компенсований час

Левандовскі встановив черговий рекорд Бундесліги

21-го туру бундесліги (1: 1).Повідомляє Футбол газета. > Головний арбітр зустрічі Патрік ітрій додав до другого тайму п'ять хвилин. У компенсований час тренер "Герти" Пал Дардана провів дві заміни.Левандовскі забив свій 16-й гол у сезоні на 96-й хвилині після розіграшу...Футбол газета

"Динамо" перемогло "Стремсгодсет" в останньому спарингу в Іспанії

Вже у компенсований час Віталія Буяльського збили у штрафному майданчику. Проте на добиванні Ярмоленко виявився біль успішним 2:0.Unn.com.ua

Френк Лампард: Ні одна важлива гра не приносила задоволення

важливо. Це був простий вчинок, але для мене він дуже багато значив.— Челсі виграв 3:2, а ти забив пенальті в компенсований час, зробивши рахунок 2:1. Ти не думав про те, щоб перекласти таку відповідальність на плечі когось іншого?— Я завжди...Новини футболу

ПСЖ - Монако 1:1.

Нагадаємо, що парижани вийшли вперед завдяки точному удару з пенальті Едінсона Кавані. Однак у компенсований час монегаскам зусиллями Бернарду Сілви вдалося зрівняти рахунок.Ua-football

Морейренсе вперше в своїй історії виграв Кубок ліги Португалії

фіналі турніру "Брагу". Вирішальний поєдинок завершився мінімальною перемогою "Зелено-білих". Єдиний гол у зустрічі забив бразилець Кауе, який реалізував пенальті в компенсований час першого тайму. Щоправда, вболівальники не дали гравцям "Морейренсе" нормально відсвяткувати забитий м'яч, закидавши їх петардами та різними предметами.Ua-football

Саутгемптон вирішив зіграти від оборони. І ця тактика дала свої плоди команда Клода Пюеля знову не пропустила. А вже у компенсований час Шейн Лонг зловив мерсисайдців на одній з контратак і приніс своїй команді перемогу і в другому матчі. Відзначимо,...Spy-Football

Александрия минимально обыграла Славию на сборах в Турции

от боротьби на полі побільшало. В деяких епізодах суперники «Олександрії» діяли грубо, декілька раз справа доходила до сутичок. Вже в компенсований час «Славія» мала чудову нагоду зрівняти рахунок, але Леванідов продемонстрував свою майстерність і реакцію, перевівши м'яч на кутовий. ФК...Спорт.ua

Суперліга Туреччини.

Ленс, а український хавбек Олександр Караваєв вступив у гру відразу після перерви, запам'ятався за 45 хвилин жовтою карткою вже в компенсований час за неспортивну...Ua-football

Юрген Клопп і Жозе Моурінью влаштували перепалку в матчі 21-го туру чемпіонату Англії (1:1) Як повідомляє Depo.Сектор, епізод стався в компенсований час другого тайму. Сутичку спровокувало зіткнення Андера Еррери і Роберта Фірміно в центрі поля. Німець розмахував руками і щось...ДеПо

Обамеянг не врятував Габон, втрата Камеруну

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Надія господарів П'єр-Емерік Обамеянг забив гол, але це не допомогло Габону перемогти, адже Гвінея-Бісау відігралася вже у компенсований час.В іншому матчі дня Камерун у статусі фаворита не зумів впоратися із Буркіна-Фасо, тож тепер всі команди в групі...Sportanalytic

Клаудіо Раньєрі: Думаю, Лестер знову на правильному шляху

чудово! Другий — коли ми програли Арсеналу на 95-й хвилині в лютому. Я тоді подумав: Якщо їм потрібно п'ять хвилин компенсованого часу, щоб у нас виграти, значить ми на правильному шляху. Але це були емоційні моменти, а я прагматик, тому...Новини футболу

Кубок Іспанії.

Завдяки м'ячу у виконанні Сісто, забитому вже в компенсований час, Кельти вдруге обіграли кажанів і, як підсумок спокійно вийшли в 1/4 фіналу Копа дель Рей, перегравши Валенсію по сумі двох...Новини футболу

потім віддавши гольову передачу на Мхітаряна. Допомігши, таким чином, вірменину забити неймовірний гол. Гол престижу чорні коти забили вже в компенсований час, хоча і він теж вийшов дуже красивим. Манчестер Юнайтед Сандерленд 3:1 Голи: Блінд, 39, Ібрагімовіч, 82, Мхітарян, 86...Spy-Football

Бельханда зламав палець ноги

Ніцци і збірної Марокко Юнес Бельханда травмувався в гостьовому поєдинку французької Ліги 1 проти Бордо (0:0). Нагадаємо, що вже в компенсований час звітної зустрічі 26-річний атакуючий півзахисник, права на якого належать київському Динамо, був вилучений.Як повідомляє офіційний сайт Ніцци, після...Новини футболу

Єдиний гол був забив на четвертій компенсованій хвилині (загалом, арбітр додоав 8 хвилин). Його автором став сенегальський півзахисник Садіо Мане. Spy-Football

Ліверпуль вирвав перемогу у Евертона у Мерсисайдському дербі

Завдяки м'ячу у виконанні Садио Мане, забитому вже в компенсований час, Червоні зуміли здобути важкі три очки на виїзді проти одвічного ворога в особі Евертона (1:0).Новини футболу

Атлетик в кінцівці зустрічі вирвав перемогу в матчі з Сельтою

поки Бланко відлетить в кут.Сельта залишилася в меншості, і стала лише відбиватися. Але втримати нічию гості не змогли. Вже в компенсований час, після закидання в штрафну, Вільямс скинув м'яч на кордон майданчика, а там Сан Хосе класно в дотик пробив...Новини футболу

"Кнучерплянка" - реакція німецьких ЗМІ на гру українця

другому таймі зусилля українця були винагороджені, і точний удар головою призвів до першого голу Євгена в чемпіонаті. Крім того, в компенсований час він подав небезпечний кутовий, яким не зуміли скористатися партнери ». - пише виданняНайцікавішою виявилась реакція Bild виставила Євгену...Football-ukraine.com

Роналду: Відеоповтори? ТВ в футболі не працює

світу, де вперше в історії футболу ФІФА офіційно тестує систему відео-рефері. Нагадаємо, що гол нападника мадридської команди Кріштіану Роналду в компенсований час був зарахований не відразу. Арбітри скористалися відеопереглядів, так як вважали, що португалець міг перебувати в положенні поза грою.Ua-football

1/8 Кубка Голландії. Фаворити йдуть далі

пару хвилин до фінального свистка. В очних протистояннях команд вищої ліги Утрехт здолав Зволле (результат матчу було вирішено вже в компенсований час другого тайму), а найсильніший склад Фейєнорда поглумився над Ден Хаагом, дозволивши Лелекам забити лише гол престижу на 87-й...Новини футболу