комплект нагород

Прев

«олімпійці» чи «леви» — зимуватимуть у трійці лідерів. Звісно, в жодному разі, якби не закінчилася гра, боротьба щонайменше за бронзовий комплект нагород на цьому не закінчиться. Та все ж, хто б що не говорив, але в психологічному плані значно краще...Галичина спортивная

Віталій Гуголь: "До занять гирьовим спортом мене повернули мої учні"

високий результат та допоміг збірній України стати срібними призерами чемпіонату Світу серед чоловіків у "естафеті". Тож у Романа назбирався весь комплект нагород – золото, срібло та бронза чемпіонату. – Ви також брали участь у змаганнях і стали бронзовим призером чемпіонату...Галичина спортивная

Кеджау Ньябалі став чемпіоном України

Київської міської школи вищої спортивної майстерності. На ньому були представлені 22 регіона. 315 учасників розіграли за три дні турніру 14 комплектів нагород в особистому та два комплекти – в командному.  ...Fakel

голів. Забивав на кожному з трьох чемпіонатах світу (поспіль) не менше трьох голів. Став бронзовим призером Олімпійських ігор, зібрав повний комплект нагород чемпіонату Європи і назавжди залишився в історії як чемпіон планети. Клінсманн в своїй грі керувався як розумом, так...Ua-football

Серед боксерів Черкащини визначили найсильніших

Цими вихідними боксери Черкащини розподілили 27 комплектів нагород на чемпіонаті Черкаської області з боксу серед молоді, юніорів та жінок. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон», який...Нова доба

ХК "Калуський легіон" стартує в чемпіонаті України U-12

(Дружківка). До фінальної частини потраплять по дві кращі команди з кожної групи, які наприкінці березня 2017 року в Києві розіграють комплект нагород чемпіонату України...Галичина спортивная

У Борщові провели районний турнір з вільної боротьби

Всього у змаганнях розігрувалися 30 комплектів нагород у десяти вагових категоріях.Галичина спортивная

Студент четвертого курсу Назар Гривул виборов одразу п'ять нагород (чотири золоті та одна срібна медалі) за різні вправи у ваговій категорії понад 90 кг, а студент другого курсу Олександр Шваб виборов одну золоту та дві бронзові медалі у ваговій категорії...Івано-франківський портал новин "Репортер"

Росіяни дискваліфікували українського екс-чемпіона світу з шашок, щоб не заважав їм забрати весь комплект нагород. Експрес

У Херсоні «побилися» 232 спортсмени

У гострій та захоплюючій боротьбі, продемонструвавши волю до перемоги, у двох видах змагань (легкий та дозований контакт) спортсмени розіграли 50 комплектів нагород. В обов’язковому для старших вікових категорій І турі змагань (показ техніки рукопашного бою) 10 спортсменів показали результат 1-го...Херсонщина за день

В гострій та захоплюючій боротьбі, продемонструвавши волю до перемоги, у двох видах змагань (легкий та дозований контакт) спортсмени розіграли 50 комплектів нагород. В обов’язковому для старших вікових категорій І турі змагань (показ техніки рукопашного бою) 10 спортсменів показали результат 1-го...Херсон Онлайн

Жальгіріс з Вільнюса став семиразовим чемпіоном Литви з футболу. Боротьба за золото закінчилася, але за інші два комплекти нагород ще поборються три клуби. Турнірне становище: 1. Жальгіріс - 72...Ukrainianwall

На чемпіонаті Європи з велотреку, що завершився в неділю у місті Сен-Квентін-ан-Івлін (Франція), представники України здобули повний комплект нагород. Медалі у скарбничку нашої збірної принесли Любов Басова з Вінниці та харківянин Андрій Винокуров. Зокрема Любов Басова стала чемпіонкою в...Урядовий Кур'єр

Українські велосипедисти-трековики мають повний комплект медалей ЧЄ

На чемпіонаті Європи з велотреку, що проходив у місті Сен-Квентін-ан-Івлін (Франція), представники України мали повний комплект нагород. Медалі у скарбничку нашої збірної принесли Любов Басова з Вінниці та харків'янин Андрій Винокуров, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту. "Любов...Вінниця Life

Європейські ігри-2019 пройдуть у Мінську

Азербайджану Баку з 12 по 28 червня 2015 року. На Іграх 5730 спортсменів з п'ятдесяти країн Європи боролися за 253 комплекти нагород у тридцяти видах спорту. Українська збірна на Європейських іграх-2015 завоювала 46 медалей: 8 золотих, 14 срібних та...Зеркало недели (газета)

в історії, які проходили у столиці Азербайджану, місті Баку з 12-го по 28-е червня 2015 року. На Іграх розігрувалися 253 комплекти нагород, і брали участь 5730 спортсменів з 50-ти країн Європи. Вона змагалися у 30-ти видах спорту, в 11-ти з...Ukrainianwall

У «канадській боротьбі» кобелячани взяли чергове «золото»

юніори, дорослі й ветерани. На цей силовий турнір зібралось більше 1200 спортсменів із 50 країн світу. Рукоборці змагались за 130 комплектів нагород. До складу збірної України потрапили 86 учасників. Найчисленнішими були представники Харківської області, більше 20 спортсменів. Полтавську область представляли...Тижневик «ЕХО

Юні закарпатські спортсмени повернулися із етапу Всеукраїнської Дитячої Ліги з фехтування на шпагах із комплектом нагород: дві бронзи, срібло та золото. Закарпатський Кореспондент

Закарпатці здобули дві бронзи, срібло та золото з фехтування на шпагах

Турнір зібрав у Львові спортсменів 2003 року народження та молодших. Новини Закарпаття