легкоатлети

Дніпровські паралімпійці взяли лондонське «золото»

Шість медалей завоювали легкоатлети-паралімпійці Дніпропетровщини в Лондоні - наші спортсмени виступали в складі Національної збірної України на міжнародних параолімпійських змаганнях з легкої атлетики. Про...Online.ua

Дефлімпіада-2017: українська збірна знаходиться на другому місці з 46-ма нагородами

каратистки Інна Мажара, Віта Гаврилова та Марина Губанова. У плаванні срібну медаль виборов Олексій Коломієць. Ще дві медалі українські спортсмени завоювали у змішаних естафетах. Легкоатлети-дефлімпійці Вікторія Кочмарик, Катерина Потапенко та Анастасія Сидоренко завоювали для України ще три медалі. Також нагороди завоювали тенісистки Васильєва Марія та Завіновська Карина...Ракурс

Легкоатлети-паралімпійці з Дніпропетровської області в складі Національної збірної України завоювали шість медалей в Лондоні на міжнародних параолімпійських змаганнях з легкої атлетики. -Загалом у збірної України 29 медалей, шість з них здобули наші земляки. Золото команді принесли Дмитро Прудніков та Зоя...Online.ua

юніорським рекордом України Аліна Шух – у трійці після першого дня чемпіонату Європи (U-20) Україну на чемпіонаті світу представлять 44 легкоатлети Новини 22.07.2017 23:55Футбол. Перед матчем з Динамо Янг Бойз обіграв у своїй першості чемпіона...1NEWS

Ці 44 атлети вже гарантовано включені до складу збірної. Чемпион

Легкоатлети з Житомирської області стали призерами Чемпіонату Європи

Спортсмени з Житомирщини Владислав Мазур став чемпіоном Європи зі стрибків у довжину та виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу, а Віктор Лонський здобув бронзову нагороду зі стрибк 0412.in.ua — сайт города Житомира

Взагалі збираючись на такі змагання, спортсмени раді будь-якій допомозі. Змагання в Орхусі триватимуть до 6 серпня включно. У якості нагороди легкоатлети отримають медалі та грамоти. Телефон спортсменки Наталі Сорокіної: 067-740-58-12. The post На Чемпіонат Європи вирушать троє легкоатлетів із Вінниці...Online.ua

Як розповіла Наталя Сорокіна у коментарі VежА, у таких змаганнях спортсменка бере участь […]The post На Чемпіонат Європи вирушать троє легкоатлетів із Вінниці appeared first on Vежа.Vежа

Легкоатлети Дніпропетровщини вибороли золото у Польщі та Кенії

Сьогодні, 18 липня, стало відомо, що легкоатлети області, які виступали у складі молодіжних збірних України привезли золоті медалі зі змагань у Польщі та Кенії. Про це повідомляє...Online.ua

Легкоатлети Дніпропетровської області, зі складу молодіжних збірних України, вибороли золоті медалі на змаганнях у Польщі та Кенії. -Головні складнощі у метанні молота для спортсменів у Польщі створювали несприятливі погодні умови. Незважаючи на це, хлопці та дівчата показали високі результати. Нікопольчанка...Online.ua

Виступи українських легкоатлетів у Падуї і Мінську

Виктория Ткачук 16 липня Падуя приймала міжнародні легкоатлетичні змагання. Участь у них взяли й українці. Сергій Смелик фінішував другим у забігу В на дистанції 100 метрів (10,55 с). Sportgid

медалей чемпіонату, повідомляють у міській раді. Збірна команда України у складі 27 кращих спортсменів теж бере участь у світовому форумі легкоатлетів з обмеженими можливостями. У складі української збірної є єдина представниця Полтавщини, МСУМК, 17-тирічна випускниця ЗОШ № 3 м. Кременчука...Online.ua

УНН. У Бидгощі продовжилися змагання чемпіонату Європи з легкої атлетики серед 23-річних на якому представники України відзначилися низкою нагород, передає УНН з посиланням на ФЛАУ. Одній з фавориток змагань у метанні молота Альоні Шамотіній з України, вдалося у другій спробі...1NEWS

Олексій Кирилін поповнив скарбничку медалей українських легкоатлетів на чемпіонаті світу U-18 у Найробі.Чемпион

Українські юніори здобули два «золота» на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Українські легкоатлети Ярослава Магучіх і Михайло Кохан завоювали золоті медалі на чемпіонаті світу серед юніорів.Громадське телебачення

Запись Наші легкоатлети повернулись з чемпіонату України з медалями впервые появилась ЧЕline.Online.ua

наступного року планується створення у Супутнику сучасної бігової доріжки, ями для стрибків у довжину, щоб тут мали змогу тренуватися і легкоатлети. Як раніше повідомляв КременчукТoday, у таборі Супутник діти тренуються на...Online.ua

Вихованці Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності посіли на змаганнях призові місця. Online.ua

Легкоатлети Чернігівщини повернулись з чемпіонату України з медалями

Група спортсменів Чернігівщини (вихованці Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності) посіли на змаганнях призові місця. Online.ua