крос

Сьогодні, близько 11:30 на кільцевій дорозі Львова, неподалік торгово-розважального центру King Cross Leopolis, раптово померла людина. 032.ua — сайт города Львова

На старт дистанцій з легкоатлетичного кросу, що відбувся в рамках Відкритої Універсіади міста Тернополя, вийшли студенти із чотирьох команд вищих навчальних закладів...Спорт Тернопільщини

У Чернігові вперше відбудуться змагання з мотоциклетного кросу, також відомі як гонки на мотоциклах на пересіченій місцевості.Новости Чернигова

125-500 см3, 50 см3, 65 см3, 85 см3, аматорі, ветерани. Мотоцикли зарубіжного виробництва. Мета даного заходу: пропаганда та розвиток мотокросу в місті Чернігові і навколишніх регіонах; залучення молоді до зайняти технічними видами спорту. Організація та пропаганда дозвілля спортивних аматорів...Новости Чернигова

В урочищі Баси відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед команд вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації у залік міської спартакіади. Переможцем змагань стала команда Сумду, а призерами бігуни...Новости Сумм

У селі Олексине, Тростянецького району стартували другі всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца. За нагороди поборються близько 300 спортсменів з різних куточків України. Брав участь у ветеранському...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Минулої суботи, 8 квітня  у Лісопарку відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу  пам’яті Ю.Козловського. У результаті змагань вихованці МДЮСШ №1 вибороли наступні місця: Біг 3000 м, юніорки: 1 місце — Онищук Богдана...Моя Вінниця

Чемпіонат України з маунтенбайку зібрав в Ужгороді 200 велосипедистів / ВІДЕО

У Шахтинському лісі в Ужгороді, на одній з найкращих крос-кантрійних велотрас, вже третій рік поспіль проводять серію з п’яти змагань Зимового чемпіонату України з велоспорту-маунтенбайку. Майже 200 найсильніших велосипедистів нашої...Голос Карпат

Запорізький автозавод випусть перший кросовер

моделлю хетчбек ZAZ Forza, в зв'язку з цим не доведеться вкладати багато грошей.Інсайдерські дані говорять про те, що стандартна версія кросу отримає звичайний "атмосферник", обсяг якого 1,5 літра, а сила в 109 "конячок", версії дорожче обладнані турбованим 1,2-літровим двигуном.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:...Бизнес UA

Збірна рятувальників Тернопільщини виборола «золото» у чемпіонаті обласної організації ФСТ «Динамо» з легкоатлетичного кросу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

4 квітня на набережній Тернопільського ставу відбувся чемпіонат громадської організації «Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України» з легкоатлетичного кросу, за програмою змагань «Динаміада-2017». У змаганнях взяли участь 34 учасники з 8 команд. Представники пожежно-рятувальної служби традиційно продемонстрували достойний результат.Газета "Наш ДЕНЬ"

Співробітниця патрульної поліції Тернополя Тетяна Смаль здобула перше місце у легкоатлетичному кросі на дистанції 1000 метрів. Від такого правоохоронця зловмисникам втекти вельми складно.Галас

З 28 березня по 01 квітня 2017 року у м. Олешки пройшов  чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Вихованці МДЮСШ № 1 показали гарні результати в складі збірної команди області. Вінничанин Андрій Краковецький посів перше місце у кросі...Моя Вінниця

30 березня 2017 року біля дослідницької станції Олешківського лісництва в 13 раз відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Цюрупинск Онлайн

У Білій Церкві пройшли змагання з легкоатлетичного кросу серед рятувальників

У Білій Церкві пройшли змагання з легкоатлетичного кросу серед рятувальників #легкоатлетичногокрос #змаганнязлегкоатлетичногокросу #змагання_рятувальників...Сайт Білої Церкви

29 березня 2017 р. відбулась Першість області з легкоатлетичного кросу пам'яті Олександра Іщука в смт Першотравенськ.Покоління ZET

силами з кращими спортсменами України. Із 1 по 8 квітня в Ужгороді в Шахтинському лісі на одній із найкращих крос-кантрійних велотрас України, вже в третє поспіль пройде серія з п’яти змагань Зимового чемпіонату України з велоспорту-маунтенбайк.Ужгород.net.ua

Команда Малинської ДЮСШ посіла І загальнокомандне місце у Першості області з легкоатлетичного кросу

29 березня 2017 р. відбулась Першість області з легкоатлетичного кросу пам'яті Олександра Іщука в смт Першотравенськ. Вихованці Малинської ДЮСШ виступили дуже вдало, зайнявши відповідно такі місця: Чигарьова Олександра (ЗНВК №1)...ІнфоМалин

18 березня 2017 року в Херсонській області відбувся найдрайвовіший 2-й етап Чемпіонату України з Кантрі Кросу для квадроциклів та мотовсюдиходів - «Олешківські дюни». Організатори змагань BRP Центр Херсон та квадроциклетний клуб «Адреналін» зібрали професійних спортсменів, ентузіастів...Pravda.ks.ua

21 березня 2017 року в м.Олешки біля дослідної станції Олешківського лісництва відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу. Про це повідомляє центральний спортивний портал Херсонської області. У змаганнях взяли участь 96 спортсменів з 6 команд районів та міст...Мост