компенсований час

Юрген Клопп і Жозе Моурінью влаштували перепалку в матчі 21-го туру чемпіонату Англії (1:1) Як повідомляє Depo.Сектор, епізод стався в компенсований час другого тайму. Сутичку спровокувало зіткнення Андера Еррери і Роберта Фірміно в центрі поля. Німець розмахував руками і щось...ДеПо

Обамеянг не врятував Габон, втрата Камеруну

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Надія господарів П'єр-Емерік Обамеянг забив гол, але це не допомогло Габону перемогти, адже Гвінея-Бісау відігралася вже у компенсований час.В іншому матчі дня Камерун у статусі фаворита не зумів впоратися із Буркіна-Фасо, тож тепер всі команди в групі...Sportanalytic

Клаудіо Раньєрі: Думаю, Лестер знову на правильному шляху

чудово! Другий — коли ми програли Арсеналу на 95-й хвилині в лютому. Я тоді подумав: Якщо їм потрібно п'ять хвилин компенсованого часу, щоб у нас виграти, значить ми на правильному шляху. Але це були емоційні моменти, а я прагматик, тому...Новини футболу

Кубок Іспанії.

Завдяки м'ячу у виконанні Сісто, забитому вже в компенсований час, Кельти вдруге обіграли кажанів і, як підсумок спокійно вийшли в 1/4 фіналу Копа дель Рей, перегравши Валенсію по сумі двох...Новини футболу

потім віддавши гольову передачу на Мхітаряна. Допомігши, таким чином, вірменину забити неймовірний гол. Гол престижу чорні коти забили вже в компенсований час, хоча і він теж вийшов дуже красивим. Манчестер Юнайтед Сандерленд 3:1 Голи: Блінд, 39, Ібрагімовіч, 82, Мхітарян, 86...Spy-Football

Бельханда зламав палець ноги

Ніцци і збірної Марокко Юнес Бельханда травмувався в гостьовому поєдинку французької Ліги 1 проти Бордо (0:0). Нагадаємо, що вже в компенсований час звітної зустрічі 26-річний атакуючий півзахисник, права на якого належать київському Динамо, був вилучений.Як повідомляє офіційний сайт Ніцци, після...Новини футболу

Єдиний гол був забив на четвертій компенсованій хвилині (загалом, арбітр додоав 8 хвилин). Його автором став сенегальський півзахисник Садіо Мане. Spy-Football

Ліверпуль вирвав перемогу у Евертона у Мерсисайдському дербі

Завдяки м'ячу у виконанні Садио Мане, забитому вже в компенсований час, Червоні зуміли здобути важкі три очки на виїзді проти одвічного ворога в особі Евертона (1:0).Новини футболу

Атлетик в кінцівці зустрічі вирвав перемогу в матчі з Сельтою

поки Бланко відлетить в кут.Сельта залишилася в меншості, і стала лише відбиватися. Але втримати нічию гості не змогли. Вже в компенсований час, після закидання в штрафну, Вільямс скинув м'яч на кордон майданчика, а там Сан Хосе класно в дотик пробив...Новини футболу

"Кнучерплянка" - реакція німецьких ЗМІ на гру українця

другому таймі зусилля українця були винагороджені, і точний удар головою призвів до першого голу Євгена в чемпіонаті. Крім того, в компенсований час він подав небезпечний кутовий, яким не зуміли скористатися партнери ». - пише виданняНайцікавішою виявилась реакція Bild виставила Євгену...Football-ukraine.com

Роналду: Відеоповтори?

світу, де вперше в історії футболу ФІФА офіційно тестує систему відео-рефері. Нагадаємо, що гол нападника мадридської команди Кріштіану Роналду в компенсований час був зарахований не відразу. Арбітри скористалися відеопереглядів, так як вважали, що португалець міг перебувати в положенні поза грою.Ua-football

1/8 Кубка Голландії.

пару хвилин до фінального свистка. В очних протистояннях команд вищої ліги Утрехт здолав Зволле (результат матчу було вирішено вже в компенсований час другого тайму), а найсильніший склад Фейєнорда поглумився над Ден Хаагом, дозволивши Лелекам забити лише гол престижу на 87-й...Новини футболу

ФА оштрафувала Ман Сіті і Челсі на 35 тисяч і 100 тисяч фунтів відповідно

між футболістами Манчестер Сіті та Челсі під час очної зустрічі команд 3-го грудня в 14-му турі АПЛ. Нагадаємо, що в компенсований час цієї зустрічі після фолу з боку форварда містян Серхіо Агуеро проти захисника синіх Давида Луїза футболісти влаштували на...Ua-football

Анонс "Карпати" Львів - "Зірка" Кропивницький

розсудить». Карпатцям на замітку. Кропивницькі футболісти не вміють грати до …кінця. Як це трапилось в останній грі проти Олександрії. У компенсований час втратили два дорогоцінні очки. Та, як би там не було у Львові передбачається цікавий футбольний поєдинок, який варто...Галичина спортивная

нічия розцінювалася як невдача. Але зважаючи на те, як проходила гра й те, що ми змогли зрівняти рахунок уже в компенсований час, то нічия 1:1 це позитивний результат для нас. - Такий розіграш кутового, після якого тобі вдався прекрасний удар,...Ua-football

Владислав Лупашко: "У Львові завжди чудова підтримка"

поєдинку на «Арені Львів». — Владиславе, у минулому турі «Зірка» в драматичному дербі з «Олександрією» врятувалася від поразки вже в компенсований час. Команда в піднесеному настрої готується до заключної гри сезону? — Працюємо у звичному режимі. От читаємо інтерв’ю гравців...Галичина спортивная

Лупашко: Прихід Монарьова - однозначний плюс

від майбутнього матчу з "Карпатами". Владиславе, у минулому турі "Зірка" в драматичному дербі з "Олександрією" врятувалася від поразки вже в компенсований час. Команда в піднесеному настрої готується до заключної гри сезону? Працюємо у звичному режимі. От читаємо інтервю гравців і...Ua-football

Шедевр від Кулібалі.

знайти лазівку до воріт "Коньяспора", поки справу у свої руки не взяв Каліфа Кулібалі, якому вдався неймовірний удар вже в компенсований час. Нагадаємо, що матч "Коньяспор" - "Гент" завершився мінімальною перемогою бельгійського клубу 1:0, що дозволило йому разом із "гірниками"...Ua-football

"Гент" на останніх секундах матчу переміг "Коньяспор"

В рамках шостого туру групи Н Ліги Європи бельгійський "Гент" в компенсований час мінімально здолав турецький "Коньяспор" – 1:0. Єдиний гол у матчі провів малієць Кулібалі. "Коньяспор" зустрічав бельгійців після важкого матчу з...Новости ФК "Металлист"