командний

Рівнянка Ольга Земляк виступила у командному чемпіонаті Європи, що у ці дні відбувався у місті Лілль.ЧаРівне.info

У російському Ханти-Мансійську завершилися командні чемпіонати світу з шахів серед чоловіків та жінок.Гал-info

Збірна України програла команді Росії в останньому турі командного чемпіонату світу з шахів-2017 серед жінок. Повідомило видання Чемпіон.Гал-info

Збірна України відпустила команду Росії перед останнім туром на командному чемпіонаті світу-2017 серед жінок.Гал-info

Після першого дня фіналів збірна України на восьмому місці. У французькому Ліллі триває командний чемпіонат Європи. Після першого дня фіналів збірна України посідає восьме місце з одинадцяти команд. Єдину перемогу серед українців поки що...Online.ua

Кременчужанка Ольга Ляхова вчора здобула золоту медаль на легкоатлетичному командному Чемпіонаті Європи.Online.ua

21 червня в Ханти-Мансійську були зіграні партії п'ятого туру командних чемпіонатів світу.Гал-info

Працівники Ладижинської ТЕС здобули третє командне місце в спартакіаді профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.Lada.FM

Збірні України та Росії продовжують лідирувати на командному чемпіонаті світу-2017 серед жінок. Росіянки випереджають наших співвітчизниць лише за додатковими показниками.1NEWS

Збірні України та Росії продовжують лідирувати на командному чемпіонаті світу-2017 серед жінок.Гал-info

20-го червня відбувся третій тур чоловічого командного чемпіонату світу в Ханти-Мансійську, в якому Україна поступилася Росії.Гал-info

Жіноча збірна України перемогла Індію в третьому турі командного чемпіонату світу.1NEWS

Жіноча шахова збірна України обіграла Індію у турі чемпіонату світу

У російському Ханти-Мансійську завершився 3-й тур командного чемпіонату світу з шахів, - про це повідомляє Громадське.Гал-info

Збірна Дніпропетровської області здобула дев

У Загребі пройшов індивідуальний і командний чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів, на якому збірна Дніпропетровської області виграла девять нагород. Про це повідомили у Федерації дзюдо...Online.ua

Жіноча збірна України з перемоги розпочала командний чемпіонат світу.Експрес

Збірна України визначилися зі складом на командний чемпіонат світу з шахів, що стартує 17 червня. Україну на турнірі представлять Руслан Пономарьов, Антон Коробов, Олександр Арещенко, Олександр Мойсеєнко...Чемпион

Юні футболісти перемогли у фіналі командну Чорне Море Болгарія з розгромним рахунком 5-0.Newsonline24