кубкові матчі

Войцех Щенсний гідний наступник Джанлуїджі Буффона

вирішити питання про спадкоємця Buffon. Від самого початку здавалося, що Szczsny знову доведеться пройти стандартний шлях другого воротаря, граючи в кубкових матчах або час від часу замінюючи Buffon, коли тренер вирішить поберегти основного голкіпера. Однак в реальності все пішло за...Sportanalytic

Дмитро ГЛЄБОВ: «Зараз усі думки про матч з Будівельником»

У столиці завжди наші матчі з «Будівельником» проходять цікаво. А вже після нього готуватимемося до Кубкового матчу. Спорт.ua

Тернопільська "Галичанка" в Кубку України зіграє з "Волинню"

що Галичанка цього сезону вже зустрічалась з Волинью. В чемпіонаті двічі поступились на виїзді — 3-2 і 3-1 та в кубковому матчі, які також проходили на полі теперішнього суперника. Тоді волинянки здобули впевнену перемогу — 3-0. Іншою парою в Кубку...Галичина спортивная

Лестер Сити может лишиться двух форвардов, у которых есть предложения

"Бешикташ". Більш того, відзначається, що президент турецького клубу вже знаходиться в Англії і напередодні спостерігав за грою 29-річного футболіста в кубковому матчі з "Флітвуд Таун" (2:0). На рахунку алжирського форварда 13 матчів в цьому сезоні, 2 голи і 1 асист.Ua-football

Анонс матчу за путівку у чвертьфінал Кубка України

всією відповідальністю та у повному складі готується до боротьби за путівку у чвертьфінал національного Кубка. Поєдинок у Львові відкриває програму кубкових матчів 1/8 фіналу. Цього ж дня також зустрінуться «АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) та «Manzana-2» (Київ) – перший матч завершився...Галичина спортивная

24-річний хавбек вийшов на поле з перших хвилин і провів весь матч. Раніше повідомлялося, що Малиновський отримав звання найкращого гравця кубкового матчу Генка.Чемпион

Месси или Роналду?

Головний тренер "Еспаньола" Кіке Санчес Флорес перед кубковим матчем з "Барселоною" віддав належне лідеру каталонців Ліонелю Мессі. "На мій погляд, Мессі - найкращий гравець в історії. Мені вистачає спорту...Ua-football

В УПЛ появились двое новых арбитров

арбітра в 2001-му році з регіональних змагань. З 2010-го року працював на матчах Першої ліги. В 2015-му році працював на кубковому матчі за участю "Ворскли", а в поточному сезоні зафіксував кубкову перемогу "Маріуполя" над "Таврією". Ось досвід Козиряцького в роботі...Ua-football

Антонио Конте жестко ответил на вопрос по Азару

Головний тренер "Челсі" Антоніо Конте поспілкувався з журналістами на передматчевій прес-конференції перед кубковим матчем з "Норвіч". При цьому, багато журналістів цікавилися не стільки самою грою, скільки становищем і майбутнім форварда "синіх" Едена Азара, який...Ua-football

зіграла внічию, 3:3 з харківською аматорською Viva Cup. Післяматчевий коментар тренера Viva Cup Головний тренер ІнБев/НПУ Валерій Директоренко: - Перед кубковим матчем зіграли товариський поєдинок у Вінниці, де була така ж команда, навіть більш силова. Цей матч також судили арбітри...Спортивний Житомир

Валерій Легчанов: "Запрошую вболівальників на другий кубковий матч з "Соколом"

у команди. Хлопці розуміють, що ми на правильному шляху. Прослідковуються позитивні тенденції. В Екстра-лізі поки що є пауза пов’язана з кубковими матчами та участю збірної України на Євро-2018. Зважаючи на ті результати, які ми демонструємо, можливо, для нас вона є...Галичина спортивная

"Боруссія" з Ярмоленком у складі не змогла обіграти "Вольфсбург"

Майже весь матч на полі провів лідер збірної України Андрій Ярмоленко. Нагадаємо, в грудні Ярмоленко забив гол у кубковому матчі проти "Баварії".Зеркало недели (газета)

"Ураган" зумів перервати затяжну смугу без перемог

виграшу в "Юні-Ламана"), яка вийшла дещо несподіваною, але абсолютно заслуженою. І як мантру, повторимо те, що пишемо практично після кожного кубкового матчу на цій стадії - вся боротьба ще...Галичина спортивная

Сьогодні я задоволений тим, як команда грала у першому таймі. Після перерви ми знову не зуміли швидко перебудуватися. Тому є, над чим працювати. Повинні працювати на усі сто відсотків, аби досягати результату. Все

Михайло Волянюк вивів Артема Фаренюка на побачення із Дмитром Бутовим. А Артем Фаренюк з точки пробив просто у Дмитра Бутова. Все

Під час матчу «Кардинл-Рівне» - «Епіцентр» серед вболівальників розіграють подорож до Європи

Футзальний клуб Кардинал-Рівне спільно із новим туристичним партнером, турагентством Coral Travel у Словацькому, у перерві кубкового матчу проти одеського Епіцентра К Авангард - розіграють серед уболівальників безкоштовну подорож до Європи на одну особу, повідомили у прес-службі рівненського...Press-Центр

У першому матчі 1/8 фіналу Кубку України з футзалу гратимуть "Кардинал-Рівне" та "Епіцентр К Авангард" (Одеса). ЧаРівне.info

Хосеп Гвардіола поставив українця Олександра Зінченка в стартовий склад на поєдинок Кубка Ліги Англії проти Брістоль Сіті. - Manchester City (@ManCity) 9 січня 2018 р. Чемпион

Гвардіола: Вважаю за честь можливість працювати з таким гравцем, як Агуеро

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола розповів про кубковий матч з "Бернлі" (4:1). "Сіті" програвали після першого тайму, але забили чотири м'ячі у другій половині. Відіграш "городян" почався з дубля...Ua-football

У Кубку України, де «Львів» дійшов до чвертьфіналу, футболіст провів чотири матчі (408 хв.) 31-річний захисник дебютував за «Львів» у кубковому матчі проти «Волині», де футболіст відразу вийшов в основному складі команди. Зазначимо, що Ігор Ощипко відомий за своїми виступами...Sportgid