кульова стрільба

В угорському Дьйорі продовжився розіграш медалей європейської першості з кульової стрільби (пневматична зброя) в якій бере участь українська команда, - УНН.Гал-info

Українці вибороли ще дві медалі на ЧЄ з кульової стрільби

В угорському Дьйорі продовжився розіграш медалей європейської першості з кульової стрільби (пневматична зброя) в якій бере участь українська команда, передає УНН з посиланням на ММСУ.Представниця "жовто-блакитних" Галина Авраменко у вправі ГП-11А...Unn.com.ua

Спортсмени зі Львівщини здобули торік 54 медалі чемпіонатів світу та Європи

За його словами, представники Львівщини на офіційних світових та европейських спортивних форумах у 2017 році здобули всього 54 медалі. Щоденний Львів

На Черкащині обрали спортсмена січня

Звання кращого спортсмена січня 2018 року на Черкащині здобув Сергій Куліш – Заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, срібний призер Олімпійських ігор в Ріо. Такий результат його виступів на змаганнях в січні. Про це інформують в обласному відділенні...Рідна Черкащина

Звання кращого спортсмена січня 2018 року на Черкащині здобув Сергій Куліш – Заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, срібний призер Олімпійських ігор в Ріо. Такий результат його виступів на змаганнях в січні.Прес-Центр

Українські "снайпери" у Львові вправляються перед чемпіонатом континенту

У Львові стартували тренувальні збори національної команди з кульової стрільби. Першість Європи серед стрільців прийме угорське місто Гіор.Галичина спортивная

У Херсоні змагалися з кульової стрільби

Багато учасників і вболівальників зібрали у Херсоні змагання з кульової стрільби, який організувала ФСТ України...Херсонцы

Визначено переможців ІХ Міжнародної спартакіади «Офіцерські старти»

Сил України, Національної академії Служби безпеки України та збірною командою університету. Протягом трьох днів військові виборювали першість у змаганнях: з футзалу, настільного тенісу, кульової стрільби, плавання та шахів. Під час спортивних баталій учасники продемонстрували жагу до перемоги та високу професійну майстерність. Приємно, що на усіх без виключення спортивних...Народна Рада

Вчора, 8 лютого, у Запоріжжі стартував відкритий чемпіонат міста з кульової стрільби. Він проходить з 8 по 10 лютого на базі тиру ДЮСШ №7. У змаганнях беруть участь спортсмени міської ДЮСШ №7...Mig.com.ua

Він став легендою ще за життя!

У Росії помер десятиразовий чемпіон світу з кульової стрільби Валерій Постоянов.Корупція

Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич виграла міжнародний супертурнір у Мюн...Експрес

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочалась IX Міжнародна спартакіада «Офіцерські старти»

команда від ЗС США. Під час проведення IX Міжнародної спартакіади «Офіцерські старти» команди змагатимуться і визначатимуть кращого у наступних видах спорту: з футзалу, настільного тенісу, кульової стрільби, плаванні та шахах. — Від імені глави вітчизняного оборонного відомства вітаю вас із цією прекрасною спортивною подією. Спортсменам бажаю яскравих та чесних...Народна Рада

Рудоволосий оригінал Бубі, або Чернівецький Google початку ХХ століття

й світ у політичних дебатах, хтось б‘ється до крові на спортивних майданчиках у футболках національних спортивних команд, хтось вправляється у кульовій стрільбі чи киданні бруківки, щоб відкоригувати управління містом, хтось навчає в шкільних класах й університетських аудиторіях, пояснюючи, що це...Українська газета ЧАС

У Черкасах відзначили найкращих спортсменів 2017 року

перемогу виборов вихованець Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Сергій Куліш – заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, срібний призер Олімпійських ігор, член основного складу національної збірної України, Срібний призер чемпіонату Європи. У цій же номінації...Про Все

перемогу виборов вихованець Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Сергій Куліш – заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, срібний призер Олімпійських ігор, член основного складу національної збірної України, Срібний призер чемпіонату Європи. У цій же номінації...Рідна Черкащина

15 найкращих спортсменів Черкащини цьогоріч отримуватимуть обласну стипендію

на грошову винагороду обирали серед 32-х найвправніших представників різних видів спорту. У 15 кращих потрапили кандидати та майстри спорту з кульової стрільби, кікбоксингу та фехтування. Для кращих в олімпійських видах спорту передбачено 10 стипендій, неолімпійських — 3. Та дві стипендії...ВIККА

Черкаські стрільці здобули одинадцять нагород чемпіонату України

Наші атлети вибороли одинадцять медалей чемпіонату України у Львові. Цей результат поки що найкращий за всю історію кульової стрільби області.ВIККА

Черкаські спортсмени-чемпіони отримуватимуть річну фінансову підтримку

грошову винагороду цьогоріч обирали серед 32-ох найвправніших представників різних видів спорту. У п’ятнадцятку кращих потрапили кандидати та майстри спорту з кульової стрільби, кікбоксингу та фехтування. Згідно положення, спортсменам з олімпійських видів спорту передбачено 10 стипендій, неолімпійських – три та дві...ВIККА

«Освіта має значний вплив на всі аспекти життя і діяльності міста», - Г. Слічна

Впродовж останніх років фінансування освітньої галузі з бюджету міста постійно зростає. Львівська міська рада

На Прикарпатті відбулося спортивно-мистецьке свято «Ніка - 2017» (фото)

заступник голови облради Сергій Басараб. У номінації «Найкращий спортсмен 2017 року» перемогу здобув Денис Ворона із Рогатинського району, чемпіон з кульової стрільби, а «Найкращою спортсменкою року» стала Людмила Лузан, бронзова призерка кубку світу з веслування на каное. Ніку «Кращий тренер...Телерадіокомпанія РАІ