корективи

того що награвали на тижневому циклі. Забили гол, ще кілька моментів мали. Був перехід з оборони в атаку, що планувалося. Корективи дещо внесла погода: була спека. Хлопці на максимумі своєму постаралися зіграти, але не все у нас вийшло. У нас...Online.ua

Президента ФРН бентежить невизначеність у відносинах з США

президентська адміністрація. "Не вся Америка забула про значення трансатлантичних відносин і тому я припускаю, що і всередині американської політики відбудуться корективи того, що ми бачимо зараз", - продовжив Франк-Вальтер Штайнмаєр. Водночас він наголосив на важливості відносин з Вашингтоном для ФРН.Интерфакс-Украина

Сталь здобула другу перемогу в УПЛ

У перші двадцять хвилин ми відчули хороший тиск від суперника. Після першого тайму ми внесли корективи в своїй грі.Unn.com.ua

Могли програти, могли виграти, але нам вдалося реалізувати свої моменти". Після першого тайму ми внесли корективи у своїй грі.Чемпион

Чорноморець - Сталь 0:1.

нам вдалося реалізувати свої моменти. У перші двадцять хвилин ми відчули хороший тиск від суперника. Після першого тайму ми внесли корективи в своїй грі.Ua-football

У Кропивницький завітали гості з іншого регіону України

для цих людей сильнішим за певні фізичні вади. Мужньо долаючи етапи туристичного маршруту, до якого все ж таки було внесено корективи з урахуванням особливостей аудиторії, гості отримали справжню насолоду від знайомства з історією нашого міста та його архітектурними перлинами, не...Fotoinform

"Безвіз" не дає права на працевлаштування в ЄС, нагадали в МЗС України

порушуючи норми безвізового відвідування Євросоюзу, а це не більше 90 днів перебування протягом 180 календарних днів, вони також застосовують деякі корективи в національних законодавствах низки країн ЄС. За його словами, від 15 червня "Угорський вісник" опублікував норму, за якою громадяни...Интерфакс-Украина

Кейт Міддлтон порушила правила і вразила відвертою сукнею

і мінімальний макіяж. Якщо раніше Кейт Міддлтон не дозволяла собі настільки відкриті сукні, то тепер, зі зміною зачіски, вона внесла корективи у свій стиль. Нові наряди безумовно їй личать. Нарешті герцогиня Кембриджська показала свою іншу, зухвалу сторону. Джерело: Радіо...Високий замок

надати сервіс для безкоштовного користування всім, кому потрібно подавати звіти до ДФС. REPORT активно розвивається щодня фахівці компанії ЛІГА:ЗАКОН уносять корективи й покращують сервіс, зважаючи на побажання користувачів. REPORT не вимагає установлення та оновлень, безкоштовний період до 31.08.2017 р.Інтерактивна бухгалтерія

Євген Кравців: "Ми граємо до кінця, не опускаємо руки"

матчі з «Буковиною» (4:3). - Суперник не поганий. У першому таймі використав всі свої моменти. В другому таймі тренер вніс корективи у нашу гру, ми забрали ініціативу на полі і команда гнана вперед вболівальниками досягнула результату. - Що сказав тренер...Галичина спортивная

передачі повноважень на місця, область збагатилася неоціненним досвідом. Ідеться не тільки про позитивний, а й негативний, який змушує вносити відповідні корективи. Головний висновок перспективи ОТГ визначає не їхня кількість, а насамперед економічна спроможність і потенціал для подальшого розвитку. На жаль,...Урядовий Кур'єр

Незабаром на полігоні в Мурованих Курилівцях запрацює сміттєсортувальна лінія

рештки, які в свою чергу будуть розміщуватись на збудованому поряд полігоні. За словами Василя Броварника, неодноразово відпрацьовувався формат, вносились різноманітні корективи, наразі триває завершальна стадія проекту: Проект буде готуватись до здачі, але ще потрібно провести роботи з благоустрою, врегулювати питання...Online.ua

У Києві можуть завтра обмежити вхід для пасажирів на трьох зупинках метро через концерту гурту "... Експрес

Спеконтне та бездощове літо внесло корективи в роботу лісівників, рятівників та правоохоронних органів. Протягом двох місяців у лісах Знамянщини утримується висока (4 класу) пожежна небезпека. За...Online.ua

Олександр Чижевський: "Хлопці знають, що за ними слідкують, що на них розраховують"

— стартові поєдинки завжди мають свою особливість, бо хочеться розпочати сезон з позитивного результату. В перерві нам вдалося внести певні корективи, а головне, заспокоїти хлопців. От їх після поновлення гри й прорвало! Ну й суперник, перебуваючи постійно під тиском, почав...Галичина спортивная

реалізувавши пару моментів футболісти дещо самовпевнено зіграли. У центрі припустилися помилки і дозволили супернику зрівняти рахунок. У перерві матчу вніс корективи у грі хлопців, підказав як краще зіграти. У другій половині зустрічі був інший футбол. Гравці реалізували створені моменти, що...Online.ua

країні Намібія. Не хотілося би, щоб в питанні конституційного права Україна була схожа з цією африканською країною. Потрібно вносити певні корективи, але це має бути більш європейський підхід», - додав С. Лабазюк.Незалежний громадський портал

міської ради погодив нові зміни до бюджету Черкас на 2017 рік. Як розповіла директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган, ці корективи стосуються офіційних трансфертів із державної казни, повідомляють Новини Черкас. Зокрема, наразі черкаський бюджет отримує субвенцію із державного в розмірі...Online.ua

24 штуки, але тим самим збільшити їх об'єм до 1,1 л. "Зміни полягають у наступному у місті Лубни попросили внести корективи у рішення сесії обласної ради. Тоді мова йшла про фінансування закупки 58 сміттєвих контейнерів ємності 0,75. А зараз хочуть...Vpoltave.info