Вічно молода!: Сумська в черговий раз покорила своїх шанувальників приголомшливим фото

в своєму Інстаграмі 50-річна актриса поділилася фотографією з чоловіком, Віталієм Борисюком. На фото красуня позує в «шкільному» плаття зі стриманим комірцем і ніжним квітковим візерунком. Шанувальники миттєво засипали улюблену актрису компліментами і деякі все ж запитали, чи не розповість Ольга...Єдність

Ольга Сумська здивувала "шкільним" образом (ФОТО)

у своєму Інстаграмі 50-річна актриса поділилась світлиною з чоловіком, Віталієм Борисюком. На фото красуня позує у "шкільній" сукні зі стриманим комірцем та ніжним квітковим узором. Шанувальники миттєво засипали улюблену актрису компліментами і кілька все ж запитало, чи не розповість Ольга...Глянец.com

кольору в якій знаходились біле пластмасове відро, чотири скляні банки обємом 0,5л., кухонний ніж та светр в чорно-синю смужки з комірцем на три гудзики. Якщо хтось впізнав неопізнаного загинувшого, прохання звертатись в Пустомитівський ВП ГУНП у Львівській області за адресою...Online.ua

"Ліверпуль" розгромив "Баварію" у півфіналі турніру "Audi Cup"

2:0. В заключній 10-хвилинці англійці встановили остаточний рахунок 3:0 – Даніель Старрідж втік від захисту мюнхенців і закинув м'яч за комірець голкіперу Ульрайху. Склади команд: "Баварія": Ульрайх - Рафінья, Мартінес, Хуммельс, Алаба (Фрідл, 79) - Толіссо (Відаль, 70), Алькантара (Санчеш,...Unn.com.ua

"Десна" розгромила "Рух"

Спочатку Фаворов завдав прекрасного дальнього удару за комірець воротарю. Голи: Фаворов 16, Мостовий 27, Фаворов 39...Галичина спортивная

ударную позицию. Хозяева же фактически использовали свою единственную возможность забить: Даудов делал навесную передачу во вратарскую, но мяч залетел за комірець Дмитроченко 0:1 Николаевцы могли тут же отыграться, но Герасимец не сумел обыграть Денчука, которго сразу подстраховали защитники. Во втором...Online.ua

Кубок Украины.

К матчу Кубка Украины николаевцы подходили в статусе полуфиналиста прошлого розыгрыша национального кубка. Подопечные Руслана Забранского в упорной борьбе уступают «Авангарду» и покидают Кубок Украины. Источник: Официальный сайт МФК «Николаев» Миколаївська правда

Хавбек фінського клубу відзначився голом із центру поля (ВІДЕО)

Хавбек забив шикарний гол майже із центра поля, закинувши воротарю суперника "за комірець". Сам матч, до слова, завершився результативною нічиєю 3:3.Футбол газета

Запорожские журналисты Максим Щербина и Сергей Сидоров специально для проекта Комірець проанализировали использование системы ProZorro, показав, какие фирмы приближенные к Буряку пилят бюджет города. Завершилось первое полугодие 2017 года, а, следовательно...Online.ua

Стильна Піппа Міддлтон і Джеймс Меттьюс відвідали турнір Вімблдону

і Джеймс добиралися на своєму раритетному Land Rover 60-х років. Для відвідування матчу Піппа вибрала мереживне блідо-рожеве плаття з білим комірцем від Dolce & Gabbana за 360 фунтів стерлінгів (465 доларів) і класичні човники в тон.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Лобода шокувала фанатів вагітним...Bilshe.com

Наступний матч команда проведе 2 липня проти першолігового МФК Миколаїв. Online.ua

Минуло якихось десять хвилин, і голкіпер ковельчан знову пустив мяч за комірець. Online.ua

сторінці в Facebook фотограф Богдан Бортаков, який спіймав у кадр Надію Савченко. З фотографій видно, що крій сорочки нестандартний, і комірець і гудзики йдуть не спереду, як […]Запись Спокуслива Надія: Савченко здивувала новим іміджем (Фото) впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Мu0027яч відскочив до Сторчоуса, який відразу ж зряче скерував його за комірець голкіперу. «Кремінь» зазнає поразки та спускається на друге місце...Кременчугский Телеграф

Відбір до ЧС-2018. Білорусь зупиняє Болгарію, Нідерланди знищують Люксембург

на контратаках. Одна з них принесла результат, коли Савіцкій холоднокровно розібрався в ситуації і метрів з двадцяти закинув м'яч за комірець голкіперу. Гості один гол відіграти встигли, але на більше часу їм не вистачило. Додамо, що київський "динамівець" Нікіта Корзун...Ua-football

продемонструвала свій комплект. Перевязувальні матеріали, бинти, серветки, також лікарські засоби, нітрогліцерин, джгути. Також, у нас є турнікети, сучасні засоби й комірець шанс при переломах шийного відділку хребта. Сучасні засоби надто дорогі, ось наприклад одноразовий один пакет для зупинки крові...Online.ua

Тернополянка, яка потрапила в  жахливу ДТП на вулиці Руській, знаходиться в реанімації (Відео)

розповідають, що студентка отримала закриту черепно-мозкову травму, величезну скальповану рану голови, закриту травму лівого плеча та перелом ключиці. Наклавши шийний комірець, асептичну повязку, увівши необхідні ліки, під крапельницею постраждалу доставили в реанімаційне відділення лікарні швидкої допомоги.TeNews

Малиновському співають дифірамби в Бельгії

з'явилися моменти, і глядачі нарешті побачили голи. Але вони порадували гостей. Рахунок відкрив Малиновський на 63-й хвилині, відправивши м'яч за комірець голкіперу по хитромудрій траєкторії, а через сім хвилин Ботіус підтвердив для "Генка" статус фаворита в боротьбі за путівку в...Football-ukraine.com

Малиновського піднесла до небес бельгійська преса

з'явилися моменти, і глядачі нарешті побачили голи. Але вони порадували гостей. Рахунок відкрив Малиновський на 63-й хвилині, відправивши м'яч за комірець голкіперу по хитромудрій траєкторії, а через сім хвилин Ботіус підтвердив для "Генка" статус фаворита в боротьбі за путівку в...Футбольні трансфери