континентальна першость

Збірна України увійшла до трійки кращих на чемпіонаті Європи з боксу

активі української збірної п'ять нагород "золото", "срібло" та три бронзи, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.На найвищу сходинку п'єдесталу континентальної першості у ваговій категорії до 75 кг піднявся Олександр Хижняк. Ярослав Харциз здобув віце-чемпіонський титул у ваговій категорії до...Unn.com.ua

Сборная Украины завоевала пять медалей на чемпионате Европы

днями проходив у місті Браіла, що у Румунії. За підсумками восьми змагальних днів українські боксери здобули весь комплект можливих нагород Континентальної першості і принесли до медальної скарбнички нашої команди п’ять нагород. Окрім того, наша команда увійшла до топ-3 найсильніших збірних...Sportgid

Динамовцы в сборных: кто, где, когда

Богдан Лєднєв, Микола Шапаренко, Євген Смирний, Сергій Булеца, Денис Янаков; а також нападник Назарій Русин. Українська збірна стартує в еліт-раунді континентальної першості матчем із однолітками з Греції, який відбудеться 23 березня. За два дні на «синьо-жовтих» чекає протистояння з господарями...Спорт.ua

Українець О.Хижняк дострково став чемпіоном Європи з боксу

Румунії пройдуть вирішальні поєдинки чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років, за результатами яких визначаться найкращі боксери цьогорічної Континентальної першості. Однак, лідер збірної України у вазі до 75 кг Олександр Хижняк, достроково гарантував собі золоту нагороду змагань, повідомляє...Unn.com.ua

Український боксер став чемпіоном Європи

одна золота медаль", – йдеться у повідомленні. Зазначимо, український боксер, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, змагався у континентальній першості серед чоловіків до 22 років. Додамо, збірна України також завоювала у Румунії ще три медалі – "бронзу" вибороли...Стик

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації боксу України. Таким чином, в активі української команди вже є гарантовані три бронзові нагороди континентальної першості, які здобули Ростислав Білостоцький (категорія 49 кг), Степан Грекул (категорія 81 кг) і Рамазан Муслімов (категорія 91 кг).Чемпион

Двое украинцев вышли в финал чемпионата Европы

представникам збірної України вдалося вийти до фіналу змагань. Таким чином в активі нашої команди вже є гарантовані три бронзові нагороди Континентальної першості, які для нашої команди здобули: Ростислав Білостоцький (вагова категорія 49 кг), Степан...Sportgid

Отож, півфіналістами від збірної України у цей день стали: Півфінальні поєдинки континентальної першості пройдуть 20 березня.Чемпион

За золото Континентальної першості змагатимуться: Ярослав ХАРЦИЗ (вагова категорія 60 кг) та Олександр ХИЖНЯК (вагова категорія 75 кг).Спорт.ua

Трьох гравців "Карпат" викликали до збірної України (U-17) на еліт-раунд ЧЄ-2017

23 березня команда Попова стартує в еліт-раунді континентальної першості поєдинком зі збірною Швеції.Галичина спортивная

23 березня команда Попова стартує в еліт-раунді континентальної першості поєдинком зі збірною Швеції.Чемпион

Стал известен состав сборной Украины U-19 на матчи элит-раунда Евро-17

Русин, Денис Янаков (обидва - «Динамо», Київ), Дмитро Топалов («Шахтар», Донецьк), Станіслав Біленький («Олімпік», Донецьк) Українська збірна стартує в еліт-раунді континентальної першості матчем із однолітками з Греції, який відбудеться 23 березня. За два дні на «синьо-жовтих» чекає протистояння із господарями...Спорт.ua

Русин, Денис Янаков (обидва - Динамо, Київ), Дмитро Топалов (Шахтар, Донецьк), Станіслав Біленький (Олімпік, Донецьк) Українська збірна стартує в еліт-раунді континентальної першості матчем із однолітками з Греції, який відбудеться 23 березня. За два дні на "синьо-жовтих" чекає протистояння із господарями...Чемпион

Зірковий форвард збірної Італії зіграє з Україною на Євробаскеті-2017

2,1 передачі за 33,7 хвилини на паркеті. Відзначимо, що збірна Італії є одним із суперників збірної України по груповому раунду континентальної першості, яка пройде у Тель-Авіві. Додамо також, команда Етторе Мессіни окрім збірної України також зіграє проти Ізраїлю, Німеччини, Литви...Unn.com.ua

Збірна України з кіокушинкай карате у Львові готувалася підкорювати чемпіонат Європи

Львові три тижні відточувала вміння збірна України із кіокушинкай карате. Це передостанній етап підготовки до чемпіонату Європи у Копенгагені. На континентальну першість поїдуть восьмеро спортсменів це юніорська та доросла команди. Також є резервний склад. Відпрацьовують формальні вправи ката. Серед «збірників»...Галичина спортивная

У Львові вперше відбувся Кубок України із греплінгу

Львів вперше прийняв Кубок України із греплінгу. За трофей на килимі боролися 200 спортсменів — від юніорів до ветеранів. Греплінг — це певний синтез прийомів із різних видів боротьби та бойових мистецтв. Тож арсенал в учасників великий та різноманітний. Співорганізатор...Галичина спортивная

з 14-го по 22-е березня у місті Браїла. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації боксу України. Склад збірної України на континентальну першість виглядає так: 56 кг: Ростислав Кравченко...Чемпион

Костевич і Царьков виграли срібні медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби

Українці зуміла піднятися на подіум на континентальній першості в Маріборі. Олена Костевич Олег Царьков стали призерами чемпіонату Європи зі стрільби з 10 метрів, який проходить у Мариборі. Українські...Зеркало недели (газета)

Павло Коростильов - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби

очки стала збірна Росії. Збірна України поступилися переможцям 6 очками і виборола срібні нагороди. У складі збірної України срібними призерами континентальної першості стали студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов, рівненчанин Олег Омельчук та Віктор Банкін з Києва.Галичина спортивная