командні змагання

У командних змаганнях з лижного двоборства та стрибків на трампліні К-75 збірна Івано-Франківської області стала другою. Бліц-інфо

Львівські стронгмени - чемпіони України

Саме у вищезгаданих містах нинішній рівень розвитку силового спорту дозволяє виставляти квартет атлетів на командні змагання, а у Києві та Львові конкуренція така...Sportgid

Прикарпатські спортсмени - переможці чемпіонату України зі стрибків на лижах з трампліна

12-14 вересня у Ворохті відбувся чемпіонат України серед юніорів зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства на трампліні зі штучним покриттям. Дзеркало Коломиї

Аліна Калістратова стала третьою на дистанції 200 м у міжнародних командних змаганнях «Deca Nation». Слободской край

В Анже (Франція) відбулися вже традиційні міжнародні командні змагання “DecaNation”. Участь у цьогорічному турнірі взяли сім збірних, серед яких була й Україна, інформує прес-служба ФЛАУ, передає УНН.   Єдину...1NEWS

Стрибунка Окунєва тріумфувала на змаганнях в Анже

КИЇВ. 10 вересня. УНН. В Анже (Франція) відбулися вже традиційні міжнародні командні змагання "DecaNation". Участь у цьогорічному турнірі взяли сім збірних, серед яких була й Україна, інформує прес-служба ФЛАУ, передає УНН.   Єдину...Unn.com.ua

Масштабним спортивним святом відзначили на Мукачівщині День фізкультури та спорту

бойові позиції, а й виконали надзвичайно складні нормативи, зокрема так званий тамішеварі - розбивання твердих предметів ударом руки або ноги. Командні змагання розпочалися з традиційного матчу між командами Мукачівської РДА та сільських голів. На цей раз спортивна фортуна була на...Голос Карпат

Ігор Главан став «бронзовим» у командних змаганнях чоловіків. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Додамо, що старший солдат Марія Лівер до скарбнички збірної України принесла бронзову нагороду у плаванні брасом. Народна Рада

По сумі трьох етапів команда обласної спортшколи посіла друге командне місце та отримала кубок. Тренується у сумського тренера Сергія Чередниченко з 2000 року. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У півфіналі Універсіади українка поступилася китаянці Жанг. Жіноча збірна України з волейболу взяла бронзову медаль Всесвітньої Універсіади-2017. ТВА

Українки завоювали два золота на Універсіаді

Планку на висоті двох метрів рівно українка тричі збила. Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук здобув для України першу Ракурс

Український дует у стрибках у воду завоював золоту медаль Універсіади

Про це інформує Федерація стрибків у воду України, передає УНН. Unn.com.ua

Також в українці здобули і бронзову нагороду. У командному змаганні українки також завоювали золото, чоловіча команда виграла бронзу. Високий замок

Українці вже здобули на Універсіаді 20 медалей

Про це повідомили сьогодні, 25 серпня, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. Щоденний Львів

у першому поєдинку. У двох стикових зустрічах він виявився сильнішим за своїх опонентів, але третю – програв. У дзюдоїстів попереду командні змагання. Боротьбу за медалі Всесвітньої Універсіади розпочали легкоатлети. Перше коло змагань в бігові на 400 метрів подолала студентка СумДУ...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Україна виграла 6 золотих медалей

Літня Універсіада-2017 в Тайбеї перетнула екватор. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Після срібла у командних змаганнях Верняєв став чемпіоном студентських Ігор в особистому багатоборстві. Перше місце йому приніс результат у 88,300 бала. Урядовий Кур'єр

Гімнаст Верняєв приніс Україні третє "золото" Універсіади

Примітно, що ще один уродженець України Євгеній Юденков із … Телеканал Ритм

Український гімнаст Верняєв став чемпіоном Універсіади

до того здобувши золоту медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у змаганнях із багатоборства. Ракурс