Черкаські фехтувальники привезли «бронзу» з чемпіонату України

Склад команди: Валерія Гнідашева, Катерина Грабіжна, Аліна Псюрніченко та Альона Ткаченко. Нова доба

Щоб стати учасником заходу потрібно зареєструватися та сплатити оргвнесок 150 250 гривень. Перший відбувся у 2013 році за ініціативи посольств Австрії, Норвегії, Швейцарії. In Kyiv

На білбордах Львова - найкращі спортсмени Львівщини

В січні 2017 року на білбордах Львова з'явилися, зокрема, фотозображення двох найкращих спортсменок Львівщини за підсумками листопада та грудня 2016 року. Галичина спортивная

Артем СКОРОХОД: «Фехтувальник - це легкоатлет.

А Олена цього року стала срібною призеркою дорослого чемпіонату України, поступившись лише Олі Харлан. Гадаю, нашим дівчатам нове трактування правил буде вигідним. Високий замок

Вид програми - «Смуга перешкод» особисто-командні змагання, дистанція ІV класу.Новости Житомира

Майстри малої ракетки Львівщини успішно виступили в Кубку України

місце, поступившись команді «Тенісна Академія» з м. Суми. В особистих змаганнях Олександр Тимофєєв піднявся на третю сходинку п’єдесталу. Результати змагань: Командні змагання серед чоловіків 1 місце — «Тенісна Академія» м. Суми (Олексій Сарматов, Олександр Тужилін) 2 місце — збірна Львівської...Галичина спортивная

У перший день в спортзалі УАБС пройшли командні змагання. У жіночому турнірі виступали шість команд.SumyToday

Юні закарпатські фехтувальники привезли з етапу Кубка світу бронзові нагороди. Ужгород.net.ua

ІІІ місце Кондратюк Вікторія (Житомирський Район). Спортивний Житомир

КОНЮШОК: «Для появи нових Вірастюків потрібна внутрішня конкуренція»

у нас народився би новий чемпіон світу у «супертяжах», адже, як відомо, чемпіонати світу у легших вагових категоріях, як і командні змагання, українці виграють регулярно. Сергій Конюшок також відзначив, що системна робота Федерації стронгмену України, яка вже три роки поспіль...Спорт.ua

Чемпіон Росії зі стендової стрільби Владислав Лошаков покінчив життя самогубством Лошаков пропав 6 листопада в районі Любліно. Еспресо TV

У Черкасах змагалися фехтувальники з усієї України

а у фіналі перемогла олімпійську чемпіонку Ольгу Жовнір. Ще одне третє місце посіла представниця Миколаєва Мамонтова Олександра. 26 листопада відбулися командні змагання. Серед чоловіків та жінок перемогу отримали представники міста Києва. Срібними призерами у чоловіків та жінок стали команди міста...Нова доба

Ксенія Пантелєєва: «Фехтувальниці кричать не від болю чи розпачу. Це такий переможний вигук»

До Олімпійських ігор китайська команда була для мене каменем спотикання. - Новий сезон ваша команда розпочала на пєдесталі пошани. Високий замок

Команда конотопського клубу «Воїн» виграла командні змагання з ката у віковій групі 14-17 років.SumyToday

Юні шахісти з Малина здобули в обласних змаганнях «бронзу»

Обласні командні змагання з шахів у залік Спартивних ігор школярів Житомирщини. Найкраще виступив Олег Тонкошкур. Він здобув чотири очка з пяти можливих.ІнфоМалин

У Черкасах визначать чемпіона України з фехтування на шаблях

Програма змагань: 24.11.2016 – день приїзду 25.11.2016 – шабля, чоловіки, жінки – особисті змагання 26.11.2016 – шабля, чоловіки, жінки – командні змагання Адреса: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102...Нова доба

Юні львів

У перший змагальний день представники Львівської області домінували в командних змаганнях у розділі ката. Щоденний Львів