львів'яни

Євген БОРОВИК: «Пенальті?

Подібне суддівство не могло залишити без емоцій голкіпера львів'ян Євгена Боровика «Звичайно, Sportgid

Який пенальті?»

Неоднозначний пенальті, потім видалення Дитятьєва. Зірка перемогла Карпати 3:2. Спорт.ua

В опублікованому сьогодні, 30 квітня, Зверненні керівного складу Повітряне командування Захід до мешканців Львова та Львівської області заначено Щоденний Львів

Неймовірний трилер із розв

– 5:4. Хоча дорікати за цю поразку енергетикам немає за що – адже за рівнем самовіддачі, боротьби і створених моментів львів'яни не поступались суперникам, а в деяких моментах і переважали. Відкрила рахунок у цьому матчі саме “Енергія”. На 1 хвилині...Галичина спортивная

"Ворскла" U-19 - "Карпати" U-19 - 4:3

Та й небезпечних моментів наша команда створила більше. Мусимо із цим рахунком змиритися», - після матчу розчаровано згадував події гри Роман Толочко. Галичина спортивная

Олег ДУЛУБ: «Десь розслабилися, і це коштувало нам перемоги»

Ми забили швидкий гол, мали моменти. Далі другий тайм: вилучення і ми вже пішли ва-банк. Галичина спортивная

Топ-бомбардири, гвардійці, легіонери, тренери львів

У зведеній таблиці українських чемпіонатів "Карпати" посідають шосте місце. Гвардійці "Карпат" у вищій лізі чемпіонатів України (не менше 100 матчів) Тренери "Карпат" у вищій лізі чемпіонату України. 103 - Олег Кононов (Білорусь) Галичина спортивная

Прем

Матч розпочався з результативного удару Гладкого з пенальті. "Зірка" - "Карпати" - 3:2 Зеркало недели (газета)

"Карпати" здійснюють мрії

Цей хлопчик, якому ми зробили сюрприз є завзятим вболівальником львівського клубу. Галичина спортивная

Анонс матчу 27-го туру чемпіонату України "Зірка" - "Карпати"

Іван Головко ЦИФРИ ТА ФАКТИ - "Зірка" та "Карпати" — сусіди за позиціями у турнірній таблиці; кропивничани посідають дев'яту сходинку, львів'яни — десяту; різниця — п'ять очок; - після розподілу чемпіонату на групи, "Зірка" здобула лише одну перемогу; кропивничанам вдалося...Галичина спортивная

Анонс перших матчів півфіналу плей-офф

год. На шляху до півфіналу “Енергія” впевнено пройшла “Титан-Зорю”. У Покровському енергетики перемогли з рахунком 0:2, а на домашньому майданчику львів'яни здолали суперників 3:1. А от “ХІТу” аби пройти чвертьфінальний етап знадобилось три поєдинки проти “Кардинала-Рівне”. У першому матчі в...Галичина спортивная

Баскетболісти "Золотого вєка" у передостанньму турі другого етапу вищолігового чемпіонату України у Львові не досягли бажаного результату в двох поєдинкагрзі "Львівською політехнікою". Гречка

Львів

Опісля керівники області та міста спільно із представниками громадськості вшанували пам'ять жертв депортацій хвилиною мовчання. Щоденний Львів