комплект нагород

він народився і мешкав школярем. До слова, легкоатлетична траса пролягала селом поряд з обійстям земляка. Спортсмени 11 команд розіграли 5 комплектів нагород на різних дистанціях. Переможці одержали грамоти, подарунки, інші відзнаки, а ще незабутні враження від участі в турнірі на...Урядовий Кур'єр

Відбулася перша регата року (фото)

участь 170 юних спортсменів не пізніше 2000 року народження з Херсона, Києва, Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці, Черкас.Взагалі було розіграно 36 комплектів нагород.Також цьогоріч у змаганнях брали участь спортсмени з Литви, що представляють Клайпедську школу веслування, з якої в минулому році,...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

до нас приєднувалися до наших стартів, до наших забігів». Загалом, участь у змаганнях взяли 11 команд області. Усього розіграли 5 комплектів нагород. У селі Олексино, Тростянецького району, змагання на призи дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Куца влаштовують вчетверте. Трасу спеціально зробили...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

З повним комплектом нагород повернулися з Рівного, де відбувся Відкритий турнір з боксу пам'яті Павла Павловича Дмітрієва, учні-спортсмени «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів...УкрЗахідІнформ

Український тхеквондист здобув ліцензію на Юнацькі Олімпійські ігри

В рамках кваліфікаційного турніру з тхеквондо в місті Хаммамет (Туніс) юні спортсмени розіграли не тільки комплекти нагород, а й боролися за ліцензії на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, повідомляє УНН з посиланням на НОК України.Unn.com.ua

Канівські каратисти захищали честь міста на змаганнях в Ужгороді

Сильні, цілеспрямовані та гарно підготовані команди у важкій боротьбі розіграли між собою 180 комплектів нагород. Нова доба

День спорту - у день першої Олімпіади сучасності

спорту (греко-римська боротьба, важка атлетика, велоспорт, гімнастика, кульова стрільба, легка атлетика, плавання, теніс і фехтування), в яких було розіграно 43 комплекти нагород. Найбільше медалей здобули спортсмени Греції 46 (10 золотих, по 18 срібних і бронзових). Першим олімпійським чемпіоном сучасності став...Високий замок

час, командній гонці парами та естафетні гонки.Приємно, що наш чемпіон - ужгородець Володимир Козловський у змаганнях серед чоловіків виборов цілий комплект нагород. Зокрема, в змаганнях "гонка вгору" Володимир став срібним призером, перемогу здобув тут Артем Шевцов з Кропивницького, а бронза...Ужгород.net.ua

— Тимофію Теремецькому (Ч-16). Третій день змагань відбувся на березі озера Солониця, яке є однією з візитівок Трускавця. Спортсмени розіграли комплекти нагород на середніх дистанціях на складній місцевості. Звання чемпіона України виборола Юлія Трохимчук (Ж-18). Срібна нагорода в активі Станіслава...Новини Ірпеня

У Черкасах відбувся Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат

міської ради. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради. На весняних канікулах найкращі шахісти області змагалися за комплекти нагород серед вікових категорій до 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років. Загалом у чемпіонаті взяли участь близько...Нова доба

За підсумком регулярного чемпіонату у Першій лізі визначо переможців і призерів у чотирьох групах. Таким чином, своїх володарів знайшли чотири комплекти нагород. Нагадаємо тих, хто виборов право стати цими щасливчиками: Група 1 1. Універбаскет (Харків), 2. Політехнік-2 (Харків), 3. Маріуполь-2 (Маріуполь)...UkrBasket

На Львівщині пройшли змагання з автоперегонів (ФОТО)

від Subaru Forester — до ВАЗ 210d. Загалом  у 1 та  2-му етапах  чемпіонату України з гірських автоперегонів розіграно 12 комплектів нагород в індивідуальному та командному заліку. Зокрема, в індивідуальному заліку змагання відбувались в таких залікових групах: А2, А3, А4,...Leopolis

Турчин. Бронзовим призером у ваговій категорії до 81 кг став наш Сергій Крівчач. Раніше була інформація, що українці зібрали повний комплект нагород на континентальному Кубку.Чемпион

Сьогодні «Черкаські Мавпи» дома проведуть першу гру чвертьфіналу плей-оф

«Черкаським Мавпам» протистоятиме СК «Авантаж-Політехнік» (Харків). У баскетбольній Суперлізі стартує завершальна стадія змагань, де буде розіграний комплект нагород. Протистояння 1/4 турніру грається до 2-х перемог однієї з команд. Вже 31 березня черкащани відправляться в Харків. Після цього, при...Нова доба

Паралімпійська команда України посіла шосте місце в медальному заліку на цих іграх. Високий замок

Ефектно і зі смаком.

На ХІІ зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані (Корея) розіграні останні комплекти нагород. Збірна України завершила виступи ефектно: з перемоги у змішаній естафеті 4х2,5 км у лижних перегонах. Юрій Уткін з гайдом Русланом...Ua-football

Україна виборола "золото" у змішаній естафеті лижної гонки Паралімпіади-2018

у складі Юрія Уткіна, Людмили Ляшенко, Юлії Батенкової-Бауман та Оксани Шишкової виграли змішану лижну естафету з часом 24:31,9 хв. Срібний комплект нагород в активі Канади +50 с. Німеччина стала 3-ю +53,4 с. Відзначимо, що загалом брали участь у перегонах 13-ть...Unn.com.ua

Українки залишились без нагород в естафеті Кубку світу з біатлону

і посіли тільки 8-ме місце з відставанням від переможців - француженок - на 2:36,1 хв. Збірна Німеччини стала володарем срібного комплекту нагород (0+7 додаткових патронів) +14,4 с, а італійки "бронзи" (0+8) +33,2 с. Примітно, що дискваліфіковані були збірні Китаю та...Unn.com.ua

На зимових Паралімпійських іграх-2018 у Пхьончхані (Республіка Корея) відбувся передостанній, восьмий медальний день. Розіграно 10 комплектів нагород. Скарбничка збірної України поповнилася двома медалями лижників Григорія Вовчинського (“срібло”) та Максима Ярового (“бронза”) – серед спортсменів з ураженням опорно-рухового...Дзеркало Коломиї

16 березня, на сьомий день 12-х параолімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані українські спортсмени знову порадували нас нагородами. Розігрувались останні 6 комплектів нагород у біатлоні - довга дистанція (15 км - чоловіки, 12,5 км - жінки) та 5 комплектів нагород у...Ужгород.net.ua