кінцівка

Півфіналіст Ліги чемпіонів "Монако" переміг "Ліон"

гостей відзначилися лідери атак Радамель Фалькао і Кіліан Мбаппе. Після перерви один м'яч відквитав Люка Тусар, і він же в кінцівці упустив відмінну можливість зрівняти рахунок 1:2. Таким чином, у турнірній таблиці Ліги 1 двовладдя: у "Монако" і "ПСЖ" по...Unn.com.ua

малолітню дитину 2015 року народження. У хлопчика на ім’я В’ячеслав медики діагностували опіки полум’ям ІІ-ІІІ ступенів обличчя і лівої верхньої кінцівки, а також...Новини по-рівненськи

це інформують у ГУ ДСНС України в Рівненській області. У дитини медики діагностували опіки полум’ям ІІ-ІІІ ступенів обличчя й лівої верхньої кінцівки, а також опіки І-ІІ...Телеканал Ритм

Артем Філімонов: "Треба йти вперед, набирати очки і відриватися від конкурентів"

поєдинку проти лучан. Нещодавно зустрічалися з Волинню, і тоді видався важкий матч. Ми перемогли і добилися необхідного результату, але в кінцівці Волинь добре грала», – сказав півзахисник львівської команди в інтерв'ю Футбол 1. «Зараз завдання не змінюються. Ми піднялися з...Галичина спортивная

Харківський "Локомотив" обіграв львівських "Кажанів" і став чемпіоном України з волейболу

з третьої партії напруга зросла в рази. «Кажани» провалили старт третьої партії, відпустивши «Локомотив» у відрив на п’ять очок. У кінцівці сету львів’янам довелося здійснювати неймовірний камбек, щоб врятувати партію, і у них це, в принципі, вийшло — гості перевели...Галичина спортивная

Дніпро впевнено переграв Ворсклу

випадку, Ворскла провела досить позиційних атак, щоб створити момент, проте згадується тільки удар Шарпара, який не склав Луніну особливих проблем. Кінцівка тайму пройшла під диктовку полтавчан, але гості не змогли перетворити перевага у взяття воріт. На перерву команди пішли при...Новини футболу

помітив ДТП та поїхав далі. У результаті зіткнення водій автомобіля Volkswagen отримав тілесні ушкодження у вигляді ран і перелому верхньої кінцівки та був доставлений до Лугинської лікарні. Нині триває зясування причин та обставин події. За матеріалами ВК ГУНП у Житомирській...Магнолія-ТВ

У результаті зіткнення водій автомобіля «Volkswagen» отримав тілесні ушкодження у вигляді ран і перелому верхньої кінцівки та був доставлений до Лугинської лікарні.Новини Житомира

вулиці Народицькій. Господиня понесла домашньому улюбленцеві їжу, і той зненацька впився зубами в руку. Жінка з останніх сил намагалася звільнити кінцівку зі щелеп розлюченого чотирилапого нападника, однак це ще більше дратувало пса.На допомогу старенькій прийшли сусіди. Вони відтягнули пса від...Покоління ZET

тижнів не зверталась за медичною допомогою. Як наслідок, некроз та гнійне запалення опікових ран призвели до ампутації пяти пальців правої кінцівки малюка та порушення її рухової функції. У суді горе-мати своєї провини в інкримінованому злочині не визнала, проте державне обвинувачення,...Магнолія-ТВ

Усі голи 25-го туру у першій лізі - відео

Скоріше за все, форварди команд залишили голи на кінцівку сезону - позаду лише третина весняної частини. Та все ж шедеври цього туру були. Чого вартий другий гол "пивовара" Продана...Галичина спортивная

ФК Буковина програла ФК Інгулець

вийшов на заміну. Сергій намагався завдати влучного удару після прострілу Олега Керчу. На жаль, влучно пробити Сергій Савчук не зміг. Кінцівка матчу пройшла в атаках "Буковини", однак зрівняти рахунок наша команда не змогла. Чернівецький колектив поступився з рахунком 0:1. 18...Погляд

тим лігши на колію. Потяг різко загальмував, жінку витягли з-під нього.За попередніми даними, постраждала жива, у неї пошкоджене обличчя та кінцівка руки. На місці працюють медики та поліція. Пасажирів, які були в електричці, не випускали з вагонів на час фіксування...Рідний Кіровоград

Маrca. Президент королівського клубу Флорентіно Перес запевнив французького фахівця, що він залишиться на своїй посаді в незалежності від результатів в кінцівці сезону. Чинний контракт мадридців з тренером розрахований до червня 2018 року, поки сторони не починали переговори про його продовження.Чемпион

Кварцяний: Була відверта розмова з гравцями

Кінцівка була дуже напруженою і дещо втратили у темпі. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Віталій Кварцяний: Довелося відверто поговорити з гравцями

(1:0). Після гри ми поговорили з футболістами: вони, звичайно, задоволені перемогою. Але все одно довелось відверто порозмовляти з гравцями, бо кінцівки матчів проходять в нас напружено. В багатьох іграх...1NEWS

Віталій КВАРЦЯНИЙ: «Ми не хотіли зіпсувати волинянам свято»

Але все одно довелось відверто порозмовляти з гравцями, бо кінцівки матчів проходять в нас напружено.Sportgid

- Після гри ми поговорили з футболістами: вони, звичайно, задоволені перемогою. Але все одно довелось відверто порозмовляти з гравцями, бо кінцівки матчів проходять в нас напружено. В багатьох іграх на останніх хвилинах команда пропускала, тому хвилювались, щоб сьогодні їхня робота...Спорт.ua

Вест Бромвіч - Ліверпуль.

бажання порадувати вболівальників, але буде його досить, щоб стримати рветься в ЛЧ колектив Клоппа?Тренери кажуть:Тоні П'юліс, ВБА: Ми знаємо, що кінцівка чемпіонату буде складною. Найголовніше – те, як ми впораємося з добре організованими командами, такими як Ліверпуль.Юрген Клопп, Ліверпуль: Ми...Новини футболу

"Монако" здобуло шосту поспіль перемогу в Лізі 1

мяч, який після удару колумбійського нападника зі штрафного спочатку влучив у поперечину, а потім в спину воротарю гостей. А в кінцівці зустрічі Р.Фалькао, знову зі штрафного вже самостійно доправив мяч у сітку пострілом у верхній кут. Зазначимо, що автором голу...Unn.com.ua