кілька хвилин

– Вибачте, я залишу вас на кілька хвилин. Серце забилося частіше, дихання завмерло, а тремтячі долоні ледве втримували холодні келихи з ігристим. Ми лишилися один-на-один – я і...ICTV

Тернопільські патрульні оперативно розшукали осіб причетних до грабежу (Фото)

Інспекторам, які прибули за вказаною адресою, заявниця надала детальний опис зловмисників. Патрульні негайно кинулися на пошуки грабіжників і вже за кілька хвилин виявили 4 невідомих, схожих за орієнтуванням, на вулиці Пирогова. Під час поверхневої перевірки осіб патрульні виявили у них...TeNews

далі у сюжеті: Заради екстриму підлітки-"зачепери" готові на усе. Без страху лізуть кататися на дах електрички. Усе заради селфі. Через кілька хвилин це відео юні екстремали викладуть в YouTube. Якщо виживуть. Липень. Залізнична станція Київ-Волинський. Дах електрички, на який виліз...5 канал

Відомого українського футболіста вигнали з поля за мерзенний вчинок

рахунком 1:1. Арбітр прийняв рішення видалити українця після перегляду відеоповтору. Селезньов таким чином відреагував на фол суперника, який стався за кілька хвилин до цього. Нам доведеться покарати Селезньова. Цей епізод стане прикладом для всього турецького футболу. Система VAR зробить його...Високий замок

електричними моделями, зокрема, 12-вольтовими «ТУРБІНКА». Електричні насоси здатні накачати човен набагато швидше, причому без витрат ваших фізичних сил.Так, всього за кілька хвилин хороший електронасос здатний наповнити повітрям триметрову човен ПВХ з 3 відсіками. До речі, насосы для лодок от интернет-магазина...УкрЗахідІнформ

Важливі окремі інгредієнти, які як пазл складаються в аромат: Верхні або початкові ноти. Найяскравіші, легкі і летючі, які випаровуються через кілька хвилин - це цитрусові, трави та прянощі; Середні ноти або ноти серця. Складаються з інгредієнтів з низьким випаровуванням, можуть...УкрЗахідІнформ

Футболісти «Минаю» здолали лідера групи «А»

Але радість на трибунах тривала недовго: уже за кілька хвилин черкащани зрівняли рахунок. Олександр КИРИЛЮК, головний тренер ФК Черкащина-Академія.Голос Карпат

часто використовується для лікування інфекцій нігтів. Рекомендується змішати масло чайного дерева з кокосовим маслом і наносити на пошкоджений ніготь. Через кілька хвилин потрібно протерти ніготь за допомогою зубної щітки. Непоганий ефект дає оцет з яблучного сидру. Він володіє впливом кислотних...24 канал

Молодик викрав телефон із супермаркета Рівного

викрала її мобільний телефон. Поліція з`ясувавши на місці події встановили, що працівник супермаркету, положила телефон на видне місце та на кілька хвилин відволіклась. Тим самим 18 - річний зловмисник скориставсь нагодую поцупив мобільний телефон. Покупці торгового залу, бачили злочинця,та допомогли...Сайт міста Рівне

Пішоходи у Тернополі всіляко нехтують правилами дорожнього руху

разу оштрафують. Порушники, у свою чергу, намагалися всіляко виправдатись: Не встигав, Поспішали чи У мене виникли форс-мажорні обставини. Однак зекономлені кілька хвилин можуть повернутися великою трагедією, зазначили фахівці. В обласному управлінні патрульної поліції принагідно повідомили, від початку у нашому краї...TeNews

За кілька хвилин Кристал знову ледь не забив. Гості не створили жодного моменту за перший тайм. Буквально за пару хвилин чергова атака з...Мост

поліції Рівненської області. Поліцейські на місці події зясували, що дівчина працює в одному із супермаркетів обласного центру і всього на кілька хвилин відволіклася, поклавши телефон на видному місці. Цим і скористався 18-річний місцевий житель, який спокусився на залишений без нагляду...Сфера-ТВ

чи сільськогосподарської техніки. Як повідомили в банку, відтепер процедура ухвалення рішення про надання техніки чи обладнання за лізинговими контрактами триватиме кілька хвилин завдяки лізинговому калькулятору lizing.pb.ua. Крім того, аграрні підприємства в разі купівлі в кредит агротехніки або сільгоспобладнання автоматично отримують...Високий замок

Стрілянина у міськраді Харкова: з

Харьков Vgorode. На відео видно, як поліцейські прибули до будівлі Харківської міськради. Сам нападник в цей час знаходився всередині. Через кілька хвилин він вибіг з будинку і впритул вистрілив у поліцейського. Відразу після цього інші правоохоронці відкрили вогонь і застрелили...Еспресо TV

чи сільськогосподарської техніки Як повідомили в банку, відтепер процедура ухвалення рішення про надання техніки чи обладнання за лізинговими контрактами триватиме кілька хвилин завдяки «лізинговому калькулятору» lizing.pb.ua.The post ПриватБанк запустив швидкий лізинг для бізнесу appeared first on Львівська газета.Львівська газета

Митникам пропонують написати заяви "за власним" - без зазначення дати

результаті графологічна експертиза встановить, що заяв, написаних власноруч, немає. Навіть якщо хтось і написав щось подібне, цілком ймовірно, що за кілька хвилин вони подали нотаріально завірені заяви в поліцію, прокуратуру, НАБУ і САП про те, що підписали "за власним" під...Зеркало недели (газета)

Британка вижила після падіння з круїзного лайнера та 10-годинного плавання Адріатичним морем

до пошуків жінки долучилися цивільні судна, літак та берегова охорона. Жінку помітили у воді о 9.40 ранку 19 серпня. За кілька хвилин патрульний катер підібрав її. Кей Лонгстафф перебувала приблизно за 1,3 км від місця, де вона випала з круїзного...Ракурс

опублікували відео стрілянини. На відео видно, як поліцейські прибули до Харківської міськради. Сам нападник у цей час перебував усередині. Через кілька хвилин зловмисник вибіг із будівлі, під час чого впритул поцілив у поліцейського. Одразу після цього інші правоохоронці відкрили вогонь...Волинська правда

за 70 км від Берліна, російський лідер прибув із півгодинним запізненням. Після вітання на ганку вони з Меркель пішли на кілька хвилин у замок, після чого вийшли до преси з короткими заявами.   Фото: DPA   Серед тем, що стоять...Голос Украины (газета)