комірець

сторінці в Facebook фотограф Богдан Бортаков, який спіймав у кадр Надію Савченко. З фотографій видно, що крій сорочки нестандартний, і комірець і гудзики йдуть не спереду, як […]Запись Спокуслива Надія: Савченко здивувала новим іміджем (Фото) впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Мu0027яч відскочив до Сторчоуса, який відразу ж зряче скерував його за комірець голкіперу. «Кремінь» зазнає поразки та спускається на друге місце...Кременчугский Телеграф

Відбір до ЧС-2018.

на контратаках. Одна з них принесла результат, коли Савіцкій холоднокровно розібрався в ситуації і метрів з двадцяти закинув м'яч за комірець голкіперу. Гості один гол відіграти встигли, але на більше часу їм не вистачило. Додамо, що київський "динамівець" Нікіта Корзун...Ua-football

продемонструвала свій комплект. Перевязувальні матеріали, бинти, серветки, також лікарські засоби, нітрогліцерин, джгути. Також, у нас є турнікети, сучасні засоби й комірець шанс при переломах шийного відділку хребта. Сучасні засоби надто дорогі, ось наприклад одноразовий один пакет для зупинки крові...Online.ua

Тернополянка, яка потрапила в жахливу ДТП на вулиці Руській, знаходиться в реанімації (Відео)

розповідають, що студентка отримала закриту черепно-мозкову травму, величезну скальповану рану голови, закриту травму лівого плеча та перелом ключиці. Наклавши шийний комірець, асептичну повязку, увівши необхідні ліки, під крапельницею постраждалу доставили в реанімаційне відділення лікарні швидкої допомоги.TeNews

Малиновському співають дифірамби в Бельгії

з'явилися моменти, і глядачі нарешті побачили голи. Але вони порадували гостей. Рахунок відкрив Малиновський на 63-й хвилині, відправивши м'яч за комірець голкіперу по хитромудрій траєкторії, а через сім хвилин Ботіус підтвердив для "Генка" статус фаворита в боротьбі за путівку в...Football-ukraine.com

Малиновського піднесла до небес бельгійська преса

з'явилися моменти, і глядачі нарешті побачили голи. Але вони порадували гостей. Рахунок відкрив Малиновський на 63-й хвилині, відправивши м'яч за комірець голкіперу по хитромудрій траєкторії, а через сім хвилин Ботіус підтвердив для "Генка" статус фаворита в боротьбі за путівку в...Футбольні трансфери

«Лівим» потрібні свіжі ідеї і нова мова, якщо вони бажають перемогти знову

т.д. Вони засуджують ісламофобію, гомофобію і расизм. Між тим вони зацікавлені у збільшенні прірви "відчужень", що ділять суспільство на "синій комірець" та білий, бідних і багатих, і безуспішно прагнуть завоювати собі прихильність виборця. Але найбільша проблема соціалістів-андердогівців не в тому,...Інформаційна Вінниччина

В «ЛНР» побачили в листі калини на комірах українських поліцейських «шлях третього рейху»

Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, кітелі вищого складу поліції прикрашатиме вишивка листя калини з трьома ягодами в куточках комірця. “ "Взявши за державотворчий базис ідеологію українського націоналізму, Україна неминуче, крок за кроком повторює шлях ще однієї націонал-соціалістської держави...Єдність

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева написала заяву про звільнення Проект Комірець (@Komiretz) 10 апреля 2017 г.Еспресо TV

Поразка "Тернополя" в матчі з "Авангардом" - відео

на самому старті другого тайму, коли після навісної передачі з правого краю атаки гостей від Антона Євдокімова м'яч залетів за комірець Олександру Воробею.Галичина спортивная

Тіна Кароль шокує відвертим образом (фото)

Кароль відмовилася від спідниць і суконь на користь стильних брюк ніжно-рожевого відтінку. Їх співачка доповнила сірою трикотажною футболкою з милим комірцем, яка підкреслила тонку талію виконавиці і її пишний бюст. Ніжний весняний образ Тіни підкорив її фоловерів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Одеська Барбі показала...Bilshe.com

"Нива" обіграла "ДСО-Поділля"

проходили вище. У суперників найбільше гостроти надходило від досвідченого Тараса Дурая. Спершу він з центра поля намагався закинути м'яч за комірець Механіву, а потім неточно пробив зі штрафного. У середині першого тайму "Нива" відкрила рахунок. Дзядикевич перехопив м'яч у центрі...Галичина спортивная

Команда "Скала" U-15 розпочала з перемоги виступи на "Чорному морі"

12.30. «Чорноморець-2003» (Одеса) - «Зміна» (Київ) 15.30. «Скала» (Моршин) - ФК «Одеса» Галичина спортивная

Поліція Полтавщини розшукує Андрія Медвідя 1984 року народження

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини. Интернет-издание «Полтавщина»

портал hh.ua.Згідно з даними опитування, понад половина українців асоціюють 8 Березня з початком весни, жіночністю і красою. Кожен третій білий комірець зазначив, що для нього 8 березня це, передусім, вихідний і вільний від роботи час. Водночас кожен шостий вважає це...Бізнес область

1:2, передає УТ. Гості повели у рахунку після голів Дмитра Гречишкіна, який на 24-й хвилині зі стандарту закинув м'яч "за комірець" Богдану Шусту, та Владислава Калитвинцева (45+1, з пенальті). Після перерви відставання скоротив В'ячеслав Шарпар, який реалізував 11-метровий удар на...Високий замок

Їхні зачіски нагадали комірець золотого фазана.Голос Карпат

на подвір'я любителя орнітофауни – ужгородця Ігоря Олексина, відразу пригадуються древні єгипетські фараони разом з царицею Клеопатрою. Їхні зачіски нагадали комірець золотого фазана.Закарпаття онлайн

Меморіал Юста-2017: ФК "Львів" – "УФК-Карпати" U-17 – 1:2

Та краще б він цього не робив — м’яч, зачепивши його ногу на рівні коліна, рикошетом по дузі залетів за комірець голкіперу до сітки. Рахунок 1:0 на користь «УФК-Карпати» протримався до 38-ої хвилини. Гольова атака «містян» розпочалася з «обрізки» гостей...Галичина спортивная