кілька хвилин

Святого Духа м.Отинія, разом із малечею дитячого садочка "Веселка", відвідали місцевий соціально-реабалітаційний центр для дітей-інвалідів, щоб подарувати вихованцям та персоналу кілька хвилин радості. Розпочалися святкування із Молебню до Пресвятої Богородиці, який очолив митрофорний протопресвітер Василій Мельничук у співслужінні ієрея Василія...Коломия

Що я побачив у фільмі "Лобановський назавжди"

хіба що в форматі “москвичі там шось бухтіли”. Про методику Зеленцова – три слова. Про конфлікт з Масловим, конфлікт-1976 – кілька хвилин. Якийсь француз, здається, главред “Франс Футбол” ляпнув, що Лобановський унікальний тим, що тренував а) великий клуб, б) велику...ДеПо

У Великобританії обрушилася частина вулиці

жителі принаймні чотирьох будинків не зможуть повернутися до себе через небезпеку нових обвалів. "Ми не уявляємо, що робити. Всього за кілька хвилин я перетворився у бездомного і не відомо чи покриє страховка купівлю нового будинку. Я сподіваюся, що ми все-таки...Infokava.com

Синку, ти сьогодні не вечерятимеш? – жартівливо здивувалася Руслана. - Іду-іду, мамцю! Зараз, ще пару слів, уже завершив майже. За кілька хвилин Романчик уплітав за обидві щоки ароматні млинці зі сливовим повидлом. - І що ж ти там таке писав,...Газета "Наш ДЕНЬ"

Як виглядає засніжений стадіон в Запоріжжі, де "Зоря" приймає "Дніпро"

"Славутич-Арену", де чеерез кілька хвилин розпочнеться матч "Зоря" - "Дніпро", присипало снігом Нагадаємо, матч розпочнеться о 17:00.ДеПо

медики пропонували госпіталізацію, проте жінка від неї відмовлялася. Незабаром дитини госпіталізували у важкому стані і помістили в реанімацію, але через кілька хвилин підліток помер.SumyToday

виконала усі вимоги невідомого і назвала номер картки, термін її дії і секретний код на звороті. В результаті - за кілька хвилин жінка втратила 1994 гривні. За допомогою потерпіла звернулася до...Газета "Наш ДЕНЬ"

виконала усі вимоги невідомого і назвала номер картки, термін її дії і секретний код на звороті. В результаті - за кілька хвилин жінка втратила свої гроші, - йдеться в повідомленні на сайті поліції. Наразі шахрая розшукує поліція.  Застереження для власників...Доба

вушка малюка після купанняНе втрачаємо контакт. Намагайся не залишати дитину в кабінеті один на один зі сторонніми людьми навіть на кілька хвилин. Під час прийому тримай дитинку за руку або плече, посміхайся. Малюк повинен щомиті відчувати твою підтримку, чути ласкавий...Наша мама

"Майнц" і "Баварія" з перших хвилин вирішили потішити вболівальників голами Спочатку Кордоба відкрив рахунок, а вже через кілька хвилин "Баварія" зусиллями Лєвандовскі відновила статус-кво.ДеПо

Транспортний колапс у Вінниці: через сніг у місті суцільні тягучки (ФОТО)

було менше снігу. Зокрема на Соборній в обидва боки ледь рухаються трамваї і тролейбуси вони стоять на одному місці по кілька хвилин, а то й довше. Не швидше рухаються і водії легкових машин. Ситуацію погіршують і дрібні ДТП, коли водії...Інформаційна Вінниччина

нікого не було. Зранку власник дворогосподарства увімкнув електрокип’ятильник, щоб підігріти води, а сам подався на вулицю поратися по господарству. Через кілька хвилин чоловік побачив, як з будинку назовні вириваються клубки диму. Не гаючи часу, він почав телефонувати на номер «101».Бійцям...Zaholovok

Голову Рівненської райдержадміністрації Пилипчука закликають піти з посади через «свинство»

адміністрації зібралися кілька десятків мешканців сіл Оржів та Грабів. Частина протестувальників принесли під вхід адмінбудівлі автомобільні шини, а інші на кілька хвилин перекрили пішохідний перехід по вулиці Соборній, що розташований поруч. Кажуть набридло дихати нестерпним смородом від свиней, яких вирощують...Press-Центр

свинокомплексу, то спочатку до нас вийшла жінка-охоронець. Вона попрохала відійти за шлагбаум і пообіцяла покликами когось із вищого керівництва. Через кілька хвилин зявився чоловік, котрий назвався керівником охорони. Він повідомив, що Юрій Грушевський працює, Роман Калатур хворіє, а підприємство знаходиться...Тижневик «ЕХО

розумітиУ вушний канал заливають кілька крапель підігрітої до температури тіла камфорної олії (якщо її немає, візьміть якусь іншу) і, почекавши кілька хвилин, перевертають немовля на цю сторону. Якщо “прибульця” не видно в олії, яка витекла, почистіть вушко ватним джгутиком. Не...Наша мама

Світ в очікуванні Бунтаря

чекали по 20-30 хвилин, щоб замовити бажані квитки. З такими ж проблемами зіткнулися й інші продавці. Як стверджує Fandango, за кілька хвилин були продані сотні тисяч квитків. Ми в екстреному режимі надали послуги рекордній кількості клієнтів протягом ночі, і, незважаючи...Pingvin.pro

Миколаївська 79-ка взяла участь у нон-стоп змаганнях з кросфіту

себе станову тягу та "прогулянку фермерів" з гирями в руках. Вправи виконувалися максимально інтенсивно в режимі "нон-стоп" з перервами на кілька хвилин. Змагання були дуже динамічними та видовищними, жоден з учасників не зійшов з дистанції.  Після проведення змагань відбулося підбиття...ДеПо

В Іршаві вогнеборці ліквідували пожежу в житловому будинку

нікого не було. Зранку власник дворогосподарства увімкнув електрокип’ятильник, щоб підігріти води, а сам подався на вулицю поратися по господарству. Через кілька хвилин чоловік побачив, як з будинку назовні вириваються клубки диму. Не гаючи часу, він почав телефонувати на номер «101».Закарпатський Кореспондент

Миколаївські десантники провели бригадні змагання з кроссфіту

Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ Міністерство оборони України Народна Рада