корабели

Найближчим часом корабели очікують прибуття на перегляд ще чотирьох африканців. Після першої частини сезону Миколаїв займає 12-е місце в турнірній таблиці першої ліги.Чемпион

"Миколаїв" на останніх секундах програв харківському "Політехніку" в баскетбольній Суперлізі

хвилини до завершення поєдинку рахунок на табло став нічийним (70:70). Влучний кидок харківянина Р.Козлова вивів БК Політехнік уперед (70:72), але корабели буквально відразу організувати результативну контратаку і А.Чемякін влучним кидком знову зрівняв рахунок у зустрічі (72:72). За кілька секунд до...Unn.com.ua

Корабели без проблем перемогли кременчужан.

гри: Цього вечора в ПС "Надія" зустрілися команди - сусіди по турнірний таблиці. Гра розпочалася з активних дій зі сторони корабелів, які і відкрили рахунок в матчі з лінії штрафних. Проте "Кремінь" не відпускав своїх опонентів, та на ривок "Миколаєва"...Миколаївська правда

МБК "Миколаїв" завоював десяту перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Миколаїв на власному паркеті наніс поразки Кременю, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.Гра розпочалася з активних дій зі сторони корабелів, які і відкрили рахунок в матчі з лінії штрафних. Проте Кремінь не відпускав своїх опонентів, та на ривок Миколаєва...Unn.com.ua

Одеська "Біпа" у баскетбольній Суперлізі впевнено переграла "Миколаїв"

більшу ігрову концентрацію, що дозволило їм захопити лідерство у поєдинку 26:14 (69:61). У заключній чверті гравці Біпи продовжили тиснути на "корабелів" та збільшувати свою перевагу у загальному рахунку 24:12 (93:73). В результаті БК Біпа впевнено переграв МБК Миколаїв із рахунком...Unn.com.ua

портретистом, написавши більше півтисячі робіт саме цього жанру. Своєю кропіткою працею художник зі спокійною дружелюбністю вдивляється в обличчя, характери, долі корабелів, текстильників, машинобудівників, трудівників полів і ферм, лікарів, вчителів, творчих працівників. Багато картин митця прикрашають музеї не тільки України, а...Голая Пристань

«Миколаїв» поступився «Хіміку»

три хвилини зустрічі рахунок вже був 9:2 на користь господарів. Южненці з самого старту задали швидкий темп гри, на який корабели намагалися відповісти своєю дальньою артилерією, проте цього разу трьоха у "Миколаєва" не пішла, про що свідчить дуже низький відсоток...Миколаївська правда

Лідер українського баскетбольного чемпіонату "Хімік" розгромив "Миколаїв"

у 10 очок легко виграли першу чверть 23:13. У другому періоді южненці закріпили лідерство, заробивши 26 очок, проти 11 у корабелів. Після великої перерви гості зуміли зібратися, але їх концентрації вистачило лише на третій тайм 17:20 на користь миколаївців. Заключна...Unn.com.ua

Химик набрал сотню и поиздевался над МБК Николаев

фото ФБУ Подопечные Виталия Степановского порадовали болельщиков яркой победой над "корабелами", избежать разгрома которым не помогло даже усиление в лице Артема Чемякина. Химик — МБК Николаев 101:59 (23:13, 26:11, 17:20, 35:15)...Sportgid

Сьогодні «Миколаїв» зіграє з «Хіміком»

явним фаворитом є южненський клуб, який після завершення єврокубкової кампанії повністю сконцентрувався на іграх у чемпіонаті і Кубку. Шансів у "корабелів", які до того ж втратили свого бігмена Олександра Кушнірова, відверто небагато, проте боротьба за підсумковий розподіл місць перед плей-офф...Миколаївська правда

Після недавнього відходу Олександра Кушнірова в БІПУ, склад "корабелів" покинув ще один гравець - форвард Андрій Горбатюк, який перейшов в Золотий Вік з Кропивницького і знаходиться в заявці команди...Чемпион

16,6 очка за гру, друге місце за підбираннями- 9,1 за матч, повідомляє офіційний сайт одеського клубу. Останній свій матч за "корабелів" Кушніров провів проти Дніпра (68:82) і незважаючи на загальну поразку команди у черговий раз показав свої лідерські якості набравши...Чемпион

Забранський: Зараз прекрасна атмосфера всередині команди

Наставник МФК "Миколаїв" Руслан Забранський розповів, як проходить збір команди в Закарпатті та про потенційних новачків "корабелів". "Почнемо з матчу проти "Волин ". Спочатку була домовленість, що зіграємо перший тайм оптимальними складами, а другий - новачками і...Ua-football

проведуть там кілька контрольних ігор, одним із суперників стане Волинь (Луцьк). Перший контрольний матч у Миколаєві відбудеться вже 11 лютого. "Корабели" поміряються силами з ФК Балкани (Зоря).Чемпион

Миколаїв проведе збір на Закарпатті

проведуть там кілька контрольних ігор, одним із суперників стане "Волинь" (Луцьк). Перший контрольний матч у Миколаєві відбудеться вже 11 лютого. "Корабели" поміряються силами з ФК "Балкани"...ДеПо

Валерій Рогозинський - у символічній молодіжній збірній осені 2016-2017!

показав своє вміння загострювати гру, а також гарну передачу та гольове відчуття. В двох матчах цього сезону голи Рогозинського принесли "корабелам" перемоги ("Арсенал" — 2:1, "Колос" — 1:0), причому киянам молодий футболіст забив вже на 94-й хвилині. На професіональній арені...Миколаївська правда

Миколаївська "жиза": Особливості гумору в місті корабелів

Depo.Миколаїв пропонує підбірку фото, що віддзеркалюють всі грані гумору по-миколаївськи Миколаїв завжди вважали "совковим" містом. В радянські часи місто корабелів було закритим, що неабияк позначилось на городянах, їх мисленні та сприйнятті навколишнього світу. Живучи за стереотипами, єдине, що рятувало миколаївців...ДеПо

«Волиньбаскет» виграючи у «Миколаєва» 14 очок, зазнав крупної поразки

Передостання домашня гра цього сезону не додала позитивних емоцій уболівальникам «Волиньбаскета». Вісник+К

тротуар «вылетел» автомобиль и врезался в другой, стоящий возле магазина  В прес-службі патрульної поліції Миколаєва підтвердили факт дорожньо-транспортної пригоди, повідомивши Корабелів.Інфо про її подробиці. Так, 18 грудня, близько 8:30, патрульні отримали повідомлення про ДТП у вказаному місці. Прибувши, вони Запись...Корабелов.инфо