компенсований час

"Арсенал" в серії пенальті переміг "Баварію" на Міжнародному кубку чемпіонів

Лише в компенсований час до основного часу поєдинку лондонців встановили паритет у грі завдяки удару...1NEWS

у 1-му турі чемпіонату Росії зіграло внічию зі Спартаком. Підопічні українського фахівця Юрія Калитвинцева програвали 0:2, але вирвали нічию у компенсований час. Динамо — Спартак 2:2 (0:2) Голи: 0:1 — Промес (29), 0:2 — Луїс Адріано (32), 1:2 — Панченко...1NEWS

Шахтар впевнено переміг Ворсклу

після чого бразилець ефектно розібрався з Олександром Скляром і хльостким ударом вразив нижній кут воріт Ворскли.А остаточний рахунок встановив в компенсований час Алан Патрік, який без особливого опору отримав м'яч на фланзі, змістився в центр і лагідно поклав» у дальній...Infokava.com

Олександр Чижевський: "Хлопці знають, що за ними слідкують, що на них розраховують"

двадцять заключних хвилин, дуже активно увійшов у гру і спочатку взяв участь у п’ятому забитому м’ячі, а потім, вже у компенсований час, й сам став автором шостого, заключного голу. До речі, на грі був присутній виконавчий директор клубу Даріо Друді...Галичина спортивная

Агробізнес по пенальті переграв Тернопіль

Другий удар з серії Романа Кухарського зумів відбити кіпер Агробізнесу Костянтин Одольський. Online.ua

Воротар Металурга Запоріжжя атакував суддю

"Металург Запоріжжя" - "Полісся" завершився перемогою житомирської команди 2:0. Після вилучення Теленкова на ворота став захисник Артем Захаров, який в компенсований час пропустив ще один гол.Ua-football

Ігор Пластун: "Матч проти ПСЖ запам

працювати.У матчі проти ПСЖ у Лізі чемпіонів, коли ми зіграли 2:2, могли навіть і перемогти. Ді Марія забив нам в компенсований час. Цей матч був вкрай важливим — ми з Базелем вели боротьбу за третє місце. Однак Базель швидко пропустив...Галичина спортивная

Португалія переграла Мексику в матчі за "бронзу" Кубка конфедерацій

рівній боротьбі, а в основний час команди обмінялися результативними ударами. Спочатку вийшли вперед мексиканці, завдяки автоголу Нету, а вже в компенсований час португальці зуміли перевести гру в овертайм. Овертайм почався з переможного гола збірної Португалії – це Сілва реалізував пенальті,...Зеркало недели (газета)

Володимир Безуб

і вони ледь не «запороли» момент. Та все ж встигли розібратися і Бідний, обігравши захисника, розстріляв ворота. А вже в компенсований час Губицький виконав простріл, а Бідний його замкнув і ми виграли 3:1. Останній матч у групі ми проводили проти...Галичина спортивная

контратакували, а вже на 28-й хвилині Пономаренко довів перевагу до 3-х м'ячів. Як то кажуть, "у роздягальню", Демня пропустила у компенсований час (Литвин - 45+2), і гол Барабаша після перерви на 57-й вже нічого не вирішував. Для перемоги голів треба...Чемпион

СК Чайка - володар Кубку України серед аматорів 2016/2017

контратакували, а вже на 28-й хвилині Пономаренко довів перевагу до 3-х м'ячів. Як то кажуть, «у роздягальню», «Демня» пропустила в компенсований час (Литвин - 45+2) і гол Барабаша після перерви на 57-й вже нічого не вирішував. Для перемоги голів треба...Новости ФК "Металлист"

Коломийський футбольний клуб "Карпати" приймав на своєму полі команду Калуша (відео)

на заміну, вразив ворота суперника, пробивши головою. Все йшло до завершення матчу, однак гостям вдалось один м'яч відіграти вже в компенсований час. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2-1. У наступному, вже завершальному, турі чемпіонату Карпати зіграють на виїзді проти Івано-Франківського...Online.ua

"Вікторія" - "Кобеляки": два вилучення, два пенальті і по 2 забитих м

Рукавиця без вагань вирішив його виконувати, але пробив невдало. "Вікторія" ж не реалізувала вихід сам-на-сам з воротарем суперника. Вже у компенсований час Рядних вивів Асатурова на побачення з Нестеренком, але воротар зіграв бездоганно. Та й самого Рядних після цього вилучили...Online.ua

Команди вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу провели поєдинки

переадресував мяча на Євгена Гуріна і той з близької відстані увігнав смугастого під поперечину (1:2). А кульмінація матчу настала в компенсований час. Зі своєї половини поля гравці ДСО-Поділля знайшли на лівому краю атаки Олексія Литовченка. Той втік від захисника, але...TeNews

Євро-2017 (U-21): Польща в кінцівці поєдинку вирвала нічию у Швеції

Господарі турніру лише в компенсований час зуміли зрівняти рахунок, зберігши шанси на вихід в плей-офф (2:2). Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті.Польща U-21 —...Новини футболу

Уже в компенсований час Едуардо Варгас закріпив перемогу Чилі - 2:0. По завершенню поєдинку найкращим гравцем...1NEWS

Португалія з нічиї стартувала на Кубку Конфедерацій-2017

зрівняв рахунок. Команди також обмінялися голами в самій кінцівці: на мяч Седріка Суареша мексиканці відповіли голом Ектора Морено вже в компенсований час 2:2. Примітно, що матч також запамятався першим в історії Кубка Конфедерацій використанням системи Відеодопомоги арбітрам (VAR). Після перегляду...1NEWS

Австралія - Бразилія 0:4.

Тьяго Сілва після передачі Родріго Кайо зробив рахунок (2:0), а на 74-й хвилині відзначився півзахисник Шахтаря Тайсон - 3:0. У компенсований час розгром довершив автор першого гола Дієго Соуза з передачі Вілліана - 4:0.Ua-football

Поєдинки чемпіонату області з футболу

хвилин зрівняти рахунок. Після невдалих дій оборонців Колоса першим відзначився Олександр Понєдєльнік, а другим Андрій Чипіжук. І все ж у компенсований час Андрій Блакита приніс господарям перемогу, переправивши мяча у ворота метрів з 9-ти. Колос (Зборів) ФК Кременець-Академія 3:2 (В.TeNews

на чолі збірної Аргентини. У свою чергу за збірну Бразилії трохи зіграв півзахисник Шахтаря Тайсон, який з'явився на полі у компенсований час. Товариський матч з футболу 9 червня Бразилія - Аргентина 0:1 (0:1) Гол: 0:1 - Меркадо (45) Бразилія: Уевертон,...1NEWS