку журналісти часто називали смертоносною, а, жартуючи писали, що права йому потрібна тільки для ходіння. Він носив взуття...Високий замок

Цинізм зашкалює: Як львівська влада познущалась над поліцейською, яка втратила ногу під час теракту

час яких серйозні травми отримали 33-річна капітан Надія Андрухів і 26-річний лейтенант Роман Личак, минуло півтора року. Надії лікарі ампутували ліву ногу по коліно, видалили нирку і селезінку, під час вибуху уламками пошкодило кишечник, а права нога виявилася зламаною, передає...Корупція

19 років, постійно на калоприймачах. (Івано-Франківська область, Тлумацький район. ) 300 фунтів отримав Лаврів Олексій, важкі поранення: у Олексія ампутована ліва нога, хребетно-спинно-мозкова травма ( не відчуває нижче пояса) порушення прохідності спинного мозку, переломи поперечних відростків тіла.(Родом з Івано-Франківська) По...Бліц-інфо

машини Карл Дрез зробив спеціально для популярної брошури, у якій рекламував власний винахід. Побоюючись плагіаторів, він намалював його так, аби ліва нога наїзника приховувала гальма.Музеї України

сьогодні у Гельсінкі, повідомляє "Чемпіонат". "На передстартовому тренуванні партнер наїхав на Тарасову після її падіння. В результаті він розрізав їй ліву ногу нижче коліна. Їй наклали десять швів", - розповіла Мозер. Чемпіонат світу з фігурного катання триватиме до 2 квітня.Еспресо TV

Суперкар Ford GT працює в п

за допомогою контрольної панелі керма. Під час активації системи на панелі зявляється біла іконка "LC". У цей момент водій натискає лівою ногою на педаль гальма і повністю відпускає педаль акселератора правою. Якщо система готова до роботи, іконка "LC" змінює колір...Багнет