кубкові матчі

Н

до складу команди Сампаолі повернулося тріо ключових гравців. Аргентинський наставник має широкий вибір виконавців, тому дав відпочити ключовим гравцям в кубковому матчі з Мадридом, який відбувся в середу. На матч ж Ла Ліги Н'Зонзі, Маріано і Франко Васкес готуються разом...Ua-football

Челсі розгромив Лестер

У свою чергу, Челсі в минулому турі перервав тривалу серію ігор без поразок, поступившись лондонському Тоттенхему з рахунком 0-2. У кубковому матчі Синім вдалося розгромити Петерборо, але навряд чи саме цей матч став показником відсутності проблем у команди Антоніо Конте.Новини футболу

"Динамо" підсилиться колумбійцем

2011 році, але до цього часу зіграв за основну команду "біло-синіх" всього одну гру - він провів 20 хвилин у кубковому матчі з "Кременем" (3: 2) в тому...Sportgid

Андрес Ескобар повертається в Динамо

2011 року, але поки зіграв за основу команди всього одну гру - у вересні 2011-го він провів 20 хвилин у кубковому матчі з "Кременем" (3:2). Весь цей час форвард на правах оренди виступав у Франції, США і Колумбії.Ua-football

Як фанати "Севільї" ображали Рамоса і його маму

Капітан "Реала" Серхіо Рамос зіткнувся з неприємностями під час кубкового матчу з "Севільєю" "Севілья завжди буде моїм домом, якою б не була їх реакція.ДеПо

Талант "Динамо" чекатиме шансу від Реброва

з цього приводу прийме тільки тренерський штаб", - розповів Тимчик.Додамо, що гравець вже встиг дебютувати за першу команду біло-синіх в кубковому матчі проти "Зорі" (5:2).Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Аллегрі: Матч з Аталантою - це хороший урок для нас

Головний тренер "Ювентуса" розповів про кубковий матч проти "Аталанти". Його слова цитує прес-служба клубу. "Обидві команди грали відмінно. На жаль, ми кинули грати і ризикували пропустити третій...Ua-football

Нападник "Ювентуса" Пауло Дібала відзначився ефектним гольовим ударом в кубковому матчі проти "Аталанти" Про це повідомляє Depo. Сектор. Рахунок в матчі наразі 1:0 на користь туринців.ДеПо

Нове визнання Роналду і травма Рибки.

опитуванні Ліонеля Мессі й Антуана Грізманна. До речі, представників "Барселони" на церемонії не виявилося взагалі. Офіційна причина - підготовка до кубкового матчу з "Атлетіком" з Більбао, який відбудеться вже завтра. До речі, наставник української збірної Андрій Шевченко і капітан команди...Ua-football

Бельерін травмував щиколотку

Захисник "Арсеналу" Ектор Бельерін пропустив кубковий матч своєї команди проти "Престон Норд Енд", що відбувся в минулу суботу, через травму. Офіційно інформацію про це менеджер "канонірів" Арсен...Ua-football

Каріус захищатиме ворота Ліверпуля в кубковому матчі проти Плімута

Ми впоралися з тиском, зробивши заміну голкіпера. Упевнений, Лоріс матиме користь від цього кроку назад. Ua-football

Друга ліга + ААФУ

8 поєдинків.Не потрапляє до основного складу львів'ян поки голкіпер Василь Стеф'юк, що зіграв в основному складі лише кілька хвилин в кубковому матчі проти ФК "Самбір" (0:2). Також тричі 17-річний страж воріт зіграв за юніорський склад ФК "Львів" (U-19) у Першій...Галичина спортивная

стадіону «Динамо», а також першим матчем футбольних збірних.   В 2016 році у Полтаві також провели другий за ліком напівмарафон, кубковий матч ФК «Полтава» та донецького «Шахтаря» відмінили через мороз, а також завершив український етап кар’єри багаторічний капітан «Ворскли» Арменд...Vpoltave.info

Ужгородські гандболістки повернулись додому з перемогою / ВІДЕО

В Ужгороді будуть одноразові тренування. А уже з 4-го січня повертаються до інтенсивної підготовки до продовження чемпіонату України та євро кубкових матчів. На новорічний вікенд дівчата пішли після перемоги із чотирма очками, які взяли на останній грі. У чемпіонаті карпатівки...Голос Карпат

Ми навіть допомагали організаційно цим клубам з їх зверненнями в КДК. Волію не коментувати рішення КДК з цього поєдинку, сказав Макаров. Ua-football

"Ураган" зіграє проти "ЛТК-ІнБев-НПУ"

статус чи лігу. Регламент передбачає по два матчі на кожному етапі, тому тішить, що після кількарічної паузи ми зможемо зіграти кубковий матч вдома, для івано-франківських вболівальників. Онлайн трансляція...Галичина спортивная

Зазначимо, що ні Зозуля, ні Кравець участі у кубкових матчах своїх команд не взяли. "Осасуна" - "Гранада" - 2:0 (перший матч - 0:1)...ДеПо

Українця Зозулі немає в заявці "Бетіса" на кубковий матч

Форвард іспанського "Бетіса" Роман Зозуля опинився поза заявкою на гру Копа дель Рей проти "Депортіво" Сектор з посиланям на твітер "Бетіса". Перший матч завершився з рахунком 1:0 на користь "Бетіса". ДеПо

попередній зустрічі «Севілья» забила у ворота Бойка чотири мячі за 10 хвилин. Нагадаємо, українець дебютував у складі Малаги саме в кубковому матчі проти Кордови декількома тижнями раніше. Тоді в пасиві Дениса було всього лише два пропущені голи.Spy-Football