лижниця

Олімпійська чемпіонка з Норвегії обурена недолугістю російських журналістів

Норвезька лижниця Раґнгільд Гаґа після здобуття другої золотої нагороди на Олімпіаді в Пхьончхані у вчорашніх естафетних перегонах прокоментувала дурощі, які розповсюджують пропагандисти...Ua-football

Чемпіонат Жіноча збірна Норвегії виграла надзвичайно видовищну естафету 4х5 км у Пхенчхані. Срібло вибороли спортсменки зі Швеції, бронзова нагорода дісталася лижницям з ОАР. Додамо, що до останнього етапу лідерство в гонці утримували лижниці з ОАР. Зазначимо, що для норвежки Маріт...Чемпион

Олімпіада-2018: норвезькі лижниці на 2 секунди обігнали шведок на фініші естафети

У південнокорейському Пхьончхані тривають зимові Олімпійські ігри-2018. Нагадаємо, сьогодні на зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані українські спортсмени виступлять в змаганнях з гірськолижного Ракурс

Норвезька лижниця Бйорґен вийшла на перше місце за кількістю медалей за всю історію Олімпіад

вільним стилем. Загалом кількість олімпійських медалей Бйорґен виросла до 13-ти. Тим самим, вона обійшла земляка-лижника Бйорна Делі і стала найтитулованішою лижницею в історії Ігор. Крім того, тепер Маріт на рівні з іншим норвежцем, біатлоністом Уле-Ейнаром Бйорндаленом головна мультимедалістка зимових Олімпіад.Ua-football

Олімпіада-2018: Норвегія здобула історичне золото в естафеті

На Олімпійських іграх відбулись жіночі лижні перегони вільним стилем. Там стартували дві представниці Сумщини. Ми сьогодні ще й з Маринкою Стартували в перших номерах. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Норвежка Бйорґен виграла 12-ту олімпійську медаль у кар

Раґнгільд Гаґа виграла перше в карєрі золото Олімпійських ігор. Щойно в Пхьончхані 27-річна лижниця стала чемпіонкою у перегонах на дистанції 10 кілометрів вільним стилем. Срібло виграла шведка Шарлотта Калла, котра минулої суботи стала першою...Ua-football

ОІ-2018: лижниця Нілссон принесла Швеції друге "золото"

У Південній Кореї продовжився розіграш олімпійських медалей 23-х зимових Ігор. На цей раз нагороди отримали лижниці (класичний стиль) у жіночому спринті, передає УНН. Через сито кваліфікації, чвертьфіналу та півфіналу до заключного заїзду потрапили шестеро спортсменок. Шведка...Unn.com.ua

Гоф (Канада) - 0,145... 26. Олена Шхумова (Україна) - 1,471 28. Олена Стецьків (Україна) - 1,649 Нагадаємо, що українські лижниці не потрапили до 1/4 фіналу класичного спринту в Пхенчхані.Чемпион

54. Тетяна Антипенко (Україна) - 29,82 56. Нагадаємо, що українські лижникипровалили кваліфікацію у Пхенчхані. Чемпион

Українські лижниці не змогли подолати кваліфікацію на ОІ-2018

Нагадаємо, що представниці України вдалося обійти росіянку на олімпійських змаганнях з санного спорту. Unn.com.ua

Україну в цій дисципліні представить Ольга Книш. Очікується, що змагання пройдуть 15 лютого. Усі медалі Пхенчхана-2018 за 11 лютого. Чемпион

Маріт Бйорґен стала найтитулованішою лижницею в історії Олімпіад

Срібло 37-річної норвезької лижниці Марет Бйорґен у дуатлоні історичне. Серед представників лижних гонок в історії Ігор так багато медалей не здобував більше ніхто.Ua-football

Перший день Олімпіади, повернення українських миротворців із Ліберії і заява глави МЗС Польщі - головні новини 10 лютого

У перший день зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані найбільше нагород завоювали спортсмени з Нідерландів. Перше «золото» на Олімпіаді виграла шведська лижниця. Громадське телебачення

Дайджест другого дня

в Пхьончхані був розіграний в жіночому скіатлоні на 15 км (7,5 км класичним стилем + 7,5 км вільним стилем). Шведська лижниця Шарлотт Калла виборола золото. Вона показала результат 40 хвилин 44,9 секунди, срібло взяла норвежка МарітБьорген, яка програла переможниці +7,8...Спорт.ua

Олімпіада-2018.

У перший повноцінний змагальний день на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані розіграно пять комплектів нагород. Першою чемпіонкою Ігор-2018 стала 30-річна шведська лижниця Шарлотта Калла, яка перемогла в дуатлоні. Для Шарлотти це олімпійське золото третє в карєрі 24-річна Лаура Дальмайєр, вигравши біатлонний спринт...TeNews

Зимова Олімпіада-2018!

Лижниця з Швеції завоювала першу золоту медаль Пхенчхана. Ta4ki.net

Перше золото Олімпіади-2018 дісталося Швеції

10-го лютого на Олімпійських іграх-2018 лижниці розіграли перший комплект медалей у Пхенчхані. Тетяна Антипенко (Україна) +4.46,353. Марина Анцибор (Україна) +5.33,3...Погляд

Олімпіада-2018: стартує біатлонний жіночий спринт

Нагадаємо, шведська лижниця Шарлотта Калла виграла першу золоту медаль на зимових Олімпійських іграх-2018.Unn.com.ua