компенсований час

"Манчестер Сіті" встановив рекорд Англії за кількістю виграшів поспіль

не забив Де Брюйне на 70-й хвилині, а потім Рахім Стерлінг оформив дубль протягом 10 хвилин (80, 90). Тільки в компенсований час забив Сіссоко 4:1. Таким чином, Манчестер Сіті здобув 16-ту перемогу поспіль, поліпшивши рекорд АПЛ і повторив досягнення Барселони...Unn.com.ua

Голкипер Шахтера признал свою вину в поражении

Голкіпер "Шахтаря" Андрій П'ятов прокоментував поразку від "Зорі". "За Ракицькому зрозуміло - емоції. Коли м'яч потрапив руку, але там було невелика відстань, не знаю, як вони трактують все це. А по Фреду - особливого контакту я не бачив. Звичайно, у...Ua-football

Палкін: Я ще не бачив такого свавілля

Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін прокоментував дії суддівської бригади під времм матчу "Заоя" - "Шахтар". "Дорогі друзі, за всі мої роки роботи в клубі я ще не бачив такого свавілля, яке суддя влаштував в сьогоднішньому матчі. Таке суддівство вбиває футбол",...Ua-football

Зоря - Шахтар 2:1.

Після гри з "Зорею" наставник "Шахтаря" Паулу Фонсека був небагатослівний. "Була гра, де "Шахтар" забив гол. Нагадаємо, що "Шахтар" при трьох удалениях програв, пропустивши два м'ячі в компенсований час. Ua-football

встигли розібрати нічию "Динамо" в Олександрії. Центральний матч туру відбувся в Запоріжжі. Три вилучення у "гірників" і два голи в компенсований час для "Зорі" вже щось. Пропонуємо Вам ознайомитися з відеооглядом зустрічі. Прем'єр Ліга. 19-й тур Запоріжжя. Стадіон "Славутич-Арена" "Зоря"...Ua-football

Арбітри забрали очки у "Динамо" та "Шахтаря", "гірники" догравали увісьмох

за симуляцію.Здавалось би нічого іншого футбольні експерти вже й не обговорюватимуть сьогодні, якби не матч у Запоріжжі, де "Зоря" у компенсований час забила два голи у ворота "Шахтаря" та нарешті зуміла перемогти "гірників", які догравали матч (!) увісьмох. Суддя вилучив...Футбол газета

отримали лише за 10 хвилин до фінального свистка Жезус бив після флангової передачі й влучив у штангу. А вже в компенсований час той самий Жезус заробив пенальті, який реалізував Агуеро. Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека виконав свою обіцянку і зявився...Урядовий Кур'єр

Фани "Боруссії" обурені через Ярмоленка

відставці тренера Петера Боса.Серед претензій до голландця є і те, що він випустив нашого Андрія Ярмоленка проти "Реала" лише у компенсований час. Там зазначають, що екс-"динамівець" є одним із небагатьох світлих плям команди,а Бос псує йому статистику.Цікавишся футболом? заходь на...Футбол газета

"Ліверпуль" згвалтував "Спартак", поразка Ярмоленка

Андрій Ярмоленко з'явився на полі проти "Реалу" лише у компенсований час і нічим не допоміг. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

з другого місця вийшов у плей-офф. На 26-й хвилині відкрив рахунок Бернард, а на 32-й Ісмаїлі подвоїв перевагу господарів. У компенсований час Богдан Бутко збив в штрафній зоні Габріела Жезуса, і Серхіо Агуеро реалізував пенальті. Таким чином, з 12 очками...Spy-Football

Шахтар - Манчестер Сіті 2:1.

Гвардіоли. У першому таймі голами відзначилися Бернард і Марлос, а гостям вдалося трохи скрасити гіркоту поразки ударом Агуеро вже в компенсований час. Пропонуємо Вам ознайомитися з відеооглядом зустрічі за цим посиланням. "Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Манчестер Сіті" (Манчестер, Англія) 2:1...Ua-football

"Олександрія" у Полтаві програла "Ворсклі"

в центр та закрутив сферу в дальній кут – 3:0. Гості мали кілька моментів забити, однак Шуст рятував Полтаву. У компенсований час Гітченко таки “розмочив” ворота господарів. Ворскла набирає 28 очок, у Олександрії залишається 18. В наступному турі команда Шарана...Дзеркало Кіровоградщини

Екстремальний тур в УПЛ, осічка Валенсії та лідерство Інтера.

залишилися до кінця першого етапу чемпіонату, виглядають примарними. Вже на 49-й хвилині рахунок був 3:0. Гол престижу олександрійці забили в компенсований час. "Динамо" і...Ua-football

Снігопад перервав у Львові матч чемпіонату України

та пробив у дальній кут 1:0, поінформували також в в інтернет-виданні. Однак львівяни не втримали перемогу в першому таймі, в компенсований час пропустивши від Кравченка. Також в першому таймі Катерина Монзуль двічі зупиняла матч, щоби працівники стадіону розчистили поле від...Щоденний Львів

Вест Хем - Лестер 1:1.

все, влаштовувал обох наставників, тому як вони провели тільки по дві заміни, причому по одній з них прийшлися вже на компенсований час. Англійська Прем'єр-ліга. 13-й тур Лондон. "Олімпійський" "Вест Хем Юнайтед" (Лондон) - "Лестер Сіті" 1:1 Голи: Куйяте 45 -...Ua-football

Жіноча збірна України в кваліфікації до Чемпіонату світу вирвала перемогу в компенсований час

Збірна України на виїзді грала проти збірної Угорщини. Наступний матч наша збірна проведе 5 квітня 2018 року, коли зіграє на виїзді проти збірної Хорватії. Ua-football

"Чорноморець" обіграв "Олімпік" в заключному матчі 16 туру УПЛ

а Мамаду головою вразив ціль 2:0. Гості не збиралися здаватися. На 86-й хвилині небезпечний штрафний блискуче відбив Гутор. А в компенсований час донеччани (Очигава) з другої спроби буквально заштовхали мяч у ворота господарів 2:1. Відзначимо, що Чорноморець набрав 15 очок...Unn.com.ua

Ярмоленко у складі "Борусії" зазнав третьої поразки поспіль у Бундеслізі

В компенсований час до першого тайму рефері призначив пенальті у ворота Штутгарта через гру рукою футболіста господарів.Unn.com.ua

Шотландія U-21 - Україна U-21 0:2.

До вашої уваги відео голів та огляд небезпечних моментів матчу відбору на чемпіонат Європи серед молодіжних збірних 2019 між збірними Шотландії та України. Голи: Борячук 45+1, Коваленко 90+4 Ua-football

Відбір на ЧС-2018.

Після цього гості двічі привозили на свої ворота пенальті, які двічі реалізовував той же Єдинак. Гості зуміли заштовхати один гол лише в компенсований час. Ua-football