кіокушини

В Мукачеві відбувся чемпіонат міста з Кіокушин-кай Карате серед наймолодших / ВІДЕО

Нагадаємо, в Ужгороді відбувся "Кубок Діда Мороза" з фехтування. Голос Карпат

В Мукачеві відбувся чемпіонат міста з Кіокушин-кан Карате

За першість боролись діти віком від 3,5 до 10 років. Голос Карпат

В міській раді Ужгорода відзначили юних ужгородських спортсменів

Сьогодні, 22 грудня, в Ужгородській міській раді відзначили юних ужгородських спортсменів - призерів всеукраїнських та світових змагань. Ужгород.net.ua

У другому колі турніру Мельник Кирило поступився, показавши дуже гідний поєдинок. Степ Ньюз

У Полтаві поліція разом із волонтерами зафарбували «настінну рекламу» наркотиків

Раніше поліція розповіла, що буде боротися із вуличними надписи з адресами інтернет-ресурсів, створених наркоділками, та номерами телефонів їх посередників. Интернет-издание «Полтавщина»

У Дніпрі пройде перший міжнародний фестиваль «Зірки кіокушин-2017»

16 грудня у Дніпрі буде проведено перший міжнародний фестиваль Зірки кіокушин-2017. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів фестивалю. Дніпроград

Кременчуцькі каратисти завоювали нагороди та поспілкувалися з чемпіонами Європи та світу

Матвій Дуканич став переможцем турніру, а Валерія Павлишина та Хен Удовицький завоювали срібні нагороди. Кременчугский Телеграф

Спортивная программа Каменского на неделю

Аношкіна, 109)Відкритий Кубок міста з кіокушин-карате16.12.201709-00Палац тенісу СК «Прометей»(просп. Кстати+

У Первомайську відбудеться чемпіонат з кіокушин карате

Усіх бажаючих запрошують підтримати бійців! - повідомляє Pervomaisk.info. Читайте також: Творчий колектив Матвіївського будинку культури допоміг дитині з важким захворюванням Миколаївська правда

- кандидатові вмайстриспортуУкраїни, чемпіоновікомандногочемпіонатуУкраїниз веслування академічного серед юніорів. Херсон Daily

- кандидатові в майстри спорту України,чемпіонові України з веслування академічного серед юніорів; Херсон Онлайн

Херсонська міська рада не забуває про розвиток спорту в місті

Як доповів Олексій Заболотний, пропонується направити: - «Дніпрянка» - 194 тис. грн.; - місцевої федерації хокею - 30 тис. грн.; - клубу з кіокушин карате - 61 тис. грн.; - федерації плавання - 35 тис. грн.;...Херсонская городская Газета

Студент ІФНТУ став чемпіоном Європи з кіокушин карате

Варто додати, що за успіхами молодого спортсмена стоїть наполеглива праця та щоденні кількаразові тренування під керівництвом досвідченого тренера викладача кафедри фізичного виховання і спорту ІФНТУНГ, доцента Х. Маргазанова. Бліц-інфо

Франківський студент став чемпіоном Європи з кіокушин карате

Зараз Анатолій Журавель готується до участі в чемпіонаті України з кіокушин карате серед дорослих та чемпіонаті Європи серед дорослих. Телерадіокомпанія РАІ

За успіхами молодого спортсмена стоїть наполеглива праця та щоденні кількаразові тренування під керівництвом досвідченого тренера Івано-франківський портал новин "Репортер"

Золотоніські каратисти здобули нагороди «Київської осені»

Золотоніські спортсмени в нелегких поєдинках завоювали ряд призових місць. Бажаємо усім юним спортсменам подальших успіхів у вивченні карате. Нова доба

Серед юних спортсменів були переможці та призери обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Кременчужани стали переможцями та призерами у таких вагових категоріях: Кременчугский Телеграф

понедельник, 13 ноября, 2017 - 14:16 Опубликована программа спортивных мероприятий в Каменском с 13 по 19 ноября. В этот период в городе пройдет Чемпионат области по велосипедному спорту, соревнования по настольному теннису и Чемпионат города по киокушин карате. Кстати+

ЩО: Перший в історії Кременчука дитячий турнір з кіокушин карате Організатори змагань кіокушин карате "Кадзоку" Кременчука та Федерація Кіодокіокушин карате України. Кременчугский Телеграф