компенсований час

Бундесліга. Підсумки 30-го туру

Крузе скористався помилкою голкіпера, піймавши його на виході. На 87-й технічно пробив з 20-ти метрів, оформивши хет-трик. А вже в компенсований час оформив покер. Голкіпер Інгольштадта пішов на подачу кутового, але бременці виграли боротьбу за м'яч і провели швидку контратаку...Новини футболу

Як працює система відеоповторів майбутнього

спрацював із відеоасистентом чітко, то наступного дня стався конфуз. "Реал" грав проти мексиканської "Америки" і переміг — 2:0. Але! У компенсований час матчу Кріштіану Роналду забив другий гол і відсвяткував його в своєму фірмовому стилі. Головний арбітр вказав на центр...Галичина спортивная

Петрівський Інгулець на своєму полі у 26-му турі першолігового чемпіонату України програв одному з лідерів рівненському Вересу, пропустивши гол у компенсований час. Рівненчани відкрили рахунок на стадіоні в селищі Петрове вже на 14-й хвилині, коли Дмитро Козьбан головою замкнув флангову...Гречка

Майже годину ігрового часу провівши у чисельній меншості, рівненський «Верес» вже у компенсований час все ж зумів забити другий гол «Інгульцю». Вирішальний м'яч на першій з трьох компенсованих хвилин після кутового у ворота господарів...ОГО.ua

Л.Мессі став автором 500 голів у складі "Барселони"

з Реалом оформив дубль, забивши ювілейний гол карєри у складі Барселони, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.Переможний гол в компенсований час Ель Класіко став для Л.Мессі 500-м у складі синьо-гранатових. Найбільша частина голів аргентинця прийшлася на чемпіонат Іспанії 343,...1NEWS

"Карпати" U-19 - "Зірка" U-19 - 3:0

юніори «Карпат» у гостях перемогли одноліток «Зірки» із Кропивницького з розгромним рахунком 5:1, причому гол престижу «жовто-червоні» забили уже в компенсований час до першого тайму. Не мали проблем з одноосібним аутсайдером першості підопічні Романа Толочка і Олега Гараса й сьогодні...Галичина спортивная

у тому, що гол у ворота лучан за господарів забив воротар Юрій Гаврусевич. Він пішов у штрафний майданчик суперників у компенсований час на подачу з кутового, і після скидання від партнера врятував господарів від поразки (1:1).Spy-Football

у тому, що гол у ворота лучан за господарів забив воротар Юрій Гаврусевич. Він пішов у штрафний майданчик суперників у компенсований час на подачу з кутового, і після скидання від партнера встановив остаточний рахунок у зустрічі. Источник: champion.com.ua...1NEWS

Бундесліга. Підсумки 29-го туру

не реалізував пенальті і все ж Кобальтовим вдалося забити за 15 хвилин до кінця матчу. Правда, Дармштадт зціпив зуби, в компенсований час вирвав перемогу і зберігши примарні шанси залишитися в еліті.Додамо, що Євгена Коноплянки не виявилося навіть в запасі у...Новини футболу

Матч "Буковина" - ФК "Тернопіль" обслуговуватиме столичний арбітр

«Тернопіль» удома зустрічався з маріупольським «Іллічівцем» і той поєдинок завершився внічию — 1:1, при чому гості врятували внічию знову в компенсований час (на третій доданій хвилини забили рятівний гол). У тій зустрічі арбітр з Києва показав шість жовтих карток (п’ять...Галичина спортивная

Анонс матчу

Лева між молодими «левами» і «моряками» судді самим прямим способом вплинули на результат гри. «Зелено-білі» вигравали 1:0, але вже в компенсований час «синьо-чорні» відігралися. Однак зробили вони це з грубим порушенням правил, а саме після подачі зліва на дальню стійку...Галичина спортивная

Олімпік - Металіст (2:1), який відбувся 17 травня 2015 року, став згодом скандально відомим. Олімпік, виграючи з рахунком 2:0, в компенсований час пропустив гол на 90+5-й хвилині після "дивного" порушення в штрафному майданчику у виконанні капітана команди Максима Драченка.1NEWS

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 12-го туру

ФК "Львів" 1:1 (0:0) Голи: Заліпа (65) — Ременяк (90+4) Наймолодший гравець у складі ФК "Львів" 16-річний Артур Ременяк у компенсований час приніс нічию своїй команді у виїзному матчі проти "Ковеля-Волині". Господарі відкрили рахунок у середині другого тайму зусиллями Юрія...Галичина спортивная

відповіли своїм шикарним голом. Андрієвський в один дотик класним ударом з лету поцілив у верхній ближній кут воріт Пятова. У компенсований час Степаненко міг знову вивести свою команду вперед, але не зміг переграти голкіпера "Чорноморця", невдало пробивши головою з дуже...Еспресо TV

Свій гол в матчі Евертон забив вже на 22-й хвилині. На 4 компенсованій хвилині Златан Ібрагімовіч врятував нічию для дияволів. Spy-Football

"Скала" U-19 програла "Сталі"

першому таймі з вигідної позиції не влучив з кількох метрів Єгор Некрасов після навісу з лівого флангу, а вже у компенсований час господарів врятував воротар, який парирував потужний удар Лукача у ближню дев`ятку. Після цього провального поєдинку «малиново-зелених» очікує випробування...Галичина спортивная

Хто є хто

поступилися Франції (1:3), а в заключному поєдинку з господарями — Австрією — проявили характер і, поступаючись, вирвали перемогу вже в компенсований час — 2:1. Тепер 3 квітня ця команда дізнається своїх суперників у фінальному турнірі, який відбудеться в Хорватії 3-19...Галичина спортивная

після того, як пропустили, нам нічого не лишалося, окрім як іти вперед. Багато атакували, зрівняли рахунок, відчули впевненість і в компенсований час забили переможний м'яч. Ми віддали всі сили в цьому матчі і, вважаю, заслужили бути серед 16 найкращих команд...Znaj.ua

футболу Рівер Плейт - Бельграно (2:1) підтвердилася думка, що й один у полі воїн. У курйозному моменті на шостій хвилині компенсованого часу чотири гравця Рівер Плейта вийшли на самотнього голкіпера суперників, але не змогли відправити м'яч у ворота. Сейв голкіпера...Znaj.ua