легкоатлетичний

У Львові у приміщенні легкоатлетичного манежу відбувся 17 Всеукраїнський турнір з легкої атлетики пам'яті Я. Тягнибока...Спорт Тернопільщини

Уманчанки здобули перемоги на чемпіонаті області з легкоатлетичного двоборства

Спортсменки Уманської дитячо–юнацької спортивної школи здобули призові місця на чемпіонат Черкаської області з легкоатлетичного двоборства, передає УНН-Центр з посиланням на прес-службу міської ради. Зокрема, перше місце зайняла Мельник Аня (біг 60 та 200 м)...Вчасно (Черкаси)

Патрульна поліція Херсона нагадує, що сьогодні відбудеться легкоатлетичний пробіг «Десант - 44».Голая Пристань

Більше двохсот легкоатлетів змагалися у Черкасах

Спортсмени двох вікових груп визначали найкращих у легкоатлетичному двоборстві.ВIККА

18 березня у Херсоні відбудеться легкоатлетичний пробіг. Про це повідомляється на офіційному сайті Херсонської міської ради.Мост

18 березня, під час проведення легкоатлетичного пробігу«Десант – 44» у Херсоні за маршрутом смт Антонівка – вул. Херсонська – шосе В'ячеслава Чорновола – вул.Перекопська – вул.Голая Пристань

У Сумах відбудеться матч кваліфікаційного раунду жіночого чемпіонату світу з гандболу. 9-го червня на паркеті легкоатлетичного манежу імені Володимира Голубничого національна збірна України зустрінеться зі збірною...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

18 березня, під час проведення легкоатлетичного пробігу«Десант - 44» у Херсоні будуть перекриті деякі вулиці.Сайт города Херсона

Там відбувся Кубок Європи з легкоатлетичних метань...Радіо Трек

3-5 березня в легкоатлетичному манежі школи вищої спортивної майстерності Києва відбувся Міжнародний турнір із дзюдо "Київська весна"...Головний портал Ніжина

Українка Плотіцина перемогла на легкоатлетичному турнірі в Чехії

Наша спортсменка повторила особистий рекорд. УНИАН (ИА)

У Черкасах колишній атлет зайнявся спортивним меценатством. Він облаштував у легкоатлетичному манежі майданчик для кросфіту.Выбор 2014

Українка виборола "золото" на легкоатлетичному турнірі в Берліні

Українська спортсменка Олеся Повх на міжнародному легкоатлетичному турнірі Indoor ISTAF у Берліні виграла золоту медаль у забігу на 60 метрів.iPress

Українка Олеся Повх виграла змагання в бігу на 60 метрів на престижному легкоатлетичному турнірі Ind...Експрес

Олеся Повх виграла 60-метрівку на легкоатлетичному турнірі Indoor ISTAF

Українка перемогла на престижних змаганнях у Берліні. УНИАН (ИА)

Російські спортсмени хочуть виступати під нейтральним прапором

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій повідомляє, що 35 спортсменів з Росії прийняли рішення виступати під нейтральним прапором.iPress

Відразу четверо українців стали переможцями міжнародного легкоатлетичного турніру у французькому Мондвіллі: Серед них - і рівнянка Ольга Земляк, яка виявилася найшвидшою на дистанції 400 метрів, показавши час...ОГО.ua

Днями у французькому місті Мондвілль відбувався Міжнародний легкоатлетичний турнір, в якому брала участь фіналістка Олімпійських ігор - рівнянка Ольга Земляк. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.ЧаРівне.info

Четверо українців перемогли на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Франції

Українці Олеся Повх, Ольга Земляк, Анна Плотіцина і Владислав Мазур стали переможцями міжнародного легкоатлетичного турніру у Мондвіллі (4 лютого, Франція), повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.Newsru.ua