командний залік

Міській голова Вознесенська Луков В.Д. анонсував проведення найближчі місяці, регіонального турніру в рамках святкування 50 років мотобольного клубу «Восход». Вознесенск Онлайн

ІІІ етап Чемпіонату України з трекових гонок (командний залік) "АВТОСПІДВЕЙ - 2017" Пряма трансляція Вознесенск Онлайн

Шановні друзі, пропонуємо он-лайн трансляцію 3-го етапу Чемпіонату України з трекових гонок «Автоспідвей-2017» у командному заліку. Змагання проходять на мототреку у Вознесенську Миколаївської області. Місто вперше приймає офіційний етап з автоспідвею. І виходить це у нього...Спорт-ОБЗОР

У Кременчуі відбувся чемпіонат України зі скелелазіння

У командному заліку І місце посіла Дніпропетровська обл., ІІ місце Кіровоградська, ІІІ місце Сумська.Online.ua

Після першого дня змагань у командному заліку Волинська область була девятою.Online.ua

Кропивницькі скелелази здобули 14 нагород на чемпіонаті України серед школярів (ФОТО)

1 швидкість, 1 - багатоборство. До провідної десятки потрапили: Єгор Власов, Роман Ковальчук, Альбіна Петюренко, Олександр Чумак, Олександр Довгань. У командному заліку на швидкість і в багатоборстві збірна команда Кіровоградської області стала срібним призером, поступившись тільки Дніпропетровській області, а в...Гречка

України 28.06.2017 16.00 - дитяча розважальна програма (парк Січової Слави) 17.00- ІІІ етап Чемпіонату України «Автоспідвей-2017» з трекових гонок в командному заліку (міський мототрек) 18.00- виступ народного духового оркестру (парк Січової Слави) Заходи в бібліотеках міста: Дитяча бібліотека: 27.06 -...Вознесенск Онлайн

і одну бронзову нагороди. До десятки найсильніших скелелазів України потрапили Єгор Власов, Роман Ковальчук, Альбіна Петюренко, Олександр Чумак, Олександр Довгань.У командному заліку Кіровоградська область посіла друге місце.Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Сергій Побережець.Фото -...Златопіль

команди завершився 42-й чемпіонат Європи, що його приймав харківський СК Локомотив. За підсумками змагань синьо-жовта збірна посіла першу сходинку в командному заліку. На рахунку наших боксерів три золота, срібло та дві бронзи. Першу нагороду найвищого ґатунку для України здобув Юрій...Урядовий Кур'єр

гирьового спорту. Триватимуть змагання з 7 до 9 липня у першому залі СК Юність. У програмі турніру й індивідуальний, і командний заліки як серед хлопців, так і серед...Online.ua

Овдєєва стала срібною призеркою в класі Піонер N, а Дарина Самодєлова з Глухова здобула бронзу в класі Популярний юнаки. В командному заліку перше місце посіла команда обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі спортивно-технічних видів спорту, друге глухівський Універ рейсінг, третє Сумський...Online.ua

етап чемпіонату України «АВТОСПІДВЕЙ-2017» 28 червня  о 17-й годині на міському мототрецівідбудеться ІІІ етап Чемпіонату України «Автоспідвей-2017»  з трекових гонок в командному заліку. Запрошуємо усіх любителів атоперегонів. Відділ культури та спорту ВМР http://voz.gov.ua/material/5994...Вознесенск Онлайн

чоловічій естафеті 4х400 метрів, французи зуміли виграти достатньо позицій у британців для того, щоб обійти їх на один пункт у командному заліку та стати третіми (270). Збірні Білорусі та Нідерландів на наступному командному чемпіонаті Європи виступатимуть у Першій лізі. Натомість...Чемпион

Христина Погранична завоювала три медалі для української збірної з художньої гімнастики

Під час міжнародного турніру з художньої гімнастики, якій відбувався в Холоні (Ізраїль), українські гімнастки посіли друге місце в командному заліку змагань. Львівська гімнастка, лідерка національної юніорської збірної, Христина Погранична успішно пройшла усі три види змагань і здобула для України три...Галичина спортивная

Лілль-2017: Україна завершила командний чемпіонат Европи на 6 місці

чоловічій естафеті 4х400 метрів, французи зуміли виграти достатньо позицій у британців для того, щоб обійти їх на один пункт у командному заліку і стати третіми (270). Збірні Білорусі і Нідерландів на наступному командному чемпіонаті Європи виступатимуть у Першій лізі. Натомість...Спорт.ua

Вперше у своїй історії збірна України посіла перше місце у командному заліку чемпіонату Європи зі стрибків у воду.Експрес

Європи-2017 з забігів В на дистанціях 100 метрів і в естафетах 4х100. Ці результати не впливають на місця збірних у командному заліку. Нагадаємо, що цього року участь у Суперлізі беруть 11 команд, а не 12: російська збірна не була допущена...Все

Ужгород прийматиме клубний Чемпіонат Європи з гирьового спорту / ВІДЕО

гирьового спорту. Триватимуть змагання з 7 до 9 липня у першому залі СК Юність. У програмі турніру й індивідуальний, і командний заліки як серед хлопців, так і серед дівчат, повідомляє Uzh Inform. Змагання такого формату проводяться в Україні вперше.Голос Карпат