комплект нагород

У Житомирі відбувся перший в цьому році чемпіонат України з панкратіону серед кадетів та юніорів. За комплекти нагород на бійцівській арені змагались понад 560 юнаків і дівчат віком від 16 до 19 років із 14 регіонів України. Збірну...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Юні дзюдоїсти збірної України зібрали повний комплект нагород на Кубку Європи U-21. Про це повідомляє пре-служба НОК України.1NEWS

Юні дзюдоїсти збірної України зібрали повний комплект нагород на Кубку Європи U-21. Про це повідомляє пре-служба НОК України. На змаганнях Кубку Іліадіса в Афінах наші спортсмени вибороли 5...Чемпион

На Черкащині обиратимуть Міні Міс та Міні Містера

оригінальний жанр (циркове мистецтво, театральне мистецтво, гімнастика, акробатика); - театри (акторські, художні,  театри мод). Усі творчі колективи Олімпіади отримають один комплект нагород - кубок і диплом! Серед них, буде обраний колектив, який отримує кубок Гран-Прі. Всі колективи отримають запрошення на...Вчасно (Черкаси)

Закарпатський гандбол має надійний тил

Чіковані, юна Ганна Гававка, яка виступає за команду дівчат СДЮСШОР «Карпати» 2002 років народження, склад котрої нині успішно бореться за комплект нагород у Броварах. Зараз дві наші кращі гандболістки – Тея Чіковані та Мілана Шукаль перебувають на тренувальних зборах у...ClipNews.info

На Черкащині обиратимуть «Міні Міс" та "Міні Містера»

оригінальний жанр (циркове мистецтво, театральне мистецтво, гімнастика, акробатика); - театри (акторські, художні,  театри мод). Усі творчі колективи Олімпіади отримають один комплект нагород - кубок і диплом! Серед них, буде обраний колектив, який отримує кубок Гран-Прі. Всі колективи отримають запрошення на...Про Все

УДПУ здобув повний комплект нагород на виставці «Сучасні заклади освіти-2017»

Ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний нагороджений за плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти. Нова доба

ХК "Донбас" став фіналістом УХЛ

у фінал плей-офф УХЛ, де їм буде протистояти "Кременчук". Додамо також, у дебютному для себе сезоні "Кривбас" став володарем бронзового комплекту нагород. Нагадаємо, ХК "Кременчук" став першим фіналістом...Unn.com.ua

вже сьогодніна них очікував надважливий поєдинок, в якому СДЮШОРівки зійшлися у поєдинку із командою з Львівської області та розіграли золоті комплекти нагород. Нагадаємо, що нещодавно Ужгород приймав ІІІ-й тур, в якому закарпатки завершили матч проти львів'ян нічиєю, 18:18, повідомила Федерація...Голос Карпат

Гандбол. Юні закарпатки 2002-2003 років народження збираються повторити досягнення старших землячок

завтра на них очікує надважливий поєдинок, в якому СДЮШОРівки зійдуться у поєдинку із командою з Львівської області та розіграють золоті комплекти нагород, оскільки наші опоненти також йдуть без поразок.   Нагадаємо, що нещодавно Ужгород приймав ІІІ-й тур, в якому закарпатки...ClipNews.info

Іванофранківці привезли повний комплект нагород з Кубку України з греплінгу

також гості з Польщі. Нашу область на цих змаганнях представили 4 спортсмени, представники іванофранківського Бійцівського Клубу «Альянс», які завоювали повний комплект нагород. Так, Вовк Артем виборов “золото” та звання володаря Кубку України з греплінгу ADCC 2017, Писаній Віталій — “срібло”,...Галичина спортивная

Шість медалей здобули спортсмени УДПУ на Чемпіонаті з жиму

Іван Вергелюк виборов І місце з результатом 99 повторень за 3 хвилини. У номінації штанги 55 кг серед юніорів ввесь комплект нагород вибороли також студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: ІІІ місце Сергій Сюренко, ІІ місце Василь Кабак,...Нова доба

Під час турніру розіграли 60 комплектів нагород в різних вікових та вагових групах. Кожен учасник мав можливість виступити у чотирьох видах змагань...Телеканал Ритм

Під час турніру було розіграно 60 комплектів нагороди в різних вікових та вагових групах. Кожен учасник мав можливість виступити у чотирьох видах змагань...Телеканал Ритм

У Франківську завершився зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби

один скороход зі своїм особистим тренером із Литви. Змагання проходили по вул. Незалежності у центральній частині міста. Атлети розіграли 12 комплектів нагород серед чоловіків, жінок, чоловіків молодь, жінок молодь, юніорів та юнаків на дистанціях 35, 20, 10, 5, 3 і...Галичина спортивная

на більше його не вистачило. В підсумку – 2:1 – рахунок, який приніс «Хлібодару» «бронзу» ветеранського турніру. Володарі двох інших комплектів нагород стали відомі достроково – «срібні» медалі чемпіонату здобули дебютанти та «наймолодші» учасники турніру – команда «Фрунзенець». Перемогу ж...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Вихованки школи художньої гімнастики Рівненського ПДМ взяли участь у 10 міжнародному турнірі Caramba cup,який проходив 10-12.03 в м.Катовіце (Польща), на якому показали високі результати: Кіра Ухова 1 місце, Томкович Каміла 2 місце,Даря Ткачук 3 місце, Агафія Титечко 5 місце. Телеканал Ритм

участь 137 учасників від спортивних федерацій та клубів області. Вік учасників - від 6 до 32 років. Спортсмени розіграли 37 комплектів нагород. В обов'язковому для старших вікових категорій І турі змагань (показ техніки рукопашного бою) 9 юних спортсменів показали результат...Мост

В Івано-Франківську стартував дводенний чемпіонат України зі спортивної ходьби

ради. О 10:00, розімнувшись під невеликим дощем, спортсмени розпочали чемпіонат. Впродовж двох днів у центральній частині міста буде розіграно 12 комплектів нагород серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Учасники змагатимуться на дистаціях 35, 20, 10, 5, 3, 2 км. Старший...Галичина спортивная

тренерів з 15 областей України та один скороход зі своїм особистим тренером з Литви. За два дні буде розіграно 12 комплектів нагород на шести дистанціях у чоловіків, жінок. чоловіків молодь, жінок молодь, юніорів та юнаків. Дистанції 35, 20,10, 5, 3,...Бліц-інфо