кілька хвилин

кілька причин, які повинні спонукати вас до щоденного заняття сексом.  1. Секс спрощує життя Нехай не так надовго. Нехай на кілька хвилин. Якщо секс хороший, то під час процесу ти не будеш думати про несплачену комуналку, […]The post Чим корисний...Галас

У Києві поліцейські затримали чотирьох нападників, які відібрали телефон у перехожого (ФОТО)

Зловмисники простежили за чоловіком до під’їзду будинку, де із газовим балончиком напали на нього і відібрали ґаджет. Проте вже за кілька хвилин вони пояснювали свій вчинок патрульним поліцейським, до яких потерпілий звернувся за допомогою. Близько 3-ї години до Дніпровського управління...Народна Рада

Молодика, підозрюваного у причетності до злодіяння, працівники поліції затримали за кілька хвилин після його вчинення. Нині розпочато кримінальне провадження. Близько 16:30 до 82-річної пенсіонерки, яка сиділа у дворі багатоповерхівки, раптом підскочив молодик...Магнолія-ТВ

виділитися з натовпу або просто надати своєму тілу особливу естетичну цінність, то зараз зробити татуювання або пірсинг можна буквально за кілька хвилин або годин в найближчому салоні. Ми ж хочемо приділити увагу тому, чи небезпечні татуювання і пірсинги для вагітних.Наша мама

У Вінниці культовий американський джазмен заспівав разом зі студентами (ФОТО, ВІДЕО)

Сайрус Честнат розказав про свій секрет успіху. Вже через кілька хвилин вся зала виконувала джазову імпровізацію.Інформаційна Вінниччина

Ефектні відео феєричного нокауту у виконанні тернопільського чемпіона Миколи Гринчука у Кракові

молотком по лежачому Вітошу. Останній з них вже пройшов майже по нерухомому супернику. Суддя зупинив побиття, а лікарі відкачували поляка кілька хвилин. Я радий перемогою і підтримкою близьких мені людей. Чекав цього дня і все мною задумане втілилося в реальність.TeNews

На Міжгірщині селяни побили грибників з Виноградівщини: дві версії розвитку подій

звернулися до десяти місцевих жителів, щоб знайти хоч якусь підтримку або допомогу. Раптом ми почули звук вибуху петарди, а через кілька хвилин ще один вибух. Потім ми зрозуміли, що так місцеві подають сигнали для "збору громади " За словами Степана,...Голос Карпат

Херсонські водії розібралися з ДТП у центрі самі (фото)

водіям правильно розцінити швидкість зближення та відстань.Добре, що "зустріч" автомобілів обішлася без жертв.Утім, наш дописувач звернув увагу на таке: за кілька хвилин після зіткнення жодного з автомобілів на місці вже не було. На наш запит до патрульної поліції нам сказали,...Любимый Херсон

Папський нунцій приїде у Чернівці

за словами о. Валерія Сиротюка, дійшли висновку, що відправляти службу повинні "господарі". Початок Літургії о 12.00. Зустрічати гостей будуть за кілька хвилин до цього.Погляд

Авто з черкаськими номерами потрапило в жахливу ДТП під Києвом (фото, відео)

врізався у Chevrolet. Від сильного удару останнє авто кілька раз перекинулося, а водій через скло вилетів на дорогу. Вже за кілька хвилин на місці аварії були медики, утім для допомоги було вже запізно. BMW зупинилося за 300-400 від місця аварії.Про Все

Рятувальники і комунальники допомагають бердичівлянам замінювати пошкоджений градом шифер

Бердичів продовжує оговтуватись від пережитого на минулому тижні нашестя граду, котрий за кілька хвилин наробив значної шкоди. Під удар льодових куль потрапили приватні будинки, а таких за кілька днів підрахунків та написаними заявами близько...РІО Бердичів

У Сумах крадіжку телефону зафіксувала камера відеоспостереження

саме допомагав іншій продавчині оформляти придбання телефону покупцеві,коли помітив, що один з відвідувачів раптово кинувся у напрямку виходу. Тільки за кілька хвилин адміністратор зрозумів, що в магазині скоєно крадіжку, тільки не міг збагнути, яким чином зловмисник поцупив гаджет, оскільки до...RegioNews-Суми

звернулися до десяти місцевих жителів, щоб знайти хоч якусь підтримку або допомогу. Раптом ми почули звук вибуху петарди, а через кілька хвилин ще один вибух. Потім ми зрозуміли, що так місцеві подають сигнали для "збору громади " За словами Степана,...Високий замок

10 причин займатися сексом щодня

разі щоденного сексу. Тому ось тобі 10 причин займатися сексом щодня. Секс спрощує життя Нехай не так надовго. Нехай на кілька хвилин. Якщо секс хороший, то під час процесу ти не будеш думати про несплачену комуналку, недороблену роботу і про...TeNews

Львівські «Карпати» знову не перемогли

львівян Сергій Ларіонович.Гості вже на стартових хвилинах заробили штрафний удар. Навіс Політила не наніс жодної гостроти біля воріт господарів. За кілька хвилин черговий стандарт підійшов виконувати Васін. У порівнянні з попереднім, цього разу у гру довелось вступати вже Мисаку, який...Щоденний Львів

Тернопільський фрі-файтист Микола Гринчук здобув чемпіонський пояс у Польщі, жорстоко нокаутувавши місцевого бійця

23 вересня у Польщі, вихованець тернопільського бійцівського клубу Характерник Микола Гринчук здобув чемпіонський пояс Спартан файт у категорії до 77 кілограмів. Наш спортсмен за пять секунд до закінчення першого раунду жорстоко нокаутував свого суперника поляка Томаша Вітоша. Пятихвилинний раунд тривав...TeNews

За три хвилини підопічні Романа Монарьова отримали у свої ворота два голи. А за кілька хвилин до завершення поєдинку гірники позбавили матч інтриги.Гречка

За вказаною адресою терміново прибули автопатрулі та слідчо-оперативна група. Заявник розповів правоохоронцям, що залишив своє авто без нагляду усього на кілька хвилин, а сам повів дитину у дитячий садок. Зі слів потерпілого, коли він повернувся до автомобіля, помітив розбите скло...Конфликты и законы

На Волині поліція ганялася за авто на бляхах з п

Однак водій проігнорував вимогу, набрав швидкості та почав тікати. Через кілька хвилин його заблокували.Вісник+К

На околиці Херсона горить балка, вогонь перекинувся на приватний сектор (відео)

Зараз у Херсоні на Східному на сильному вітру горить балка. Про це у Фейсбуці повідомила депутат міськради Олена Мазур. Через кілька хвилин вона додала: "Вогонь перекинувся на приватний сектор".Херсонская городская Газета