комплект нагород

року у змаганнях взяли участь 140 спортсменів з Сум, Глухова, РомЕнського і Краснопільського районів, а також Харківської області розіграли 16-ть комплектів нагород у чотирьох вікових групах. В підсумку представники обласного центру здобули по дев’ять «Золотих» і «срібних» нагород і вісім...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

В Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України зі спортивної ходьби (відео)

Маршрут для учасників проклали по вулиці Незалежності. Загалом, за два дні спортсмени розіграли 22 комплекти нагород. Телерадіокомпанія РАІ

Черкаські дзюдоїсти - призери чемпіонату України

Черкаської області двоє вибороли нагороди. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський спорт». Усього на змаганнях було розіграно 14 комплектів нагород. Із наших спорсменів на п’єдестал пошани піднімалися двоє спортсменів – Анастасія Сапсай та Андрій Болобан, які вибороли бронзові...Нова доба

Після офіційного відкриття змагань, відбулося нагородження переможців у категорії юнаки. Загалом буде розіграно 22 комплекти нагород. Бліц-інфо

Цими вихідними у Франківську проведуть чемпіонат зі спортивної ходьби

з областей України та представники Молдови, Португалії, Білорусії, Латвії, Греції та Сербії. Прикарпаття представлятимуть 30 скороходів. Загалом буде розіграно 22 комплекти нагород, - зауважив молоді та спорту Віталій Матешко. За словами чиновника, традиційно змагання відбудуться на сертифікованій ІААФ трасі спортивної...Бліц-інфо

Кобеляцькі каратисти, яких тренує Дмитро Тараненко, є постійними учасниками черкаського турніру. Усього змагались 250 учасників, котрі розіграли 160 комплектів нагород, говорить Дмитро Тараненко.Тижневик «ЕХО

На Черкащині провели відкритий Кубок області з годзю-рю карате

поєдинками та чудовою підготовкою команд. Атмосфера змагань була насичена хвилюванням, жагою до перемоги та приємними моментами. Всього було розіграно 160 комплектів нагород. За результатами змагань перше загальнокомандне місце впевнено виборов с/к «Калина» (м.Полтава, м.Вінниця); друге загальнокомандне місце посів с/к «Сенто»...Нова доба

Українські каратисти вибороли повний медальний комплект на престижних змаганнях

це другий за значенням після Прем'єр-ліги циклічний турнір Всесвітньої федерації карате, який WKF започаткувала цього року. Українські спортсмени вибороли повний комплект нагород. Анжеліка Терлюга (-55 кг) виграла золото, Катерина Крива (-50 кг) стала срібною призеркою, а Олег Філіпович (-60 кг)...Еспресо TV

Представники Олександрійщини здобули медалі на обласному чемпіонаті

Представники Олександрійського району повернулися додому з повним комплектом нагород. Новости Александрии

Маленькі закарпатські фехтувальники повернулись зі Словаччини з перемогами

доріжки вийшли і вихованці закарпатської школи фехтування. І не просто вийшли - а стали призерами в усіх категоріях, зібравши повний комплект нагород, повідомив uzhgorod.in. Так, серед дівчат 8-9 років перемогу святкувала мукачівка Софія Тромпак (тренер - Гейза Оремуш), на другій...Голос Карпат

краще відборотися. По техніці, мені здається, я відставала від свої суперників». Загалом, у перший день на сумському татамі розіграли три комплекти нагород у чоловіків і чотири – у жінок. «Бронзу» також виборов Геворг Манукян – представник сумського класичного вишу. У...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

На чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики у Монреалі (Канада) розіграли перший комплект нагород. 1NEWS

Цими вихідними Рівненщина приймає Обласні змагання з боулінгу, де будуть розіграні три комплекти нагород. ЧаРівне.info

«Карпати» Львів - 1:0 Матч за 5 місце - Богородчанка-Надвірняночка - Збірна Вінницької області - 0:0 (п.п 2:4) За «бронзовий» комплект нагород сперечалися костопільский «Ліцей» та «Юність» з Чернігова. Дівчата з Рівненщини поступилися 1:3. Матч за 3 місце - «Ліцей»...Жіночий футбол України

чемпіонат світу зі спортивної гімнастики, в якому беруть участь 10 представників України, повідомляє Укрінформ. Упродовж шести днів атлети розіграють 12 комплектів нагород (без командних турнірів). За …The post У Монреалі розпочався чемпіонат світу зі спортивної гімнастики appeared first on 1NEWS.1NEWS

юніорів, дорослих та ветеранів. Такі змагання з 2 до 10 вересня тривали у місті Будапешті (Угорщина). Загалом було розіграно 130 комплектів нагород. Участь у змаганнях взяли і вихованці Тернопільської обласної […]The post Тернопільські спортсмени показали себе в Угорщині appeared first...Галас

Андрій Тодощук: "Літній чемпіонат з футзалу відбувся на якісному рівні"

шанси, щоб потрапити у трійку призерів. Дякую. Приємно, що вдалося виконати завдання на сезон, а ним було здобуття одного з комплектів нагород. Не сперечаюся, що грати було важко, а все через те, що протягом сезону у нас був обмежений кадровий...Галичина спортивная

важкоатлетів, які представляли збірні команди 22 областей України та міста Києва (серед них 79 жінок та 132 чоловіка), розігрували 16 комплектів нагород.На зазначеному чемпіонаті виступили спортсмени Херсонської областіТак, у ваговій категорії 62 кг скадовичанин Руслан Макаров завоював срібнумедаль, хоча виступав...Любимый Херсон

Працівники творчих закладів позмагалися за медалі 12-ї Обласної Спартакіади. Музиканти, журналісти та актори – позмагалися у спартакіаді. Розіграли комплекти нагород в естафетах, настільному тенісі, шашках, дартці, ударах по воротах та киданні у кільце. Усього 19-ть команд боролися тут за нагороди.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини