командний залік

Кременчужанка зібрала комплект нагород з маунтенбайку

дівчата виступила кременчужанка Анастасія Івко. Учениця 5 гімназії змагається під керівництвом тренерів Жулавського С. Г. та Радченка О. А. У командному заліку Анастасія стала чемпіонкою, в гонці вгору в особистому заліку здобула срібло, а в загальному заліку багатоденної гонки по...Кременчугский Телеграф

У юних херсонських зв

міської ради посіла І місце у командному заліку Всеукраїнських відкритих змагань складі збірної команди Херсонського Центру позашкільної роботи від нашого міста В особистому заліку змагань відзначились: Вікторія Ліхтей...Херсонщина за день

Чернігівські спортсмени у багатоденній гонці, в командному заліку (юніори) посіли ІІІ місце, а юнаки – І місце. В особистому заліку перші місця здобули Андрій Пономар (серед юнаків) та Денис Саволій...Новости Чернигова

Найсильніші автоспортсмени змагалися на слаломі у Дніпрі

автомобілі» теж поїхало до столиці — переміг киянин Максим Євдокимов, а в «Кубку Дніпра» кращий результат показав Володимир Заборенко. У командному заліку перемогли черкащани — команда автомобільного клубу «Черкаси». Тепер всі спортсмени готуються до фінального етапу, що пройде у Києві.Спорт.ua

Українка Марченко виграла "бронзу" Кубка світу зі стрільби з лука

на Іграх в Ріо, не залишила шансів Марченко. У бронзовій сутичці українка здолала золотого призера в Ріо-де-Жанейро в індивідуальному та командному заліках кореянку Чхан Хе Джин, завоювавши медаль Кубка світу. Відзначимо, що "золото" дісталося іншій кореянці Хан Чхен, яка у...Зеркало недели (газета)

Шепетівчанин здобув срібло на Чемпіонаті Європи із бойового самбо

Дмитро Дмитрач здобув друге місце у вазі до 57 кг серед чоловіків, чим приніс у скарбничку збірної срібну медаль. У командному заліку українці здобули перше місце. Спортсменів підготували: Марчук Олександр Іванович, Рудич Олег Володимирович, Павлюк Дмитро Григорович, Марчук Олександр Олександрович.Сайт міста Шепетівка

Черкаські спортсмени відзначилися на Чемпіонаті з автослалому у Дніпрі (фото)

переднім приводом», таке є місце посів й інший черкащанин Ігор Степаненко у категорії «авто із заднім приводом». У загальному ж командному заліку черкащани стали першими. Фото: Олександр Рибалка Тепер автоспортсмени розпочинають підготовку до фінального етапу Чемпіонату, що пройде у Києві.Про Все

Спідвей. 24 серпня Рівне прийматиме міжнародний турнір

вручені подарунки гонщикам - ветеранам непереможного "СИГНАЛУ", - клубу, який під керівництвом Григорія ХЛИНОВСЬКОГО здобув три титула чемпіона СРСР в командному заліку у 1985-87 рр. Перед початком турніру відбудуться показові виступи юних вихованців дитячо-юнацької секції спідвею ім. Віктора Чайки при...Спорт.ua

Олександр Назаренко, Олександр Помінов, Сергій Котенко та Олександр Шаблій стали срібними призерами. Юлія Галінська та Людмила Логацька завоювали бронзові медалі у командному заліку серед жінок.Загалом на змаганнях рівненські дзюдоїсти у складі національної збірної команди України вибороли 8 нагород: 3 золоті, 2...Все

на Міжнародній олімпіаді з інформатики здобули японці. У них аж три золота та одне срібло, тобто першість в особистому та командному заліку. З огляду на це Японія закріпила своє право приймати наступну ювілейну 30-у Олімпіаду з інформатики. Наступного року вона...Златопіль

юніорів (1820 років), Єгор Паньков (1 місце в куміте серед кадетів 1617 років), Андрій Безродний (1 місце в куміте в командному заліку 1415 років), Микита Пашков (1 місце в куміте серед хлопчиків 1213 років). За словами тренера Петра Касьяненка, протягом...Урядовий Кур'єр

У Стрию стартував чемпіонат Європи з автомоделювання

треком. Заправляють авто спеціальним пальним. 80% становить спирт, решту — касторова олія. Естонська учасниця Емілія Вахер розповіла: «Головні конкуренти в командному заліку — Україна та Естонія. А ще, думаю. Німеччина сильна». Аби показати свої вміння, кожен учасник має 3 спроби.Галичина спортивная

Золото Пальміри: двоє кременчуцьких боксерів перемогли на міжнародному турнірі

Артем Усик. Боксери збірної України впевнено перемогли на турнірі Трестіна-2017. За підсумковими результатами змагань боксери збірної України взяли першість у командному заліку посівши перші дві сходинки. На третьому місці опинилися команда Індії, яка здобула три нагороди, дві з яких найвищого...Кременчугский Телеграф

Антон Слушний здобув бронзову нагороду в особистому заліку та бронзову нагороду в командному заліку в категорії більше 100 кг.Моя Вінниця

внесок у цю перемогу зробили і вінницькі спортсмени-дзюдоїсти. Антон Слушний здобув бронзову нагороду в особистому заліку та бронзову - в командному заліку в категорії більше 100 кг.Online.ua

Марганчанин Вячеслав Новіков здобув «золото» та «бронзу» Дифлімпіади

видах спорту на ХХІІІ Дефлімпійських іграх, які проходили в турецькому місті Самсун з 18 30 липня, і стала другою в командному заліку. Спортсмени Дніпропетровщини проявили себе в карате, дзюдо, плаванні та баскетболі й завоювали 11 медалей в особистому заліку: 3...Online.ua

Кропивницькі герої Дефлімпійських ігор

Власним ледь не щоденним сходженням на медальний подіум, кропивничани допомагали збірній Україні протягом усіх днів Ігор утримувати другу сходинку медального командного заліку та, врешті-решт, посісти підсумкове друге місце серед усіх країн-учасниць Дефлімпіади. Тричі на п'єдестал піднімалися стрільці з комплексної ДЮСШ...Гречка

України пять медалей одну золоту і чотири срібних йдеться на сайті вишу. Майстер спорту України міжнародного класу Даря Шаріпова у командному заліку у вправі МГ-9 виборола золото, а в особистому...Online.ua

Армійські стрілки завоювали 10 медалей чемпіонату Європи

Також, срібну нагороду до скарбнички збірної України приніс солдат Сергій Куліш у вправі МГ-6. Народна Рада

Дефлімпійці області привезли з Туреччини 23 медалі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

повідомив заступник голови ДніпроОДА Каміль Примаков. Наші спортсмени яскраво виступили на Дефлімпіаді: Національна збірна України має друге місці в загальному командному заліку. Найкраще атлети Дніпропетровщини проявили себе в карате, дзюдо, плаванні та баскетболі. Ми пишаємося нашими спортсменами, їхньою силою духу...Online.ua