куміт

У вівторок в спортивному комплексі педуніверситету розіграють два футзальні кубки. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Господарі чемпіонату України визначаються на конкурсних засадах і Чернівці вдруге виграли відповідний тендер. Буковинська правда

Чернівці вдруге виграли конкурс на проведення Чемпіонату України з карате

У збірній області представлені всі клуби Чернівецької обласної федерації карате. 0372.ua

В Чернівцях проведуть Чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих. У збірній області представлені всі клуби Чернівецької обласної федерації карате. Чернівці.ТВ

?Українці привезли 21 медаль з чемпіонату Європи з карате

Саме цим вона виборола 1 командне місце серед молоді та 2 командне місце серед кадетів. Львівські

Збірна України була представлена 46 спортсменами, з поміж яких дев'ять атлетів Львівщини повернулися додому з медалями. lviv.tv

Закарпатські спортсмени вибороли 12 нагород на Кубку України з Шотокан карате у Харкові

Розділ куміте, вікова категорія 12-13 років ІІІ місце Юнак додав до бронзи з командного куміте ще дві нагороди в індивідуальних поєдинках: Голос Карпат

Олександрійські спортсмени здобули нагороди Кубка України з Кемпо Карате і Кобудо

Представники клубу SportMax виступали у категоріях Лайт Контакт Куміте, Кемпо Куміте і Кемпо Сабмішн. Новости Александрии

Каратистка з Олексадрії стала чемпіонкою Європи (ФОТО)

На пєдестал чемпіонату піднімалися вихованці олександрійського клубу Спарта-17. Чемпіонат Європи зібрав 350 учасників із 23 країн. Гречка

Переселенець з Донбасу представляв Черкащину на Чемпіонаті з карате у Румунії

Черкащину на змаганнях представляв Олександр Решетняк, який три роки тому переїхав з окупованого Донбасу. Олександр виборов срібну нагороду в розділі "Командне куміте". Про Все

Добропільські каратисти - серед призерів Кубку Донецької області

28-29 жовтня у спортивному комплексі Металург Покровська відбувся відкритий Кубок Донецької області з косіки карате. Шкварки

У Дніпрі більше 700 каратистів позмагаються на міжнародному турнірі

Цими вихідними у Дніпрі відбудеться міжнародний турнір з карате «Dnipro Casio Cup». У Дніпрі більше 700 каратистів позмагаються на міжнародному турнірі Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Програма табору була досить насиченою і включала в себе різні розділи бойової техніки. Крещатик (газета)

В Умані відбудеться Кубок області з карате

Урочисте відкриття: 28 жовтня о 13-00. Про Все

Чернівецькі каратисти вибороли 9 медалей на Чемпіонаті Європи з карате

Загалом у турнірі взяли участь представники з 14 країн. Також Буковинці провели яскраві бої у командному куміте. Командне куміте 12-13 р 0372.ua