корабели

книг – налаштовує на серйозність, високу мораль і жагу до знань. Особливо цікавою стала екскурсія до бібліотеки-філії для дітей №8 (пр. Корабелів, 12) для учнів четвертих класів Миколаївської школи № Запись На бібліотечному уроці Тематичне спілкування: друзі, книги та читання побували...Корабелов.инфо

З нагоди річниці Чорнобильської трагедії у бібліотеці-філії для дітей №8 (пр. Корабелів, 12) відбулась  Година-застереження «Чорнобиль не має минулого часу…» Страшні події 26 квітня 1986 року зосередили увагу всього світу на маленькому містечку...Корабелов.инфо

Стало відомо, чому Ребров не прийшов на прес-конференцію

обох команд вирішили не проводити прес-конференцію Реброва в призначеному місці.Відзначимо, що прес-конференція Руслана Забранського відбулася в запланованому місці. Головний тренер "корабелів" люб'язно відповів на питання журналістів і подякував усім за продуктивну роботу.Ці та інші події про український футбол читай на...Sportgid

В Корабельному районі жінка, розпиваючи спиртні напої, загубила 4-річну дівчинку

4-річна дівчинка. Про це повідомляє Патрульна поліція Миколаєва на своїй сторінці у Facebook. Виявилось, що неподалік перехрестя проспектів Богоявленського та Корабелів група молодих людей розпивали спиртні напої і одна з жінок пришла з чотирирічною дівчинкою. В якийсь момент жінка помітила,...Миколаївська правда

із двох моментів у матчі з Динамо, то інтрига зберігалася би до самого фінального свистка. Про це заявив головний тренер "корабелів" В'ячеслав Забранський, який прокоментував поразку свого клубу від Динамо у матчі 1/2 фіналу Кубка України. "Ще до гри було...Чемпион

в Миколаївській області звернувся 28-річний чоловік, який повідомив, що його пограбували. Так, близько 01:30 год. біля будинку №20/3 по пр. Корабелів до заявника підбіг невідомий, який, вдаривши потерпілого по голові, вихопив із його руки рюкзак, в якому знаходились мобільний телефон...Корабелов.инфо

Запись 12 та 14 квітня в частині Корабельного району відключать електропостачання через планові ремонтні роботи впервые появилась Корабелов. Корабелов.инфо

13 місць, які варто відвідати в Миколаєві

Це місто насичене спогадами про великих флотоводців, працьовитих корабелів і відважних моряків. Та й назване воно на честь покровителя мореплавців і мандрівників – Святого Миколая. Правда, моря тут немає...Igotoworld

"Тепловик-Прикарпаття" зустрінеться з "Суднобудівником"

власному полі. Цього разу суперниками наших футболістів буде "Суднобудівник" з Миколаєва. До звітного матчу команди підходять у різному настрої - "корабели" минулого туру святкували першу перемогу на рідному центральному стадіоні Миколаєва (нагадаємо, осінню частину сезону "Суднобудівник" домашні матчі проводив у...Галичина спортивная

У Миколаєві відбудеться Відкритий кубок півдня України з бодібілдингу та фітнесу

придбати: в касі Обласного палацу культури: пл. Суднобудівників, 3. Тел.: (0512) 362 262; в клубі GYM STYLE за адресою: пров. Корабелів, 2 –В. Тел.: (063) 595-24-21; в клубі GYM STYLE за адресою: пр. Героїв України, 9-Р, ТЦ «Амстор», 2 поверх.Миколаївська правда

клубу Миколаїв прийняло рішення розірвати контракт з головним тренером команди Сергієм Кірланом. Про це в інтерв'ю клубній прес-службі розповів президент "корабелів" Борис Безкоровайний: "Ми не задоволені роботою Сергія В'ячеславовича. Із завданням - зайняти місце не нижче 6-го - він не...Znaj.ua

ПРОВЕДЕННЯМ ПЛАНОВИХ РЕМОНТНИХ РОБІТ відключатимуть електропостачання за адресами: 28 березня (з 8:30 до 17:00) пр. Богоявленський, 317, 319, 338, 340, пр. Корабелів, 13, вул. Океанівська, 16, 18, 18/1, 18/2, 20. 29 березня (з 8:30 до 17:00) пр. Богоявленський, 291 303, 320...Корабелов.инфо

БК "Миколаїв" поступився "Хіміку" в 1/4 фіналу плей-оф Суперліги

В другій чверті Хімік продовжив активніше атакувати кільце корабелів, демонструючи свою перевагу.Unn.com.ua

Сьогодні о 15-й МФК "Миколаїв" зіграє контрольний матч з ФК "Тернопіль"

МФК «Миколаїв» продовжує активну підготовку до відновлення участі у Першій лізі України з футболу. Читайте також: «Нико-Баскет» продолжит борьбу Миколаївська правда

Гравці "Кременя" та "Черкаських Мавп" встановили тижневі рекорди

чемпіонату. Розігруючий Миколаєва Владислав Тонченко повторив рекорд сезону в виїзному матчі проти Волиньбаскета. Захисник віддав 12 результативних передач і допоміг корабелам здобути розгромну перемогу. Бігмен Черкаських Мавп Дмитро Тихонов зібрав 12 підбирань у виїзному матчі проти Кременя, що є найкращим...Unn.com.ua

БК "Миколаїв" без проблем перемогла "Волиньбаскет"

баскетбол! Після ігрової паузи в календарі лучани приймали гостей з Миколаєва. Це вже п’ята гра між командами в цьому сезоні. Корабели виграли стартове вкидання і вже в другій своїй атаці змогли відкрити рахунок у матчі. Впродовж всієї чверті ініціатива була...Миколаївська правда

МБК "Миколаїв" на виїзді розгромив БК "Волиньбаскет"

перемогти і як результат не програли жодної чверті. Так, перша чверть завершилася із рахунком 19:23, а друга 20:23 на користь корабелів. Після великої перерви миколаївці продовжили тиснути на суперника і нарощували свою перевагу. У третьому періоді гравці Миколаєва заробили на...Unn.com.ua

Де сьогодні в Миколаєві планують відключити електрику

світла не буде з 08.00 ранку до 17.00 вечора. Знеструмленими виявляться такі адреси: вул. Московська, 56-85; вул. Комкова, 33; пров. Корабелів, 4-13; іул. Корабелів, 12-19/1; вул. Погранична (Чигрина), 17-50; пров. Суднобудівників, 20. Джерело: «Миколаївобленерго» Читайте також: У бібліотеці імені Кропивницького -...Миколаївська правда

Про авторів голів, а також перебіг матчу читайте за цим посиланням. Партнер рубрики - Клуб футбольних вболівальників Вереса Все