легкоатлети

Легкоатлети відкрили зимовий сезон Чемпіонатом області (ФОТО)

У Кропивницькому відбулися легкоатлетичні змагання у закритих приміщеннях, якими був відкритий зимовий змагальний сезон. У спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву пройшов Чемпіонат області.Гречка

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "College Open" впродовж двох днів тривали в легкоатлетичному манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Спорт Тернопільщини

У Кропивницькому відбувся чемпіонат області з легкої атлетики

Всього у чемпіонаті брали участь 200 учасників. Комунальний заклад Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Кіровоградської міської ради представляло 35 легкоатлетів. Переможцями та призерами стали: Дюбанова Альона - 1 місце потрійний стрибок і 1 місце стрибок у довжину; Безшкуренко Павло...Fotoinform

Тернопільські легкоатлети успішно виступили на змаганнях в Івано-Франківську

Андрієм Мархевком (тренер Олег Данилюк, ОДЮСШ з літніх видів спорту): пробігши 400 м за 55.40 с, спортсмен поступився тільки польському легкоатлету. Два п’ятих місця в бігу на 1500 м та 3000 м зайняв зборівчанин Олександр Мельник (тренер Володимир Небельський). Також...Галичина спортивная

Усейн Болт и Алмаз Айяна названы лучшими легкоатлетами года

Усейн Болт з Ямайки й Алмаз Айяна з Ефіопії стали найкращими легкоатлетами світу 2016 року.Спорт.ua

Усейн Болт з Ямайки й Алмаз Аяна з Ефіопії стали найкращими легкоатлетами світу 2016 року. Для Болта це вже шоста нагорода найкращого легкоатлета світу.Чемпион

Болт і Аяна визнані кращими легкоатлетами 2016 року

Легендарний спринтер Болт отримав чергову почесну нагороду. Зеркало недели (газета)

Стали відомі найкращі легкоатлети року

Дев'ятиразовий олімпійський чемпіон ямайський спринтер Усейн Болт і ефіопська бігунка Алмаз Аяна визнані легкоатлетами року...ДеПо

Турнір з легкої атлетики вдев

навіть з Польщі. “Пишаюсь, що завдяки унікальній арені, маємо змогу приймати змагання такого рівня. Турнір відбувається на кубки видатних франківських легкоатлетів — Михайла Дебенка, Антона Кривого, Ярослава Турковського, Івана Шарого”, — повідомив у Фейсбуці міський голова Руслан Марцінків.Галичина спортивная

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій продовжила покарання щодо Всеросійської федерації легкої атлетики Російські легкоатлети як і раніше не можуть виступати під егідою організації.ДеПо

У бігові на 400м Владислав Шерстюк фінішував другим у своєму забігові - 55,82. У спортивній ходьбі на 5 тис метрів Андрій Дарницький фінішував п'ятим. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українські легкоатлети минулого вік-енду взяли участь у міжнародних змаганнях у Словаччині Нагадаємо, українські метальники молота виграли чотири медалі на турнірі у Білорусі.Чемпион

Украинцы удачно выступили на соревнованиях в Словакии

Українські легкоатлети минулого вік-енду взяли участь у міжнародних змаганнях у Словаччині і Нідерландах. Валентина Кілярська й Олександр Матвійчук на дводенних змаганнях по...Спорт.ua

Українська легкоатлетка перемогла в міжнародному напівмарафоні

чоловіків, найшвидшим з яких був француз Жан Дамасен Абарурема (1: 10.15 год). На сьогоднішній день є й інші досягнення українських легкоатлетів. Олеся Дідоводюк фінішувала третьою на міжнародних змаганнях з кросу Cross International Hubert Andre (27 листопада, Кармо, Франція). Дідоводюк пробігла...Infokava.com