континентальна першость

Дві львівські борчині стали чемпіонками Європи серед кадетів

Львівські борчині Оксана Чудик та Соломія Винник уже повернулися з континентальної першості серед кадетів, де завоювали нагороди найвищого ґатунку. Чудик у ваговій категорії до 65 кг, а Винник — до 53 кг.Галичина спортивная

Українські юніори вибороли ряд нагород ЧЄ з боротьби

Винник (53 кг), Антоніна Кулагіна (61 кг) та Оксана Чудик (65 кг). Альбіна Рілля (46 кг) стала віце-чемпіонкою Європи. "Бронзу" континентальної першості вибороли Денис Сагалюк (80 кг), Данило Стасюк (92 кг), Тетяна Профатілова (49 кг) та Анастасія Алпєєва (69 кг).Unn.com.ua

Українські пауерліфтери вибороли майже 30 медалей чемпіонату Європи

з новим світовим рекордом 324 кг, поступився у сумі триборства лише одним кілограмом і посів друге місце на пєдесталі пошани континентальної першості. Одним із найяскравіших виступів українців стали змагання цьогорічних юніорів. У командному заліку чоловіча юніорська збірна посіла першу сходинку,...Unn.com.ua

Юніорська збірна України очолила медальний залік ЧЄ з пауерліфтингу

й представники синьо-жовтої команди в категорії дорослі Клименко Катерина (52 кг) за сумою трьох вправ піднялася на першу сходинку пєдесталу континентальної першості. Додамо, що наразі українська збірна має у своїй скарбничці 11 нагород найвищого ґатунку, сім срібних та три бронзові...Unn.com.ua

Україна завоювала дві "бронзи" на чемпіонаті Європи з боротьби в Росії

додому з медалями. З 30 квітня по 6 травня в російському Каспійську проходив чемпіонат Європи-2018 по боротьбі. Україна на континентальній першості зуміла завоювати дві бронзові медалі, які привезуть із Росії борець вільного стилю Кирило Мешков у категорії до 92...Зеркало недели (газета)

Дзюдоїстку Каланіну оголошено кращою спортсменкою місяця України

посиланням на НОК України.Каланіна виборола першу в своїй карєрі нагороду чемпіонату Старого Світу, перемігши на шляху до європейської медалі призерку континентальної першості минулого року Ірину Кіндзерську. Наразі Каланіна посідає в світовому рейтингу 11 місце. Раніше цього року вона виграла турнір...Unn.com.ua

Єлизавета Каланіна виборола першу в своїй кар’єрі нагороду чемпіонату Старого Світу, перемігши на шляху до європейської медалі свою співвітчизницю призерку континентальної першості минулого року Ірину Кіндзерську. Єлизавета Каланіна посідає в світовому рейтингу 11 місце. Раніше цього року вона виграла турнір...1NEWS

збірної. Єлизавета Каланіна виборола першу в своїй кар’єрі  нагороду чемпіонату Старого Світу, коли перемогла на шляху до європейської медалі призерку континентальної першості минулого року Ірину Кіндзерську. Зараз Єлизавета Каланіна посідає в світовому рейтингу 11 місце. Раніше цього року вона виграла...Кременчугский Телеграф

Дзюдоїстка з Полтавщини завоювала бронзу на Чемпіонаті Європи та визнана кращою спортсменкою квітня

штабом збірної. Єлизавета Каланіна виборола першу в своїй кар’єрі нагороду чемпіонату Старого Світу, перемігши на шляху до європейської медалі призерку континентальної першості минулого року Ірину Кіндзерську. Наразі Єлизавета Каланіна посідає в світовому рейтингу 11 місце. Раніше цього року вона виграла...Коло

Український тренер - російському ЗМІ: Політичні проблеми - це тимчасово

Срібний призер Олімпійських ігор-2018 і дворазовий чемпіон Європи Жан Беленюк не поїхав на континентальну першість в російський Каспійськ. Тренер збірної України з боротьби Мурад Сарґсян пояснив відсутність Беленюк в складі команди. Також наставник розповів, чому...Ua-football

Дзюдоїстка Єлизавета Каланіна - краща спортсменка квітня в Україні

Єлизавета Каланіна виборола першу в своїй кар’єрі  нагороду чемпіонату Старого Світу, перемігши на шляху до європейської медалі свою співвітчизницю призерку континентальної першості минулого року Ірину Кіндзерську. Єлизавета Каланіна посідає в світовому рейтингу 11 місце. Раніше цього року вона виграла турнір...День

Срібний призер Олімпійських ігор-2018 і дворазовий чемпіон Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк не поїхав на континентальну першість до Каспійська (РФ). Тренер збірної України Мурад Саргсян пояснив відсутність Беленюка в складі команди. Також він розповів, чому ухвалили рішення...Голос Украины (газета)

з боксу серед молоді. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Федерації боксу України. Нагороди збірній України (U-18) з боксу на Континентальній першості принесли: “золото” – Максим Галінічев (вагова категорія до 56 кг), Кароліна Махно (81), Марія Ловчинська (+81); “срібло” – Тарас Бондарчук...1NEWS

Наш медальний фінал на ЧЄ з дзюдо: українки розіграли бронзу в очній суперечці

Азербайджану, Каланіна вийшла до півфіналу. На жаль, там у боротьбі з володаркою срібла на торішньому чемпіонаті світу і бронзи на континентальній першості-2017 Ларисою Черіч із Боснії і Герцеґовини українка шансів перемогти не мала, хоча й програла на Golden Score. Секундна...Ua-football

Львів

шансів представнику Литви, перемігши менше ніж за одну хвилину больовим прийомом на ногу. Слід зазначити, що це вже друга медаль континентальної першості в колекції нагород Ярослава Давидчука, але в старшій віковій групі. У 2017 році він вже виборював медаль першості...Галичина спортивная

Беленюку заборонили їхати в Росію на чемпіонат Європи з боротьби

Раніше повідомлялося про те, що українські борці мають намір вирушити на чемпіонат Європи в Росію. Зеркало недели (газета)

Мороз і Тетяна Сухомлин - вихованки Євгена Запольського», - повідомляє у групі «Кременець» на Фейсбук Марія Маланчук. Трансляції матчів юніорської континентальної першості можна дивитися тут (http://www.dailymotion.com/video/x6i2kug). Раніше команда Кременецької ДЮСШ здобула друге місце на Чемпіонаті України з Регбі-7 серед...Газета "Наш ДЕНЬ"

медаль чемпіонату Європи в Тель-Авіві. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на XSport. Бронзовий призер чемпіонату Європи-2014 здобула свою другу нагороду континентальної першості в кар’єрі. У другому раунді у вазі до 48 кг Черняк зустрілася з 23-річною сербкою Мілікою Ніколич і...1NEWS

ЧЄ з дзюдо: українець Артем Хомула ефектно переміг титулованого азербайджанця і побореться за бронзу

чемпіонатів Європи в командній першості. В особистих змаганнях серед дорослих Артемові досі проявити себе не вдавалося. Свій виступ на нинішній континентальній першості Хомула розпочав з перемоги над молодим румуном Александру Райчу, якого програв на торішньому етапі Кубка світу в Будапешті.Ua-football