легкоатлетичний

У Черкасах колишній атлет зайнявся спортивним меценатством. Він облаштував у легкоатлетичному манежі майданчик для кросфіту.Выбор 2014

Українка виборола "золото" на легкоатлетичному турнірі в Берліні

Українська спортсменка Олеся Повх на міжнародному легкоатлетичному турнірі Indoor ISTAF у Берліні виграла золоту медаль у забігу на 60 метрів.iPress

Українка Олеся Повх виграла змагання в бігу на 60 метрів на престижному легкоатлетичному турнірі Ind...Експрес

Олеся Повх виграла 60-метрівку на легкоатлетичному турнірі Indoor ISTAF

Українка перемогла на престижних змаганнях у Берліні. УНИАН (ИА)

Російські спортсмени хочуть виступати під нейтральним прапором

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій повідомляє, що 35 спортсменів з Росії прийняли рішення виступати під нейтральним прапором.iPress

Відразу четверо українців стали переможцями міжнародного легкоатлетичного турніру у французькому Мондвіллі: Серед них - і рівнянка Ольга Земляк, яка виявилася найшвидшою на дистанції 400 метрів, показавши час...ОГО.ua

Днями у французькому місті Мондвілль відбувався Міжнародний легкоатлетичний турнір, в якому брала участь фіналістка Олімпійських ігор - рівнянка Ольга Земляк. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.ЧаРівне.info

Четверо українців перемогли на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Франції

Українці Олеся Повх, Ольга Земляк, Анна Плотіцина і Владислав Мазур стали переможцями міжнародного легкоатлетичного турніру у Мондвіллі (4 лютого, Франція), повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.Newsru.ua

Українка Повх виграла турнір з найпрестижнішої зимової легкоатлетичної серії

Повх подолала дистанцію з найкращим результатом нинішнього сезону. УНИАН (ИА)

В смт. Богородчани Івано-Франківської області відбувся міжнародний легкоатлетичний пробіг на 3, 16 і 32 км. У змаганнях взяли участь спортсмени з 19 областей України і Польщі. Загалом було...lviv.tv

Спортсмен з Житомирської області виграв срібло на легкоатлетичних «Різдвяних стартах» в Києві

Бердичівлянин Владислав Мазур виграв срібло на перших у 2017 році легкоатлетичних змаганнях “Різдвяні старти”, які відбулися днями в Києві. Наш спортсмен стрибнув на 7,71 метра, підтвердивши норматив на звання “Майстра спорту...Житомир.info

Близько 200 російських легкоатлетів підозрюють у вживанні допінгу

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) отримала від Світового антидопінгового агентства (WADA) близько 200 імен російських легкоатлетів, підозрюваних в порушенні антидопінгових правил.Newsru.ua

Відбудуться всеукраїнські традиційні змагання з легкої атлетики «Новорічний день стрибуна-2016» zaxid.net

Транспорт не рухатиметься по кількох вулицях через легкоатлетичний забіг, який присвячений Дню Святого Миколая.ОГО.ua

11 грудня в приміщенні легкоатлетичного манежу Київської школи вищої спортивної майстерності (КШВСМ) відбувся Відкритий чемпіонат з дзюдо серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н.Головний портал Ніжина

Міжнародна легкоатлетична федерація запустила портал, де можна анонімно повідомити про застосування допінгу

Новий сайт володіє потужною системою захисту і зможе протистояти будь-яким хакерським атакам та спробам роздобути інформацію. УНИАН (ИА)

Таку електронну петицію на сайт Рівненської міської влади подав рівнянин Іван Приходько. Він просить облаштувати сучасний легкоатлетичний манеж для дітей, адже влітку вони можуть займатися на Авангарді, а взимку їм немає куди подітися. Більше того, автор додає...Телеканал Ритм