кікбоксери

В італійському місті Ріміні завершився Кубок світу з кікбоксингу за версією Всесвітньої асоціації кікбоксерських організацій (WAKO). Online.ua

Мета заходу - бойова практика кікбоксерів-початківців та патріотичне виховання молоді.ПедПресса

В активі української збірної команди 21 нагорода вісім золотих, сім срібних та шість бронзових. Всього Україну представляли 34 спортсмени. Черкаські кікбоксери Ігор Приходько (86 кг) та Іван Ткаченко (91 кг +) завоювали золоті нагороди чемпіонату. Відзначимо, в останньому бою Іван...Online.ua

Українські кікбоксери завоювали більше 20 медалей на Кубку світу в Італії

В італійському місті Ріміні фінішував Кубок світу з кікбоксингу WAKO. Unn.com.ua

Мета заходу - бойова практика кікбоксерів-початківців та патріотичне виховання молоді.Online.ua

і сіре, директор оздоровчого табору Зміна Наталія Пяткова. Знайомили з видом спорту та демонстрували свою майстерність молоді вже титуловані чернігівські кікбоксери. Спортсмени тиждень тому привезли 5 золотих і 3 бронзові медалі з Чемпіонату світу. Кікбоксинг мені особисто дав впевненість у...Online.ua

Під час урочистого відкриття міський голова Владислав Атрошенко перерізав символічну червону стрічку та побажав юним боксерам успіхів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРНІГІВСЬКІ КІКБОКСЕРИ ВИГРАЛИ 8 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З КІКБОКСИНГУ Хлопці, ви тренуйтеся. І давайте домовимся так, що нерадивих чиновників, які,...Online.ua

(Хорватія 22-29 липня 2017 року). В індивідуальній гонці серед молодших юнаків Денис Саволій став бронзовим призером чемпіонату. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРНІГІВСЬКІ КІКБОКСЕРИ ВИГРАЛИ 8 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З КІКБОКСИНГУ В командному заліку Чернігівська область у складі вихованців ДЮСШ "Україна" Андрія...Online.ua

зібрав 1150 учасників з 47 країн. Тріумфальний виступ збірної команди України, в черговий раз довів, що українці одні з найкращих кікбоксерів у світі, пише Коло. Команда з України завоювала 61 медаль різного ґатунку (31 золото, 14 срібло, 16 бронза), що...Online.ua

Українська збірна з кікбоксингу привезла з Афін неймовірну кількість нагород

Українські кікбоксери здобули тріумфальну перемогу на змаганнях чемпіонату світу в місті Афіни. Це вперше, коли з чемпіонату світу українці привезли таку кількість...Online.ua

З короваєм та піснями зустріли кременчуцьких кікбоксерів з чемпіонату світу

1150 учасників з 47 країн. Тріумфальний виступ збірної команди України, в черговий раз довів, що українці - одні з найкращих кікбоксерів у світі. Наша команда завоювала 61 медаль різного ґатунку (31 золото, 14 срібло, 16 бронза), що є найкращим показником...Кременчугский Телеграф

У Полтаві відбувся видовищний турнір з кікбоксингу

своїх вагових категоріях. Глядачі побачили дванадцять видовищних боїв. У одному з них билися дівчата. На змагання до Полтави крім місцевих кікбоксерів приїхали бійці з Кременчука, Миргорода, Лубен та Лохвиці. На змаганнях були і драматичні камбеки, і технічні нокаути і травми.Интернет-издание «Полтавщина»

У столиці Греції Афінах пройшов Чемпіонат світу з кікбоксингу за версією ISKA. Про це повідомив Заслужений тренер України Андрій Кужельний. Online.ua

Буковинські кікбоксери привезли перемоги з турніру з Івано-Франківська

"BestKIDS" це програма відбору кращих спортсменів 6 -12 років з контактних видів єдиноборств. У змаганнях може взяти участь будь хто, проте слід мати на увазі що бої відбуваються за правилами кікбоксингу. Погляд

Події 30 травня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція закарпатських кікбоксерів, які стали призерами чемпіонату світу у Будапешті.Про досягнення кікбоксерів нашого краю та успішний виступ на чемпіонаті світуПрезидент федерації кікбоксингу Анатолій ПерцевЗасідання відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:м.Ужгород,...Zaholovok

Михайло Росощук здобув 1 місце врозділі лайт-контакт. Також Владислав Полівко виграв 3 місце в лайт-контакті Все

Кікбоксери з Тернополя вибороли у Львові 11 медалей чемпіонату України (ФОТО)

змаганнях взяли участь спортсмени з 17 областей України та міста Києва. Загалом, у спорткомплексі «Палац спорту Україна» змагалися понад 400 кікбоксерів.   Тернопільську область представляла збірна команда кікбоксерів КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» та СК «Тернопіль» (РИНГ). Команда здобула...Газета "Наш ДЕНЬ"

Кікбоксери з Тернополя вибороли 11 медалей чемпіонату України

змаганнях взяли участь спортсмени з 17 областей України та міста Києва. Загалом, у спорткомплексі «Палац спорту Україна» змагалися понад 400 кікбоксерів. Тернопільську область представляла збірна команда кікбоксерів КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» та СК «Тернопіль» (РИНГ). Команда здобула на...Галичина спортивная