компенсований час

Збірна Англії вирвала перемогу у команди Тунісу (відео)

Англії з футболу з надважкої перемоги стартувала на Чемпіонаті світу 2018 року. У першому для себе поєдинку англійці дотиснули у компенсований час команду Тунісу.Главком

ЧС-2018.

Збірна Англії вирвала перемогу над Тунісом тільки у компенсований час. Перемогу британцям приніс влучний удар капітана команди Харрі Кейна, який оформив дубль.Футбол газета

ЧС-2018: неймовірна нічия Португалії і Іспанії, Іран обіграв Марокко

– Іспанія і Марокко – Іран. У Санкт-Петербурзі на стадіоні "Санкт-Петербург Арена" іранські футболісти у важкому матчі вирвали перемогу в компенсований час, завдяки автоголу марокканця Бухаддуза. У Сочі на "Фішті" топові європейські команди провели неймовірний поєдинок, забивши на двох шість...Зеркало недели (газета)

захисника К'єлліні. У матчі з Єгиптом за Суаресом було особливе спостереження від уболівальників і він виправдав їхні сподівання. Уже в компенсований час, коли Уругвай повів у рахунку, Суарес вирішив впасти і під час падіння прихопив між ніг єгипетського захисника Ахмеда...Чемпион

Футбольні збірні Марокко та Іран зіграли поєдинок першого туру попереднього етапу чемпіонату світу-2018 в групі «В». Западная информационная корпорация

Було більше біганини, ніж осмисленої гри. Спостерігалися зіткнення, травми, постійні зупинки. Розв'язка настала лише в компенсований час. Після розіграшу штрафного марокканець Бугаддоуз зрізав м'яч у власні ворота…...Голос Украины (газета)

ЧС-2018.

цього разу відгукнувся Дзюба, котрий тільки вийшов на заміну. Добив же Саудівську Аравію вищезгаданий Черишев, який забив красень-гол вже у компенсований час, та той же Головін, який класно виконав штрафний на останніх секундах поєдинку.Чемпіонат світуГрупа A1 турРосія - Саудівська Аравія...Футбол газета

У рамках 6-го туру групи "А" першої обласної ліги відбулося бучацьке дербі - "Колос" з районного центру зустрічався з ФК "Трибухівці" Спорт Тернопільщини

Центральний матч 6-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області відбувся у Великій Березовиці Спорт Тернопільщини

Україна розгромила Албанію завдяки дублям Ярмоленка і Коноплянки

обмінялися місцями тепер представник "Шальке" виявився асистентом, а Ярмоленко забив свій 34 гол під час виступів за національну збірну. В компенсований час Ярмоленко оформив дубль після скидки Маліновського 3:0. У другому таймі підопічні Шевченка могли ще забивати. Наприклад, Беріша витягнув...Unn.com.ua

"Скала" U-19 програла "Ворсклі"

І ось тепер маємо — 2:4. Ще до перерви господарі відзначилися двічі, причому болючим був другий гол, проведений вже у компенсований час. Початок другої 45-хвилинки повернув інтригу, коли на 48-й хвилині один м`яч відіграв капітан «Скали» у тому матчі Ігор...Галичина спортивная

було зафіксовано перемогу малиново-зелених - 2:0. За стриян дублем відзначився Володимир Гладкий, причому свій другий гол він провів вже у компенсований час. А вдруге Скала і Полісся зустрічалися в дебютному весняному турі 2018 року. За згодою обидвох команд відбувався цей...Спортивний Житомир

Футболісти місцевої команди "Збруч-Агробізнес" зробили чудовий подарунок своїм шанувальника, перемігши в драматичному поєдинку сильний ФК "Бережани" - 1:0 Спорт Тернопільщини

– Баварія, фінал ЛЧ 1998/99) Один з найбільш відомих камбеків у фіналах турніру. МЮ поступався Баварії 0:1, проте вже у компенсований час Шерінгем та Сульшер, вийшовши на заміну, після розіграшів кутових забили по м'ячу та принесли трофей манкуніанцям. 2. Патрік...24 канал

П

було зафіксовано нічию з рахунком 1:1. Рахунок уже на 2-й хвилині відкрив півзахисник «синьо-жовтих» Дмитро Шостак. Господарі відігралися вже в компенсований час. У складі української збірної в цій грі взяли участь троє карпатівців — Марко Сапуга, Максим Хлань та Гліб...Галичина спортивная

"Скала" U-19 - "Карпати" U-19 - 0:2

не найкращим чином (Артим зреагував на не надто складний удар), чим лише підтвердив, що пенальті не було. А вже у компенсований час до першої 45-хвилинки «зелено-білі» мали гарну нагоду піти на перепочинок за комфортної переваги у два забиті м’ячі. Швидка...Галичина спортивная

під керівництвом Сергія Попова на виїзді зіграла спаринг з Чехією. Рахунок на 2-й хвилині відкрив Дмитро Шостак, господарі відігралися в компенсований час 1:1. Товариський матч Чехія (U-15) Україна (U-15) 1:1 Україна (U-15): Фастов, Мампасі, Боль (Савчук, 73), Майстренко, Маленков (Мазур,...Спортивний Житомир

У першому матчі 1/8 фіналу кубка Тернопільської області 2018 року підволочиський "Збруч-Агробізнес" лише в компенсований переміг ФК "Вишнівець" - 3:2 Спорт Тернопільщини

Франція. Плей-офф за місце в Лізі 1. Аяччо - Тулуза 0:3.

про збереження своїх воріт. Нечисленні глядачі на трибунах в перші 45 хвилин поєдинку відверто нудьгували і дочекалися голу лише в компенсований час. Градель під саму завісу тайму поклав ідеальний гол зі штрафного, при цьому травму, стукнувшись плечем об штангу, отримав...Ua-football

Виллиан обиделся на Конте и отомстил тренеру - ФОТО

за те, що Конте не поставив Вілліана, який провів відмінний сезон, в стартовий склад, а випустив на заміну лише в компенсований час. Нагадаємо, що в минулому сезоні бразилець в 55 матчах у всіх турнірах забив 13 голів і віддав 12...Ua-football