користь

гривень. Як задокументували співробітники спецслужби, посадовці миколаївського аеропорту за цей час не зробили жодних юридичних кроків зі стягнення заборгованості на користь підприємства. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство. За матеріалами прес-центру СБУ...Магнолія-ТВ

Матч чемпіонату Бельгії зупинений через хуліганські дії уболівальників

з них потрапила в голкіпера "Стандарда" Гійома Юбера. Відзначимо, що рахунок в поєдинку на той час був 3: 1 на користь гостей. Нагадаємо, що вчора аналогічний випадок стався в чемпіонаті Франції в матчі Метц - Ліон. Там від петарди постраждала...ДеПо

Плівки "new-Мельниченка" Онищенка можуть нокаутувати Президента Порошенка, - журналістка

з ініціативи СБУ, відмовила претендентові в реєстрації. Але чарівні сили допомогли охочому до тривалих відлучок одержати рішення суду на свою користь. З маківками церков на агітаційних бордах постачальник задоволень різномастим гедоністам усього світу, включаючи новообраного президента США, успішно переступив поріг...Воля народу

Теодорчик забив вже 21-й м'яч за "Андерлехт" в цьому сезоні У виїзному матчі проти "Кортрейка" він зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди на 56-й хвилині.ДеПо

Росіянам нецікаво, що відбувається в Україні

стежили 6%, і нічого про неї не знав 1%. Крім того, 64% опитаних вважають, що приєднання Криму принесло Росії більше користі, ніж шкоди, 19% - що більше шкоди, і 18% не змогли відповісти. У березні 2015 року 70% вважали, що...Еспресо TV

Яскраві кадри з "Ель Класіко"

"Реалом". Каталонці втратили перемогу на останніх хвилинах через гол капітана суперників Серхіо Рамоса. Таким чином, різниця в 6 очок на користь "Бланкос" збереглась.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прімера. "Барселона" - "Реал" - 1:1...Sportanalytic

Матч французької ліги був зірваний через кинуту в голкіпера петарду. (ВІДЕО)

Матч між "Метцом" та "Ліоном" був перерваний через кинуту в голкіпера гостей петарду.> На 30-й хвилині гри фанати господарів поля кинули в голкіпера "Ліона" Антоні Лопеша петарду. Арбітр матчу моментально відвів команди з поля.Чи буде відновлено поєдинок, поки залишається невідомим.Футбол газета

На сьогоднішній день угода про Турецький потік є дуже проблемною для України. Адже українська газотранспортна система може втратити значення, оскільки стане комерційно невигідною. Телеканал Ритм

забезпечено участь у 831 справі. За наслідками вступу прокурора у розгляд справ в інтересах держави, сума за рішеннями, прийнятими на користь сторони, в інтересах якої вступив прокурор, становить більше 97 млн...ДеПо

Порнозірку хочуть зробити послом США (фото)

цій посаді актрису кінофільмів для дорослих, Мію Халіфу.>Мія Халіфа вже не один демонструвала, що здатна об'єднувати людей. Це піде на користь інтернаціонального співтовариства. Вона стане чудовим лідером, який гідно представить нас на Близькому Сході і покаже, що Америка - це...Bilshe.com

В матчі регулярного чемпіонату НБА "Фінікс Санз" поступилися "Голден Стейт Ворріорз" Сектор, фінальний рахунок - 138:109 на користь "Голден Стейт".ДеПо

Вчені з Китаю стверджують, що алкоголь підтримує високий рівень "хорошого" холестерину, і... Експрес

Якщо пити зелений чай щодня - що станеться?

Про користь зеленого чаю не говорив тільки лінивий...UkrMedia

викликає сумніви Про це повідомляє Depo.Сектор. Як засвідчують повтори, Суарес перебував у невеликому офсайді. Цей суперечливий момент суддя трактував на користь каталонців і зарахував гол уругвайця на 53-ій хвилині. Нагадаємо, матч "Барселона" - "Реал" закінчився з рахунком 1:1.ДеПо

ГК "Карпати" переміг словацький "Прешов"

У другому таймі можна відзначити вдалі дії у нападі Вікторії Гички та Анастасії Мелекесцевої. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 29-18 на користь Карпат.Голос Карпат