континентальна першость

Тоді слухай тренера"

так і є. Після бронзи на молодіжному Євро в Андрія трапився спад, який не дозволив увійти в трійку серед дорослих. Континентальну першість серед юніорів Яценко мав вигравати, але у фінальній сутичці проти азербайджанця Алі Рахімзаде його трохи прихопили судді. Звичайно,...Багнет

Жіноча збірна України поступилася Туреччині і покинула чемпіонат Європи з волейболу

з волейболу програла команді Туреччини у матчі 3-го туру чемпіонату Європи і покинула турнір. Українські волейболістки програли третій матч на континентальній першості, поступившись Туреччини з рахунком – 1:3. Жіночий чемпіонат Європи. Група С. Третій тур Туреччина – Україна 3:1 (25:20,...Зеркало недели (газета)

Збірна України поступилася у другій грі на ЧЄ з жіночого волейболу

Однак у двох наступних сетах болгарки мали значну перевагу (25:11, 15:4) і святкували перемогу в першому для себе поєдинку на континентальній першості. Відзначимо, що українки на чемпіонаті Європи мають 2 поразки в двох іграх. Зауважимо, що заключну гру групового етапу...Unn.com.ua

Сборная Украины на Евробаскете-2017: статистические итоги

Збірна України з баскетболу завершила виступ на чемпіонаті Європи, діставшись, вдруге в історії нашої національної команди, до плей-оф континентальної першості. Підопічні Євгена Мурзіна поступилися в 1/8 фіналу Словенії і не зуміли пробитися до чвертьфіналу континентальної першості. Вашій увазі короткі статистичні...Sportgid

Україна програла Словенії в 1/8 фіналу Євробаскету-2017

справжньою сенсацією. Однак дива не сталося, і одні з фаворитів турніру без проблем впоралися з української збірною, пройшовши до чвертьфіналу континентальної першості. Словенія – Україна– 79:55 (26:17, 16:10, 26:16, 11:12) Україна: Лукашов (7), Липовий (6), Кравцов (4), Конєв (2), Корнієнко...Зеркало недели (газета)

Сьогодні Україна проведе матч 1/8 фіналу Євробаскету-2017

1/8 фіналу Євробаскету-2017. Частіше, ніж зі словенцями українська збірна раніше не грала з жодним із суперників. Вперше команди перетиналися на континентальній першості в 1997 році в Барселоні - у фінальній частині чемпіонату Європи. І тоді наша збірна здобула поки єдину...Unn.com.ua

Іспанець Газоль став найрезультативнішим гравцем в історії Євробаскетів

по "Сан-Антоніо". Дане досягнення Газоль оформив влучним дальнім у другій чверті гри зі збірною Угорщини, довівши загальну кількість очок на континентальних першостях до 1 111. Для цього іспанцеві знадобилося провести 55 матчів на 7 турнірах за 16 років. Довідка УНН:...1NEWS

Українська легкоатлетка здобула медаль завдяки дискваліфікації російських спортсменок

Лобанова отримала бронзову медаль чемпіонату Європи-2012 в бігу на 800 метрів, повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України. Тоді на континентальній першості в Гельсінкі українка фінішувала п'ятою, але дискваліфікація через допінг двох російських спортсменок Олени Аржаковой та Ірини Марачевой дозволила...Зеркало недели (газета)

Визначився чемпіон Європи з волейболу серед чоловіків

У Польщі завершився континентальний форум. Збірна Росії з волейболу стала чемпіоном Європи, який проходив у польському Кракові. У фіналі континентальної першості підопічні Сергія Шляпникова обіграли Німеччину з рахунком 3:2, тим самим повторили своє досягнення чотирирічної давнини. Фінал Росія – Німеччина–...Зеркало недели (газета)

Олександр Хижняк у Німеччині став володарем найпрестижнішої нагороди континентальної першості. Нагадаємо, нещодавно у Харкові полтавець став чемпіоном Європи.Vpoltave.info

Українці посіли перше місце на чемпіонаті Європи з універсального бою

У Чорноморську Одеської області завершився чемпіонат Європи з універсального бою Про це повідомляє прес-служба міністерства молоді та спорту. Участь у континентальній першості взяли збірні з 14 країн Європи - Польщі, Румунії, Угорщини, Азербайджану, країн Балтії. Змагання проходили серед юніорів (чоловіки...Еспресо TV

Дмитро СОСНОВСЬКИЙ: «Хижняк має все, щоб стати чемпіоном»

планову підготовку. Адже вийти двічі на пік форми за два місяці — це нереально. Менш ніж за тиждень після завершення континентальної першості ми одразу вирушили на тренувальний збір. Було помітно, що хлопці виглядали як фізично, так і психологічно дещо виснаженими.Спорт.ua

Олександру Хижняку залишився один крок до золота континентальної першості. Згідно з даними «Вікіпедії», Олександр Хижняк (нар.Vpoltave.info

2014 роках, ставав чемпіоном світу серед кадетів, у 2013-му виграв кадетську першість Європи, а торік став другим вже на дорослій континентальній першості. Зрештою, з моєї точки зору, важливий навіть не сам факт медалі, а те, що в Україні вперше з...Багнет

а цьогоріч до бронзи мундіалю встиг виграти медаль такого ж достоїнства на молодіжному Євро до 23-х років і срібло юнацької континентальної першості. Прес-служба Управління фізичної культури і спорту Київської...Багнет

Сьогодні стартуватиме чемпіонат Європи з баскетболу

КИЇВ. 31 серпня. УНН. У чотирьох країнах розпочнуться змагання 40-го в історії чемпіонату Європи з баскетболу (Євробаскету), на якому виступить і збірна України, передає УНН.   Двадцять чотири національні збірні були розподілені на 4-ри групи по 6 команд і змагатимуться...Unn.com.ua

Олександр Хижняк став як мінімум бронзовим призером континентальної першості у Німеччині.Vpoltave.info

Львівський боксер Назар Куротчин поїде на чемпіонат світу з боксу у Гамбург

За підсумками континентальної першості вісьмом представникам збірної України вдалося вибороти путівки на світову першість.Галичина спортивная

За підсумками континентальної першості вісьмом представникам збірної України вдалося вибороти путівки на світову першість.Народна Рада

У Львові завершилися міжнародні змагання із перегонів на велотреку

титулованої велосипедистки Любові Басової. Спортсменка розповіла: «Це підготовка до чемпіонату Європи. Такий заряд емоцій і сил. Оскільки скоро поїду на континентальну першість. І треба трохи підготуватися краще». В середньому на треку велосипедисти розвивали швидкості 45-50 км/год, а на фініші досягали...Галичина спортивная