командні змагання

КОНЮШОК: «Для появи нових Вірастюків потрібна внутрішня конкуренція»

у нас народився би новий чемпіон світу у «супертяжах», адже, як відомо, чемпіонати світу у легших вагових категоріях, як і командні змагання, українці виграють регулярно. Сергій Конюшок також відзначив, що системна робота Федерації стронгмену України, яка вже три роки поспіль...Спорт.ua

Чемпіон Росії зі стендової стрільби Владислав Лошаков покінчив життя самогубством Лошаков пропав 6 листопада в районі Любліно. Еспресо TV

У Черкасах змагалися фехтувальники з усієї України

а у фіналі перемогла олімпійську чемпіонку Ольгу Жовнір. Ще одне третє місце посіла представниця Миколаєва Мамонтова Олександра. 26 листопада відбулися командні змагання. Серед чоловіків та жінок перемогу отримали представники міста Києва. Срібними призерами у чоловіків та жінок стали команди міста...Нова доба

Ксенія Пантелєєва: «Фехтувальниці кричать не від болю чи розпачу.

До Олімпійських ігор китайська команда була для мене каменем спотикання. - Новий сезон ваша команда розпочала на пєдесталі пошани. Високий замок

Команда конотопського клубу «Воїн» виграла командні змагання з ката у віковій групі 14-17 років.SumyToday

Юні шахісти з Малина здобули в обласних змаганнях «бронзу»

Обласні командні змагання з шахів у залік Спартивних ігор школярів Житомирщини. Найкраще виступив Олег Тонкошкур. Він здобув чотири очка з пяти можливих.ІнфоМалин

У Черкасах визначать чемпіона України з фехтування на шаблях

Програма змагань: 24.11.2016 – день приїзду 25.11.2016 – шабля, чоловіки, жінки – особисті змагання 26.11.2016 – шабля, чоловіки, жінки – командні змагання Адреса: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102...Нова доба

Юні львів

У перший змагальний день представники Львівської області домінували в командних змаганнях у розділі ката. Щоденний Львів

Каратисти Львівщини домінують на українській арені

Команда Львівської області була представлена 38 спортсменами. MediaStar

Українці стали срібними призерами першого Кубка світу з ушу таолу

Участь в змаганнях взяли 120 спортсменів з 25 країн світу. Ukrainianwall

Завершилися змагання з армспорту за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини 2016 року

Цими вихідними в Народному домі м. Дубляни Жовківського району відбулися особисто-командні змагання з армспорту (рукоборства) за програмою ХХV обласних комплексних Ігор Львівщини, IX обласних ігор ветеранів спорту та II Спортивних ігор серед...Галичина спортивная

У Миколаєві команда морпіхів та десантників перемогла у змаганнях з кросфіту

Гру приурочили до випуску другого потоку військових інструкторів по кросфіту ДеПо

Фехтувальниці Львівщини вибороли золоті медалі в командних змаганнях етапу Кубка світу в Китаї

У неділю, 13 листопада, в китайському м. Сучжоу завершилися командні змагання шпажисток у рамках чергового етапу Кубка світу. У складі національної збірної золоті нагороди отримали й дві вихованки львівської школи фехтування...Галичина спортивная

Захід пройшов за підтримки Миколаївської територіальної організації БПП "Солідарність", «Миколаївобленерго» та Barbеllian. Миколаївська правда

У Миколаєві змагатимуться у кросфіті нацгвардійці, льотчики, морпіхи та десантники

Спортивні бої приурочили до випуску другого потоку військових інструкторів з кросфіту Миколаївців запрошують на командні змагання з кроссфіту "CrossFit Benchmark" серед військовослужбовців Збройних Сил України. Про це Depo.Миколаїв повідомили організатори. Захід відбудеться 13 листопада о 9:00...ДеПо

У Миколаєві відбудуться змагання з крос-фіту серед військовослужбовців ЗСУ

Миколаївців та гостей міста корабелів запрошують на командні змагання з крос-фіту «CrossFit Benchmark» серед військовослужбовців ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба БПП "Солідарність". Захід відбудеться 13 листопада о 9:00 в...Миколаївська правда

Юні бутенківські туристи відзначилися на змаганнях у Рахові

Їх багаторічний досвід занять туристською справою, постійні перемоги на районних та обласних змаганнях зі спортивного туризму. Тижневик «ЕХО

У неділю, 6-го листопада, в австрійському Медлінзі відбулися командні змагання серед рапіристів на етапі кадетського циклу з фехтування. Першій команді українських фехтувальниць у складі Катерини Буденко, Анни Тараненко, Олександри Ребчуновської...Ukrainianwall