контратака

ФК «Левків» виграв Суперкубок Житомирського району

часу мали територіальну перевагу, проте молоді гравці «Дангарду» намагалися не поступатись суперникам у жодному ігровому епізоді, при нагоді проводячи гострі контратаки. Усі прихильники футболу, які були присутні на матчі, отримали справжнє задоволення від поєдинку! Кращим гравцем матчу було визнано гравця...Сільске життя

головою в ворота Тепловик-ДЮСШ та відкриває рахунок у матчі. Тепловик у другому таймі знову відсиджувався в обороні подекуди вибігаючи в контратаки. Роман Барчук на 56 хвилині подвоїв перевагу Галичан, та господарям лишень залишалось довести матч до логiчного завершення. Адмiнiстрацiя ФК...Галич давній сучасний

Хокеїсти «Кременчука» у складі збірної України здобувають першу перемогу на чемпіонаті світу

Гайдученко.   Відкрили рахунок українці на 14-й хвилині гри, коли Кирило Катрич не без допомоги рикошету перетворив в гол стрімку контратаку українців. Другу шайбу у складі нашої команди також закинули представники номінального четвертого ланки. Дмитро Німенко грамотно вийшов з кута...Кременчугский Телеграф

«Заря» одержала волевую победу над «Мариуполем»

0:1.Второй тайм мы начали с атак. Заря продолжила нагнетать. При этом важно было не заиграться, ведь Мариуполь активно выбегал в контратаки.На 54-й минуте Александр Караваев получил мяч, вошел в штрафную и пробил неточно.Затем вышедший на замену Давид Фаупала пробил с...0642.ua — сайт города Луганска

В ходе учения в Японском море подводные лодки ТОФ провели торпедную дуэль

В ходе учения подводные лодки произвели стрельбу учебными практическими торпедами и уклонились от торпед противника. Korabli.eu

«Сумы» «утонули» в «Десне» (видео)

Гости применяли высокий прессинг, хозяева разгоняли неплохие контратаки. Данкор on-line

Тренер "Наполи" - о чемпионской гонке с "Ювентусом" в Серии А

Наполи Маурицио Сарри убежден, что его команда заслуживала победить Ювентус, сообщает Mediaset Premium. "Мы хотели заставить Ювентус действовать только в контратаке. До сих пор мне весело. Мы сделали наших болельщиков счастливыми. При этом ничего не изменилось. У нас все еще...Телеграф

Коноплянка видав суперматч за "Шальке"

31 туру Бундесліги проти "Кельна" Коно спершу віддав асист на Бреля Емболо, а згодом забив сам.Спринт українця під час блискавичної контратаки гільзенкірхенців закінчився ідеальним пасом на партнера, котрий вже на 5-ій хвилині гри відкрив рахунок в матчі проти "козлів".На 23-ій...Sportanalytic

Перший період був вельми рівним, але першою віцдкрити рахунок зуміла все ж Україна. Вже на 7 хвилині «синьо-жовтим» вдалася швидка контратака, крапку в якій точним кидком поставив Кирило Катрич, а асистували йому Дмитро Німенко та Микита Буценко – двоє останніх...24 канал

Бундесліга. Аугсбург обіграв Майнц, залишивши теоретичні шанси Гамбургу

Другий гол Фіннбогасон забив вже сам, коли Аугсбург в кінці матчу впіймав суперника у контратаку. Ua-football

Чернівецька «Буковина» перемогла у Вінниці

підопічні Віктора Мглинця не пропускають вже третю гру поспіль. Коментар наставників команд Денис Колчин: «Ми робили все, що могли. Помилилися…Пропустили контратаку суперника. Дуже неприємно. Це важкий для нас удар. Ми не заслуговували на поразку. Усі хлопці віддавалися грі. Ми усе...Погляд

ВИДИТ ПСИХОЛОГИЧЕСКУЮ ПРОБЛЕМУ Вот что после поражения от «Факела» сказал Николай Писарев: «Психологически на нас давит безвыигрышная серия. Желание победить у ребят было, но мы пропустили контратаку. После забитого гола хозяева получили психологическое преимущество, а мы не преуспели в позиционных атаках». Матч с «Факелом» стал десятым кряду, в котором «Олимпиец» не смог победить.FootballTop

ударов ногами. Его тактика боя - сбить натиск противника с помощью ударов на встречу. Вероятнее всего, бразилец сделает упор на контратаки. Следует заметить, что Эдсон Барбоза — умный и расчетливый боец, но если соперник прет на него, как танк, то...Informing

Главный тренер Анжи Вадим Скрипченко подвел итоги матча 27-го тура чемпионата России против Урала (0:1). Мировые Новости Спорта

на домашньому для Тоттенхема Вемблі, тому саме підопічних Почеттіно вважали фаворитами в даному поєдинку. Рахунок відкрив саме Тоттенхем. Після швидкої контратаки Деле Аллі переправив м'яч у ворота – асист на рахунку Еріксена. Проте через декілька хвилин МЮ відігрався. Результативний удар...24 канал

«Шахтер» с приключениями обыграл «Ворсклу»

о камбэке.Футболисты «Шахтера» активно транжирили один опасный момент за другим, пока на 88-й минуте вышедший на замену Алан Патрик в контратаке не забил четвертый гол. Поскольку «Шахтер» имеет значительное преимущество над «Динамо» по разнице забитых/пропущенных голов, от чемпионства «горняков» отделяют...Goodnews.ua

Выручил хозяев и каркас ворот (штанга приняла попытку Андрущенко). Террикон

в серии с результатом 3:1. Отметим, что счет игры на 19-й минуте открыл игрок «Ак Барса» Джастин Азеведо, убежавший в контратаку. Во втором периоде команда увеличила преимущество благодаря шайбе Антона Ландера на 27-й минуте. Тем не менее спустя несколько секунд...Informing

Коваленко: Для Шахтера важно подойти к поединку с Динамо, имея преимущество в три балла

- У нас происходит хорошая ротация и команда готова играть три матча подряд. "Шахтеру" в первую очередь нужно разобрать их контратаки. Ukrainefootball.net

Логинов: СК Днепр-1 не привык проигрывать

це - діяли комбінаційно, намагалися виходити на половину поля суперника через передачі, контролювали м'яч, але трапилася втрата і суперник провів контратаку, заробивши пенальті. Так вийшло - це футбол, - сказав Логінов. Наступний матч підопічні Дмитра Михайленка проведуть проти новокаховської Енергії.Ua-football