Корсун

Клип украинской певицы набрал почти 60 млн просмотров

Кроме работы в проекте MARUV & BOOSIN, Анна Корсун участвует в создании хитов для других известных исполнителей.1news.info

У 4-му турі Чемпіонату України з футзалу херсонський «Продексім» розгромив команду з Рівного

високий клас. Пять мячів влетіло у ворота гостей з Західної України. Голи в херсонській команді забивали: Шотурма, Клаудина, Ронін і Корсун в першому таймі, і Волянюк в другому. Зараз Продексім з 4-ма очками перебуває на 4-му місці в турнірній таблиці.ПІК-Південна Інформаційна Компанія

Херсоні рівняни розгромно поступилися чемпіону України – “Продексіму” – 0:5. Голи у ворота нашої команди забивали Петро Шотурма, Клаудіньо, Ігор Корсун, Роніньо та екс-“кардиналівець” Михайло Волянюк. Гру наступного туру “Кардинал-Рівне” проведе вдома 21-го жовтня проти покровського “Титана”. Початок – о...В кулуарах

випуску були перевірені приймальні таких депутатів: Петро Гавриш, ВО “Свобода” Володимир Фецич,  БПП”Солідарність” Руслан Терешко, ВО “Батьківщина” Володимир Олійник, “УКРОП” Ігор Корсун, Об’єднання “Самопоміч” Оксана Савчук, ВО “Свобода” Детальніше – у відеосюжеті. Читайте також: У Франківську затримали депутата, який вимагав хабар у 50 тисяч...Галицький кореспондент

Ще один переселенець з Донбасу в суді відсудив в уряду 4,6 млн за зруйноване житло

21 липня 2014 року сили антитерористичної операції взяли його під контроль. Главком

В Украине путают цензуру с кибербезопасностью

и операторов и провайдеров телекоммуникаций. Бессилие перед киберагрессией – из-за отсутствия координации усилий Глава ОО «Украинская группа информационной безопасности» Константин Корсун говорил от имени комьюнити ИБ-специалистов о национальной системе обеспечения кибербезопасности. – Більш як чотири роки Україна є центром найбільшої...Goodnews.ua

"Ураган" - "Продексім" 2:2: Післяматчеві коментарі тренерів та гравців обох команд

гравці з "Урагану" дуже важливі для нас, хороші і здібні виконавці, і дуже добре себе почувають у нашій команді. Ігор Корсун сьогодні не грав, бережемо його для наступного матчу, це Кубок УЄФА. Він повернувся з розташування збірної, втомлений, але це...Галичина спортивная

Відбулася прем

пробиратися на Захід. Особливо це стосувалося місцевих угорців і німців, репресії щодо яких були особливо системними. Кілька років тому дослідник Корсун видав обємний збірник документів "Закарпатські угорці і німці: інтернування та депортаційні процеси 19441955 рр.". Якраз до однієї з тих...Еспресо TV

На святі декламували вірші місцевого вчителя

Для глядачів виступали Людмила Олефір, Олена Москаленко, Дмитро Гошта, Владислав Луговський, Надія Чорнойван, Світлана та Наталія Василенко, Поліна Старостенко, Катерина Корсун, Вікторія Соломко та ансамбль Вербиченька. Присутні віддячили артистам гучними оплесками. Після святкового концерту всіх гостей частували смачним кулішем, який...Тижневик «ЕХО

Україна посіла друге місце на Quadrangular international futsal tournament

на себе стійка іранських воріт. Однак, за кілька секунд до перерви наша збірна зуміла вийти вперед. Результативним ударом відзначився Ігор Корсун - 0:1. Після перерви хід гри не змінився. Обидві команди мали моменти, але вкотре вдало себе проявляли воротарі. За...Галичина спортивная

"синьо-жовті" поступилися Ірану, повідомляє сайт Федерації футболу України. Українці відкрили рахунок у зустрічі під завісу першого тайму – відзначився Ігор Корсун із "Продексіму". Утім, у другому таймі господарі турніру забили двічі, причому останній м’яч припав на 40-у хвилину, коли після...24 канал

В финале украинцы проиграли хозяевам - иранцам. Гол в составе сборной Украины: Игорь Корсун (20) Украина: Литвиненко - Шотурма, Журба, Корсун, Белоцерковец - Ник.Tribuna.com

Збірна України з футзалу посіла друге місце на міжнародному турнірі

Олександра Косенка не втримали перевагу над господарями змагань. Українці відкрили рахунок у зустрічі під завісу першого тайму - відзначився Ігор Корсун із "Продексіму".Sportgid

Україна здобуває другу перемогу у рамках Quadrangular international futsal tournament

0:2 (0:0)Голи: Андрій Цілик (25), Володимир Разуванов (32).Склад збірної України: Cавенко — Мик. Грицина, Журба, Педяш, Білоцерківець — Шотурма, Радевич, Корсун, Микитюк, Разуванов, Легендзевич, Цілик, Ципун, Литвиненко Прес-служба Асоціації футзалу...Галичина спортивная

координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України у Сумській області Ірина Білик та громадський монітор Національного превентивного механізму Оксана Корсун відвідали Сумський центр з соціально-психологічної реабілітації дітей області з моніторинговим візитом. Про це повідомляє tribuna з посиланням на офіційний портал омбудсмена. ...СТС

футзалу Японія — Україна — 1:3 Голи у складі збірної України: Шотурма, Цілик, Легендзевич. Склад збірної України: Ципун — Шотурма, Корсун, Білоцерківець, Журба — Педяш, Микитюк, Разуванов, Мик. Грицина — Легендзевич, Радевич,...Новини Полтавщини

Україна святкувала перший виграш на футзальному турнірі в Японії

Шотурма, Андрій Цілик та Олег Легендзевич. На це суперники змогли відповісти всього одним взяттям воріт. Склад збірної України: Ципун Шотурма, Корсун, Білоцерківець, Журба Педяш, Микитюк, Разуванов, Мик. Грицина Легендзевич, Радевич, Цілик. Зазначимо, що свій наступний матч команда Олександра Косенка проведе...Unn.com.ua

Футзал. Україна перемогла збірну Японії

Україна — 1:3 Голи у складі збірної України: Петро Шотурма, Андрій Цілик, Олег Легендзевич Склад збірної України: Ципун — Шотурма, Корсун, Білоцерківець, Журба — Педяш, Микитюк, Разуванов, Мик. Грицина — Легендзевич, Радевич...Спорт.ua

і не опала. Хотілося б, щоб це був добрий знак для нас усіх і для міста», – розповіла киянка Олена Корсун. Фахівці ж не дуже поетичні у цьому сенсі і вважають осіннє цвітіння пов’язано зі змінами клімату і глобальним потеплінням.1NEWS

свій перший поєдинок.Читайте також: Канал Футбол 1 онлайн-трансляція.До вашої уваги склад команди.Воротарі: Савенко, Ципун, Литвиненко.Польові гравці: Грицина, Разуванов, Білоцерківець, Шотурма, Корсун, Журба, Педяш, Микитюк, Цілик, Радевич, Легендзевич, Коваль.Нагадаємо, жіноча футзальна збірна кваліфікувалася у фінальну частину...Чемпион