компенсований час

футболу Рівер Плейт - Бельграно (2:1) підтвердилася думка, що й один у полі воїн. У курйозному моменті на шостій хвилині компенсованого часу чотири гравця Рівер Плейта вийшли на самотнього голкіпера суперників, але не змогли відправити м'яч у ворота. Сейв голкіпера...Znaj.ua

Нічия "Тернополя" та "Сум" за складних погодних умов

Ярослава Захаревича (друге попередження), тернополяни змогли відігратися. Комбінація Пришнівський — Курило завершилася прострілом останнього, якого замкнув Роман Дацюк. А в компенсований час Тарас Кривий міг принести своїй команді перемогу. Півзахисник змістився з правого краю в центр і пробив, але неточно…...Галичина спортивная

Прем

Переможний м'яч у компенсований час забив з пенальті Рафаель Форстер (90+1). "Шахтар" (Донецьк) - "Олімпік" (Донецьк) - 1:1...Високий замок

зустріч, у другому таймі був змушений зупинити гру через уболівальників Хайдука, які використовували фаєри. Пристрасті ще більше розпалилися вже в компенсований час, коли фанат в масці вибіг на поле із залізним прутом в руці і намагався напасти на арбітра. Капітан...Чемпион

Захисник "Зірки" повторив свій легендарний гол та отримав нагороду (ВІДЕО)

програми "Профутбол" на каналі 2+2 Олександра Лобода. Андрій Бацула відзначився в матчі проти "Олександрії", рятуючи свою команду від поразки в компенсований час. Олександра Лоюода попросила повторити захисника "Зірки" повторити свій красивий гол. Тож Андрій двічі, з п'яти спроб, в точності...медиапортал "Акула"

Анонс матчу

створили більше, ніж достатньо гольових моментів, але так жодного разу й не довели справу до взяття воріт гостей. А в компенсований час ще й примудрилися пропустити, як то кажуть, зовсім необов’язковий гол у свої ворота і в підсумку гра завершилася...Галичина спортивная

штурм господарів врятував Динамо від нічиєї, яка прогнозовано могла збільшити розрив між першим і другим місцем у турнірній таблиці: у компенсований час після подачі від кутової позначки Бесєдін вистрибнув вище за всіх та головою переправив мяч у сітку, забезпечивши своїй...Урядовий Кур'єр

відіграв дуже надійно - як завжди. Українець позбавив можливості нападників Лехії розвернутися у штрафному майданчику Леха. А на останній хвилині компенсованого часу українець міг забити й сам, проте зовсім трохи затягнув з ударом. Але оскільки Лех обіграв лідера, а зі...Чемпион

почалася метушня і могли забивати спочатку Поступаленко, а потім і Матяж. Оборона донеччан дала збій за дві хвилини до кінця компенсованого часу. Дерліс зробив енний крос (на цей раз з кутового) в штрафну, і поки Федорів, а також Іллой-Аджеті з...In Kyiv

Тамаш КАДАР: «Все мы проделали большую работу»

ми були готові вийти на другу половину зустрічі й, нарешті, забити. Нам вдалося це зробити лише одного разу вже в компенсований час, але гол вийшов дуже важливим — завдяки цьому ми змогли вирвати перемогу та заробити три очки. Завжди дуже...Спорт.ua

"Динамо" мінімально перемогло "Олімпік"

Реброва став донецький Олімпік. Про це інформує прес-служба біло-синіх, передє УНН.Господарям вдалося вирвати перемогу тільки за рахунку фінального штурму. У компенсований час після подачі від кутової позначки Бесєдін вистрибнув вище всіх і головою переправив мяч у сітку, забезпечивши своїй команді...Unn.com.ua

«Гірники» забили переможний м'яч лише в компенсований час. Слободской край

Левандовскі встановив черговий рекорд Бундесліги

21-го туру бундесліги (1: 1).Повідомляє Футбол газета. > Головний арбітр зустрічі Патрік ітрій додав до другого тайму п'ять хвилин. У компенсований час тренер "Герти" Пал Дардана провів дві заміни.Левандовскі забив свій 16-й гол у сезоні на 96-й хвилині після розіграшу...Футбол газета

"Динамо" перемогло "Стремсгодсет" в останньому спарингу в Іспанії

Вже у компенсований час Віталія Буяльського збили у штрафному майданчику. Проте на добиванні Ярмоленко виявився біль успішним 2:0.Unn.com.ua

Френк Лампард: Ні одна важлива гра не приносила задоволення

важливо. Це був простий вчинок, але для мене він дуже багато значив.— Челсі виграв 3:2, а ти забив пенальті в компенсований час, зробивши рахунок 2:1. Ти не думав про те, щоб перекласти таку відповідальність на плечі когось іншого?— Я завжди...Новини футболу

ПСЖ - Монако 1:1. Відео голів та огляд матчу

Нагадаємо, що парижани вийшли вперед завдяки точному удару з пенальті Едінсона Кавані. Однак у компенсований час монегаскам зусиллями Бернарду Сілви вдалося зрівняти рахунок.Ua-football

Морейренсе вперше в своїй історії виграв Кубок ліги Португалії

фіналі турніру "Брагу". Вирішальний поєдинок завершився мінімальною перемогою "Зелено-білих". Єдиний гол у зустрічі забив бразилець Кауе, який реалізував пенальті в компенсований час першого тайму. Щоправда, вболівальники не дали гравцям "Морейренсе" нормально відсвяткувати забитий м'яч, закидавши їх петардами та різними предметами.Ua-football

Саутгемптон вирішив зіграти від оборони. І ця тактика дала свої плоди команда Клода Пюеля знову не пропустила. А вже у компенсований час Шейн Лонг зловив мерсисайдців на одній з контратак і приніс своїй команді перемогу і в другому матчі. Відзначимо,...Spy-Football

Александрия минимально обыграла Славию на сборах в Турции

от боротьби на полі побільшало. В деяких епізодах суперники «Олександрії» діяли грубо, декілька раз справа доходила до сутичок. Вже в компенсований час «Славія» мала чудову нагоду зрівняти рахунок, але Леванідов продемонстрував свою майстерність і реакцію, перевівши м'яч на кутовий. ФК...Спорт.ua

Суперліга Туреччини. Фенербахче з Караваєвим обіграв Башакшехір

Ленс, а український хавбек Олександр Караваєв вступив у гру відразу після перерви, запам'ятався за 45 хвилин жовтою карткою вже в компенсований час за неспортивну...Ua-football