Новости по метке:

космічна станція

знімок ще 3 лютого, коли станція знаходилася на відстані 1,2 мільйона кілометрів від планети, але NASA опублікувало його тільки зараз. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Cassini передала на Землю знімок хмар на Титані

того, на знімку можна також помітити темні регіони гідрокарбонатні озера і моря на супутнику Сатурна. Cassini-Huygens одна з найбільш грандіозних космічних станцій, що були запущені в космос. Вона наповнена величезною кількістю інструментів і камер для точних вимірювань і високоякісних знімків...Unn.com.ua

NASA опублікувало знімок північного полюса Енцелада

районі тріщин, які відомі під назвою "тигрові смуги". Cassini зробила знімок ще 27 листопада, але NASA опублікувало його тільки зараз. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

NASA показало відео прольоту Cassini між Сатурном і його кільцями

Планується, що станція зробить ще 22 прольоти між Сатурном і його кільцями, після чого згорить у щільних шарах атмосфери планети. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Через кілька секунд після появи незвичайного предмета камера почала крупним планом знімати один з модулів. Крещатик (газета)

Cassini виявила "велику порожнечу" між кільцями Сатурна

апарату. Станція використовувала антену в якості "парасольки" під час першого прольоту. Тепер же дослідники встановили, що необхідності в цьому немає. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Встановлена??на МКС камера зафіксувала черговий випадок польоту НЛО загадкової сферичної форми. Про... Експрес

Космічна станція сфотографувала хмари у верхніх шарах атмосфери газового гіганта. Зонд пролетів між Сатурном і його кільцями 26 квітня. Интерфакс-Украина

Зонд "Cassini" надіслав перші фото Сатурна

Cassini-Huygens одна з найбільш грандіозних космічних станцій, що були запущені в космос.Unn.com.ua

Cassini передала на Землю знімки Сатурна з рекордно близької відстані

знаходилася на відстані близько трьох тисяч кілометри від поверхні Сатурна і приблизно в 300 кілометрах від внутрішньої межі його кілець. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Cassini пролетіла між Сатурном і його кільцями

здійснення маневру. NASA також представило анімацію, яка дозволяє розглянути проліт Cassini між Сатурном і його кільцями в режимі 360 градусів. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Google присвятив дудл зонду Cassini

системі планети. Дудл є анімацією, на якій можна побачити Cassini, яка знімає Сатурн за допомогою камери, а потім робить "селфи". Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Cassini передала на Землю знімок "темного каньйону" на супутнику Сатурна

висоту 0,5 кілометра. Cassini зробила знімок 30 січня 2017 року, коли станція знаходилася на відстані 356 тисяч кілометрів від Тефії. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Американка побила рекорд пребывания в космосе

На міжанродній космічній станції вона пробула 535 днів. Вітсон не приховує - працює на МКС охоче. У свої 57 вона також найстарша жінка-астронавт.Gottstat.com

Cassini зробила знімок Землі між кільцями Сатурна

розглянути ще більш дрібну точку – Місяць. У момент зйомки Cassini знаходилася на відстані 1,4 мільярда кілометрів від нашої планети. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Рух незвичайного острова на супутнику Сатурна пояснили бульбашками

зазначають, що якщо вони мають рацію, то рух бульбашок слід врахувати при плануванні майбутньої місії з зануренням у моря Титану. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

19 квітня: це цікаво знати

закарпатська література першої половини ХХ століття, називав Марка Бараболю За життя Марко Бараболя встиг «Проект автономії» Марка Бараболі ClipNews.info

багато геологічних особливостей Церери. До таких висновків автори дійшли, проаналізувавши типові форми рельєфу карликової планети. Картування її поверхні раніше зробила космічна станція Dawn, яка з березня 2015 року перебуває на орбіті Церери. Вчені відзначають, що наявність водяного льоду в верхніх...Далекі зорі

Cassini передала на Землю знімок космічного "блюдця"

і геологію. Діаметр Атласа становить 30 кілометрів, він обертається навколо кільця А – найбільш крайнього і яскравого з кілець Сатурна. Космічна станція Cassini-Huygens, вартість якої складає більше 3 мільярдів доларів, була запущена в космос в 1997 році для дослідження Сатурна...Зеркало недели (газета)

Астрономи виявили нову карликову планету в Сонячній системі

DeeDee являє собою карликову планету. Раніше повідомлялося про те, що  астрономи звузили область пошуків дев'ятої планети Сонячної системи.  Вивчивши дані космічної станції Cassini, яка займається вивченням Сатурна, вчені виключили два регіони Сонячної системи. Вони підтвердили, що дев'ята планета розташовується на...Зеркало недели (газета)

14.04.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий