комплект нагород

спорту (трек), за участю збірних 12 країн Європи. У складі збірної команди України змагалися 14 велосипедистів Львівщини, які здобули повний комплект нагород. Зокрема, «золоті» медалі вибороли Роман Гладиш (чоловіки, омніум); Тетяна Клімченко (жінки, скретч); Олександр Кривич (юніори, гонка з вибуванням);...MediaStar

Кульмінація бронзових перегонів в Бундеслізі.

Шкода лишень, що така інтрига стосувалась боротьби за третє, а не перше місце. "Хоффенхайм" міг переписати власну історію, завоювавши перший комплект нагород після видатного для клубу сезону. Однак тиск відповідальності обрізав крила команді Юліана Нагельсманна. Як не старався "Хоффенхайм", забити...Ua-football

У перший день чемпіонату Європи із самбо українка взяла "золото"

і Анастасія Новікова. У турнірі беруть участь понад 300 спортсменів із 31 країни. У суботу й неділю розіграють ще 18 комплектів нагород. Як повідомляв 5.UA, усе "золото" Світової серії з синхронного плавання взяли українки. Дивіться також фотогалерею за темою...5 канал

"Карпати" U-21 - "Чорноморець" U-21: анонс матчу

разом зі своїм тренерським штабом на чолі з легендою українського футболу Олександром Чижевським поставили собі за ціль вибороти один з комплектів нагород. І от зараз, за три тури до фінішу першості, їм залишилося зробити навіть не крок, а півкроку до...Галичина спортивная

У Києві вперше відбувся турнір з чірлідінгу серед школярів

чірлідінгу серед школярів - RED FOXES CUP Вперше в столиці понад 40 команд-участників, а це понад 300 школярів, розіграли 35 комплектів нагород в 4-х змагальних видах: Cheer, Street, Pom, Jazz та 15-ти номінаціях Group/Solo/Duet/Trio. В загальнокомандному заліку володарем Кубку стала...Спорт.ua

Украинские самбисты завоевали четыре медали на ЧЕ в Минске

через голову. Загалом у турнірі беруть участь понад 300 спортсменів із 31 країни. У суботу й неділю розіграють ще 18 комплектів нагород. Чемпіони і призери першого дня Жінки До 48 кг 1. Олена БОНДАРЄВА (Росія) 2. Лейла АББАСОВА (Білорусь) 3.Спорт.ua

Олімпійських іграх 2008 в Пекіні вперше були проведені змагання з плавання у відкритій воді. У цьому виді спорту розігруються 34 комплекти нагород.   Автор фото – Олег Дубина.  ...Vpoltave.info

спортивного радіоорієнтування. Змагались дорослі, юніори та юнаки. У складі збірної команди України виступало п'ять представників Сумщини. Анатолій Поповченко здобув повний комплект нагород в особистому заліку та «золото» в командному заліку серед юніорів. Максим Редька став «срібним» призером в індивідуальному заліку...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

юні грації набиратися досвіду, - говорить організатор турніру Ірина Шаповал. Організовувалось все своїми власними зусиллями, зусиллями батьків. Загалом розіграли 24-ри комплекти нагород у всіх вікових групах. Із них, спортсменки отримали шість «золотих», десять «срібних» і сім «бронзових»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Олександрія" U-19 - "Карпати" U-19: анонс матчу

підопічні Ігоря Костирі закріпилися у верхній частині турнірної таблиці і за три тури до фінішу реально претендують на один з комплектів нагород. Наразі вони займають третій щабель турнірки, набравши у 23-ох зіграних матчах 44 очки: 13 перемог, п’ять нічиїх та...Галичина спортивная

Голосування триватиме до 10 години ранку 11-го травня. В Одесі відбувся Всеукраїнських майстерський турнір із вільної боротьби «Чорне море». Повний комплект нагород на одеському килимі зібрали сумські борці. «Золото» у вазі до 125 кілограмів здобув Олександр Колдовський. «Срібну» медаль в...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

турнір «Кубок перемоги» з дзюдо. У перший день змагань, крім юнаків та дівчат, на татамі вийшли жінки. Вони розіграли сім комплектів нагород. З них три – вибороли звання майстра спорту України. Також у турнірі взяли участь юнаки та дівчата віком...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сергій Тригубець: "До легіонерів в Ірані особливе ставлення"

так, що повернувся в «Тайм», де знову не вдалося заграти, після чого повернувся в «Енергію», де з командою здобув бронзовий комплект нагород. Після чергового повернення в «Енергію» нарешті почав грати в «Таймі», але команда уже розпадалася, тому прийняв рішення повертатися...Галичина спортивная

У Сумах розіграли Кубок перемоги

Традиційний турнір з дзюдо "Кубок перемоги" розіграли у Сумах. Але також жінки, які розіграли сім комплектів нагород. Три учасниці вибороли звання Майстра спорту України.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Карпати" U-19 - "Шахтар" U-19: анонс матчу

чотирьох турах вони визначать, хто третій-зайвий. І тут завтрашня гра може стати серйозною перепоною на шляху гірників до одного з комплектів нагород першості країни. У психологічному плані перевагу в завтрашньому матчі на «Україні» однозначно матимуть карпатівці. На господарів, за великим...Галичина спортивная

Анонс 4-го матчу

емоцій і напруження тут в достатку. Обидві команди вже давно дали зрозуміти про те, що вони максимально націлені на бронзовий комплект нагород. Обмінявшись перемогами в Дніпрі, суперники вже провели захоплюючу гру в Черкасах, в якій господарі вирвали перемогу завдяки точному...Спорт.ua

У Сумах відбулися ювілейні дитячі змагання з порятунку на воді

вболівали один за одного і підтримували на дистанціях. Нарешті настала довгоочікувана мить нагородження. Загалом, у особистій першості були розіграні 54 комплекти нагород. Всі призери змагань отримали медалі та грамоти від організаторів. У командній естафеті кращий результат показали представники Сумської спеціалізованої...RegioNews-Суми

Суперліга: Дніпро та Черкаські Мавпи починають боротьбу за медалі

але ще жодного разу не завойовували медалі чемпіонату України. У минулому році, нагадаємо, команда Максима Міхельсона в боротьбі за третій комплект нагород програла криворізькому «Кривбасу», поступившись в неймовірно напруженій серії з рахунком 2:3. «Дніпро», в свою чергу, взяв єдине в...Sportgid