кікбоксери

травня. Відтак, виконком затвердив план заходів щодо підготовки до масштабних змагань, які щороку проводяться в обласному центрі Прикарпаття. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківські кікбоксери здобули призові місця на Чемпіонаті світу з кікбоксингу. ФОТО Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у...Westnews

Франківські кікбоксери здобули призові місця на Чемпіонаті світу з кікбоксингу

З 1 по 6 травня 2018 року в Києві вперше відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу «ISKА». Понад 500 кікбоксерів з 34 країн змагалися за нагороди світової першості у розділах К-1, фул-контакт, лоу-кік. На чемпіонаті світу гідно виступили представники Івано-Франківська...Галичина спортивная

Прикарпатці здобули призові місця на Чемпіонаті світу з кікбоксингу

1 по 6 травня 2018 року в Києві вперше відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу «ISKА». Як повідомляє  WestNews, понад 500 кікбоксерів з 34 країн змагалися за нагороди світової першості у розділах К-1, фул-контакт, лоу-кік.Вісник+К

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скороходи світового рівня: призери чемпіонату світу поділилися рецептами своїх перемог. The post Франківські кікбоксери здобули призові місця на Чемпіонаті світу з кікбоксингу.Westnews

Ігор Жданов: Пишаюся тим, що ми провели чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA на надзвичайно високому рівні

призерів світової першості.   Змагання у столичному МВЦ стартували 1 травня, 2 травня відбулося урочисте відкриття. Протягом п’яти днів понад 500 кікбоксерів з 34 країн з різних куточків планети змагалися за нагороди у розділах К-1, фул-контакт, лоу-кік.   Нагадаємо, спільна з...Кременчугский Телеграф

Кременчуцькі кікбоксери «порвали» суперників на чемпіонаті України

13 травня у Павлограді завершився чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА та Турнір найсильніших кікбоксерів. Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед дорослих (жінки, чоловіки), Турнір найсильніших кікбоксерів України серед юнаків та дівчат та чемпіонат ФСТ «Україна»...Кременчугский Телеграф

Світова першість з кікбоксингу ІСКА відбулася з 2 до 6 травня у Києві. Тернополянам вдалося здобути бронзові медалі Спорт Тернопільщини

Завершився Відкритий кубок Львова із кікбоксингу за найпрестижнішою версією WAKO

Завершився масштабний Відкритий кубок Львова із кікбоксингу за версією WAKO. На стартах пробивали собі шлях до перемоги понад 200 атлетів. Турнір проводили у п`яти розділах. Від поінт-файтингу, де бій триває до одного чіткого попадання, і до повноконтактного К-1. Тож випробувати...Галичина спортивная

Черкаські кікбоксери відзначились у всеукраїнському чемпіонаті

КДЮСШ "Вулкан" на всеукраїнській арені в складі Черкаської обласної федерації кікбоксингу WAKO представляли шість спортсменів, інформують на сайті мерії. Про Все

Новомосковські кікбоксери відзначились на Чемпіонаті України

Наші спортсмени привезли зі змагань два перших міста. За збірну Дніпропетровської області виступали два вихованця КЗ ДЮСШ № 1 Новомосковського району Ксензов Олександр і Ксензов Микола. Сайт города Новомосковска

The post Черкаські кікбоксери повернулися з нагородами чемпіонату України appeared first on Інфоміст.Інфоміст

Бердичівські кікбоксери успішно виступили на Чемпіонаті України серед школярів

Наш земляк зайняв третє місце та став бронзовим призером Чемпіонату України з кікбоксингу серед школярів за версією WAKO. РІО Бердичів

Фотогалерея з церемонії відкриття

У середу, 2 травня, у столичному МВЦ офіційно стартував чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA. Протягом шести днів понад 500 кікбоксерів з 34-ти країн з різних куточків планети змагатимуться за нагороди у розділах К-1, фул-контакт, лоу-кік, інформує офіційний сайт Міністерства молоді...Главком

250 спортсменів з 11 областей України та столиці розіграли 69 комплектів нагород. Відповідно до рейтингу змагань, найбільшу кількість очок вибороли кікбоксери з Рівненщини.Телеканал Ритм

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Національної федерації кікбоксингу України WAKO. 1NEWS

Срібло завоювали Мовчан Анжела (К-1, -52кг) та Дудченко Ольга (кік-лайт, -60кг) та бронзовим призером став Бондаренко Владислав (кік-лайт, -63кг) Запись Кікбоксери з Черкащини показали високий результат на чемпіонаті України впервые появилась Видання Вичерпно.Вичерпно

Юні кременецькі кікбоксери вибороли в Рівному шість призових місць (ФОТО)

У складі Кременецької федерації з кікбоксингу є шість чемпіонів України та один чемпіон світу. Газета "Наш ДЕНЬ"