куміт

Чернівецькі каратисти успішно виступили на міжнародних змаганнях

Четверо здобули призові місця, повідомляють на офіційній сторінці клубу у Фейсбук. Погляд

?У Топ-8 каратистів світу входить шестеро українців

У ваговій категорії до 55 кілограмів очолює світовий рейтинг одеситка Анжеліка Терлюга. У ваговій категорії до 84 кілограмів Валерій Чоботар з Чернівців зайняв шосте місце. Львівські

Троє львівських каратистів у ТОП-8 світового рейтингу WKF

У цій самій ваговій категорії львів'янин Олег Філіпович розмістився у світовому рейтингу WKF на восьмій позиції. Галичина спортивная

Сторожинецькі каратисти завоювали повний комплект нагород

Срібну нагороду завоював Ставчанський В'ячеслав в абсолютній ваговій категорії. Весь город - Черновцы

3 медалі привезли каратисти.

ТренериСК «Лідер»Олександр Пікулін та Андрій Лазоренко зазначили, що задоволені виступом спортсменів та успішним закриттям сезону-2017. Весь город - Черновцы

Тренера СК «Лідер» Олександр Пікулін та Андрій Лазоренко зазначили, що задоволені виступом спортсменів та успішним закриттям сезону-2017. Українська газета ЧАС

У Німеччині пройшов міжнародний турнір з косікі карате "Berlin Cup"

1 місця зайняли: Непочатов Іван (куміте), Мамічев Артур (куміте,ката), Майборода Олександр (куміте), Балінов Олександр (куміте), Волкова Єлізавета (куміте), Бессараб Анатолій (куміте) 2 місця зайняли: Непочатов В'ячеслав (ката), Пісаренко Нікіта (ката), Балінов Олександр (ката) 06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

Марина Прокопенко з четвертим результатом завершила фінал у ката серед жінок. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

52 нагороди вибороли черкащани на Кубку України з годзю-рю карате

У розділі шобу-куміте Бакай Єлізавета та Панасенко Костянтин посіли 2- гі місця, Самборський Артем - 3-тє місце. Нова доба

Львів прийняв масштабні змагання із кіокушинкай карате у розділі "ката"

Без освоєння цієї техніки неможливо ефективно вести контактний поєдинок куміте. Ката розвивають самоконтроль спортсмена, адже рухи мають бути витонченими і бездоганно чіткими. Галичина спортивная

Збірна Львівщини виграла у командному заліку чемпіонат України-2017 з карате

Милентєв Юрій (1 група ФС) - третє місце у вазі до 60 кг.). Галичина спортивная

В Мукачеві відбувся Чемпіонат області з Шотокан карате

І місце - СКК Сінай м. Мукачево Довге, Іршавський район) та Рахівський дитячий спортивний центр, Рахівський район Голос Карпат

Закарпатська обласна федерація Шотокан карате-до Ужгород.net.ua

25-26 листопада на Окінаві (Японія) відбувся заключний турнір серії Karate 1 Всесвітньої федерації карате (WKF), де представниця України Анжеліка Терлюга - перший номер світового рейтингу в категорії жіноче куміте, у ваговій категорії до 55 кг, блискуче підтвердила свій високий клас,...Гал-info

Чернівчани завоювали чимало медалей на чемпіонаті України з карате

Заплітний Андрій серед юніорів до 76 кг (Лідер) Зрибнєв Максим серед кадетів до 52 кг (Тай-Сен) 0372.ua

Львів’яни здобули дев’ять медалей Євро-2017 з кіокушинкай карате серед кадетів і молоді

Ярослав Ковальчук - 1 місце (U22) Анастасія Пришляк (-50кг) - 3 місце (U16) Ростислав Ференц (-80кг) - 2 місце (U22) Галичина спортивная

У Чернівцях на чемпіонаті України з карате за перемогу боролися 550 спортсменів

Куміте собисте серед юніорів +76 кг Микола Мануїла. Погляд

У вівторок в спортивному комплексі педуніверситету розіграють два футзальні кубки. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Господарі чемпіонату України визначаються на конкурсних засадах і Чернівці вдруге виграли відповідний тендер. Буковинська правда