кіокушини

Колегія Херсонської ОДА розпочалася із нагородження

ФранкоТетяні Олександрівні - чемпіонці Кубку Європи з кіокушин карате 2016 року; Online.ua

У Херсонській ОДА відзначили тренерів та спортсменів з кіокушин карате

Під час засідання колегії Херсонської ОДА відзначили спортсменів. Online.ua

У Скадовську наприкінці липня - початку серпня відбудуться міжнародні збори по кіокушин карате. Новини Голої Пристані

Українка Мороз зазнала другої поразки у чемпіонаті UFC 12:50Баскетбол. 1NEWS

Повідомляє сайт МАКАРІВ СЬОГОДНІ з Online.ua

Результатом першого дня змагань стали 7 медалей: 3 золоті та 4 бронзові. Чемпион

Херсонська команда виборола 8 золотих, 4 срібні та 8 бронзових медалей. Мост

Іванівський район представляла команда у складі Побиванець Ауріки та Щербань Софії. Херсон Daily

13-14 травня у Львові пройшов відкритий Чемпіонат України з кіокушин карате. З Херсонської області було 15 представників, яких тренує новокаховський тренер Олег Жиров. Херсон Daily

Друге місце завоювали Рудь Ярослав, Храпач Владислав та Гущін Іван. Команду до змагань готували тренери Олександр Аверін та Олексій Чернишов. Цюрупинск Онлайн

У Первомайську каратисти висадили сакури на знак подяки місту

В Первомайську кіокушин-каратисти висадили в центральні частині міста десять саджанців сакури. Миколаївська правда

Спортивне літо у Скадовську розпочалося неймовірно гарним видовищем, яке розгорнулось прямо на березі моря. Новини Голої Пристані

У Скадовську розпочалося спортивне літо

Неймовірна спортивна краса розгорнулася на березі моря у Скадовську - тут розпочалися Всеукраїнські збори з кіокушин-карате та рукопашного бою... (Ольга Миронець) Херсонцы

Первомайська федерація кіокушин карате висадить у рідному місті алею сакур на знак подяки

-призерка Чемпіонату Світу з кіокушин карате Кульчицька Анна; Миколаївська правда

У школі карате Сергія Всеволодова "Легенда пройшли тренування "сонячних діток діток із синдромом Дауна. Херсон Daily

3 командне місце - команда з селища Козачі Лагері2 командне місце виборола команда з смт Іванівка1 командне місце дісталося місту Каховка Мост

Як наші спортсмени тренувалися та відпочивали у Країні Висхідного Сонця

Імператорський палац у Токіо розташований в самому серці Токіо. Миколаївська правда

За час свого перебування в Москві став переможцем чемпіонату Росії (2016 рік). Любимый Херсон

Миколаїв. «Людина як Всесвіт» - у «Казці»

Перформанс відбувається за підтримки ЧНУ ім. Читайте також: Аня Кульчицька з Первомайська стала срібною призеркою Чемпіонату світу з кіокушин карате Миколаївська правда