Новости по метке:

космічна станція

Починаємо «Добу»

сім органів - рекордна кількість для однієї операції 1998 - фільм «Титанік» Джеймса Камерона отримав 11 «Оскарів». 2001 - російська космічна станція «Мир» затоплена в Тихому океані після 15 років роботи на орбіті. Сучасне життя. Всесвітній день метеоролога, Всесвітній день...Нова доба

Британець Р.Вільямс готовий виступити від Росії на Євробаченні

він танцює з балеринами в інтерєрах розкішного особняка. Виконавець співає про багатих російських олігархів, які применшують добробут нації, будують власну космічну станцію і ніколи не посміхаються. Після виходу синглу Р.Вільямс зізнався, що тепер буде уникати поїздок в східноєвропейські...Unn.com.ua

NASA опублікувало тривимірне зображення Пана

знімок 7 березня, знаходячись на відстані 25 тисяч кілометрів (лівий знімок) і 34 тисяч кілометрів (правий знімок) від супутника Сатурна. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

У вуглеводневих морях Титану можуть бути присутні бульбашки з азоту - вчені

для дослідження морів Титану. Тепло, яке буде виділяти апарат, може привести до утворення нових бульбашок, що може перешкодити взяттю проб. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Cassini передала на Землю знімок Мімаса з високою роздільною здатністю

відстань ближче 50 тисяч кілометрів. Створена дослідниками мозаїка складена з декількох знімків Мимаса і є найбільш чітким зображенням супутника Сатурна. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Підлідний океан супутника Сатурна виявився ближче передбачуваного

Cassini даними, середня товщина льоду на супутнику Сатурна становить 18-22 кілометра, а на південному полюсі вона складає всього п'ять кілометрів. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Cassini передала на Землю знімок супутника Сатурна дивної форми

найбільш чіткими зображеннями супутника Сатурна і дозволили розгледіти його незвичайну форму. На думку дослідників, вивчення знімків дозволить вивчити геологію Пана. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Астрономи виявили супутник у карликової планети за орбітою Нептуна

даний момент дослідники не можуть. Раніше повідомлялося про те, що  астрономи звузили область пошуків дев'ятої планети Сонячної системи.  Вивчивши дані космічної станції Cassini, яка займається вивченням Сатурна, вчені виключили два регіони Сонячної системи. Вони підтвердили, що дев'ята планета розташовується на...Зеркало недели (газета)

28.02.2017 Космічна станція Cassini під час останнього зближення з кільцями Сатурна і прольоту через них сфотографувала на одному із зовнішніх кілець незвично великі...Новини світу та України

Cassini виявила в кільцях Сатурна незвичайні структури

пилу, яка оточує дані об'єкти, швидше за все, є наслідком самого останнього зіткнення. Вчені назвали дані структури F16QA і F16QB. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Дослідники NASA хочуть повернути Плутону статус планети

також інші об'єкти у Всесвіті. Раніше повідомлялося про те, що  астрономи звузили область пошуків дев'ятої планети Сонячної системи.  Вивчивши дані космічної станції Cassini, яка займається вивченням Сатурна, вчені виключили два регіони Сонячної системи. Вони підтвердили, що дев'ята планета розташовується на...Зеркало недели (газета)

Cassini передала на Землю знімок кільця F Сатурна

F в результаті впливу невеликого супутника планети. Cassini зробила знімок кільця перебуваючи на відстані 197 тисяч кілометрів від поверхні Сатурна. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

14 лютого: це цікаво знати

Москві письменники Андрій Синявський та Юлій Даніель засуджені, відповідно, до семи і п'яти років ув'язнення за антирадянську пропаганду. 1972 р. — радянська космічна станція «Луна-20» доставила на Землю зразок місячного ґрунту масою 50 г, взятого із свердловини на глибині 300 мм. 1981 р. —...ClipNews.info

Станція Cassini передала на Землю знімки кілець Сатурна з мінімальної відстані

і впливу невидимих супутників Сатурна. Детальні зображення стали доступні вченим вперше з прибуття Cassini в систему Сатурна 13 років тому. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

NASA перевірить розробки ізраїльських школярів в космосі

корабля при поверненні на Землю.Серед розробок учнів шкіл ОРТ з різних міст Ізраїлю - отримання вітамінів з дріжджової культури на космічній станції, виготовлення медичних мазей в умовах мікрогравітації, дослідження стабільності і розвитку ракових клітин в умовах космосу, вивчення механізму горизонтального...Ваші новини

Cassini передала на Землю новий знімок Тефії

не тільки може стати причиною появи великих кратерів, таких, як Одіссей на Тефії, але і цілого ланцюга з невеликих утворень. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Cassini передала на Землю знімок супутника, що  "керує" кільцями Сатурна

і Дафніс "диригують" кільцем А Сатурна, пускаючи по ньому "хвилі", які подорожують по всій довжині кільця і змушують його гойдатися. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Астроном-аматор зробив реальне кольорове фото Юпітера за даними космічної станції «Юнона»...zaxid.net

NASA опублікувало відео спуску станції Huygens на Титан

час місії. Зонд був доставлений до Титану за допомогою станції Cassini. Huygens здійснив спуск на Титан 14 січня 2005 року. Космічна станція Cassini-Huygens, вартістю понад 3 мільярди доларів, була запущена в космос у 1997 році для дослідження Сатурна і його...Ваші новини

NASA опублікувало знімок хмар на Титані

Cassini проводять спостереження за ними для того, щоб встановити, як на їхню поведінку впливає зміна пір року на супутнику Сатурна. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

03.01.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий