компенсований час

Поки основна команда програє, юний «Кремінь» завойовує нагороди

разу змагалися футболісти віком U-17. У заключному турі «Ворскла» впевнено обіграла «Зірку» і забезпечила собі перемогу в турнірі. «Кремінь» у компенсований час вирвав перемогу у «Діназа», а «Арена» в харківському дербі обіграла «Геліос» й обійшла його в турнірній таблиці. Також...Кременчугский Телеграф

Анонс, суддя, трансляція

команда Єгіше Мелікяна розсипалась, адже і бойовий дух, і злагодженість у діях на місці. "Шахтарю" та "Ворсклі" вони програли у компенсований час, а для "Карпат" зустріч була фактично вирішальною.Проти "Динамо" не зіграють орендовані у клубу Щебетун, Тимчик і Михайличенко, що...Sportanalytic

"Манчестер Юнайтед" в гостях розгромив "Суонсі"

Гостям вдалося повести у рахунку лише у компенсований час першого тайму. Погба виграв верхову боротьбу після подачі з кутового і завдав удару.Unn.com.ua

"Олімпіакос" - "Рієка" - 2:1

Греки зуміли вирвати перемогу лише у компенсований час. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Києві полтавці мали три чудові моменти ще в першому таймі, однак вирішити долю поєдинку команді Василя Сачка вдалося лише в компенсований час до зустрічі. Перехоплення албанця Даллку завершилося точним ударом...1NEWS

Символічна збірна першого туру АПЛ за версією англійських ЗМІ

Спочатку команда Клоппа програвала, потім відігралася і вийшла вперед і повинна була здобувати три очки, але пропустила вирішальний м'яч у компенсований час. Ресурс ВВС відзначив гру нападника "джмелів" Стефано Окака, який забив перший гол "Ліверпулю" і провів весь матч на...Ua-football

«Карпати» програли втретє в сезоні

небезпечних моментів, однак надійно грав досвідчений Худжамов. Посеред другого тайму суперники обмінялися чудовими шансами для взяття воріт (Болбат Худобяк). У компенсований час Болбат остаточно добив левів. Господарі втримали свої ворота сухими та здобули важливі три очки. Маріуполь набрав вісім балів...Щоденний Львів

Гол Даллку приніс "Ворсклі" перемогу на "Сталлю"

Києві полтавці мали три чудові моменти ще в першому таймі, однак вирішити долю поєдинку команді Василя Сачка вдалося лише в компенсований час до зустрічі. Перехоплення албанця Даллку завершилося точним ударом після результативної передачі Шарпара – 1:0. "Важливо, що вчасно забили.Unn.com.ua

"Зоря" вперше перемогла, "Ворскла" дотискає "Сталь"

Відбулись нові матчі УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Сталь" не змогла втримати домашню нічию і пропустила вирішальний м'яч від "Ворскли" у компенсований час. "Зоря" ж здолала "Верес", записавши на свій рахунок дебютну перемогу у сезоні. Чемпіонат України5 тур"Сталь" - "Ворскла" -...Sportanalytic

"Арсенал" вирвав перемогу у "Лестера" в стартовій грі сезону АПЛ

у виконанні Окадзакі. При завершенні 30-хвилинки перехоплення Олбрайтона завершилося замкненням прострільної передачі у виконанні Джеймі Варді. Однак на останніх секундах компенсованого часу першої половини Уелбек вирівняв становище на полі – 2:2. На 56 хвилині подача з кутового Мареза завершилася виграшем...Unn.com.ua

рішення не сам вирішувати епізод, а зробив прострільну передачу в центр штрафного майданчика, яку ліквідували центральні оборонці "Буковини". А у компенсований час слаломний прохід від власної половини поля вдався тернопільському півзахиснику Олександру Кіцаку. Партнери по команді забрали за собою чернівецьких...Буковинська правда

Полтавська "Ворскла" вирвала вдома перемогу у матчі проти "Зірки". Переможний гол на 85 хвилині забив Загорулько. Голи: Вакуленко, 33 (пен), 56, Фомін, 53 Spy-Football

"Буковина" на останніх хвилинах вирвала перемогу в Тернополі

прийняв рішення не сам вирішувати епізод, а зробив прострільну передачу в центр штрафного майданчика, яку ліквідували центральні оборонці"Буковини". А у компенсований час слаломний прохід від власної половини поля вдався тернопільському півзахиснику Олександру Кіцаку. Партнери по команді забрали за собою чернівецьких...Погляд

З перших хвилин за левів дебютував захисник Олександр Осман. У компенсований час Одарюк після розіграшу штрафного встановив остаточний рахунок.Online.ua

«Карпати» зазнали першої поразки в сезоні

змарнував чудовий шанс, програвши дуель Мисаку. На старті другого тайму Аркес втратив мяча, і помилкою іспанця сповна скористався Шарпар. У компенсований час Одарюк після розіграшу штрафного встановив остаточний рахунок. У наступному турі на Карпати очікує зустріч з Динамо. Команда Сачка...Щоденний Львів

"Нива" обігрує "Арсенал-Київщину" на доданих хвилинах

з рахунком 2:0. Матч на новенькому стадіоні у Вишнівці зібрав майже тисячу уболівальників, яких тернопільські футболісти змусили понервувати аж до компенсованого часу. Обидва голи "Нива" провела на доданих хвилинах. Спершу після кутового головою м'яч у сітку відправив Олександр Апанчук. А...Галичина спортивная

"Арсенал" в серії пенальті переміг "Баварію" на Міжнародному кубку чемпіонів

Лише в компенсований час до основного часу поєдинку лондонців встановили паритет у грі завдяки удару...1NEWS

у 1-му турі чемпіонату Росії зіграло внічию зі Спартаком. Підопічні українського фахівця Юрія Калитвинцева програвали 0:2, але вирвали нічию у компенсований час. Динамо — Спартак 2:2 (0:2) Голи: 0:1 — Промес (29), 0:2 — Луїс Адріано (32), 1:2 — Панченко...1NEWS

Шахтар впевнено переміг Ворсклу

після чого бразилець ефектно розібрався з Олександром Скляром і хльостким ударом вразив нижній кут воріт Ворскли.А остаточний рахунок встановив в компенсований час Алан Патрік, який без особливого опору отримав м'яч на фланзі, змістився в центр і лагідно поклав» у дальній...Infokava.com

Олександр Чижевський: "Хлопці знають, що за ними слідкують, що на них розраховують"

двадцять заключних хвилин, дуже активно увійшов у гру і спочатку взяв участь у п’ятому забитому м’ячі, а потім, вже у компенсований час, й сам став автором шостого, заключного голу. До речі, на грі був присутній виконавчий директор клубу Даріо Друді...Галичина спортивная