командний залік

Станіслав - V місце (34 кг). Додамо,що за підсумками змагань перше загальнокомандне місце виборола команда ДЮСШ м.Снігурівка. Друге місце у командному заліку посіли спортсмени збірної Молдови, третіми – команди Миколаєва та Голої...Голая Пристань

Тернопільські сноубордисти привезли 12 нагород із чемпіонату України

нагорода. Всі призери змагань виступають за ФСТ «Динамо». Також команда сноубордистів Тернопільської області — СДЮСШ «Екстрім» — стали переможцями в командному заліку серед областей і спортивних шкіл в чемпіонаті України серед дівчат та юнаків, а в чемпіонатах України серед дорослих...Галичина спортивная

Відбувся Кубок Львівської області з гирьового спорту

Блащук, Анастасія Дудина, Вікторія Охрімець, Анна Лавринович; а серед дівчат - Лариса Опря, Валерія Колотюк, Наталія Корлетович, Ольга Рокицька. В командному заліку серед чоловіків та жінок трійка призерів виявилася такою: 1 місце - Національна академія сухопутних військ 2 місце -...Галичина спортивная

Черкаські коледжі й технікуми визначили найсильніших тенісистів

місць особистого заліку, а аутсайдери попереднього етапу зустрічались у групах за 7-9 місце. За підсумками особистих змагань визначились місця в командному заліку. Переможці та призери в особистому заліку серед юнаків: 1 місце Фрунзе Анатолій (Смілянський коледж харчових технологій) 2 місце...Нова доба

медаль на чемпіонаті Європи. Змагання відбулися у м. Браїла. Українські боксери здобули повний комплект нагород і увійшли до топ-3 у командному заліку. Буковинець Степан Грекул виступав у категорії до 81 кг, де здобув бронзову нагороду. Збірна України здобула одне "золото"...Буковинська правда

На турнірі з таеквондо ІТФ у Франківську розіграли 161 медаль

срібних і 21 бронзову нагороди. В активі представників київського «Воїна» — 18 золотих, 18 срібних і 29 бронзових медалей. Переможцями командного заліку стали вихованці дніпровської «Тонг-іл». Вони вибори 22 золоті, 10 срібних і 10 бронзових...Галичина спортивная

В командному заліку: І місце Пулинська ДЮСШ ІІ місце Селянщинський спортивний ліцей, ІІІ місце - Хорошівська ДЮСШ. Спортивний Житомир

На чемпіонаті з сучасного п

Ільків (10 кл.). Ще один десятикласник Андрій Зубач посів 4 місце. Успішний виступ у особистій першості дозволив хлопцям і в командному заліку показати найкращий результат — львів’яни більш як на 100 очок випередили збірну Києва. На ІІІ місці команда Житомира.Галичина спортивная

Чоловіча збірна України посіла 6-те місце

Чоловіча збірна України посіла шосте місце в командному заліку поточного сезону. Кубок націй-2016/17 з біатлону 1. Німеччина - 7448.02. Франція - 7416.03. Норвегія - 7181.05. Україна - 6270.07. Швейцарія...Галичина спортивная

Жіноча збірна України посіла третє місце в біатлонному Кубку націй

Анаїс Бескон. Зауважимо, що незважаючи на невдалий спринт, в Кубку націй позиції української команди не похитнулися: підсумкова позиція України в командному заліку - третє місце. А перемогу тут зі значним запасом здобула збірна Німеччини, яка випередила француженок майже на 400...Unn.com.ua

Жіноча збірна України стала третьою у Кубку націй

Незважаючи на невдалий спринт, в Кубку націй позиції нашої команди не похитнулися: підсумкова позиція України в командному заліку - третє місце. А перемогу тут зі значним запасом здобула збірна Німеччини, яка випередила француженок майже на 400 очок. Кубок...Галичина спортивная

міста Івано-Франківська. Учасникам було запропоновано за 75 хвилин розвязати 6 завдань, серед яких 5 класичних судоку і одне калкудоку. У командному заліку змагалися команди середніх навчальних закладів (за трьома найкращими результатами). Переможцем стала команда фізико-технічного ліцею, друге - природничо-математичного ліцею,...Бліц-інфо

Руслана Война стала чемпіонкою України у триборстві

срібним призером чемпіонату у складі команди і бронзовим — в особистому заліку. Микола Санніков та Павло Лозинський стали п’ятими у командному заліку. В особистих змаганнях Микола показав шостий результат, а Павло —...Галичина спортивная

Євтушенко Данило - 3 місце: демонстрація техніки зі зброєю, 2 місце: легкий контакт Кривой Рог Life

У Львові завершилися обласні змагання з самбо за програмою "Динаміади-2017"

місце - Максимів Володимир (в/к 100 кг) — 1 місце - Баран Юрій (в/к +100 кг) — 1 місце В командному заліку місця розподілилися таким чином: І група: 1 місце — в/ч 4114 НГУ 2 місце — ЛДУВС 3 місце...Галичина спортивная

У Чернівцях відбувся Чемпіонат області з дзюдо серед молоді

ІІ місце - Максим Ністрян, Сергій Найда, Іван Попович, Василь Кімін. У командному заліку команда Новоселиці здобула перше місце.Погляд

Франківський студент переміг на чемпіонаті Європи з таеквон-до

виховання Валерій Паньків переміг на чемпіонаті Європи з таеквон-до ІТФ.Валерій виборов І місце в особовому заліку та І місце у командному заліку.За матеріалами Івано-Франківського коледжу фізичного виховання...Стик

Вінничани вдало виступили у Словенії на Чемпіонаті Європи зі стрільби кульової

Європи у вправі ГП-12 серед юніорів срібним призером став Максим Бабушок, який разом із Данилом Даниленко посіли перше місце у командному заліку. Серед дівчат у командній боротьбі срібною призеркою стала Вікторія Стецюра. У другий день змагань серед юніорів, у вправі...Vin.vn.ua

Українські легкоатлети привезуть із Іспанії п

На Кубку Європи с метань спортсмени виграли три командні медалі і дві в індивідуальному заліку бронзові медалі у командному заліку з метання серед учасників до 23 років.Ракурс

У командному заліку українці посіли друге місце, поступившись лише збірній Італії.Чемпион