корабели

ПРОВЕДЕННЯМ ПЛАНОВИХ РЕМОНТНИХ РОБІТ відключатимуть електропостачання за адресами: 28 березня (з 8:30 до 17:00) пр. Богоявленський, 317, 319, 338, 340, пр. Корабелів, 13, вул. Океанівська, 16, 18, 18/1, 18/2, 20. 29 березня (з 8:30 до 17:00) пр. Богоявленський, 291 303, 320...Корабелов.инфо

БК "Миколаїв" поступився "Хіміку" в 1/4 фіналу плей-оф Суперліги

В другій чверті Хімік продовжив активніше атакувати кільце корабелів, демонструючи свою перевагу.Unn.com.ua

Сьогодні о 15-й МФК "Миколаїв" зіграє контрольний матч з ФК "Тернопіль"

МФК «Миколаїв» продовжує активну підготовку до відновлення участі у Першій лізі України з футболу. Читайте також: «Нико-Баскет» продолжит борьбу Миколаївська правда

Гравці "Кременя" та "Черкаських Мавп" встановили тижневі рекорди

чемпіонату. Розігруючий Миколаєва Владислав Тонченко повторив рекорд сезону в виїзному матчі проти Волиньбаскета. Захисник віддав 12 результативних передач і допоміг корабелам здобути розгромну перемогу. Бігмен Черкаських Мавп Дмитро Тихонов зібрав 12 підбирань у виїзному матчі проти Кременя, що є найкращим...Unn.com.ua

БК "Миколаїв" без проблем перемогла "Волиньбаскет"

баскетбол! Після ігрової паузи в календарі лучани приймали гостей з Миколаєва. Це вже п’ята гра між командами в цьому сезоні. Корабели виграли стартове вкидання і вже в другій своїй атаці змогли відкрити рахунок у матчі. Впродовж всієї чверті ініціатива була...Миколаївська правда

МБК "Миколаїв" на виїзді розгромив БК "Волиньбаскет"

перемогти і як результат не програли жодної чверті. Так, перша чверть завершилася із рахунком 19:23, а друга 20:23 на користь корабелів. Після великої перерви миколаївці продовжили тиснути на суперника і нарощували свою перевагу. У третьому періоді гравці Миколаєва заробили на...Unn.com.ua

Де сьогодні в Миколаєві планують відключити електрику

світла не буде з 08.00 ранку до 17.00 вечора. Знеструмленими виявляться такі адреси: вул. Московська, 56-85; вул. Комкова, 33; пров. Корабелів, 4-13; іул. Корабелів, 12-19/1; вул. Погранична (Чигрина), 17-50; пров. Суднобудівників, 20. Джерело: «Миколаївобленерго» Читайте також: У бібліотеці імені Кропивницького -...Миколаївська правда

Про авторів голів, а також перебіг матчу читайте за цим посиланням. Партнер рубрики - Клуб футбольних вболівальників Вереса Все

"Миколаїв" переглядає американця та двох мексиканців

"Миколаїв" продовжує вести активну роботу над посиленням складу. Також найближчим часом до корабелів приєднаються ще шестеро потенційних новачків: два мексиканця і чотири африканця.Sportgid

Корабелів, 12), у відділі довідкових та інформаційних послуг, відбулась година-реквієм: «Ми є. Були. Корабелов.инфо

Найближчим часом корабели очікують прибуття на перегляд ще чотирьох африканців. Після першої частини сезону Миколаїв займає 12-е місце в турнірній таблиці першої ліги.Чемпион

"Миколаїв" на останніх секундах програв харківському "Політехніку" в баскетбольній Суперлізі

хвилини до завершення поєдинку рахунок на табло став нічийним (70:70). Влучний кидок харківянина Р.Козлова вивів БК Політехнік уперед (70:72), але корабели буквально відразу організувати результативну контратаку і А.Чемякін влучним кидком знову зрівняв рахунок у зустрічі (72:72). За кілька секунд до...Unn.com.ua

Корабели без проблем перемогли кременчужан.

гри: Цього вечора в ПС "Надія" зустрілися команди - сусіди по турнірний таблиці. Гра розпочалася з активних дій зі сторони корабелів, які і відкрили рахунок в матчі з лінії штрафних. Проте "Кремінь" не відпускав своїх опонентів, та на ривок "Миколаєва"...Миколаївська правда

МБК "Миколаїв" завоював десяту перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Миколаїв на власному паркеті наніс поразки Кременю, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.Гра розпочалася з активних дій зі сторони корабелів, які і відкрили рахунок в матчі з лінії штрафних. Проте Кремінь не відпускав своїх опонентів, та на ривок Миколаєва...Unn.com.ua

Одеська "Біпа" у баскетбольній Суперлізі впевнено переграла "Миколаїв"

більшу ігрову концентрацію, що дозволило їм захопити лідерство у поєдинку 26:14 (69:61). У заключній чверті гравці Біпи продовжили тиснути на "корабелів" та збільшувати свою перевагу у загальному рахунку 24:12 (93:73). В результаті БК Біпа впевнено переграв МБК Миколаїв із рахунком...Unn.com.ua

портретистом, написавши більше півтисячі робіт саме цього жанру. Своєю кропіткою працею художник зі спокійною дружелюбністю вдивляється в обличчя, характери, долі корабелів, текстильників, машинобудівників, трудівників полів і ферм, лікарів, вчителів, творчих працівників. Багато картин митця прикрашають музеї не тільки України, а...Голая Пристань

«Миколаїв» поступився «Хіміку»

три хвилини зустрічі рахунок вже був 9:2 на користь господарів. Южненці з самого старту задали швидкий темп гри, на який корабели намагалися відповісти своєю дальньою артилерією, проте цього разу трьоха у "Миколаєва" не пішла, про що свідчить дуже низький відсоток...Миколаївська правда

Лідер українського баскетбольного чемпіонату "Хімік" розгромив "Миколаїв"

у 10 очок легко виграли першу чверть 23:13. У другому періоді южненці закріпили лідерство, заробивши 26 очок, проти 11 у корабелів. Після великої перерви гості зуміли зібратися, але їх концентрації вистачило лише на третій тайм 17:20 на користь миколаївців. Заключна...Unn.com.ua

Химик набрал сотню и поиздевался над МБК Николаев

фото ФБУ Подопечные Виталия Степановского порадовали болельщиков яркой победой над "корабелами", избежать разгрома которым не помогло даже усиление в лице Артема Чемякина. Химик — МБК Николаев 101:59 (23:13, 26:11, 17:20, 35:15)...Sportgid