00:13

Метки новостей

куміт

Українські каратисти вибороли 30 медалей на Кубку Європи

Командну "бронзу" до загальної скарбниці доклали хлопці 17-19 років у куміте. Unn.com.ua

Кучеренко Андрій - 1 місце куміте, 1 місце лоу кік, 1 місце лоу лайт. Кременчугский Телеграф

За підсумками змагань четверо наших спортсменів отримали золоті медалі. Урядовий Кур'єр

Найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня визнано каратиста Станіслава Горуну

Вихованець Антона Нікуліна став першим в Україні чемпіоном World games з карате. Галичина спортивная

Каратист Станіслав Горуна став найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня. Online.ua

Каратистка з України Віта Гаврилова стала чемпіонкою Дефлімпіади-2017. Її перемога принесла збірній Україні восьму золоту медаль, повідомляє Укрінформ. Український Інтерес

Полтавська каратистка взяла "золото" на Дефлімпійських іграх у Туреччині

Дівчина посіла перше місце у розділі "куміте". Дефлімпійські ігри-2017 триватимуть до 30 липня. Online.ua

Полтавка перемогла росіянку і стала дефлімпійською чемпіонкою з карате Полтавка Віта Гаврилова здобула золото Дефлімпійських Ігор. У напруженій боротьбі полтавка перемогла з рахунком 1:0. Online.ua

Дефлімпіада-2017: збірна України здобула рекордну кількість нагород

Українська каратистка виборола золоту медаль на Дефлімпійських іграх

Золота нагорода Гаврилової стала восьмим «золотом» в скарбничці української збірної на XXIII літніх Дефлімпійських іграх, які проходять у Туреччині. Перші Всесвітні ігри глухих пройшли в 1924 році Ракурс

Найуспішніше серед українців виступив Олександр Свинаренко. Чемпион

О.Свинаренко став призером чемпіонату світу з кіокушинкай карате

Слід відмітити, що О.Свинаренко в... 1NEWS

Українець став бронзовим призером ЧС з кіокушинкай карате

Мітя Фомін заявив, що в Україні чекають вистав і пісень з російськими артистами Єдність

Дніпропетровські спортсмени перемогли на престижних змаганнях з карате у Нью-Йорку

У рамках цього турніру відбулися чемпіонати серед юніорів у розділах "куміте" і "карате". На цих змаганнях Україну представляли дніпропетровські спротсмени з Академії кіокушинкайкан карате. Online.ua

Катерина Крива вийшла на фінішну пряму у підготовці до Всесвітніх Ігор-2017

Суперницями львівської спортсменки будуть представниці Франції, Туреччини, Японії, Австрії, Польщі, Алжиру та Австралії. Галичина спортивная

За нагороди змагались 225 спортсменів з різних міст України. Online.ua

Катерина Крива визнана найкращою спортсменкою травня в Україні за версією Національного олімпійського комітету. Зеркало недели (газета)

Черкаські каратисти вибороли "бронзові" нагороди на чемпіонаті України (фото)

За нагороди чемпіонату змагалась рекордна кількість учасників - 780 спортсменів. Командний дух, батьківська підтримка, наполегливість спортсменів - і ось результат. Про Все

Каратисти з Черкащини вибороли медалі чемпіонату України

За нагороди чемпіонату змагалась рекордна кількість учасників - 780 спортсменів. Командний дух, батьківська підтримка, наполегливість спортсменів - і ось результат. Нова доба

Буковинський спортсмен відзначився на Чемпіонаті Європи з карате

23-річний каратист Валерій Чоботар став бронзовим призером Чемпіонату Європі в Туреччині. Тепер 23-річний Валерій Чоботар мріє здобути золото на Олімпійських іграх. 0372.ua