континентальна першость

Тріумфальна перемога тернополянина

участь і найбільш іменитий із нині діючих вихованців навчального спортивного закладу, майстер спорту міжнародного класу Андрій Антонюк. Бронзовий призер цьогорічної континентальної першості в цій віковій групі, підопічний заслуженого тренера України Андрія Телебана і майстра спорту міжнародного класу Віталія Ліщинського захищатиме...Тернопіль Наживо!

Львівські гросмейстери повернулися з "бронзовими" нагородами із командного чемпіонату Європи

Національні шахові збірні повернулися із континентальної першості на острові Крит. Під синьо-жовтими кольорами виступали четверо львівських розумників: Аня Музичук, Мартин Кравців, Юрій Криворучко і Юрій Кузубов. А...Галичина спортивная

Українці вибороли кілька нагород на юніорському ЧЄ з тхеквондо

У місті Ларнака (Кіпр) завершились змагання континентальної першості з тхеквондо (ВТФ) серед юніорів, за підсумками якого в активі українці "срібло" та "бронза", повідомляє УНН з посиланням на ММСУ.Титул...Unn.com.ua

Збірна України завоювала 2 бронзи командного чемпіонату Європи

Чоловіча та жіноча збірні України з шахів стали призерами командного чемпіонату Європи з класичних шахів, що проходив з 27 жовтня по 7 листопада у Греції. Жіноча українська збірна у складі Наталії Жукової, Юлії Осьмак, Анни Ушеніної, Анни Музичук та Інни...Спорт.ua

Спортсмен із Сумщини отримав титул найкращого боксера Європи 2017 року

Відповідно до вирішальних поєдинків в активі нашої команди 5 нагород цьогорічної континентальної першості. За результатами вирішального поєдинку у ваговій категорії до 52 кг, Максим Галінічев виборов перемогу над представником Англії та отримав титул...RegioNews-Суми

Шепетівський боксер став срібним призером чемпіонату Європи

загальнокомандне місце серед 34 країн-учасниць. Допоміг в цьому і наш земляк. За підсумками поєдинків в активі “синьо-жовтої” команди п'ять нагород континентальної першості.  Наш земляк Тарас Бондарчук дістався до півфіналу у першій напівсередній вазі (60 кіло), розібрався з поляком Дамааном Дуркачем, отримавши...Сайт міста Шепетівка

Загалом за результатами змагань збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце. Гречка

Тернопільська легкоатлетка Наталя Стребкова стала чемпіонкою України

команд ДЮСШ і СДЮШОР. Цей турнір мав статус відбіркового до складу національної збірної України, яка 10 грудня візьме участь в континентальній першості з кросу, що пройде у місті Шаморин (Словаччина). Чотириста спортсменів - від юнаків та дівчат 2002 р.н. до...Тернопіль Наживо!

збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце, інформує ФБУ. Відповідно до вирішальних поєдинків в активі нашої команди 5 нагород цьогорічної континентальної першості. Бронзові медалі змагань здобули Іван Папакін (вагова категорія 75 кг) та Аркадій Карцан (вагова категорія 91 кг). Володарями...Чемпион

Двоє українських боксерів здобули бронзові медалі ЧЄ серед молоді

Додамо, що сьогодні троє українців у фіналі поведуть боротьбу за золоті нагороди континентальної першості. Unn.com.ua

Тернопільська легкоатлетка представлятиме Україну на континентальних змаганнях у Словаччині

відбірковий турнір, де визначали кращих спортсменів, аби зарахувати їх до національної збірної України. Уже 10 грудня збірна візьме участь в континентальній першості з кросу у Словаччині у місті...TeNews

Цими вихідними в албанському Дурресі завершилась континентальна першість з важкої атлетики серед молоді та юніорів. За підсумками змагань в скарбничці збірної Украъни 13 нагород, з яких 4 -...Мост

Цими вихідними в албанському Дурресі завершилась континентальна першість з важкої атлетики серед молоді та юніорів.Херсон Daily

В албанському місті Дуррес фінішувала континентальна першість з важкої атлетики серед молоді та юніорів.  За підсумками змагань у скарбничці національної збірної України 13 нагород, з яких чотири...1NEWS

?Львів

Один з вихованців Львівського училища фізичної культури замкнув трійку лідерів з велосипедного спорту на треку. Роман Гладиш - бронзовий призер континентальної першості. Першим фінішував француз Адріан Гарел, срібло виборов угорець Крістіан Ловасі. Матеріали сайту Львівські©...Львівські

Роман Гладиш - бронзовий призер чемпіонату Європи з велотреку

гонці скретч, поступившись лише французу Адрієну Гарелу та угорцю Крістіану Ловассі. Додамо, що ЧЄ розпочався 18 жовтня, Україна представлена на континентальній першості 15...Спорт.ua

Львів

Наш співвітчизник замкнув трійку лідерів в скретчі та став бронзовим призером континентальної першості. Щоденний Львів

Українські важкоатлети завоювали декілька нагород на старті ЧЄ U23

В албанському місті Дуррес стартувала континентальна першість з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років. Про це інформує Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.1NEWS

"Лукойл Академік", з яким став чемпіоном Болгарії, а у вересні виступав у складі збірної України на Євробаскеті-2017. У фінальній частині континентальної першості Корнієнко провів 5 матчів, в яких …...1NEWS

Згідно програми континентальної першості, її виступ відбудеться 19 жовтня. Загалом на цих змаганнях Україну представляють 38 атлетів.Газета "Наш ДЕНЬ"