континентальна першость

«Полтавщина плюс» № 15

про наступне. «Полтавщина плюс» на першій шпальті знову повідомляє про перемогу! Полтавська дівчина із веслом, яка підкорила Європу. На останній континентальній першості полтавка Марія Кічасова завоювала золоту нагороду у змаганнях на байдарці-двійці. А тандем веслувальників із Горішніх Плавнів Дмитра Янчука...Интернет-издание «Полтавщина»

серед юнаків. Українські спортсмени вибороли два золота, два срібла та чотири бронзи, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України. Переможцями континентальної першості стали Віктор Бойко (в.к.1NEWS

випередив Олександра Шмірла з Австрії - 447,6 бали. Для призера Олімпійських ігор в Ріо-2016 Куліша ця нагорода стала першою на континентальній першості в Баку, пише УНІАН. Сергій Куліш...1NEWS

Львів

стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 50 метрів. Крім того, Дар'я Шаріпова у цій вправі завоювала срібну медаль в індивідуальних змаганнях. Континентальна першість завершиться 3 серпня.Щоденний Львів

У румунському місті Вілча завершився чемпіонат Європи з боксу серед юнаків. Переможцями континентальної першості стали Віктор Бойко (в.к. Срібні призери - Айдер Абдураімов (в.к. Українська збірна зайняла третє загальнокомандне місце серед 29 країн-учасниць.Чемпион

Українці завоювали "бронзу" чемпіонату Європи зі стрільби

цього українець Коростильов також взяв "золото" і "срібло" чемпіонату Європи в Баку. Ця медаль стала для української збірної п'ятою на континентальній першості в Азербайджані. Відзначимо, що в цьому сезоні Коростильов також завоював "золото" на чемпіонаті світу в Зуле і на...Зеркало недели (газета)

Леся Леськів стала переможцем континентальної першості у складі жіночої збірної України. Вона насправді дуже багато працювала над собою та своїми вміннями, щоб показати такий результат.Online.ua

342-е місце. Як повідомляв “Український інтерес”, українки завоювали дев’ять нагород на Чемпіонаті Європи з боксу. “Синьо-жовта” збірна має ще двох віце-чемпіонок континентальної першості серед молоді. Це Лісінська Анастасія (51 кг) та Кароліна Махно (75...Український Інтерес

Українська команда виборола дві нагороди континентальної першості на чемпіонаті Європи-2017 з кульової стрільби, який проходить у Баку, написав у Facebook міністр спорту Ігор Жданов. Чемпіоном Європи у...Український Інтерес

Шаріпова взяла “срібло” у індивідуальних змаганнях у цій же вправі. Як повідомляв “Український інтерес”, вчора українська команда виборола дві нагороди континентальної першості на чемпіонаті Європи-2017 з кульової стрільби, який проходить у Баку, випередивши російських...Український Інтерес

Шестеро львів

року з видів спортивної боротьби серед кадетів — атлетів віком до 17 років. У складі збірної команди України участь у континентальній першості візьмуть відразу шестеро учнів Львівського училища фізичної культури. Спортивну честь синьо-жовтого прапора захищатимуть учениця дев’ятого класу Марія Томищ,...Галичина спортивная

Конфлікт у жіночому боксі: тренер проти спортсменок

цьому чемпіонаті Європи українки взяли 9 медалей (1 золоту, 3 срібних та 5 бронзових). Результат непоганий, однак торік досягнення на континентальній першості було вищим — 13 нагород різного ґатунку. Нагадаємо, обидві юні боксерки були відсторонені від складу національної молодіжної команди...Спорт.ua

В останні роки українські пари взагалі не потрапляли у фінали континентальної першості з пляжного волейболу, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України. Тому нинішні результати можна...1NEWS

На пляжних кортах латвійської Юрмали у фіналі континентальної першості участь візьмуть чемпіони України Бабіч - Гордєєв у чоловіків, а також два українських жіночих дуети: Давідова - Щипкова та сестри...Чемпион

на матчі чемпіонату Європи-2017 з баскетболу. Для Защука цей Євробаскет стане вже четвертим у суддівській кар’єрі. Раніше він працював на континентальних першостях 2011, 2013 та 2015 років, повідомляє Sportarena.com. Матчі якої з чотирьох груп турніру судитиме Защук, нині невідомо. Втім,...1NEWS

Глобинської ДЮСШ, першим тренером якої був Геннадій Тарасенко, стала чемпіонкою Європи і додала в свою колекцію міжнародних трофеїв золоту медаль. континентальної першості. До фіналу вона провела неймовірний по результатах попередній раунд, в якому отримала три дострокових перемоги. У...Online.ua

Веслувальниці з Хмельницького та Луцька привезуть додому «бронзу» чемпіонату Європи

В континентальній першості з веслування на байдарках та каное в Болгарії, команда українських веслувальниць посіла третє місце, поступившись лише 0,027 секунди команді з...Press-Центр

чоловіків, а також в міксті на 500 м в дисципліні S10. Вітаємо спортсменів та тренерів збірної із вдалим виступом на континентальній першості та бажаємо подальших здобутків! Спортивний...Спортивний Житомир

Глобинської ДЮСШ, першим тренером якої був Геннадій Тарасенко, стала чемпіонкою Європи і додала в свою колекцію міжнародних трофеїв золоту медаль. континентальної першості. У фіналі вона в напруженій боротьбі здолала росіянку Вікторію Вауліну, яка була чемпіонкою світу в 2015 році серед...Online.ua