командні змагання

26 березня в межах Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок пройшли командні змагання. Збірна України у складі Аліни Комащук, Олени Кравацької, Олени Вороніної й Ольги Жовнір завершила свій виступ на 7-му місці. Про...1NEWS

Спортсмени "Інваспорту" Львівщини успішно виступили в Кубку світу з фехтування на візках

У змаганнях взяли участь збірні команди з 19 країн. Загалом фехтувальники паралімпійської збірної команди України виборола 11 медалей: 4 золоті, 1 срібну, 6 бронзових. Галичина спортивная

Черкаський шабліст гідно виступив на Кубку світу

Найповажніші та найстарші фехтувальники Пізи відзначили його спеціальною нагородою як наймолодшого призера змагань (18 років). Нова доба

На українській Універсіаді, що проходить у Миколаєві, закарпатські фехтувальниці здобули чотири нагороди. Голос Карпат

В Івано-Франківську завершились змагання з настільного тенісу серед наймолодших спортсменів України. Сьогодні буковинська команда наймолодших тенісистів - найсильніша в Україні. Українська газета ЧАС

Львівський шпажист Олександр Ваулін - бронзовий призер етапу Кубку Європи-2017

У командних змаганнях національна збірна команда шпажистів виборола бронзові нагороди. Галичина спортивная

Її обікрала рідна мати, повідомляє "Комсомольская правда". Навіть машину, яку мені як медалістці вручив після Олімпіади мер Собянін. Еспресо TV

Вероніка Марченко: "Радію обом медалям, бо вони нам важко дались"

У фіналі було найскладніше, бо я сильно переживала. Хоча я знало, що в мене мінімум срібна медаль буде, але хотілося золота. Галичина спортивная

Збірна України з синхронного плавання стала другою в довільній програмі на етапі Світової серії в Парижі - міжнародному турнірі Make Up for Seven. Znaj.ua

11 березня команда українських лучниць у складі Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Лідії Січенікова на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в командних змаганнях здобула перемогу над збірною Росії 6:0 і завоювала бронзові нагороди. Сайт города Херсона

Новокаховчанка Анастасія Павлова стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи

Новокаховчанка Анастасія Павлова в кваліфікації показала третій результат, але в 1/8 фіналу поступилася представниці Туреччини Бегунан Унсал 5:6 на тай-брейку. Мост

Буковинська спортсменка з командою перемогла росіянок

У французькому Віттелі завершилися командні змагання чемпіонату Європи зі стрільби з лука, де жіноча збірна України перемогла команду Росії в боротьбі за 3-е місце та бронзові...Погляд

Українська синхроністка Волошина виграла престижний турнір у Парижі

Нагадаємо, в минулому році українські синхроністки успішно виступили на чемпіонаті Європи. Зеркало недели (газета)

Українські стрілки в дорослій конкуренції вже здобули 3 медалі, інфрмує прес-служба НОК України. Чемпион

Українці завоювали повний комплект нагород на ЧЄ зі стрільби

Українська заявка нараховує 34 спортсмена (дорослі та юніори). Unn.com.ua

Для спортсменів Львівщини успішно завершився чемпіонат України серед чоловіків та жінок з настільного тенісу

визначення чемпіона України відбудеться на початку травня в Чернігові, де в цей час відбуватиметься заключний тур національної Суперліги. Підсумкові результати: Командні змагання серед жінок І місце - Харківська область (Біленко Тетяна, Гапонова Анна, Храмцова Ганна) ІІ місце - Львівська область...Галичина спортивная

13-14 травня на території Чернівецької області проведуть пригодницькі перегони "Bucovina Adventure Race". Це любительські командні змагання у трьох заліках: — "Трек Light" — пішохідна дистанція, орієнтування ("початківці, задана дистанція"); — "ТРЕК" — пішохідна дистанція, орієнтування, техніка...Буковинська правда

Спортсмени Львівщини завоювали 120 медалей

Виборола срібну медаль Чемпіонату Європи у місті Рига у ваговій категорії до 55 кг. Галичина спортивная