кікбоксери

Черкаські кікбоксери вибороли вісім нагород чемпіонату України

Вісім нагород різного рангу вибороли черкаські кікбоксери на чемпіонаті України WAKO. Срібло дісталося черкащанам Нікіті Прогунову та Михайлу Лисаку.ВIККА

Черкаські кікбоксери вибороли три нагороди чемпіонату світу

У командному заліку першості планети з кікбоксингу Україна фінішувала десятою. ВIККА

4 - 12 листопада в м. Будапешт пройшов Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO. Понад 1600 учасників прибуло до Угорщини. Прес-Центр

Кікбоксери Черкащини здобули нагороди чемпіонату світу

У командному заліку першості планети з кікбоксингу WAKO 2017 Україна фінішувала 10-ю. Своїми враженнями від останнього тижня в Угорщині поділилася президент Федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко: Про Все

Володимир Демчук виборов бронзову нагороду чемпіонату світу з кікбоксингу

2017 року у Будапешті (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих. В турнірі взяли участь понад 1600 найкращих кікбоксерів планети - членів збірних команд з 60 країн: від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської республіки до Норвегії. Україну...Новини Житомира

Покровські кікбоксери стали чемпіонами України

У розділі фул-контакт у ваговій категорії 86 кг Плахутін Сергій у надважкому протистоянні виборов срібну медаль. 06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

Успіх наших кікбоксерів на Чемпіонаті України

У цих змаганнях узяли участь спортсмени Бахмацької ДЮСШ «Колос», які були включені в збірну Чернігівської області. У всеукраїнських змаганнях наші кікбоксери взяли участь уперше, але, не дивлячись на труднощі, вони змогли стати переможцями та призерами цих змагань у розділах лайт-контакт...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Бердичівські кікбоксери привезли нагороди з Чемпіонату України

У місті Бровари Київської області відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу «WAKO» серед юнаків та юніорів. РІО Бердичів

За чемпіонські титули змагалися сотні учасників з майже сімдесяти країн світу. Информатор

Кікбоксери з Дніпропетровщини стали чемпіонами світу

французами, ірландцями, додав тренер. «Наразі хлопці відпочивають після чемпіонату світу, навчаються і готуються до наступних змагань», - зауважив Михайло Кореновський. Кікбоксери з Дніпропетровщини стали чемпіонами...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

25-29 жовтня у легкоатлетичному манежі Спартак міста Бровари відбувся чемпіонат України з кікбоксингу (версія WAKO) серед юніорів та юнаків. Шкварки

Рівненські кікбоксери привезли з чемпіонату України 22 медалі

Рівненську обласну федерацію кікбоксингу Будокан на ньому представляли 27 спортсменів, які привезли звідти 22 медалі. Press-Центр

Івано-Франківську область представляли спортсмени ДЮСШ №1 ФСТ "Україна" Івано-франківський портал новин "Репортер"

Команда кікбоксерів та тренерів Нової Каховки висловлює подяку президентуфедерації кікбоксингу України ВАКО ПавленкоО.Херсон Daily

Закарпатські кікбоксери - юніори завоювали 13 золотих медалей на Чемпіонаті України у Броварах

Це серйозний результат для Закарпатської обласної федерації кікбоксингу. Голос Карпат

Юні кікбоксери Рівненщини вийшли у фінал чемпіонату України

Рівненську обласну федерацію кікбоксингу Будокан на ньому представляють 42 спортсмени, 11 із них вийшли у фінал. Press-Центр

Обухівські Тигри вибороли 18 золотих нагород

Херсонська, Запорізька та Дніпропетровська. Наше рідне місто Обухів, у складі збірної Київської області, під керівництвом тренера Потебенька В.М., представляла команда кікбоксерів СК Обухівські Тигри. 30 нагород вибороли наші спортсмени з яких 18 золотих,4 срібних,та 8 бронзових.Мета даних змагань-формування збірної України...Зеркало Обухова