кікбоксери

Кікбоксери Черкащини здобули чотири нагороди на Кубку України

Днями в м. Бровари відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO (поїнт-файтинг та лайт-контакт). Нова доба

Франківські кікбоксери привезли нагороди з Кубку України

загальнокомандне місце серед спортивних клубів, а Івано-Франківська область стала третьою у загальному заліку серед областей України. В особистому заліку франківські кікбоксери показали наступні результати: Грищук Іван - 1 місце (лайт-контакт і поінт файтинг), вагова категорія -94 кг Белов Артем -...Галичина спортивная

Донецькі кікбоксери проходять навчально-тренувальні збори у Житомирі

Житомирські кікбоксери готуються до чемпіонату України з кікбоксингу WAKO серед команд спортивних шкіл та клубів, який відбудеться у місті Бровари протягом 06-09.04.2017...Житомир.info

Черкащина у рейтингу кращих областей з неолімпійських видів спорту

до підсумків міністерства, в області сформували й власний рейтинг найпродуктивніших федерацій. Перше місце посіли веслярі на човнах "Дракон", друге - кікбоксери, третє - військово-спортивні...ВIККА

Позмагатися в силі та витривалості приїхали 147 спортсменів із 8 міст Донецької області: Покровська, Курахово, Шкварки

Кікбоксери Черкащини - переможці чемпіонату України

Кубок України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих приймав Хмельницький з 24 по 26 лютого 2017 року. Нова доба

Кікбоксери із Кропивницького успішно виступили у Черкасах

спортсменів продемонстрував дебютант на змаганнях такого рівня Влад Буряков, який виборов 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Тренує кікбоксерів Ігор...Fotoinform

Матяш виборов першість у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з кікбоксингу за версією WAKO. Змагання, участь у яких взяли понад 150 кікбоксерів, відбувалися з 10 до 12 лютого у спортивній залі КДЮСШ Вулкан  Черкаської міської ради. Павло Матяш на цих змаганнях...Рідна Черкащина

Черкаські кікбоксери здобули нагороди на Кубку України

В Одесі 2-5 лютого відбувся відкритий Кубок України серед дорослих у розділах FC, K-1, KL та MF. Нова доба

Черкаські кікбоксери здобули «золото» та «срібло» Кубку України

В Одесі 2-5 лютого відбувся відкритий Кубок України серед дорослих у розділах FC, K-1, KL та MF. Про Все

В Одесі 2-5 лютого відбувся відкритий Кубок України серед дорослих у розділах FC, K-1, KL та MF. Прес-Центр

З Одеси черкаські кікбоксери привезли «золото» та ...

Минулого тижня, 2-5 лютого, в Одесі змагалися кікбоксери за Кубок України серед дорослих у розділах FC, K-1, KL та MF.Ремарка

У Черкасах змагатимуться кікбоксери

Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Нова доба

Чотири золоті медалі завоювали кікбоксери виноградівського клубу «Спартак» / ФОТО

Молоді спортсмени здобули нагороди на відкритому турнірі Закарпатської області серед юнаків та юніорів. Голос Карпат

Кікбоксери Закарпаття визначили найсильніших / ВІДЕО

Ужгороді 84-ох спортсменів. У 22 категоріях провели 41 поєдинок у розділах кік-лайт, фул-контакт, лоу-кік, повідомив УжІнформ. У лютому на закарпатських кікбоксерів чекають змагання Кубка Європи у Хорватії, відкрита першість Словаччини та Кубок України в Одесі серед дорослих у розділах кік-лайт,...Голос Карпат

В Ужгороді 84 кікбоксери змагалися за звання чемпіона. Відкритий Чемпіонат Закарпаття з кікбоксингу серед юнаків та юніорів зібрав в Ужгороді 84-ох спортсменів.Ужгород.net.ua