командні змагання

Стрільці обласного центру вибороли три «золота» на чемпіонаті України (ФОТО)

Особисто на малокаліберному пістолеті Альона Шевченко стала чемпіонкою, набравши 564 очка. Гречка

У п'ятницю 17 листопада у спортивній залі Черкаського державного технологічного університету відбулися студентські командні змагання серед дівчат із футзалу за програмою ХV Універсіади Черкаської області.Прес-Центр

У Житомирі 17 листопада пройшли командні змагання з шахів у залік Спортивних Ігор школярів нашої області 2017-2018 навчального року. Участь у змаганні взяли 25 команд з таких...Спортивний Житомир

Євгенія Бреус, Надія Дьолог, Ольга Єсіна та Наталія Морквич стали чемпіонками світу. Урядовий Кур'єр

Українська команда у складі якої фехтувала закарпатка Надія Дьолог, вихованка Емілії Мадяр-Фазекаш та Оксани Рапинець виборола титул чемпіонів світу. Ужгород.net.ua

Черкаський шабліст завоював «бронзу» чемпіонату світу

Вітаємо Артема Манька, який не тільки завоював «бронзу» чемпіонату світу, а ще і виконав норматив «Майстра спорту України міжнародного класу»! Нова доба

Участь у змаганнях брали 21 команда ДЮСШ та СДЮСШОР з усієї країни. Гімнастки рівненської ДЮСШ №1 за підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ вибороли перше загальнокомандне місце. Телеканал Ритм

Українські паралімпійці-фехтувальники - треті у загальному заліку чемпіонату світу

Срібні нагороди здобули Антон Дацко у змаганнях рапіристів та шаблістка Євгенія Бреус. Єдність

Гімнастки рівненської ДЮСШ №1 за підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ вибороли перше загальнокомандне місце. ЧаРівне.info

Ужгородська фехтувальниця-візочниця у складі збірної України стала Чемпіонкою світу

Вихованка Емілії Мадяр-Фазекаш та Оксани Рапинець стала Чемпіонкою світу! Нагадаємо, в Ужгороді пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби. Голос Карпат

Саме нічия в матчі проти Азербайджану гарантувала Україні бронзові медалі змагань. А головний суддя змагань не підтвердив неоднозначні звинувачення представників збірної Росії. Чемпион

Серед призерів виявилося чимало представників Ужгородського університету. Освітній портал Закарпаття

Влітку українські шпажисти фінішували шостими в командних змаганнях на чемпіонаті світу. Чемпион

4 листопада у спортивному комплексі «Велотрек СКА» (вул. Клепарівська 39а) буде відбуватись відкритий Кубок міста з вільної боротьби серед хлопців 1997-1999 року народження Lviv open cup 2017. Гал-info

Тренують кропивницьких спортсменів Ілгaм Ібрaгімов і Aннa Бунінa. Златопіль

Кропивнчанка Альона Шевченко стала чемпіонкою України з кульової стрільби

Тренують кропивницьких спортсменів Ілгам Ібрагімов і Анна Буніна. Fakel

Кропивницька спортсменка стала чемпіонкою України з кульової стрільби (ФОТО)

Паралельно чемпіонату у Вінниці проводилися всеукраїнські змагання Кубок Поділля. Гречка

Львівський Шабліст Василь Шуберт - срібний призер ЧС-2017 з фехтування серед ветеранів

Додамо, що саме Василь Степанович першим серед вітчизняних мушкетерів-ветеранів підкорив світову вершину. Галичина спортивная

Лучники зі Львова виборюватимуть нагороди чемпіонату світу лише в змішаних змаганнях

Наступні два виграв Ім Тонхьон, а у пятому сеті була зафіксована нічия. Щоденний Львів