опублікувала на своїй сторінці в Instagram. На фото Бех-Романчук позує у темному бікіні в паєтках. Купальник яскраво підкреслює спортивну фігуру легкоатлетки. View this post on Instagram I’m so happy to come back to this place again Here is very beautiful...24 канал

Красуня-легкоатлетка показала шикарну фігуру в купальнику: фото

Українська легкоатлетка - стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук поділилася фотографією з відпустки на своїй сторінці в Instagram. Спортсменка відпочиває на березі озера...Znaj.ua

Світоліна вийшла до третього кола престижного турніру в США

На шляху до фіналу він здобув вольову перемогу над росіянином в 1/4 фіналу та у півфіналі здолав турецького борця. Раніше українська легкоатлетка Юлія Левченко принесла у скарбничку збірної України золото на командному чемпіонаті Європи. Джерело: Федерація греко-римської боротьби України Фото: Федерація греко-римської боротьби України...ICTV

у Германии, «бронза» — у Франции. Следующий командный чемпионат Европы состоится в 2021 году, место проведения определяется. Анна Рыжикова — легкоатлетка Днепропетровской области, бронзовый призер Олимпийских игр-2012 в Лондоне. Спортсменка уже завоевала лицензию на Олимпиаду-2020, которая пройдет в Токио.Путеводитель по Днепропетровщине

у Німеччини, «бронза» – у Франції. Наступний командний чемпіонат Європи відбудеться у 2021 році, місце проведення визначається. Анна Рижикова – легкоатлетка Дніпропетровської області, бронзова призерка Олімпійських ігор-2012 у Лондоні. Спортсменка вже виборола ліцензію на Олімпіаду-2020, яка пройде в Токіо.Никопольский информационный портал

Запорожские легкоатлетки на командном чемпионате Европы набрали 22 очка.

набрала 225 очков и заняла 7-е место! Приятно отметить, что 22 очка в копилку команды Украины внесли и три запорожские легкоатлетки. Первые три очка завоевала Виктория Ратникова в квалификационном забеге на дистанции 100 м (десятое место), в эстафете 4х100 м...Reporter UA

Бидгощі (Польща). Спортсменці підкорилася планка 197 сантиметрів. Для збірної України це перше золото на континентальній першості. Левченко, яку називають найкрасивішою легкоатлеткою країни, принесла у скарбничку команди 12 балів, пише Обозреватель. Збірна України посіла 7-е місце на командній першості Європи. Для...То є Львів

Левченко завоювала золото на командному Чемпіонаті Європи

Минулого місяця Левченко перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи і виконала олімпійський норматив. Нагадаємо, Левченко стала найкращою легкоатлеткою лютого в Україні.Znaj.ua

Легкоатлетка Анна Рижикова-Ярощук виборола друге місце в європейському чемпіонаті. Нагадаємо, Україна посіла друге місце у медальному заліку домашнього чемпіонату Європи Чемпион

ВИДЕО. Золотой прыжок Левченко на командном ЧЕ-2019

Украинская легкоатлетка Юлия Левченко завоевала золотую медаль в секторе для прыжков в высоту на командном чемпионате Европы 2019. Соревнования в Суперлиге проходили...Спорт.ua

Днепрянка Анна Рыжикова выиграла серебро на чемпионате Европы

Легкоатлетка Анна Рыжикова-Ярощук завоевала второе место в европейском чемпионате. Днепрянка завоевала серебро в беге на дистанции в 400 метров с барьерами. 34 телеканал

Найкрасивіша легкоатлетка України виграла «золото» чемпіонату Європи

підкорилася планка 197 сантиметрів, передає «Є!» із посиланням на Обозреватель. Для збірної України це перше золото на континентальній першості. Левченко, яку називають найкрасивішою легкоатлеткою країни, принесла у скарбничку команди 12 балів. Збірна України посіла 7-е місце на командній першості Європи. Для збереження прописки...Єдність

Украинский высотница Юлия Левченко завоевала золотую медаль на командном чемпионате Европы в польском Быдгоще. Сейчас команда занимает седьмое место перед заключительными шестью видами. Мой Город N

Юный украинец установил уникальный спортивный рекорд: такого не делал никто в истории

это может обернуться для него не самой лучшей стороной, что и произошло с украинском боксером. Также, украинская спортсменка-красавица поделилась откровениями Легкоатлетку Юлию Левченко неофициально прозвали самой красивой спортсменкой страны. Не так давно она рассказала, что ее привлекает в мужчинах. Для...Акценты

У Польщі триває командний чемпіонат Європиз легкої атлетики. Бронзову нагороду одержала чоловіча збірна України в естафеті 4100 […] UATV

Українська легкоатлетка-красуня здобула золото командного чемпіонату Європи

Це перше індивідуальне золото для нашої команди на командному чемпіонаті Європи. Україна наразі займає сьоме місце перед заключними шістьма видами програми. Еспресо TV

23-летняя украинская легкоатлетка Марина Килипко прокомментировала добытое ею серебро в прыжках с шестом на командном чемпионате Европы по легкой атлетике.   «Я выполнила норматив на...Tribuna.com