Вадим Рабинович про рішення суду по справі Кернеса: Справедливість восторжествувала

Народний депутат України Вадим Рабинович привітав свого друга - мера Харкова Геннадія Кернеса з тим, що суд поставив крапку в багаторічній справі, яке влада вела відносно Кернеса. // YouTube Про це лідер політичної партії "За життя" заявив в ефірі...Новини Харкова

Новини компаній: «Еконію» повернено законні права на майном

Про це повідомила прес-служба ТОВ «Еконія». В компанії відзначили, що Наказ Мін’юсту поставив крапку у спробі рейдерського захоплення майного комплексу підприємства «Еконія» ТОВ «Капитал інвест девелопмент», засновники якої, за допомогою незаконних дій державних реєстраторів...Агравері

Як «Динамо» здобуло путівку у раунд плей-офф Ліги чемпіонів.

найпрестижнішого клубного турніру Європи з амстердамським Аяксом. У першому таймі за Динамо відзначився Беньямін Вербич, а під завершення другої половини крапку у матчі поставив Артем Бєсєдін. До Вашої уваги огляд матчу: Нагадаємо, Євген Хачеріді показав фанатам московського Спартака щитки у...Главком

Аякс - Стандард 3:0.

Аякс шансів супернику не залишив. Погром розпочав Клас-Ян Хунтелаар, майже одразу Де Лігт подвоїв перевагу, а на завершення Нерес поставив крапку в ефектно підготовленій Тадічем комбінації. Додамо, що Аякс в раунді плей-офф Ліги Чемпіонів зіграє з київським Динамо. Ліга Чемпіонів.Ua-football

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко пропонувала призначити віце-прем’єром у її уряд 2005 року Віктора Медведчука.  Про це в інтерв’ю "Українській правді" розповів третій президент України Віктор Ющенко. "Вона принесла фотографії Балозі і сформулювала йому це перше питання. А потiм прийшла до мене...Вести-UA

Шутікову винесли догану

Читайте також: Обід у будинку - інтернаті на Херсонщині: мало мяса, зате є кишкова паличка Догану Шутіков отримав законно - крапка у скандальній історії Де любить проводити відпустки скромний керівник КЗ Майже чотири роки триває зясування стосунків облради керівником...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

Золотоніське підприємство отримало від Мінюсту права на майно

колективу Наказ, що скасовує неправомірні дії державних реєстраторів та повертає компанії законні права на володіння майном підприємства. Наказ Мін’юсту поставив крапку у спробі рейдерського захоплення майнового комплексу підприємства. За допомогою незаконних дій державного реєстратора майно компанії було переєрестроване.  Утім, члени...Про Все

Офіційно. Поставлено крапку з приходом Реброва у "Легію"

Португальський спеціаліст Рікардо Са Пінту став наставником польської "Легії". ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реброву пропонують нову роботуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Легенда Динамо про майбутній матч зі Славією: Потрібно вести гру і реалізовувати свої моменти

обороняються, є високорослі футболісти, які використовують свою перевагу в зрості. У будь-якому випадку, як би біло-сині не зіграли в Празі, крапку все одно потрібно ставити в Києві. Думаю, що підтримка рідних трибун буде відчутною. Прийде багато вболівальників. Домашні матчі зобов'язують...Ua-football

Ющенко зробив Януковича прем

свої слова, - сказав третій президент України. А також відмовився відповідати на запитання, чи вважає він Медведчука ворогом нації? Три крапки, - абстрактно відповів Ющенко. Нагадаємо, саме президент України Віктор Ющенко у 2006-му році вніс кандидатуру Антикризової коаліці Віктора Януковича...Главком

вигравали з рахунком 3:0 завдяки голу Салаха і дублю Мане. Зрештою, уже в присутності Ярмоленка на полі Дані Старідж поставив крапку у матчі – 4:0. До слова, з перемоги стартував у новому сезоні і чинний чемпіон "Манчестер Сіті", який впорався...24 канал

який забив у порожні ворота після скидки Джеймса Мілнера.На 53 хвилині Мане оформив дубль з передачі Роберто Фірміно.На 88 хвилині крапку у матчі поставив Данні Старрідж, яки зробив рахунок 4:0 на користь Ліверпуля.Андрій Ярмоленко розпочав гру у запасі та вийшов...Чемпион

Киллеры «одолжили» у Госгеокадастра машину для поездки на преступление

было найдено оружие и гильзы, зарегистрирован за Госгеокадастром. Об этом говорится в постановлении Бердянского горрайонного суда, говорится в сюжете агентства "Крапка", передаёт «Украинская правда». "При подготовке к совершению умышленного убийства потерпевшего в неустановленное время и у неустановленного лица (злоумышленники, -...Crime

не пахнут. И нельзя быть слегка беременной или практически не изменять мужу. Или ты работаешь на врага, или нет. Все, крапка. А что касается российских гостей, то все еще проще – "Нехай щастить!" Очень похожая по звучанию есть фраза на...24 канал

у справі № 826/3731/18 не дали змоги рейдерам реалізувати цей план», – зазначають у «Стоп корупції». Джерело Сообщение Суд поставив крапку у справі про рейдерство ПАТ Херсонбуд появились сначала на Интернет-издание Gazeta.ks.ua.Gazeta.ks.ua

33-й хвилині Лаборде зрівнів рахунок. А ще через 4 хвилини той же Лаборде, після жахливої помилки Худжамова, вивів гостей уперед. Крапку у матчі на 47-й хвилині поставив Чоуемі. Отже Маріуполь зазнав поразки та майже втратив шанси на продовження боротьби в...Westnews

Уже на 7-й хвилині хавбек господарів Мишньов відкрив рахунок у грі. На 33-й хвилині Лаборде зрівнів рахунок. Крапку у матчі на 47-й хвилині поставив Чоуемі.Чемпион

марша і йдем додому,» – запропонував депутат Володимир Болєщук, коли на сесії Тернопільської обласної ради затягнулася дискусія зі спірного питання. Крапку у цих перемовинах політики все-таки поставити не змогли, а тому голова обласної ради Віктор Овчарук не витримав і о...Терен