куміт

На Черкащині визначать найкращого каратиста

Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Урочисте відкриття змагань: 26 березня 2017 року о 09:30 год. Нова доба

Cторожинецькі каратисти привезли зі змагань 10 золотих, 8 срібних та 9 бронзових медалей

Піцул Георгій - ката 11-13 р.; куміте 10-11 р. Ілько Денис - куміте 12-13 р. абс. Малованюк Вікторія - ката 12-13 р. Погляд

Участь у змаганнях взяли й вінничани, виборовши призові місця. Моя Вінниця

Видовищно, сильно, майстерно команда Голопристанського району виборола перше загальнокомандне місце. Новини Голої Пристані

За підсумками змагань у розділі Куміте хлопці 16-17 років перемогу здобув Гайдученко Юрій, а срібну нагороду виборов Ширмук Віталій. Спортивний Житомир

Каратисти із Сторожинця завоювали п

Перемогу в категорії серед кадетів до 52 кг святкував учень 9 класу районної гімназії Олексій Гоцуляк. Погляд

Також Іван Білоус посів друге місце в куміте серед хлопців до 9 років. 0372.ua

«Цілий день працюю в адвокатській конторі.

Моїм пріоритетом завжди були перемоги на татамі. На чемпіонатах світу змагаються спортсмени приблизно одного рівня. Високий замок

Срібло: Ярмак Захар (куміте, 14-15, -63 кг). Підготували юних каратистів до турніру Ігор Угніч, Марія Бондаренко і Ігор Кучер. SumyToday

Юні спортсмени розіграли у Чернівцях кубок з карате. У змаганнях взяли участь більше 200 учасників, які виступали в індивідуальних категоріях куміте. 0372.ua

Каба отримав золото з куміте в категорії 16 та 17 років. Яремчук здобув срібло з куміте в категорії 16-17 років. Чернівці.ТВ

Чернівецькі каратисти привезли чотири нагороди зі Львова

На початку грудня у Львові відбувся Чемпіонат України серед учнів ДЮСШ по карате серед кадетів та студентів. Буковинська правда

У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з 55 клубів України. SumyToday

Повідомила прес-служба Львівської міської ради. Гал-info

Початок змагань: 03 грудня 2016 року (субота) о 10.30. Vpoltave.info

Закарпатські спортсмени стали переможцями у розділі командного куміте Кубку України з Шотокан карате-до (фото)

Змагання організовані Міністерством молоді та спорту України та Українською асоціацією карате. Новини Закарпаття

9 - 10 років (дівчата, куміте) Моя Вінниця

Досить вдало виступила команда Охтирської федерації карате-до. Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями, а команда кубком змагань. SumyToday