кубкові матчі

Українські баскетболісти у складах своїх команд зазнали поразок у фінальних Кубкових матчах

Нагадаємо, що Сергій Гладир у складі "Монако" виграв Кубок французької ліги та став найціннішим баскетболістом фіналу (MVP). Unn.com.ua

Хет-трик Кейна Фулхэму вывел Тоттенхэм в 1/4 финала: смотреть голы

"Тоттенхэм" очень серьезно отнесся к кубковому матчу против своих земляков из "Фулхэма" и выпустил основной состав. Гарри Кейн тоже шутить не стал и оформил хет-трик. Дважды ему...Террикон

Малиновський красиво забиває за "Генк"(ВІДЕО)

0).Повідомляє сайт Футбол Україна. Українець відзначився на 45-й хвилині матчу.Відзначимо, що після важкої травми Малиновський вже встиг забити в товариському кубковому матчах, а цей гол став першим для 23-річного хавбека в поточному сезоні чемпіонату Бельгії.Хавбек "Сент-Трюйдена" Роман Безус провів весь...Sportgid

більш збалансованому стані.— Буквально за тиждень в рамках 1/8 фіналу Кубку України прийматимете команду «ХІТ». Як налаштовані?Якщо чесно, то про кубковий матч ми ще навіть не думали, бо основний акцент робили на гру з «Ураганом». Ми з третьої позиції опустилися...Pravda.ks.ua

Післямова

збалансованому стані. - Буквально за тиждень в рамках 1/8 фіналу Кубку України прийматимете команду "ХІТ". Як налаштовані?Якщо чесно, то про кубковий матч ми ще навіть не думали, бо основний акцент робили на гру з "Ураганом". Ми з третьої позиції опустилися...Галичина спортивная

Валерий ЛЕГЧАНОВ: «У нас было больше мотивации»

ще гірше. Будемо розбиратись в цих моментах. Добре, що гравці отримали позитивну психологічну підтримку, адже у нас вже за тиждень кубковий матч-відповідь з «Ураганом», будемо детально готуватись до цього...Спорт.ua

"Ураган" зіграє з "Продексімом"

рахунком 4:1 над "Кардиналом-Рівне" у попередньому турі і, як результат, третє місце у турнірній таблиці. Плюс вдалий старт у першому кубковому матчі і друга перемога в сезоні над чинним чемпіоном - львівською "Енергією". Цього року "Ураган" серед фаворитів у боротьбі...Галичина спортивная

Нагадаємо, у першому матчі Маліновський допоміг своїй команді вивезти нічию з Остенде. Чемпион

Клопп: Я відповідальний за результат, прошу вибачення

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп взяв на себе відповідальність за виліт команди з Кубка Англії від клубу Чемпіоншипа "Вулверхемптона". "Такі кубкові матчі завжди складні в такій ситуації, після програшу в двох матчах, без повної впевненості, без успіху в лізі. Мало...Ua-football

"Фенербахче" не мав проблем з клубом "Амед" в поєдинку на кубок Туреччини "Фенербахче" - "Амед" - 3:0 ДеПо

Українець Караваєв у стартовому складі "Фенербахче" на кубковий матч

Сектор з посиланням на твітер "Фенербахче". Початок матчу - о 17:00 за київським часом. ДеПо

(34) На 15-й хвилині Журба («ХІТ») не реалізував 10-метровий. На 34-й хвилині Чепорнюк («ХІТ») не реалізував 6-метровий. Останній з суботніх кубкових матчів відбувався у Покровському. Господарі, на правах фаворитів, вже по ходу першого тайму забезпечили собі більш-менш комфортну перевагу. Однак,...Spy-Football

Вяч. Чуднов (34)На 15-й хвилині Журба (ХІТ) не реалізував 10-метровий.На 34-й хвилині Чепорнюк (ХІТ) не реалізував 6-метровий. Останній з суботніх кубкових матчів відбувався у Покровському. Господарі, на правах фаворитів, вже по ходу першого тайму забезпечили собі більш-менш комфортну перевагу. Однак,...Спортивний Житомир

Володимир Перепічка: "У Львові грали обмеженим складом"

зберегти шанси на вихід до наступного раунду перед домашнім поєдинком. Вважаю, із завданням ми впорались.- Новачок команди Микола Сікач у кубковому матчі залишився поза заявкою. В чому причина?- Миколі ще потрібен час, щоб зігратись і притертись до партнерів по команді.-...Галичина спортивная

Герой футбольного дня.

кажучи), але результат здобуває. Деколи через суддівські помилки; деколи через везіння; а деколи через прозріння того чи іншого футболіста. В кубковому матчі проти "Севільї" (3:3) "вершкових" врятував Карім Бензема, проти "Гранади" добре зіграв Іско, "Севілью" в першому кубковому матчі підкорив...Ua-football

клуб італійця продовжує лідирувати у чемпіонаті Франції. Як повідомляв портал "Знай.ua", капітан "Реала" Серхіо Рамос плюнув у суперника під час кубкового матчу з...Znaj.ua

Серхіо Рамос плюнув в Яго Аспаса

Під час кубкового матчу проти Сельти, Серхіо Рамос мав безліч жорстких єдиноборств з гравцем гостей - Яго Аспесом. Після чергового епізоду капітан королівського клубу...Ua-football

Як Караваєв робить сильнішою збірну України

матч на ЧС-2018 проти Хорватії у Загребі. До цього моменту Ярмоленко проведе максимум 4 гри в УПЛ (і можливо перенесений кубковий матч проти "Нафтовика"), а от у Караваєва може бути вже більше десятка матчів на офіційному рівні, і буде дуже...ДеПо

Без офсайду та пенальті.

щодо зайвих двох перерв то вони порадують хіба що рекламодавців. Булліти замість пенальті Більш прийнятні трансформації можуть торкнутися звичної у кубкових матчах серії післяматчевих пенальті. Ван Бастен пропонує їх замінити на булліти. "Гравець міг би починати пенальті з точки в...Еспресо TV

Реал Сельта: відеопрогноз Роберто Моралеса

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив: В першу чергу в цьому кубковому матчі я ставлю на тотал...Sportgid