кілька хвилин

Трійцю зупинили патрульні вже через 500 метрів - увагу правоохоронців привернув автомобіль, що рухається з вимкненими фарами, а вже через кілька хвилин до авто підбіг таксист, який заявив про викрадення.Високий замок

"Чорноморець" обіграв "Олімпік" в заключному матчі 16 туру УПЛ

Проте, на 55-й хвилині моряки змусили похвилюватися воротаря Махарадзе і компанію. Однак, скористатися плутаниною в обороні донеччан не вдалося. Через кілька хвилин одесити нестандартно розіграли кутовий, і Ковалець підступним ударом в ближній кут відкрив рахунок 1:0. Забивши, чорноморці віддали ініціативу...Unn.com.ua

Як швидко сісти на шпагат?

шпагат у найкоротші терміни дізнавалась "Країна здоров'я" Якщо ви хочете сісти на шпагат найближчим часом, то варто виконувати наступні вправи кілька хвилин на день.Країна Здоров'я

Нова інформація про дизайн і інтерфейс в Android 9.0 P

Як це часто буває в останні роки, всередині Google стався витік інформації. На кілька хвилин в мережу потрапили матеріали, які проливають світло на дизайн, інтерфейс і можливості операційної системи Android 9.0 P. Це абсолютно секретна...Golovne.net

«Зірка» - «Динамо» - 0:2

записав на свій рахунок суперсейв, коли у карколомному стрибку витягнув мяч із-під поперечини, після удару головою Віталія Буяльського. Але за кілька хвилин воротар кропивничан був безсилим. Микола Морозюк навісив зліва, а Мбокані, зависнувши у повітрі, головою зряче відправив мяч у...Fotoinform

можна обійти стороною інгаляції на основі трав. Досить залити гарячою водою листя евкаліпту, чебрецю і материнки, і подихати над розчином кілька хвилин - простий і ефективний засіб. Замість подрібненого листя можна додати одну-дві краплі ефірного масла. Особливо позитивну дію при...Наша мама

"Карпати" - "Маріуполь" - 0:1

на побачення з кіпером маріупольців, обіграв Худжамова та пробив — Яворський вчасно постелився у підкаті та врятував свою команду. За кілька хвилин Сергій Зайцев вніс свої корективи у гру та випустив на поле ще одного дебютанта — захисника Назара Стасишина,...Галичина спортивная

"Карпати" U-21 - "Маріуполь" U-21 - 3:1

дальню штангу, де Войтович у падінні головою, зробив рахунок розгромним. Та все ж, без голу гості додому не повернулися. За кілька хвилин до фінального свистка Іван Семеніхін точно пробив у ближній кут з лінії штрафного майданчика. Однак на більше маріупольців...Галичина спортивная

Майже гола Маша Єфросиніна з

які, зізнається телеведуча, вона готує зі стилістами не один день, незалежно від того, чи потрібно їй з'явитися у сукні на кілька хвилин чи провести ефір.Цього разу зірка з'явилася у неймовірно відвертій на перший погляд сукні - чорне мереживо було нашите...Глянец.com

Оновлений "Титанік" знову покажуть у кінотеатрах на честь 20-річчя фільму

Twitter. Фільм буде показаний в обраних кінотеатрах протягом одного тижня з 1 грудня у 2D і 3D форматі. "Ми опрацювали кілька хвилин "Титаніка" в Dolby Vision, і я був вражений. Це було схоже на те, ніби побачити його вперше. Це...Зеркало недели (газета)

Як ми знаємо, телебачення не дуже корисно впливає на здоров'я дітей. Звичайно, можна подивитися мультфільм на кілька хвилин, але щоб цілий день просиджувати за телевізором - то не варто. Телевізор впливає на зір дорослих і, особливо, дітей. Встановлюючи...Наша мама

Оновлений "Титанік" повернеться на екрани кінотеатрів до своєї 20 річниці

The Independent. Джеймс Кемерон обєднався із компанією Dolby Laboratories, яка зробить цифрову обробку. У фільм додадуть також 3D-ефекти. "Ми "обробили" кілька хвилин Титаніка в Dolby Vision, і це приголомшливо. Це було схоже на те, ніби ти бачиш фільм вперше, Це...Еспресо TV

черлідери альма-матер. Після цього глядачі побачили фотопрезентацію семи конкурсанток, які боролися за корону першої красуні факультету суспільних наук.А вже за кілька хвилин красуні вийшли на сцену. Перший вихід в українському вбранні. За ним інтелектуальний конкурс: кожна дівчина розповіла про себе...Ужгород.net.ua

Убивство президента США Кеннеді зафільмував «наживо» волинянин

президента Жаклін Кеннеді, побачивши закривавленого чоловіка, вигукнула: О Боже мій, вони стріляють в мого чоловіка. Я люблю тебе!. Уже через кілька хвилин смертельно пораненого Кеннеді доставили в госпіталь, однак відразу було зрозуміло: врятувати його не вдасться. О першій годині дня...Високий замок

6 способів лікування варикозу в домашніх умовах

а також при інших проблемах та хворобах. З алое можна робити нічні компреси, які полегшать симптоми варикозу. 5. Яблучний оцетТреба кілька хвилин розтирати яблучним оцтом, уражені варикозом ділянки.6. Ванночки з ефірними оліямиПро позитивну дію ефірних олій людство знає з давніх-давен.Країна Здоров'я

Тернопіль: тварини, яких продають «під банком», масово вмирають, випадків десятки (Фото, Відео)

під будівлею банку, а торгують з приватного подвіря. На запитання журналістів не відповідають. Спершу вдають, що не помічають камер, через кілька хвилин після того, як почули намір викликати поліцію, збираються, тварин починають виносити. Торгівлю помалу згортають. Кошенят по десять у...TeNews

це кінцівкою другого. Голкіпер Микола Січевський кілька разів рятував Сокіл від пропущеного голу. Зрештою Маяк таки забив потрібний гол за кілька хвилин до кінця гри: Олександр Пустовіт скористався пасом Дмитра Хмари (1:0). Ще за хвилину вже Олександр Нечитайло встановив остаточний...Тижневик «ЕХО

того, як Олександр Борзовець подав мяча із кутового, Галаган випередив усіх і забив свій перший гол у цьому матчі. Через кілька хвилин той же Борзовець уже з гри, зі свого правого флангу, віддав передачу на Олега Галагана. Той зробив ривок,...Тижневик «ЕХО

я з нею. У мене були дуже сильні емоційні переживання останніми тижнями", - сказав Ілон Маск. Підприємець обговорював розрив ще кілька хвилин, а потім запитав у журналіста, чи варто взагалі з кимось зустрічатися в майбутньому, та визнав, що йому складно...Еспресо TV

Вправи для обличчя (ВІДЕО)

"Країна здоров'я" довідувалась, які вправи треба робити, щоб обличчя було юним, незважаючи на вік. З віком м'язи обличчя слабшають. Приділіть кілька хвилин на день своєму...Країна Здоров'я