компенсований час

відзначився голкіпер «Зірки» Максим Балазюк, який у дивовижному стрибку перевів м’яч на кутовий, після удару головою метрів з 10-ти.Коли пішов компенсований час здавалося що напружене рівне протиборство завершиться без забитих м’ячів. І тут нам посміхнулась удача. Арбітр призначив штрафний в...Кіровоград24

Статистичні виміри 2-го туру

слова, матч у Новояворівську, де місцевий «Гірник» змагався з «Енергетиком», вийшов по-справжньому гарячим. Автогол, нереалізоване пенальті, червона картка, вирвана в компенсований час у меншості нічия «гірників» завдяки результативному удару Олега Коцовського. Про те, що емоції зашкалювали в цьому протистоянні, свідчить...Галичина спортивная

"Баварія" - "Реал".

після дублю Маріо Манджукіча та голу Блеза Матюїді "горіли" 0:3. Матч завершився гучним скандалом. Англійський рефері Майкл Олівер призначив у компенсований час суперечливий пенальті за фол Медхі Бенатія проти Лукаса Васкеса та ще й вилучив за суперечки голкіпера "Ювентуса" Джанлуїджі...Еспресо TV

в рахунку на 36 хвилині – Мохамед Салах розкішним ударом влучив у дальню "дев'ятку". Ліверпуль продовжував створювати моменти і в компенсований час подвоїв перевагу – знову відзначився єгиптянин. Він отримав чергову чудову передачу від Фірміно, вирвався на оперативний простір і...24 канал

Доменіко Тедеско. Щодо останнього аспекту то тут, на жаль, "відзначився" і український півзахисник. "Коноплянка міг стати героєм, однак епізод у компенсований час першого тайму став фінальним тестом на його героїзм. Це трохи погіршило враження про його продуктивність", – відзначив Крістіан...24 канал

"Карпати" одержали четверту поспіль звитягу в Українській Прем

воріт "Карпат". Страж "левів" здійснив сейв. В середині тайму Мар'ян Швед після скидки Карраскаля вразив нижній кут воріт донеччан. В компенсований час Карраскаль заробив на собі пенальті, однак Швед не зміг його реалізувати через сейв Кічака. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівські "Карпати"...Unn.com.ua

Львів

і не дозволили супернику нічого створити і навіть наблизитися до воріт Шевченка. Натомість «Карпати» могли збільшувати свою перевагу. Вже в компенсований час Карраскаль взяв ініціативу на себе, ввійшов у штрафний майданчик, де його не за правилами зупинив Вакуленко. Пенальті взявся...Галичина спортивная

за що отримала тільки жовту картку.  Як результат – гра закінчилася з рахунком 1:1, причому “Єдність” зрівняла рахунок вже в компенсований час. На даний момент “Пантери” йдуть п’ятими серед десяти команд в турнірній таблиці, “Єдність” – восьма.VARTA1

Тренерський штаб харківського «Геліоса» пішов у відставку

Втім, харків'яни мали відмінну можливість відкрити рахунок у компенсований час першого тай...Новини Харкова

"Ворскла" розгромила "Зорю" у боротьбі за третє місце УПЛ

як по нотах. Забігання і простріл низом Пердути знайшов адресата, яким виявився Владислав Кулач 2:0. Заключне взяття воріт відбулося в компенсований час Михайло Сергійчук обіграв на швидкості Лунінна та відправив мяч у сітку (3:0). Зазначимо, що на матчі були присутніми...Unn.com.ua

емоції в обох команд зашкалювали, що призвело до сутичок футболістів на полі. А Тайсон і зовсі заробив на вилучення у компенсований час. Тепер бразилець пропустить наступну гру. У підсумку три очки відправилися у скарбничку підопічних Хацкевича. Відстань у турнірній таблиці...ICTV

ЦСКА - "Арсенал" - 2:2

"Каноніри" лише в компенсований час вирвали виїзну нічию. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Зідан: Буффон не заслуговував піти таким чином

Нагадаємо, що вже в компенсований час суддя призначив пенальті у ворота туринців і вилучив Буффона за суперечки.Ua-football

Роналду обійняв і поцілував Буффона в мікст-зоні після матчу Реал - Ювентус

Буффон був видалений з поля в звітній зустрічі на "Сантьяго Бернабеу" з-за реакції на призначений пенальті у ворота "Ювентуса" в компенсований час. Il fantastico abbraccio tra Gigi Buffon e Cristiano Ronaldo in mixed zone???? al termine di Real Madrid-Juventus...Ua-football

Чілаверт: Футбольна мафія забрала Ювентус

"Футбольна мафія прибрала "Ювентус", - написав Чілаверт в своєму твіттері. Нагадаємо, мадридська команда вийшла в півфінал турніру завдяки спірному пенальті в компенсований час. Ua-football

Відомі арбітри розповіли, чи був пенальті у ворота "Ювентуса"

туринським "Ювентусом". Гол, який вивів "Реал" до наступного раунду, був забитий з пенальті, який призначив англійський арбітр Майкл Олівер у компенсований час. Крім цього, англієць вилучив за суперечки голкіпера туринців Джанлуїджі Буффона. Drama at the end of #RMAJUV last night...Еспресо TV

Андрій Шевченко: Для мене пенальті в ворота Ювентуса - трохи натягнутий

Ліги Чемпіонів з "Реалом". "Дуже спірний момент і дуже образлива для італійського клубу ситуація з урахуванням того, що йшов вже компенсований час. Так вилетіти з Ліги чемпіонів... Для мене цей пенальті - трохи натягнутий. Однак обговорювати роботу арбітрів я не...Ua-football

"Реал" і "Атлетіко" внічию завершили мадридське дербі

перевагу на табло командна комбінація Атлетіка призвела до голу у виконанні Антуана Грізманна. Ще один чудовий сейв здійснив Облак в компенсований час після удару Рамоса 1:1. Таким чином, мадридському Реалу не вдалося скоротити відставання від Атлетіко у боротьбі за другий...Unn.com.ua

Епічність розв

а також невезіння, марнотратство форвардів господарів, голкіпер "вовків" Радді і поперечка. Вся справа в тому, що "Кардіфф" отримав можливість в компенсований час спасти матч, але протягом двох хвилин господарі не змогли реалізувати два 11-метрових. Спочатку сейв на 90+4 хвилині зробив...Ua-football

"Сент-Етьєн" перервав дев

лідер чемпіонату Парі Сен-Жермен гостював у ФК Сент-Етьєн, повідомляє УНН.Парижани без головного бомбардира колективу Неймара врятувалися від поразки лише в компенсований час до другого тайму, коли автоголом відзначився оборонець господарів Дебюші. За Сент-Етьєн забив мяч на 17 хвилині Кабелла 1:1.Unn.com.ua