кульова стрільба

В Демидівському вищому профучилищі відбувся турнір з кульової стрільби, присвячений пам’яті Романа Зубчука, який загинув у зоні АТО. Саме цей навчальний заклад п’ять років тому і закінчив хлопець. Такий...Телеканал Ритм

В Демидівському вищому профучилищі відбувся турнір з кульової стрільби, присвячений пам’яті Романа Зубчука, який загинув у зоні АТО Саме цей навчальний заклад п’ять років тому і закінчив хлопець. Такий...Новини по-рівненськи

Спортсменка з Кропивницького перемогла на міжнародному турнірі з кульової стрільби у Словаччині (ФОТО)

збірної команди України піднялася на найвищий пєдестал міжнародних змагань зі стрільби з пневматичної зброї у Словаччині. ХХІІІ міжнародні змагання з кульової стрільби Олімпійські надії тривали з 9 по 13 листопада у словацькому місті Нітра. Вихованка комплексної ДЮСШ №3, яка зараз...Гречка

В області визначили кращого спортсмена жовтня

Овсяннікова, котрий здобув 1 місце на чемпіонаті України серед чоловіків до 22-х років у ваговій категорії 49 кг, та представника кульової стрільби Сергія Куліша, який на Кубку України посів 1 місце у вправі МГ-6 (120 пострілів на 50 метрів з...Нова доба

Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками жовтня

відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного жовтня члена національної збірної команди України з кульової стрільби двадцятилітнього львів’янина Павла Коростильова. Це почесне звання, вже вдруге цьогоріч, талановитий й уже надзвичайно титулований спортсмен отримав завдяки...Галичина спортивная

відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного жовтня члена національної збірної команди України з кульової стрільби двадцятилітнього львів'янина Павла Коростильова.Гал-info

Павло Коростильов - уже вдруге кращий на Львівщині спортсмен місяця

23-30 жовтня в Нью Делі тривав фінал Кубка світу із кульової стрільби серед найкращих світових майстрів кульової стрільби.Щоденний Львів

Вячеслав Лаврухін. Підбиваючи підсумки спортивного жовтня експертна комісія НОК відзначила здобутки українців на найпрестижніших міжнародних стартах зі спортивної гімнастики, велоспорту, кульової стрільби і фехтування. Високого визнання НОК бронзового призера Олімпіади-2012 в Лондоні Ігоря Радівілова удостоєно завдяки блискучому виступу на чемпіонаті...Урядовий Кур'єр

Гімнаст Радівілов визнаний найкращим спортсменом України у жовтні

жовтні. Експертна комісія НОК за підсумками десятого місяця 2017 року відзначила успіхи українців на міжнародних змаганнях зі спортивної гімнастики, велоспорту, кульової стрільби та фехтування. Спортсменом місяця в Україні був визнаний гімнаст Ігор Радівілов, який на чемпіонаті світу в Монреалі в...Зеркало недели (газета)

Ігор Радівілов - найкращий спортсмен жовтня в Україні

України, передає УНН.За підсумками спортивного жовтня експертна комісія НОК відзначила здобутки українців на найпрестижніших міжнародних стартах зі спортивної гімнастики, велоспорту, кульової стрільби і фехтування. Високого визнання НОК бронзовий призер Олімпіади-2012 в Лондоні Ігор Радівілов удостоєний завдяки блискучому виступу на чемпіонаті...Unn.com.ua

Українець Омельчук завоював другу медаль на Кубку світу зі стрільби

В індійському Нью-Делі у фіналі Кубка світу з кульової стрільби скарбничка збірної України поповнилася ще однією срібною нагородою, інформує УНН з посиланням на НОК України.Після "бронзи" у змаганнях з пневматичного...Unn.com.ua

Українці здобули три медалі у фіналі Кубка світу зі стрільби

Бронзова медаль дісталася Омельчуку (218,8). Раніше українка Конарєва стала переможницею міжнародного турніру з кульової стрільби.Зеркало недели (газета)

не збирається. Наразі охоронці готуються до змагань з плавання у Харкові. Після цього виборюватимуть титули сильніших у волейболі, легкій атлетиці, кульовій стрільбі, самбо та у гирьовому спорті, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської...Газета "Наш ДЕНЬ"

Армійські стрілки завоювали три медалі на етапі Кубка світу з кульової стрільби

Додамо, що Олег завоював вже другу особисту медаль на цих змаганнях. Народна Рада

Столиця Індії Делі продовжує приймати фінал Кубка світу-2017 з кульової та стендової стрільби. ОГО.ua

Спортсмен з Рівного Олег Омельчук виборов другу медаль для України на Кубку світу з кульової стрільби, що триває в Індії.Гал-info

Українці завоювали дві медалі на Кубку світу зі стрільби

Нагадаємо, що українці тріумфувала в командному заліку чемпіонату Європи з кульової стрільби. Unn.com.ua

Українці завоювали дві медалі на етапі Кубка Світу зі стрільби

Раніше українка Конарєва стала переможницею міжнародного турніру з кульової стрільби. Зеркало недели (газета)

Львів'янин Павло Коростильов став срібним призером етапу Кубка світу в Індії з кульовою стрільби. Гал-info