комплект нагород

У четвертий день чемпіонату Європи з фехтування в Нові-Саді (Сербія) розіграли комплекти нагород у командних турнірах шаблісток і рапіристів. Жіноча збірна України у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Юлії Баскатової та Олени Вороніної...1NEWS

У четвертий день чемпіонату Європи з фехтування в Нові-Саді (Сербія) розіграли комплекти нагород у командних турнірах шаблісток і рапіристів, - Укрінформ.Гал-info

На чемпіонаті Європи з фехтування 2018 року, що триває в сербському місті Нові-Сад, у понеділок, 18 червня, було розіграно комплект нагород в особистому турнірі з фехтування на шпагах серед жінок.Западная информационная корпорация

Представники Львівщини здобули комплект нагород чемпіонату України зі стрільби з лука, повідомила прес-служба Львівської ОДА.Гал-info

На чемпіонаті Європи з фехтування в Нові-Саді (Сербія) черговий комплект нагород розіграли шпажисти.Гал-info

Нікішин став бронзовим призером ЧЄ з фехтування

На чемпіонаті Європи з фехтування в Нові-Саді (Сербія) черговий комплект нагород розіграли шпажисти. Володарем бронзової медалі став чемпіон світу-2015 у складі збірної України Богдан Нікішин з Дніпра, повідомляє Укрінформ. Нікішин на...День

Європейська першість стартує вже сьогодні Сьогодні, 16 червня, у сербському місті Новий Сад стартує європейська першість з фехтування, де буде розіграно 12 комплектів нагород. Львівська газета

команд Першої ліги сезону 2017/2018 років. Три переможці груп і одна краща друга команда створили четвірку, яка вела боротьбу за комплекти нагород і путівку до вищої ліги. В першому півфінальному матчі «Восход» із Старої Маячки приймав «Маріупольчанку» з Маріуполя. Першими...Жіночий футбол України

Троє представників Львівщини змагатимуться в чемпіонаті Європи з фехтування

У суботу, 16 червня, в сербському місті Новий Сад стартує європейська першість з фехтування, де буде розіграно 12 комплектів нагород. Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА. Традиційно спортсмени розіграють медалі в індивідуальній та командній першостях...Галичина спортивная

Три команди, що перемогли у своїх групах, і одна краща друга команда, створили четвірку. А вже вона вела боротьбу за комплекти нагород та єдину путівку до вищої ліги. У півфінальних матчах. «Янтарочка» з Новояворівська Львівської області перемогла «Колос» з Махнівки...Новости Херсонщины

з 16 по 18 червня, командні – з 19 по 21 червня. На чемпіонаті Європи з фехтування буде розіграно 12 комплектів нагород. Традиційно спортсмени розіграють медалі в індивідуальній та командній першостях з фехтування на шпагах, рапірах і шаблях серед чоловіків...1NEWS

У суботу, 16 червня, в сербському місті Новий Сад стартує європейська першість з фехтування, де буде розіграно 12 комплектів нагород. Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.Гал-info

Харлан та Нікішин представлятимуть Україну на чемпіонаті Европи

У суботу, 16 червня, в сербському місті Новий Сад стартує європейська першість з фехтування, де буде розіграно 12 комплектів нагород. Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, українську команду буде представлено у всіх видах зброї. У складі національної збірної змагатимуться і троє...Leopolis

Офіційно: Артем Фаренюк став "ураганівцем"

але, вірю, що це - правильний вибір, це краще майбутнє. Цілі в новій команді — лише максимальні. Хочеться здобути найвищий комплект нагород в чемпіонаті, вибороти Кубок України. З хорошим настроєм і з нетерпінням очікую на старт нового сезону. Чесно кажучи,...Галичина спортивная

На чемпіонаті Європи з фехтування буде розіграно 12 комплектів нагород. Сообщение Названо склад збірної України з фехтування на чемпіонат Європи появились сначала на 1NEWS.1NEWS

всі повинні займатися спортом, а не просиджувати власні штани вдома», – говорить переможець змагань (категорія "Дорослі") Михайло Андреєв. Усього розіграли 13 комплектів нагород. За словами президента федерації, після цих змагань формуватимуть збірну. «Можливо, ми будемо залучати спортсменів з інших областей, можливо,...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

10 червня стало "найурожайнішим" днем в історії веслування на каное та байдарках Полтавщини на чемпіонатах Європи - наші земляки в Белграді (Сербія) цього дня виступили одразу у дев'яти головних фіналах континентальної… Полтава 365

Екс-капітан львівської "Енергії" підписав дворічний контракт з "Ураганом"

до футзального сезону 2018/19 років. Відзначимо, що Андрій Федюк є найкращим гвардійцем в історії "Енергії", з якою він виборов повний комплект нагород чемпіонату України і завойовували національний Кубок. Зокрема, за 13 сезонів екс-капітан "енергетиків", якому в липні виповниться 37 років,...Галичина спортивная

Україна завоювала два "срібла" на ЧЄ з художньої гімнастики

У багатоборстві у групових вправах українки посіли четверте місце, поступившись Росії, Італії та Болгарії. Зеркало недели (газета)