кінцівка

Кубок Азії.

не намагалися форсувати події в атаці. Перші раз в другому таймі Оман вдарив по воротах лише на 68-й хвилині. У кінцівці зустрічі Іран міг навіть довести рахунок до крупного, але їм не вистачило зовсім трохи влучності. У підсумку, у другому...Ua-football

Нант проиграл Анже, марсель увез минимальную победу с Канн.

цього господарі залишилися в меншості, тому відігратися шансів по суті не було. В цілому гості виглядали цікавіше, але пропустили в кінцівці саме вони. Захисник Анджело Фульгіні приніс своїй комнду перемогу, після чого арбітр відразу ж дав фінальній свисток.Ua-football

вирішив ривок столичної команди у вирішальній чверті. Господарі замість спроби відігратися більше чотирьох хвилин не могли уразити кільце Київ-Баскета. У кінцівці гри у Хіміка таки налагодилася гра в нападі, але було вже пізно - Київ-Баскет за рахунок відмінного відсотка реалізації...Ua-football

Головний тренер ФК "Ланівці ОТГ-Стандарт" Тарас Романюк підбивати підсумки футбольного сезону 2018 року Спорт Тернопільщини

Улюблені серіали могли закінчитися зовсім інакше: які варіанти так і залишилися на папері

У даній статті ми описали версії, як могли закінчитися звичні останні серії. Для деяких серіалів було знято навіть декілька кінцівок Znaj.ua

з проблемами в домашньому матчі проти Політехніка. Підопічні Валерія Плеханова змогли добити харків'ян тільки завдяки помилкам гостей, у яких в кінцівці було предостатньо шансів, щоб як мінімум перевести гру в овертайм, але усі вирішальні кидки гравці Політехніка не реалізували. Матч...Ua-football

грали в Севільї, але проти Бетіса. Тоді, навіть з великими кадровими проблемами, Реалу вдалося перемогти завдяки голу зі штрафного в кінцівці.До поточного туру не надто покращилася ситуація з травмами. Більш того, отримав травму другий воротар Кейлор Навас. ЗМІ пишуть, що...Чемпион

Кінцівку абсолютно рівного матчу кияни провели краще. Так кияни отримали вісім очок переваги при рівній грі просто на рівному місці. UkrBasket

(посміхається-ред). – Але у настільний хокей Ви обіграли зірку хокею Сергія Варламова. Які відчуття? – Отримав чимало позитивних емоцій, але кінцівка була нервовою, навіть валідольною. Рахунок був нічийним 1:1. Але вдалося закинути переможну шайбу і виграти. Перемагати завжди приємно! Може...UkrBasket

Стан кропивничанина, якого врятували на пожежі, - вкрай тяжкий

обласної лікарні Наталія Корчака. За її словами, загальний стан потерпілого вкрай тяжкий: Виконана операція розсічення згорілих тканин на правій верхній кінцівці. Є й опіки дихальних шляхів. Це все посилює тяжкість стану. Він був у свідомості, але зараз після наркозу –...Центральноукраїнське бюро новин

Хірург заснув під час операції

відірваною від тіла. Самовідданний хірург розпорядився негайно готувати пацієнта до операції, адже зволікання в цій ситуації могло загрожувати йому втратою кінцівки."Він зробив всі необхідні маніпуляції і, бажаючи лише трохи дати очам відпочити, заснув", - розповіла медсестра, яка розмістила фото в...Країна Здоров'я

Юрій Вернидуб: Сілас залишається, Харатін і Сватку є заміна

сезону і проаналізував поточну кадрову ситуацію в команді. - З яким настроєм йшли у відпустку? - Настрій був неоднозначний. Начебто кінцівка вийшла, набирали очки. Хоча першу половину чемпіонату навпаки - провалили. Тому у відпустку пішли не в найкращому настрої. Завдання...Ua-football

Карпати "вкрали" жінку з 6-річною дитиною: шукають восьму добу

що врятований 10 січня ввечері на Закарпатті зниклий лижник Ігор Грищенко зараз перебуває в реанімаційному відділенні Свалявської райлікарні. Чоловік обморозив кінцівки, але його стан стабільний. Речниця рятувальників додала, що 10 січня зниклий поблизу гори Гимба турист Ігор Грищенко вийшов на...Znaj.ua

Футзальна першість Приорілля перетнула екватор

між командами Динамо та ФК Китайгород. Перший тайм китайгородці виграли з рахунком 4:2. Другий тайм проходив за сценарієм першого, але кінцівка матчу краще вдалася динамівцям і вони вирівняли гру. Поєдинок закінчився з рахунком 9:9. Напружено проходив останній поєдинок VIII туру...Тижневик «ЕХО

також іншими сторонніми предметами по тулубу і голові потерпілого, чим спричинив останньому перелом кісток носу, крововиливи обличчя, опіки правої верхньої кінцівки, гематоми тулуба. В результаті спричинених тілесних ушкоджень потерпілий помер. Ухвалою суду клопотання слідчого задоволено та застосовано щодо підозрюваного запобіжний...Новини Голої Пристані

Сент-Этьен обыграл Марсель 2:1 в волевом стиле

пенальті, який реалізував Вахбі Хазрі. Він сам же його і заробив, змусивши сфолити на собі голкіпера суперника Стіва Манданда. У кінцівці ж настала розв'язка, гідна кращих голівудських блокбастерів про супергероїв. Той самий Хазрі отримав м'яч поблизу штрафного майданчика і, трохи...Ua-football

одужати повністю. Варто додати, що двоє військовослужбовців перебувають у важкому стані, інші – трохи в легшому та стабільному. Один без кінцівки нижньої. Численні осколочні поранення. Щодо тяжких: один зараз перебуває в реанімації, за другого – поки що невідомо, – зазначив...24 канал

Із загальним переохолодженням до медиків заертаються досить часто. При таких ураженнях, як правило, страждають нижні та верхні кінцівки. Бліда шкіра, порушеня чутливості - перші симптоми переохолодженя. Тут головне вчасно надати допомогу. Насамперед - завести особу в тепле приміщення.Ужгород.net.ua

Анже 1:2 Бордо, гол Карамо

У вчорашньому матчі з "Анже" жирондинці ледве врятувалися від поразки шляхом відбитого воротарем пенальті. У кінцівці ще й Янн Карамо, вийшов на заміну, здійснив слаломний прохід метрів на п'ятдесят і зовсім приніс гостям перемогу. Судячи з...Ua-football

працівник Водоканалу в каналізації знайшов предмет, схожий на людську ногу. Фахівці, які приїхали на виклик, підтвердили інформацію про те, що кінцівка дійсно людська. На місці працюють патрульні та слідчі, які мають зясовувати особу...Еспресо TV