командні змагання

Сьогодні у Вінниці - студентські дебати, книжки і тхеквондо

Захід буде тривати два дні: 5 відбіркових раундів на суспільно важливі теми, півфінал та фінал. У ТРЦ Мегамолл відбудуться міжнародні командні змагання з тхеквондо RIA OPEN CUP TAEKWONDO 2017. Вхід вільний.Інформаційна Вінниччина

У Львові визначили чемпіонів України з фехтування на рапірі

У команди з Києва це вирішує новоспечена чемпіонка України Ольга Лілейко. Та найсильнішими у фіналі виявилися дві команди з Києва. Галичина спортивная

Чемпіонат Східноєвропейської ліги з настільного тенісу відбувся днями у Молдові. Зараз Артема і Максима зараховано у резерв збірної команди України з настільного тенісу. Українська газета ЧАС

Новокаховчанка Анастасія Павлова здобула дві срібні нагоорди на Гран-Прі Європи

У змаганнях взяли участь українські спортсмени, Херсонщину представляла новокаховчанка Анастасія Павлова. В особистих змаганнях серед жінок Анастасія посіла восьме місце. Херсон Daily

Борці із шести країн битимуться у Вінниці в техніці тхеквондо

Учасники обіцяють видовище стінка на стінку. У суботу, 27 травня, у Вінниці відбудуться міжнародні командні змагання з тхеквондо RIA OPEN CUP TAEKWONDO 2017. За словами організаторів, змагання такого рівня проводитимуться у Вінниці вперше. У турнірі братимуть...Інформаційна Вінниччина

Українські паралімпійці здобули чотири медалі на ЧС з настільного тенісу

Максим Ніколенко та Михайло Попов в командних змаганнях вибороли для України найвищу нагороду "золото" чемпіонату світу. Unn.com.ua

Виграв змагання Іван Банзерук, а його співвітчизник Ігор Главан фінішував другим. У командних змаганнях збірна України також взяла золото. Чемпион

Закарпатські каратисти на п

Мукачева. У командних змаганнях, у категорії дорослі чоловіки - володар чорного поясу Андрій Дзямко та володар коричневого поясу Сергій Єгоров здобули бронзові ClipNews.info

Лучники Черкащини взяли участь у міжнародних змаганнях «Олімпійські надії»

В індивідуальній першості найкращого результату досягла Іванова Юлія - 9 місце серед 82 учасниць. Нова доба

Українські паралімпійці завершили турнір на 1 загальнокомандному місці, виборовши сім золотих нагород, дві срібних та три бронзові медалі. Любимый Херсон

«Золото» в командних змаганнях з бліцу харківський гросмейстер здобув разом з Артемом Івановим з Дніпра. Слободской край

Франківчанка Ольга Балтажі здобула "срібло"на Чемпіонаті світу з шашок

Чоловіча збірна України у складі Юрія Анікєєва і Артема Іванова завоювала перше місце, а Ольга Балтажи і Вікторія Мотричко завершили командні змагання зі срібною нагородою. Чемпіонат світу з шашок-100 в Ізмірі проходив з 1 по 9 травня. Гросмейстерка з Івано-Франківська...Галичина спортивная

Українці стали чемпіонами світу з шашок-100

Українки Ольга Балтажі і Вікторія Мотричко завершили командні змагання зі срібною нагородою.1NEWS

з Росії Алєксєя Чижова. Підтримала медальний темп і жіноча команда України у бліці. Українки Ольга Балтажі і Вікторія Мотричко завершили командні змагання зі срібною нагородою. Починаючи з 1 травня в Ізмірі проходив цикл змагань з шашок-100. Раніше повідомлялося, що чемпіоном...Чемпион

Олімпійська чемпіонка О.Харлан виграла першу медаль після операції

На своєму першому турнірі після тривалого відновлення олімпійська чемпіонка зуміла завоювати бронзову нагороду. Unn.com.ua

Тричі до числа призерів наші радіопеленгатори входили в командних змаганнях дівчат. Гречка

Її учасники три дні боролися на сумському татамі. На цій універсіаді Кирилу Самотуху довелося підтримувати сумську команду на трибуні. Всесвітня універсіада розпочнеться 19-го серпня у Тайбеї. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини