Новости по метке:

комп'ютерна програма

Нейромережа створить тривимірну карту Середзем

На третій рік програма займеться візуалізацією конкретних сцен згідно з сюжетом твору з використанням програмного забезпечення для ігрових движків. Зеркало недели (газета)

Чим замінити Skype: 5 зручних альтернатив

Для обміну повідомленнями також підійде додаток від Facebook. Читайте також:Стало відомо, який відсоток українців спілкується рідною мовою Єдність

з якою швидкістю повинна їхати вантажівка, або яка на її шинах має бути глибина протектора. Перелік з 20 запитань формуватиме комп'ютерна програма у випадковому порядку. У білети додали питання, пов'язані з особливостями оформлення аварій, європротоколом, юридичної відповідальності водіїв і штрафів...Крещатик (газета)

Pac-Man

Створена розробниками програма набрала в грі 999990 очок. Зеркало недели (газета)

Також законопроектом передбачено призначення Уповноваженого із захисту державної мови. Урядовий Кур'єр

Вчені навчили штучний інтелект передбачати смерть пацієнта

Вчені провели навчання системи на основі 417 знімків грудної клітини. Потім система була протестована на 48 пацієнтах старше 60 років. Зеркало недели (газета)

Засновника шпигунської комп

Розробників комп'ютерної системи контролю співробітників "Стахановець" (Mirobase) Михайла Яхимовича і Володимира Вязьмітінова оголошено в розшук за підозрою в роботі на російські спецслужби. iPress

Вчені провели навчання системи на основі 417 знімків грудної клітини. Потім система була протестована на 48 пацієнтах старше 60 років. Зеркало недели (газета)

Чеські та тернопільські поліцейський ділилися досвідом як протидіяти злочинності (ФОТО)

Чеські поліцейські ділилися своїм професійним досвідом з тернопільськими колегами, інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області. Газета "Наш ДЕНЬ"

Вчені показали, як працюють нутрощі клітини

Американські біологи представили тривимірну візуалізацію роботи нутрощів клітини. Online.ua

Чи доводилося вам намагатися знайти в незнайомій програмі якусь потрібну кнопку? Одні знаходять потрібну кнопку і отримують бажаний результат відразу. Місто Онлайн

Сергей Лещенко: Запрет 1С похож на рейдерство под прикрытием санкций

Ведь это наш отечественный продукт, обновляемый нашими айтишниками. Під санкції указом Порошенка потрапив також правовласник та видавець комп'ютерної програми "1С". Цими програмами зараз користуються 300 тисяч бухгалтерів по всій Україні. Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Проти розробника бухгалтерської програми "1С" введені економічні санкції

З проектів"1С" найбільш є відомими програми системи "1С: Підприємство. Rbn.cc

Експерти з різних країн вказують на слід КНДР в програмі. Зеркало недели (газета)

Поширення вірусу демонструє те, наскільки важливим є збір владою інформації про уразливості програмного забезпечення. Зеркало недели (газета)

15.05.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий