кілька хвилин

із сином. Як мені Сихів подобається! - раділа. - Тут зовсім інше повітря!. І йшла гуляти у сихівський ліс за кілька хвилин від дому. Я довший час вважала, що Сихів тимчасове пристанище у моєму житті, не могла до нього звикнути.Високий замок

светр ціною майже 3 тисячі гривень.Сигнал про спрацювання кнопки Управління поліції охорони в Закарпатській області надійшов о 18.09. Вже за кілька хвилин місця пригоди прибув наряд групи реагування УПО.Працівники поліції затримали ужгородця 35-ти років. Затриманий неодноразово притягувався до адміністративної та...Zaholovok

"На кілька хвилин всім користувачам відкрилися деякі функції, доступні тільки модераторам.Еспресо TV

Навіть на кілька хвилин боязко залишити свій автомобіль без нагляду на вулиці.Репортер

Збій в роботі "ВКонтакте" відкрив користувачам доступ до прихованої інформації

модератор може подивитися вектор інтересів, тобто отримати аналіз інформації про користувача на основі всіх дій. "У результаті непередбаченого збою на кілька хвилин з'явився доступ до деяких службових розділів сайту. Результати збою були швидко усунені. Ні про який доступ до особистих...Зеркало недели (газета)

ФОТО

Кілька хвилин тому у Києві, на вулиці Кирилівській (колишня вулиця Фрунзе багатотонна вантажівка збила коляску з дитиною, яку літня бабуся перевозила через дорогу у місці, далекому від пішохідного переходу. З місця до лікарні щойно вирушила машина швидкої медичної допомоги. Магнолія-ТВ

Мешканці Житомирщини намагалися збути підроблені купюри

70 гривень. Отримавши від покупця купюру номіналом у 200 гривень, заявниця повернула різницю у 130 гривень і лише згодом, за кілька хвилин, зрозуміла, що отримані нею гроші сувенірні. Під час першочергових заходів на місці події поліцейські встановили, що до ошуканства...Новини Житомира

У Житомирській області студент приніс в обмінник підробні долари, а з квіткаркою на ринку розрахувалися сувенірною двохсоткою

70 гривень. Отримавши від покупця купюру номіналом у 200 гривень, заявниця повернула різницю у 130 гривень і лише згодом, за кілька хвилин, зрозуміла, що отримані нею гроші сувенірні. На місці події поліцейські встановили, що до ошуканства причетна 29-річна місцева жителька,...Житомир.info

вирубки карпатських лісів.Близько сотні осіб із українськими прапорами та плакатами з провокативними гаслами пройшлися центральними вулицями міста та, навіть, на кілька хвилин заблокували рух автомобілів на розі вул. Я. Мудрого, крокуючи по пішохідному переході й скандуючи відповідні гасла: "Кому вигідно,...Голос Карпат

Демократи шукають причини для імпічменту Трампа - Newsweek

на своїй сторінці звинуватив Демократичну партію в тому, що вона нібито "вигадала" історію про його можливі російські контакти. Буквально за кілька хвилин до того, як слухання за участі голови ФБР почалося, Трамп додав: "А як щодо контактів команди Клінтон з...Зеркало недели (газета)

У Києві засудили іноземця-крадія, який за аналогічні злочини розшукувався Інтерполом (ФОТО)

Щойно перехожий помітив працівника ювелірної крамниці, спіткнувся і стрімко поспішив в інший бік. Сек’юриті скористався кнопкою виклику поліції охорони. За кілька хвилин правоохоронці затримали підозрюваного у крадіжці. Ним виявився 39-річний іноземець, який на території України незареєстрований і офіційно не працює.Народна Рада

невелика перевага «титанів», але рахунок був рівний. На 7-й хвилині Орест Боргун забив гол своїй колишній команді. Але вже за кілька хвилин Ігор Корсун зрівняв цифри на табло спорткомплексу «Юність». А от у другому таймі в діях «драконів» стався провал.Spy-Football

День весняного рівнодення: прикмети та цікаві факти

Насправді цього дня Сонце візуально знаходиться довше над Землею завдяки ефекту атмосферної рефракції, тому день на кілька хвилин довший за ніч. - Проміжок часу між двома однойменними рівноденнями називається тропічним роком і становить приблизно 365,2422 сонячних діб, ця...Закарпатський Кореспондент

"Красуня і чудовисько".

загримували, але забули про їхню визначальну роль у цій історії. Загалом фільм перенасичений персонажами, більшість з них набридають вже через кілька хвилин після появи на екрані. Візуальні ефекти у "Красуні і чудовиську" відтісняють на другий план живу дію. Як би...Еспресо TV

Останні приготування.

відбуттям поєдинком проти збірної Хорватії.Чемпіонат Німеччини, 25-й тур16:30 "Майнц" - "Шальке". У складі "Шальке" український вінгер Євген Коноплянка зіграв лише кілька хвилин в останніх двох зустрічах бундесліги, а до того місяць не отримував ігрової практики.Чемпіонат Іспанії, 28-й тур13:00 "Леганес" -...Футбол газета

«Черкаський Дніпро» поступився стрийській «Скалі»

перед самою грою. Перший тайм З перших секунд матчу наша команда на правах господаря та фаворита традиційно почала атакувати. Через кілька хвилин гості адаптувалися до темпу гри і стали нав'язувати позиційну боротьбу, поступово перехоплюючи м'яч і контролюючи його в центрі.Нова доба

Вчені створили пристрій для швидкої діагностики бактеріальних інфекцій

умовах і в стислі терміни. Він проводить рекомбіназну полімеразну ампліфікацію — альтернативу ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції), що дозволяє буквально за кілька хвилин збільшити кількість генетичного матеріалу. У приладі використовується змінний картридж з лунками, що дозволяють одночасно діагностувати 16 захворювань. Реакція...Зеркало недели (газета)

приєднання до європейських традицій. Тому якщо ви прийдете 25 березня на турнір у парк Перемоги і вирішите спробувати - за кілька хвилин ви зрозумієте правила і запамятаєте це на все життя", - розповів Голосу Карпат Юрій Кравчук. Нагадаємо, як повідомляв...Голос Карпат

Блискуча перемога "Руху"

наче рукою, поклав м’яч у дев’ятку воріт суперника — 4:1. Далі гол до свого активу записав Святослав Зубар, який за кілька хвилин до цього вийшов на заміну. Із другої спроби, перебуваючи у межах воротарського майданчика, форвард «Руху» таки спрямував м’яч...Галичина спортивная

забувати про свисток. Жартує, що хвилюватись нема чого, бо водії ще більше перелякані. Першим на дорогу виходить інспектор Роман Лаврів. Кілька хвилин на роздоріжжі показують, що частина водіїв не надто розуміють жестів регулювальника. Дехто з патрульних не витримує і починає...Бліц-інфо