ЗМІ: Взимку "Динамо" втратить ще одного легіонера

Легіонер "Боруссії": Такого, як Ярмоленко, ми ще не мали

Півзахисник "Боруссії" Сіндзі Кагава розхвалив Андрія Ярмоленка. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Партнер - про Ярмоленка: Він ідеально вписується в схему "Борусії"

Японський легіонер "Борусії" Сіндзі Кагава похвалив партнера по команді українця Андрія Ярмоленка. Повідомляє сайт Футбол Україна. "В нього прекрасна техніка і він...Football-ukraine.com

Скала підписала легіонера з Ірану

Отож, він став двадцять другим гравцем «Скали», заявленим для участі у цьогорічній першості України серед команд Другої ліги і другим легіонером «малиново-зеленої» команди в історії клубу. Торік першим іноземцем, який підписав контракт з ФК «Скала» став ганієць Барнор Брайт Erip,...Спорт.ua

ФК "Скала" підписав чергового новачка, яким став іранський легіонер. Про це повідомили на сайті клубу.Гал-info

Легіонер розповів, чому проміняв турецький клуб на український

Коли команда виходить вище, змінюють і тренера, і півкоманди. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

В чемпіонаті України гратиме іранський хавбек

Стрийська "Скала" близька до того, щоб поповнитись легіонером із Азії. Повідомляє Футбол газета. За інформацією Sport Arena, представник Другої ліги близький до того, щоб підписати 21-річного іранського півзахисника...Футбол газета

Чемпіонат України: у результативному матчі "Шахтар" переміг "Зірку"

На початку зустрічі Факундо Феррейра рахунок відкрив, але за деякий час легіонер кропивничан Ель Амдауї встановив рівновагу на табло.NewWest Media

Екс-легіонер "Дніпра" ледь не завершив кар

Колишній захисник "Дніпра" Іван Стрініч розповів про період перебування у італійському "Наполі". Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Український легіонер забив геометрично правильний гол

Забитий м'яч Малиновського не допоміг його команді втримати перемогу в матчі. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Хет-трик Обамеянга допоміг "Борусії" здобути п

туру німецької Бундесліги проти однойменного клубу з Менхенгладбаха, інформує УНН з посиланням на сайти команд.   На цей раз український легіонер "джмелів" провів матч в запасі, а замість нього вийшов на поле Максіміліан Філіпп, котрий став героєм першої 45-хвилинки. 23-річний...Unn.com.ua

прострілив вздовж воріт червоно-жовтих. Феррейрі лишилося підставити ногу, щоб відкрити рахунок. Перший момент Зірка створила на 7-й хвилині - білоруський легіонер Глєб Россадкін пробивав у площину воріт Андрія Пятова, але його удар загрози донеччанам не ніс. Лише майстерність Євгена Паста...Гречка

"Мавпи" підписали американського легіонера

"Черкаські Мавпи" підписали американського легіонера. 31-річний Марвін Джефферсон має підсилити черкаську команду на позиції центрового. У минулому сезоні американець грав за польську команду "Сталь".ВIККА

"Шахтар" отримає майже 7 млн євро за бразильського хавбека

Колишній гравець "Шахтаря" Франселіно Матузалем ще принесе гроші "гірникам". ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легіонер "Шахтаря" відмовив учаснику Ліги чемпіонівСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Шевченко назвав склад України на Косово та Хорватію

став Артем Кравець.До резерву збірної вперше покликали гравця "Ворскли" Ігоря Пердуту, також там є нападник київського "Динамо" Артем Бесєдін.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легіонер "Динамо": Україна пролетить повз ЧС-2018Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Зоря" втратила легіонера

Нападник луганської "Зорі" Юрі Фрейтас не допоможе команді у найближчим поєдинках. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

Легіонер "Динамо" перейде в інший клуб

гол у ворота "Зірки" з пенальті.Протягом перевага залишалася на боці гравців "Таврії", але основний час закінчився з рахунком 2:2.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легіонер кропивницької "Зірки" забив найгарніший гол серпня (ВІДЕО)Змінити рахунок вдалося лише під час другого овертайму. Господарі заробили штрафний на правому...Златопіль