легкоатлети

18 лютого в Києві в легкоатлетичному манежі ШВСМ, відбувся Кубок України з легкої атлетики в приміщенні Спорт Тернопільщини

У спорткомплексі військової частини займається молоде покоління бердичівлян.

вже ввечері. У різних залах одночасно можуть відбуватися тренування з міні-футболу, тенісу, волейболу, баскетболу, бодібілдингом. Тут також закладаються основи перемог легкоатлетів, вихованців спортивної школи Лонського. Коли дозволяє погода то тренування футболістів відбуваються на свіжому повітрі, адже у частині є поле,...РІО Бердичів

Створили майданчик для вболівальників на третьому поверсі ТРЦ «Лавина». Повболівати за жіночу українську збірну з біатлону прийшли любителі спорту: біатлоністи, легкоатлети й волейболісти. Ольга Чернявська, вболівальниця, говорить: «Оскільки працюю у спортивній школі, то спорт – на першому місці. І разом...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

З нагородами національних змагань повернулися Анастасія Деркач та Андрій Єрещенко. Прес-Центр

Черкаські легкоатлети вибороли нагороди на чемпіонаті у Сумах

З нагородами національних змагань повернулися Анастасія Деркач та Андрій Єрещенко. У штовханні ядра Анастасія Деркач виборола 3 місце. Про Все

У Львові легкоатлети визначають найсильніших на меморіалі Кутенка

У цього турніру давня історія. Започаткували його у 80-их роках минулого століття ще за життя Юрія Кутенка, який був найкращим легкоатлетом Львівщини XX ст. А тепер змагання проводять як меморіал. Цьогоріч на стартах міряються силами юнаки та дівчата до 16-ти...Галичина спортивная

Легкоатлети з Вінниці здобули чемпіонство України (ФОТО)

Вінничани привезли дві золоті і одну бронзову медалі. А на дистанції 1500 метрів третє місце посів Андрій Краковецький. Інформаційна Вінниччина

На чемпіонаті України армійські легкоатлети завоювали 19 нагород

В Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні, на якому спортсмени ЗС України завоювали 19 медалей. Народна Рада

10 лютого у Тернополі, в манежі ТНПУ, відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ. На цих змаганнях відзначились легкоатлети Зборівської ДЮСШ. Про це повідомив Володимир Небельський, тренер-викладач І категорії з легкої атлетики Зборівської дитячо-юнацьклї спортивної школи. Чемпіонами області стали...Газета "Наш ДЕНЬ"

Черкаські легкоатлети привезли два золота з Чемпіонату України

Дві золоті нагороди чемпіонату України з легкої атлетики вибороли місцеві спортсмени. Перше золото в актив нашої команди оформила Тетяна Безшийко. ВIККА

Три нагороди привезли з зимового чемпіонату України легкоатлети Житомирщини

Дві срібні нагороди здобули вихованці кращого тренера країни минулого року бердичівлянина Ігоря Лонського. Новини Житомира

Бердичівські легкоатлети доводять своє лідерство в Україні

Бердичівські легкоатлети в чергове доводять, що є серед лідерів у легкій атлетиці в Україні в різних вікових категоріях. Місто Суми наприкінці січня...РІО Бердичів

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів відбулись у Сумах минулого тижня. Прес-Центр

В Україні визначили найкращих легкоатлетів січня

За результатами голосування, найкращими легкоатлетами січня в Україні стали Юлія Левченко та Олексій Касьянов.Unn.com.ua

Впродовж двох днів у Калуші, що на Івано-Франківщині, тривав XXV Всеукраїнський юнацький турнір з легкої атлетики, присвячений пам'яті майстра спорту з легкої атлетики Олексія Кобрина Спорт Тернопільщини

Змагаються юні легкоатлети

№ 8. Чемпіоном міста з Дитячої легкої атлетики стала команда спеціалізованої початкової школи № 1. В особистому заліку відзначилися юні легкоатлети серед дівчаток: Тимкова Ірина (ЗОШ №5), Царан Олександра ( ПШ №1), Панасюк Вікторія (ЗОШ №6), Юдіна Карина ( ЗОШ...Вознесенск Онлайн

що головний претендент в напівсередній вазі - Рафаель дос Аньос, але це смішно. Його в минулому році відправляли в нокаут легкоатлети. Потрібно подивитися, що там з Тайроном Вудлі, тому що я наступний в черзі. Є тільки два претенденти - я...24boxing

Кам’янця-Подільського, Жмеринки, Городоцького району. У суддівстві і нагородженні взяв участь заслужений тренер України Анатолій Новіков (Хмельницький), який поділився з юними легкоатлетами особистими враженнями про перебування на Олімпійських іграх, медальних здобутках своїх вихованців на світових і європейських аренах.Спорт.ua

9 — 11 лютого Суми прийматимуть головний національний старт зимового сезону.Найсильніші легкоатлети країни змагатимуться за перемогу на чемпіонаті України у приміщенні і місце у збірній для участі у чемпіонаті світу у приміщенні.Sportgid