командні змагання

1 місце команда Підгори (Василь Годзь, Василь Бєліков, Анна Стебліна); у спортивних залах аграрного ліцею та НВК № 1 пройдуть особисто-командні змагання першості району з армспорту та настільного тенісу серед команд колективів фізкультури сільських громад.Тижневик «ЕХО

У Львові фехтувальники-кадети схрестили зброю за путівки на чемпіонат України

У Львові фехтувальники-кадети кидають виклик суперникам на чемпіонаті області. І змагаються за перепустки у наступний раунд національну першість. Концентрація спортсменам дуже потрібна, адже змагаються за олімпійською системою. Галичина спортивная

Українця визнали найкращим паралімпійським тенісистом року в світі

На урочистій церемонії Міжнародної федерації настільного тенісу «ITTF Star Awards 2017», що відбулася в місті Астані (Казахстан), лідер національної паралімпійської збірної команди Ракурс

Львів

Чоловік переміг у номінації Міжнародної федерації настільного тенісу. Львівські

А у командних змаганнях у складі збірної команди України виборов перше місце. Тренує спортсмена заслужений тренер України Сергій Бондар. Телеканал Ритм

Українка Харлан тріумфувала на етапі кубка світу з фехтування (, )

Українська спортсменка Ольга Харлан виграла етап кубка світу, який проходив в мексиканському Канкуні Це вже друга перемога для Ольги Харлан на етапах кубка світу. Ракурс

Тренера з Тернополя нагородили орденом «За заслуги» III ступеня

Леона Михайловича Уруського відзначено як особистого тренера чемпіонки, срібної призерки Дефлімпійських ігор із дзюдо Марії Корнійчук. Тернопіль Наживо!

Буковинська лучниця Олена Онуфрійчук завоювала бронзу на Кубку України

В особистій першості серед жінок третє місце посіла буковинка Олена Онуфрейчук. Погляд

Тернопільський тренер Леон Уруський нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня

МОК заборонив збірній РФ виступати на Олімпіаді-2018 під власним прапором

Міжнародний олімпійський Комітет сьогодні оголосив своє рішення стосовно олімпійської збірної Росії. Unn.com.ua

раніше повідомляла “Народна Правда”, у програмі майбутньої Олімпіади з’явиться 15 нових медальних заліків. Серед іншого, в деяких традиційних дисциплінах вводяться командні змагання. The post “Тюремна роба”: вболівальники висміяли олімпійську форму збірної Росії appeared first on Народна Правда.Народна Правда

Емілія Мадяр-Фазекаш: «Тренування паралімпійців – це робота, якою живу»

У складі збірної України фехтувальниць на візках закарпатка Надія Дьолог у командних змаганнях стала чемпіонкою світу. Нагадаємо, паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу. Голос Карпат

Бердичівські шахісти – переможці Спартакіади Житомирщини з шахів

У місті Житомирі на базі ДЮСШ №1 відбулися командні змагання з шахів у залік Спартакіади школярів Житомирщини. Змагання проходили за підтримки спортивної спілки учнівської молоді України та Федерації шахів Житомирської...РІО Бердичів

розумників та розумниць „Колосочок”, серії науково-популярної природничої літератури для дітей „Бібліотечка Колоска”. Інститут організовує літні природничі школи для дітей, інтелектуальні командні змагання на кубок журналу „Колосок”, навчальні семінари для учителів початкових класів та природничих предметів. Партнерами ЛМГО „Львівський інститут освіти”...lviv.tv

Стрільці обласного центру вибороли три «золота» на чемпіонаті України (ФОТО)

Особисто на малокаліберному пістолеті Альона Шевченко стала чемпіонкою, набравши 564 очка. Гречка

У п'ятницю 17 листопада у спортивній залі Черкаського державного технологічного університету відбулися студентські командні змагання серед дівчат із футзалу за програмою ХV Універсіади Черкаської області.Прес-Центр

У Житомирі 17 листопада пройшли командні змагання з шахів у залік Спортивних Ігор школярів нашої області 2017-2018 навчального року. Участь у змаганні взяли 25 команд з таких...Спортивний Житомир