компенсований час

"Олімпік" вирвав три очки у "Зірки"

опинилась у меншості, а на 60-й хвилині заробила й друге вилучення. Втім "Олімпік" не міг пробити ослабленого суперника аж до компенсованого часу і виграв завдяки автоголу Тараса Качараби.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Вболівальники перервали матч Скали і Арсеналу-Київщини

матч 16 туру Другої ліги між стрийською "Скалою" та "Арсеналом-Київщиною" (Біла Церква/Обухів). Інцидент стався на останніх хвилинах матчу. Вже в компенсований час "канонір" Андрій Глущенко став автором третього голу у ворота стриян сьогодні, що стало приводом для фанатів покинути свій...Ua-football

"Рад, что не перешел в Динамо или Шахтер".

Він заявив про себе в травні минулого року, коли у компенсований час приніс Металісту перемогу над Чорноморцем - голом із 45-ти метрів! Як виявилось пізніше, це не було випадковістю - забивати красиві...Ua-football

п’ятнадцятого туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги змогли взяти представники Сумщини в турнірі. Футбольний клуб «Суми» у компенсований час програв «Жемчужині» з Одеси. На 17-тій хвилині матчу на «Ювілейному» рахунок відкрили господарі – відзначився Артем Грищенко. Але...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Коста-Ріка стала 13-м учасником Мундіалю-2018

взяти хоча б одне очко в поєдинку з Гондурасом. Однак господарі пропустили гол на 66-й хвилині.  Лише на 5-й хвилині компенсованого часу Кенделл Уостон зрівняв рахунок і приніс своїй команді путівку на ЧС-2018. Таким чином, Мексика (21 бал) забезпечила собі...Unn.com.ua

Англія та Німеччина вибороли путівки на ЧС-2018

перемоги в дев'яти матчах. Відзначимо, що місце у фінальній стадії англійцям подарував Гаррі Кейн, який забив єдиний гол у вже компенсований час гри із Словенією (1:0). Додамо також, раніше учасниками чемпіонату світу-2018 стали: Саудівська Аравія, Південна Корея, Росія, Бразилія, Іран,...Unn.com.ua

Кристал двічі поступався по ходу матчу, але зрівнював рахунок. Останній гол у матчі господарі забили на останніх секундах компенсованого часу. Мост

Селезньов забив перший гол у сезоні в матчі проти "Галатасарая"

нападник вийшов на заміну на 32-ій хвилині і зрівняв рахунок у кінцівці другого тайму, реалізувавши пенальті. "Галатасарай" встиг забити у компенсований час і виграв з рахунком 3:2. У турнірній таблиці "Карабюкспор" залишається на 16-му місці, набравши в 7 турах всього...Зеркало недели (газета)

"Монако" втратив очки з "Монпельє"

Стартували матчі нового туру французького чемпіонату. "Монпельє" вирвав нічию у "Монако" на його полі завдяки голу у компенсований час. Sportanalytic

Вихованець смілянського футболу дебютував у Лізі Чемпіонів УЄФА

Стерлінг подвоїв перевагу городян і фактично підвів жирну риску під підсумок зустрічі. Іван Петряк вийшов на поле наприкінці поєдинку. В компенсований час Петряк вискочив на ударну позицію: Едерсон відбив удар, але паралельно арбітр сигналізував про офсайд. Зазначимо, що Іван Петряк...Нова доба

Гол і емоції.

Вчора "Гірник-Спорт" переміг "Оболонь-Бровар" завдяки єдиному голу Дмитра Сидоренка, який був забутий вже в компенсований час. Пропонуємо Вашій увазі поглянути як виглядає радість і емоції футболістів зблизька.Ua-football

"Скала" вдома програла "Агробізнесу"

Мельник, проте вдало зіграли оборонці команди з Хмельниччини. Гравці «Скали» до останнього прагнули вирівняти становище, однак на останніх секундах вже компенсованого часу наразилися на стрімку контратаку. На правому фланзі партнери вивели у прорив Семенця, який на високій швидкості відірвався від...Галичина спортивная

«Альтаїр» виграв у «Росави»

дотиком після виходу на заміну, намагався за кинути «за комірець» голкіпера гостей – Олексій Сорокін з «дев’ятки» витягнув м’яча. Нервовий компенсований час не змінив рахунок на табло, відтак «Альтаїр» здобуває мінімальну домашню перемогу 1:0, яка дозволила закріпитися на третій сходинці...Нова доба

Зоря зазнала домашньої поразки на старті Ліги Європи

Серед моментів у господарів варто відзначити тільки дальній удар у виконанні Ігоря Харатіна з котрим впорався воротар шведів. Натомість в компенсований час нігерійському нападник Геро вдалося забити гол-красень у дев'ятку воріт Луніна – 0:2. Примітно, що в іншій зустрічі групи...Unn.com.ua

Хет-трик Іммобіле допоміг "Лаціо" розгромити "Мілан"

ближньої дистанції. Четвертий раз м'яч у сітку відправив Луїс Альберто в проведеній контратаці. Гол-престижу на рахунку Монтоліво. Зауважимо, що в компенсований час червону картку отримав представник "орлів" Марко Пароло. Відзначимо, що у турнірній таблиці "Лаціо" піднялися до 4-го щабля –...Unn.com.ua

Відбір до ЧС-2018.

при тому що всього завдали чотири удари. Господарі були не набагато кращими, проте більш наполегливими. Вони не зупинились навіть в компенсований час, за що були винагороджені голом на 90+2-й хвилині Маттіас Кяйт завдав прицільного удару метрів з 22-х. Естонія відсвяткувала...Ua-football

Україна футбольна.

Іллю Близнюка; - У дербі Одещини відбувся справжній триллер; - Одразу у двох матчах дев'ятого туру було нереалізовано пенальті у компенсований час, які могли б врятувати очки; - Все буває вперше Агробізнес програв, Полісся виграло...Ua-football

Post Scriptum. Оценка судейских решений в 7-м туре Премьер-лиги

гостей за демонстративні та нахабні протести проти правильного рішення за порушення скоєне проти нього. 90 хв. Правильний та ідеальний підрахунок компенсованого часу - 5 хв через заміни та перерви у грі для надання медичної допомоги. 90+1 хв. Правильне вилучення з...Спорт.ua

Наступну гру Олександрія проведе 9 вересня у Києві зі срібним призером минулого сезону Динамо. Олександрія. Стадіон КСК Ніка, Початок матчу 19:30. Гречка

УПЛ. Збірна 7-го туру

його роботою за основним профілем. З нею Ткаченко справлявся на всі сто. Особливо показовим вийшов епізод, що трапився вже в компенсований час, коли з близької відстані пробивав по воротах гостей Цуріков, і голкіперу довелося проявляти свою блискучу реакцію. В інших...Новини футболу