компенсований час

"Скала" U-19 програла "Олександрії" U-19

розійшлася бойовою нічиєю з одним із фаворитів турніру — донецьким «Шахтарем», який врятував одне очко на останніх секундах вже у компенсований час. Уже з перших хвилин вималювалася картина, коли гості грали «першим номером», а стрийська команда, насамперед, прагнула зберегти свої...Галичина спортивная

Роналду приніс "Реалу" довгоочікуване чемпіонство: відео золотого голу

Мессівідбив Йоель. Зрештою Суарес рахунок зрівняв.Згодом арбітр призначив ще один пенальті, на цей раз справедливий.З другої спроби Мессі переграв голкіпера.У компенсований час Мессі створив шедевр.Ліонель прискорився з центру поля, на обманних рухах пройшов половинукоманди і майстерно відправив м'яч у сітку."Барселона"...Online.ua

Ворскла мінімально перемагає Карпати на виїзді

таймі більше жовтих карток заробили вже львів'яни.Матч спокійно наближався до свого завершення, ніщо не віщувало біди, але на останній хвилині компенсованого часу Ардін Даллку вирішив пробити по власних воротах — штанга, а Худоб'як на добиванні пробив у неї ще раз.Новини футболу

"Колос" рятує нічию в матчі з "Прогресом"

Зборівський "Колос" у матчі 3-го туру чемпіонату області з футболу (вища ліга) зумів у компенсований час врятуватися від поразки, зігравши з заліщицьким "Прогресом" внічию — 1:1. Головні події в матчі розгорнулися після перерви. На початку другого...Галичина спортивная

Лідери футбольного чемпіонату святкують перемоги

не раз могли відзначитися Павло Чорномаз та Володимир Леськів, та все ж втримати перемогу вони не зуміли. Коли вже йшов компенсований час, після передачі з лівого краю нападу Колоса, мяч потрапив до ніким не прикритого в центрі штрафного майданчика Володимира...TeNews

Зборівський "Колос" у матчі 3-го туру чемпіонату області з футболу (вища ліга) зумів у компенсований час врятуватися від поразки, зігравши з заліщицьким "Прогресом" внічию - 1:1...Спорт Тернопільщини

Зіпсований ювілей Динамо, стальний характер Баварії.

На початку гри відзначився Сергійчук, в другому таймі помилкою Бурди скористався Поступаленко. Микита частково спокутував вину, забивши вже в компенсований час. Ua-football

Бундесліга. Підсумки 33-го туру

яка приїхала сюди в статусі офіційного чемпіона Бундесліги. Але Баварія не була б собою, якби не сказала останнього слова. У компенсований час команда Карло Анчелотті забила два м'ячі і перевела гру на свою користь. Чудовий матч з хорошою рекламою для...Новини футболу

"Скала" U-19 втратила перемогу в матчі з "Шахтарем" на останніх хвилинах

зафіксовано безгольову нічию, команду знову сильнішого не виявили. Однак, можна сказати, що донеччанам пощастило, адже вони відігралися вже останніх секундах компенсованого часу, після виконання суперечливого штрафного, з яким не погоджувався нападник «Скали» Михайло Лукач, через що спочатку був покараний жовтою...Галичина спортивная

"Олімпік" вперше в історії переміг "Динамо"

і футболісти "Олімпіка" зачепилися за м'яч. У підсумку Поступаленко влучно пробив з 10-ти метрів у напівпорожні ворота. На 5-й хвилині компенсованого часу Бурда після навісу Шепелєва скоротив відставання киян 2:1. Таким чином "Олімпік" вдруге поспіль святкував перемогу в чемпіонаті (у...Unn.com.ua

Пенальті вирішило долю матчу ФК "Тернопіль" - ФК "Полтава"

поцілив, в іншому — на шляху м’яча ледь не на лінії воріт став оборонець ФК «Полтава». На останній хвилині компенсованого часу також шорошу нагоду отримав Юрій Захарків, який пробиваючи з-під оборонця, намагався поцілити під поперечину, однак м’яч і ворота...Галичина спортивная

Дубль Д.Гармаша допоміг "Динамо" розгромити "Олександрію"

6 хвилин у контратаці Ярмоленко прострілив з флангу на лінію воротарської, звідки Бєсєдін у дотик влучно пробив повз голкіпера. В компенсований час до першого тайму після помилки Цурікова Ярмоленко знайшов у штрафній Морозюка, той відпасував на Гармаша, який з 11-метрової...Unn.com.ua

Фінал Кубка Росії "прикрасила" грандіозна бійка футболістів та вболівальків: з

командами "Урал" і "Локомотив" завершилась масовою бійкою між футболістами, до якої приєдналися і вболівальники. Як повідомляє ONLINE.UA, інцидент трапився у компенсований час за рахунку 2:0 на користь "залізничників". Спочатку щось не поділили між собою півзахисник "Уралу" Артем Фідлер і гравець...Online.ua

ФК "Лаціо" вийшов переможцем з "Римського дербі"

удар був зароблений завдяки симуляції нідерландського півзахисника Кевіна Стротмана. Варто зазначити, що німецький захисник Роми Антоніо Рудігер був вилучений в компенсований час через удар прямою ногою в ногу суперника, яким став серб Філіп Джорджевіч. Зауважимо, що у турнірній таблиці за...Unn.com.ua

Київське "Динамо" стало першим фіналістом Кубка України

У компенсований час першого тайму відзначився капітан киян Андрій Ярмоленко.1NEWS

Бундесліга. Підсумки 30-го туру

Крузе скористався помилкою голкіпера, піймавши його на виході. На 87-й технічно пробив з 20-ти метрів, оформивши хет-трик. А вже в компенсований час оформив покер. Голкіпер Інгольштадта пішов на подачу кутового, але бременці виграли боротьбу за м'яч і провели швидку контратаку...Новини футболу

Як працює система відеоповторів майбутнього

спрацював із відеоасистентом чітко, то наступного дня стався конфуз. "Реал" грав проти мексиканської "Америки" і переміг — 2:0. Але! У компенсований час матчу Кріштіану Роналду забив другий гол і відсвяткував його в своєму фірмовому стилі. Головний арбітр вказав на центр...Галичина спортивная

Петрівський Інгулець на своєму полі у 26-му турі першолігового чемпіонату України програв одному з лідерів рівненському Вересу, пропустивши гол у компенсований час. Рівненчани відкрили рахунок на стадіоні в селищі Петрове вже на 14-й хвилині, коли Дмитро Козьбан головою замкнув флангову...Гречка

Майже годину ігрового часу провівши у чисельній меншості, рівненський «Верес» вже у компенсований час все ж зумів забити другий гол «Інгульцю». Вирішальний м'яч на першій з трьох компенсованих хвилин після кутового у ворота господарів...ОГО.ua

Л.Мессі став автором 500 голів у складі "Барселони"

з Реалом оформив дубль, забивши ювілейний гол карєри у складі Барселони, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.Переможний гол в компенсований час Ель Класіко став для Л.Мессі 500-м у складі синьо-гранатових. Найбільша частина голів аргентинця прийшлася на чемпіонат Іспанії 343,...1NEWS