кінцівка

Амьен без проблем разобрался с Лиллем

нічиєю, якби не жахлива, просто катастрофічна гра "догів" в обороні. Перші два м'ячі гості привезли собі самі. При цьому, в кінцівці матчу "Лілль" вже відверто кинув грати, і Дібассі при черговому потуранні оборони гостей після навісу зі штрафного забив третій.Ua-football

Кияни були близькі до поразки від одного з лідерів Вищої Ліги, але в кінцівці таки дотиснули «Динамо».UkrBasket

Тернопільський безхатченко розповів свою історію життя

Тернополя живе вже 8 років. У нього ампутовані частини ніг. Каже, спав на вулиці зимою, його присипало снігом і обморозило кінцівки. Чоловік розповідає, що пішов у житті не тією дорогою. Сидів у тюрмі. Спочатку його засудили несправедливо. Між районами була...TeNews

У мережі з

Камерону довелося видалити частину кінцівки «Титаніка».Ta4ki.net

В Греції пройшли масові масові заворушення, є постраждалі

двоє людей. Зокрема, в Афінах жінку доставили до лікарні с сильними опіками ноги. Їй терміново зробили операцію, щоб запобігти втраті кінцівки. А в Салоніках травму отримав мотоцикліст, який вїхав в барикаду заворушників. Як повідомляв УНН, у Зімбабве тисячі жителів вийшли...Unn.com.ua

будинків. Таку картину  на вулиці Артинова вінничани спостерігають вже кілька днів. Комозицію створив вінницький скульптор В’ячеслав Постернак. Каже – це кінцівки Діогена – давньогрецького філософа. Ідею відтворити його образ у металі митець виношував 2 роки. Зізнається, той близький йому по...Newsonline24

"Арсенал" переміг "Тотенхем" у лондонському дербі

несли загрозу воротам Льоріса. Натомість "Тотенхем" відповів гострим ударом під штангу Еріксена та спробою Кейна двічі "канонірів" виручав Петер Чех. Кінцівка першої 45-хвилинки визначила переможця зустрічі. Верхова подача зі штрафного від Озіла завершилася точним ударом головою під стійку воріт Льоріса,...Unn.com.ua

Ліга 1. Лілль - Сент-Етьєн 3:1.

у другому "Лілль", якому, судячи з усього, все-таки було більше потрібно, вийшов вперед та перевага довгий час утримував, а в кінцівці ще й третій в контратаці забив. Як підсумок - 3:1. "Доги" пробують вилізти з трясовини, ну а "святим" потрібно...Ua-football

Нещодавно в мережі опублікували частину кінцівки фільму, яка не увійшла в остаточний варіант картини.Народна Правда

Медики діагностували у нього закритий перелом нижньої третини лівої гомілки та закритий перелом лівої кінцівки. Магнолія-ТВ

Медики діагностували у нього «закритий перелом нижньої третини лівої гомілки та закритий перелом лівої кінцівки». VARTA1

Медики діагностували у нього «закритий перелом нижньої третини лівої гомілки та закритий перелом лівої кінцівки», повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області. lviv.tv

всі видали сильну гру", - зазначив Валерій. "Звичайно, в перші 15-20 хвилин була метушня, звикали до поля та суперника, але кінцівку першого тайму і другу половину зустрічі можна занести нам в актив", - сказав Лучкевич каналу Футбол 1. Нагадаємо, що...Чемпион

Основной хавбек Баварии восстановился после травмы

у всіх турнірах, в яких забив 1 гол і віддав 1 ассист, а Бернат через травму, яку він отримав в кінцівці минулого сезону, на поле в сезоні поточному ще не виходив.Ua-football

Молодіжна збірна України перемогла Шотландію у відборі на ЧЄ-2019

Українці зуміли засмутити голкіпера господарів перед кінцівкою першого тайму.Unn.com.ua

У Тернополі курсантів автошколи навчали як надавати першу медичну допомогу при ДТП (ФОТОРЕПОРТАЖ)

важливості вмінь надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП, розглядалися загальні правила огляду місця події при ДТП, правила накладання пов’язок на кінцівки, надання домедичної допомоги при травмах, ускладнених кровотечею, переломом кінцівки, проведення серцево-легеневої реанімації.Газета "Наш ДЕНЬ"

У першому матчі ВК ПДМН посилив склад, в порівнянні з груповим етапом. Перша партія пройшла в рівній боротьбі, але в кінцівці партії сильнішими виявилися нафтовики з мінімальним рахунком 25-23. Показуючи видовищну гру, обидві команди проявили величезну волю до перемоги, але...Кременчугский Телеграф

Медики діагностували у нього закритий перелом лівої гомілки та закритий перелом лівої кінцівки. Поліцейські встановлюють обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.Магнолія-ТВ

Флоренці. Штурм воріт скандинавської збірної італійці продовжили з новими силами після перерви. Шведська команда притиснулася до своїх воріт, проте в кінцівці поєдинку атаки італійців звелися до банальних навісів в штрафну гостей, які не несли ніякої користі. У результаті - нічия...Високий замок