континентальна першость

праву руку серед жінок з враженням опорно-рухового апарату здобула Марина Васьківська з Новограда-Волинського. Її земляк Ігор Гуменюк здобув дві бронзи Континентальної першості серед спортсменів з вадами зору". Всього участь у згаданому Чемпіонаті Європи взяли понад дві сотні спортсменів з різних...Новини Житомира

Ігор ЖДАНОВ: «ЧЄ зі стрибків у воду пройде на найвищому рівні»

воду виборола у жорсткій боротьбі з Федерацією зі стрибків у воду РФ минулого року. Про особливості завершального етапу підготовки до континентальної першості, яка відбудеться у Києві 11-18 червня, йшлося під час прес-конференції в Мінмолодьспорту. За словами Ігоря Жданова, проведено велику...Спорт.ua

країн є і українки: головний арбітр Катерина Монзуль, а також асистенти Ардашева Олександра і Марина Стрілецька. Євро-2017 стане третьою континентальною першістю в кар'єрі Монзуль. Монзуль працює на поєдинках міжнародного рівня вже близько 12-ти років. У позаминулому році українці було...Зеркало недели (газета)

Віктор БРИЗГІН: «Гідних кандидатів до естафетної збірної вистачає»

збір у Черкасах, де знаходяться дорослий та молодіжний склади національної команди. Дорослі готуються до командного чемпіонату Європи, молодь — до континентальної першості U-23. Нам вдається зробити гарні зв’язки. На допомозі у нас — електронний хронометраж, відеозйомка, наукова група. Найближчого вівторка,...Спорт.ua

Мазур, Дьяченко та Мелещук виступлять на Чемпіонаті Європи у Будапешті

Українські грації визначилися зі складом на континентальну першість 19 травня в Будапешті стартує європейська першість з художньої гімнастики. Програма змагань включає в себе індивідуальні виступи дорослих грацій та...Спорт.ua

У четвер, 11 травня, на чемпіонаті Європи U-17 з футболу серед дівчат визначилися фіналісти. Источник: champion.com.ua 1NEWS

Збірна України виграла шість медалей на чемпіонаті Європи з карате

Українська збірна успішно виступила на континентальній першості. У підсумковому медальному заліку збірна України посіла четверте місце (2 золота 1 срібло 3 золота).Високий замок

Юлія Ткач - бронзовий призер Євро-2017

Ясмін Тайбе з Болгарії. Отримавши шанс на втіху, Юля на сухо (10:0) перемогла чемпіонку Європи U23 та бронзову призерку дорослої континентальної першості туркеню Бусе Тосун. У бронзовому фіналі Юля перемогла бронзову призерку чемпіонату Європи-2016, росіянку Інну Тражукову і здобула для...Галичина спортивная

світу-2014 в Іспанії. Нагадаємо, на Євробаскеті-2015 кольори збірної України захищав інший американський захисник Джером Рендл, а у відборі на майбутнє континентальну першість тренерський штаб національної команди натуралізованих виконавців не задіював.Чемпион

Тайбе з Болгарії. Отримавши шанс на втішні поєдинки Юлія «всуху» 10:0 перемогла чемпіонку Європи U 23 та бронзову призерку дорослої континентальної першості туркеню Бусе Тосун. А вже у бронзовому фіналі Ю.Ткач перемогла призерку чемпіонату Європи 2016 року, росіянку Інну Тражукову...MediaStar

віце-чемпіонці світу Ясмін Тайбе з Болгарії. У втішному фіналі Юля всуху 10:0 перемогла чемпіонку Європи U23 та бронзову призерку дорослої континентальної першості туркеню Бусе Тосун. В бронзовому фіналі українка перемогла бронзову призерку чемпіонату Європи 2016 року, росіянку Інну Тражукову.1NEWS

чемпіонат Європи-2017 з дзюдо в перший же день змагань 20 квітня після чотирьох складних сутичок. На шляху до перемоги у континентальній першості з дзюдо Дарина Білодід у ваговій категорії до 48 кг провела чотири напружених сутички, в кожній з яких...1NEWS

«Коли дізнаємось, що наступними суперницями будуть кореянки, настрій відразу псується...»

несамовито вболівали трибуни. А у фіналі на піднесенні взяла гору над росіянкою Євгенією Тимофєєвою. - У своєму активі маєте перемоги континентальних першостей на стадіоні та у приміщенні. Де вам більше до вподоби змагатися? - На відкритому просторі. Нехай на стадіоні...Високий замок

У Львові стартував чемпіонат України серед "снайперів"

причина того, що я попадаю в мішень погано». На стартах тренери приглядаються до перспективних спортсменів, які зможуть представити Україну на континентальній першості та чемпіонаті світу. Його серед юніорів проводитимуть уперше. Старший тренер збірної України з кульової стрільби Степан Старінський розповів:...Галичина спортивная

причина того, що я попадаю в мішень погано. На стартах тренери приглядаються до перспективних спортсменів, які зможуть представити Україну на континентальній першості та чемпіонаті світу. Його серед юніорів проводитимуть уперше. Старший тренер збірної України з кульової стрільби Степан Старінський розповів:...Високий замок

Дар

інші змагання. Чемпіонат України серед дорослих був після чемпіонату Європи до 21-го року. У мене вже був запланований відпочинок після континентальної першості. Тренери вирішили, що мені зараз краще відпочити для наступних, більш серйозних, змагань. Я вважаю, що рівень по юніорам...Спорт.ua

Збірна України з настільного тенісу пробилася в елітний дивізіон ЧЄ

зустрічей, лише завдяки кращій різниці очок (386:375), здобули перемогу над командою Італії в матчі плей-оф за вихід в чемпіонську групу континентальної першості! Нагадаємо, що чемпіонат Європи 2017 року пройде з 13 по 17 вересня в Люксембурзі. Склад команди: Ярослав Жмуденко,...Спорт.ua

Німецьке видання Bild має намір бойкотувати Кубок Конфедерацій через цензуру в Росії

Казані, Сочі, Санкт-Петербурзі та Москві. У змаганнях візьмуть участь збірна Росії, чинний чемпіон світу збірна Німеччини, а також чемпіони своїх континентальних першостей – команди Австралії, Чилі, Мексики, Португалії, Нової Зеландії і Камеруну. Раніше американський сенатор виступив за позбавлення Росії...Зеркало недели (газета)

Збірна України завоювала "бронзу" чемпіонату Європи з дзюдо

команди увійшли: Геворг Хачатрян, Дмитро Канівець, Сергій Кривчач, Кеджау Ньябалі, Вадим Синявський, Станіслав Бондаренко, Яків Хаммо. Зауважимо, що за підсумками континентальної першості в активі національної збірної України чотири нагороди - дві "золотих", "срібна" та бронзова медалі. Як повідомляв УНН, дзюдоїстка...Unn.com.ua