кіокушини

Результатом першого дня змагань стали 7 медалей: 3 золоті та 4 бронзові. Чемпион

Іванівський район представляла команда у складі Побиванець Ауріки та Щербань Софії. Херсон Daily

13-14 травня у Львові пройшов відкритий Чемпіонат України з кіокушин карате. З Херсонської області було 15 представників, яких тренує новокаховський тренер Олег Жиров. Херсон Daily

Друге місце завоювали Рудь Ярослав, Храпач Владислав та Гущін Іван. Команду до змагань готували тренери Олександр Аверін та Олексій Чернишов. Цюрупинск Онлайн

У Первомайську каратисти висадили сакури на знак подяки місту

В Первомайську кіокушин-каратисти висадили в центральні частині міста десять саджанців сакури. Миколаївська правда

Спортивне літо у Скадовську розпочалося неймовірно гарним видовищем, яке розгорнулось прямо на березі моря. Новини Голої Пристані

У Скадовську розпочалося спортивне літо

Неймовірна спортивна краса розгорнулася на березі моря у Скадовську - тут розпочалися Всеукраїнські збори з кіокушин-карате та рукопашного бою... (Ольга Миронець) Херсонцы

У школі карате Сергія Всеволодова "Легенда пройшли тренування "сонячних діток діток із синдромом Дауна. Херсон Daily

3 командне місце - команда з селища Козачі Лагері2 командне місце виборола команда з смт Іванівка1 командне місце дісталося місту Каховка Мост

Як наші спортсмени тренувалися та відпочивали у Країні Висхідного Сонця

Імператорський палац у Токіо розташований в самому серці Токіо. Миколаївська правда

За час свого перебування в Москві став переможцем чемпіонату Росії (2016 рік). Любимый Херсон

Миколаїв. «Людина як Всесвіт» - у «Казці»

Перформанс відбувається за підтримки ЧНУ ім. Читайте також: Аня Кульчицька з Первомайська стала срібною призеркою Чемпіонату світу з кіокушин карате Миколаївська правда

Аня Кульчицька з Первомайська стала срібною призеркою Чемпіонату світу з кіокушин карате

Цю новину з Японії тільки-но опублікувала Первомайська федерація кіокушин карате. Миколаївська правда

Первомайці вже в Японії - готуються всіх набити на Чемпіонаті світу з кіокушин карате

Вчора пройшло перше тренування спортсменів після перельоту. Читайте також: У Миколаєві з'явилася перша Алея сакур Миколаївська правда

Чемпіонат України з кіокушин карате KWF серед юнаків, юніорів, дорослих та жінок

Організаторами змагань є Львівська обласна федерація кіокушин карате KWF. 18:00- нагородження учасників змагань. Львівська міська рада

Спортивная программа в Каменском на эту неделю

В городе запланировано первенство города по киокушин карате, чемпионат области по художественной гимнастике и другие соревнования. Кстати+

Херсонська збірна з кіокушин-карате виборола 1 місце на київському чемпіонаті

Збірна команда Херсонської області отримала 18 перших місць, 12 - других та 5 третіх місць. Голая Пристань

Херсонські спортсмени повернулись переможцями зі змагань у Києві

Збірна команда херсонської обласної федерації кіокушин-карате під керівництвом тренера вищої категорії Дерія Сергія Григоровича сьогодні повернулась до Херсона з нагородами та медалями. Сайт города Херсона