кікбоксери

Михайло Росощук здобув 1 місце врозділі лайт-контакт. Також Владислав Полівко виграв 3 місце в лайт-контакті Все

Кікбоксери з Тернополя вибороли у Львові 11 медалей чемпіонату України (ФОТО)

змаганнях взяли участь спортсмени з 17 областей України та міста Києва. Загалом, у спорткомплексі «Палац спорту Україна» змагалися понад 400 кікбоксерів.   Тернопільську область представляла збірна команда кікбоксерів КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» та СК «Тернопіль» (РИНГ). Команда здобула...Газета "Наш ДЕНЬ"

Кікбоксери з Тернополя вибороли 11 медалей чемпіонату України

змаганнях взяли участь спортсмени з 17 областей України та міста Києва. Загалом, у спорткомплексі «Палац спорту Україна» змагалися понад 400 кікбоксерів. Тернопільську область представляла збірна команда кікбоксерів КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» та СК «Тернопіль» (РИНГ). Команда здобула на...Галичина спортивная

У фінальному бою в розділі лоу-кик отримав перемогу технічним нокаутом вже на 30 секунді першого раунду Кременчугский Телеграф

У Львові відбирають українських кікбоксерів на чемпіонат світу

9. І в кожній категорії відбирають найкращих». Учасникам допомагають та надихають на перемоги коучі та рідні. Батько одного із юних кікбоксерів Ярослав Хомин розповів: «Син старався, як міг. Але міг краще. Наприклад, відправити в нокаут». Чекаючи своєї черги поборотися за...Галичина спортивная

У Львові відбирають українських кікбоксерів на чемпіонат світу +Відео...zaxid.net

Вергунівські кікбоксери стали призерами чемпіонату України

Черкаську область на цих змаганнях представляли спортсмени Вергунівської спортивної секції єдиноборств. Нова доба

Місто Житомир на цьому турнірі представляла команда у складі 9 бійців під керівництвом Заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава. Спортивний Житомир

Закарпатські кікбоксери ввійшли до складу збірної України

перше місце. Доречно сказати й те, що обидва бійці вже втретє вибороли звання чемпіона України. Вдало виступили й інші закарпатські кікбоксери. Дмитро Дзундза у категорії до 71 кг фул-контакт також взяв золото. Варто сказати, що обох згаданих спортсменів взяли у...Голос Карпат

Закарпатські кікбоксери ввійшли до складу збірної України.Закарпаття онлайн

Закарпатські кікбоксери увійшли до складу збірної України

4 золота, 3 срібла і 5 бронзових медалей Радіо Трек

Змагання зібрали 680 кращих спортсменів з 16 областей України. Кременчугский Телеграф

Півтора місяці тому троє малинських кікбоксерів Клубу кікбоксингу «Файтер» (президент клубу - Василь Федоренко) пройшли чемпіонський відбір та отримали «зелене світло» на Чемпіонати України, що проходили...Покоління ZET

Кікбоксери Покровська випробували власні сили на чемпіонаті України

У загальному заліку спортсмени Донецької області посіли друге командне місце. 06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

Франківські кікбоксери привезли 12 нагород із Чемпіонату України

У змаганнях взяли участь 800 спортсменів з 18 областей України. Збірну Івано-Франкіської області представляли семеро спортсменів. Галичина спортивная

провів п'ять боїв, але, на жаль, "злив" фінальний, і посів друге місце", - написав на своїй сторінці у Facebook тренер кікбоксерів Ігор Бондар. В цілому Базарбай Матякубов у вазі до 51 кг переміг в обох змагальних розділах - фул-контакті та...Гречка