куниця

ФК Буковина (U19) зіграла внічию у Тернополі

Матч прокоментував наставник буковинської команди Віталій Куниця. Зокрема, після удару Василя Гакмана мяч влучив у поперечину.Погляд

"Буковина" зіграла в нічию з тернопільною командою

Матч прокоментував наставник буковинської команди Віталій Куниця. Зокрема, після удару Василя Гакмана мяч влучив у поперечину.0372.ua

Чернівецька Буковина (U19) перемогла луцьку Волинь

Буковина, яка впевнено очолює турнірну таблицю групи 1, приймала головного переслідувача команду Волинь (Луцьк). На 13 хвилині зустрічі підопічні Віталія Куниці організували першу результативну атаку. Олександр Жумига активно зіграв на лівому фланзі, а Даніел Раулюк завдав влучного удару. Вже через...0372.ua

ФК Буковина (U19) перемогла на виїзді Рух

1) став колектив «Рух» (Винники). Матч відбувся на штучному полі стадіону імені Богдана Маркевича. Дебют матчу був за підопічними Віталія Куниці. На 5 хвилині гри ворота суперника вразив Даніел Раулюк. А під завісу першої половини зустрічі результативний удар на свій...Погляд

У Ниви-В змінився спортивний директор

Вчора, 22 квітня, звільнено з посади спортивного директора СФК Нива-В Михайла Куницю. Його на посаді замінив директор спорткомплексу "Нива" і ДЮСШ "Премєр-Нива" Олег Тарлецький.Ua-football

ФК Буковина (U19) святкувала перемогу у матчі з Тепловиком

першості України (U19) чернівецька Буковина приймала колектив Тепловик-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ), який нещодавно очолив відомий футболіст і тренер Сергій Пташник. Підопічні Віталія Куниці, які лідирують у групі 1 і цього разу здобули переконливу перемогу. На 32 хвилині гри перший гол у зустрічі...Погляд

№4 та 5. Скільки можна терпіти хамство кондукторів і свавілля на дорогах, які регулярно створює автопідприємство АТП 17127? під керівництвом Куниці Олени? Я думаю, кожен житель нашого міста відчув це, користуючись сервісом, яке надає дане підприємство — маршрут №4 і...Вичерпно

ФК Буковина (U19) розгромила на виїзді Бережани

У лавах Буковини також відзначилися Валентин Рудич, Олександр Жумига та Олександр Юрійчук. У дванадцяти матчах підопічні Віталія Куниці набрали 33 очка та посідають перше місце.Погляд

"Перепис лісового населення зробили на Закарпатті

- 5589; ондатри – 746; бобер - 209; лисиця – 3229; вовк – 137; борсук – 1308; видра - 460; куниця лісова – 2808; тхір темний - 756; рись - 169; кіт лісовий - 738; ведмідь - 112.Щорічний облік проведено...Час Закарпаття

– 5589; ондатри – 746; бобер – 209; лисиця – 3229; вовк – 137; борсук – 1308; видра – 460; куниця лісова – 2808; тхір темний – 756; рись – 169; кіт лісовий – 738; ведмідь – 112.   Щорічний...Navchas

У Закарпатській області проведено щорічну важливу справу - таксацію (облік) дикої фауни у всіх мисливських господарствах

– 5589; ондатри – 746; бобер – 209; лисиця – 3229; вовк – 137; борсук – 1308; видра – 460; куниця лісова – 2808; тхір темний – 756; рись – 169; кіт лісовий – 738; ведмідь –...Новини Закарпаття

"Буковина" з рахунком 1:7 розгромила супротивника

У лавах Буковини також відзначилися Валентин Рудич, Олександр Жумига та Олександр Юрійчук. У дванадцяти матчах підопічні Віталія Куниці набрали 33 очка та посідають перше місце.0372.ua

Закарпатські лісівники підрахували кількість муфлонів та вовків у краї

8449; кабан 2660; білка - 5589; ондатри 746; бобер - 209; лисиця 3229; вовк 137; борсук 1308; видра - 460; куниця лісова 2808; тхір темний - 756; рись - 169; кіт лісовий - 738; ведмідь - 112. Щорічний облік проведено...Голос Карпат

"Перепис" лісового населення зробили у лісах Закарпаття

- 5589; ондатри – 746; бобер - 209; лисиця – 3229; вовк – 137; борсук – 1308; видра - 460; куниця лісова – 2808; тхір темний - 756; рись - 169; кіт лісовий - 738; ведмідь - 112. Щорічний облік...Закарпатський Кореспондент

Чернівецька Буковина (U19) розгромила Гірник з рахунком 8:0

В одинадцятому турі першолігової першості України (U19) чернівецька «Буковина» приймала на ФОК «Олімпія» команду «Гірник» (Новояворівськ). Нагадаємо, що підопічні Віталія Куниці очолюють групу 1, а «Гірник» до матчу з нашими земляками посідав восьму сходинку. Звісно, що фаворитом зустрічі вважалися гравці...Весь город - Черновцы

та шкіри, з яких не виникне клопоту підібрати собі щось до смаку. Серед найбільш популярних - соболь, норка, песець та куниця. Вони дуже м'які на дотик й не можуть не сподобатись як подарунок. Шуби бувають як для дітей, так і...Бизнес UA

ФК Буковина (U19) розпочала виступи у першості України з перемоги

Підопічні Віталія Куниці святкували перемогу з рахунком 3:2. Коли ми вигравали з рахунком 2:0, то мали 2-3 можливості забити суперникові втретє.Погляд

«Буковина» (U19) перемогла у першості України мукачівську команду МФА

області тренує Віктор Ряшко, який у 1982 році разом із «Буковиною» вигравав другу союзну лігу. У ході матчу підопічні Віталія Куниці вигравали з рахунком 2:0. Відзначилися Василь Гакман (35 хвилина) та Александру – Васілє Мунтян (46 хвилина). Наші гравці забивали...Весь город - Черновцы

березня відбулася звітна конференція учнів 11 та 8 класів, присвячена всеукраїнському проекту "Історія моєї громади". Команда учнів школи (Кандул Юлія, Куниця Діана, Кандул Мирослава, Черний Володимир, Хавруцька Анастасія) досліджувала пам’ятки та історичних діячів козацької доби нашого міста.Прес-Центр