командний залік

виконання класичних вправ і набрав у сумі двоборства 225кг. Чемпіони та призери змагань нагороджувалися медалями, грамотами та цінними подарунками. У командному заліку серед девяти команд училищ олімпійського резерву команда Скадовської філії ХВУФК посіла друге місце, поступившись команді училища спорту м.Херсон Daily

спортсменів з різних областей України. Всього 24 команди, з них три з республіки Білорусь. Змагання обслуговували судді міжнародної категорії. В командному заліку перше місце здобув клуб Сен-бен (м. Київ), друге - Чемпіон (м. Київ). Бронзовивим призером став житомирський клуб Додзе.Спортивний Житомир

Золото, срібло і 9 бронз - здобутки черкаських боксерок на Чемпіонаті України

та 9 бронзових нагород. Золото чемпіонату серед молоді здобула Кароліна Махно. Також звання майстра спорту України виконала Анастасія Ковальчук. У командному заліку черкащанки серед еліти посіли 3 місце серед 18 команд, серед молоді – 8 місце із 18 команд, серед...Рідна Черкащина

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи здобули медалі на чемпіонаті

медалі: у класичних іграх 2 місце та у блискавичних 3 місце здобула Ксенія, а Дарина - стала чемпіонкою України! У командному заліку херсонська команда посіла 4 місце. За підсумками змагань Ксенія і Дарина здобули право на участь у чемпіонатах Європи...Херсонщина за день

Черкаські боксерки - з нагородами чемпіонату України

та 9 бронзових нагород. Золото чемпіонату серед молоді здобула Кароліна Махно. Також звання майстра спорту України виконала Анастасія Ковальчук. У командному заліку черкащанки серед еліти посіли 3 місце серед 18 команд, серед молоді – 8 місце із 18 команд, серед...Нова доба

Чемпіонка Олімпійських Ігор з Канади врятувала таксу

не стали винятком. Канадська фігуристка, Меган Дюамель, яка виступає в парі з Еріком Редфордом, не тільки стала олімпійською чемпіонкою в командному заліку, а й врятувала від неминучої загибелі симпатичну таксу. Меган Дюамель вирішила забрати до себе одну з корейських собак,...Ваші новини

групі нагороджуються грамотами, призами та подарунками. 18 лютого (неділя) початок реєстрації команд з 11.30 до 11.55 год Захід проводиться лише у командному заліку. Склад команд: чотири учасника у двох вікових групах: І вікова група - юнаки віком 17 років та молодше;...Кременчугский Телеграф

7.17 метрів. Він поступився лише двом спортсменам, які старше за нього на два роки. Найкращий результат змагання – 7.83 метра. Командний залік чемпіонату, і серед дорослих, і серед молоді, і у багатоборстві, виграла Київська область. Про це повідомляє сайт федерації...Кременчугский Телеграф

У складі збірної команди України сім ліцеїсток відділення футболу стали бронзовими призерами Міжнародного Турніру розвитку УЄФА у Польщі. Все

Німеччина очолила командний залік після першого дня Олімпіади-2018

Йоханн Андре Форфанг має 250,9 бали, "бронза" в активі ще одного норвежця Роберта Юзханссона 249,7. Таким чином, в лідерах неофіційного командного заліку зимової Олімпіади вийшла Німеччина 2 "золота" (ще одне - у біатлоністки Лаури Дальмаєр). На другому щаблі знаходяться Нідерланди...Unn.com.ua

у змаганнях у Південній Кореї. Після рішення CAS, яким реабілітовані 28 російських атлетів, РФ повернула собі перше місце в неофіційному командному заліку на Олімпійських іграх 2014 року в Сочі.Високий замок

держави. Команда Житомирської області на змаганнях потрапила в п'ятірку найсильніших у двох вікових групах. Пропонуємо вам результати виступів наших спортсменів Командний залік (до 18 років) 1 місце - Харківська область 2 місце - Київ 3 місце - Дніпропетровська область 4...Спортивний Житомир

Наш район представила команда Галицького ЦДЮТ, керівник - Володимир Федорняк. Нагородою для галичан стало 4 місце в командному заліку. Галич давній сучасний

Відбувся відкритий чемпіонат Шепетівськї ДЮСШ з важкої атлетики

напруженій та цікавій боротьбі учні-спортсмени прагнули на помості підвищити свою спортивну майстерність та досягти найкращих результатів. За підсумками змагань в командному заліку Шепетівська ДЮСШ зайняла І місце, ІІ місце зайняла команда Теофіпольської ДЮСШ, ІІІ місце вибороли спортсмени Здолбунівської ДЮСШ. Слід...Сайт міста Шепетівка

Черкаські гонщики отримали столичні нагороди за низку підкорених дистанцій

Напередодні там відгриміла щорічна церемонія нагородження автомобільної федерації України. Також автомобільний клуб "Черкаси" відзначили й у командному заліку. ВIККА

Департамент гуманітарної політики прозвітував про діяльність у 2017 році у галузі молоді та спорту

медалі в наше місто, а саме: Роман Панченко – золота медаль зі стрільби з луку серед початківців, срібна медаль в командному заліку зі стрільби з лука серед початківців; Дмитро Сидорук – срібна медаль зі стрільби з луку серед професіоналів; Катерина...Львівська міська рада

Бердичівські військові показали гарні результати з міні-футболу, стрільби та біатлону

з міні-футболу в особистому заліку Грамотою та Кубком нагороджено:- кращий бомбардир - Віктор Іськов;- кращий воротар - Антон Каламурз. В командному заліку з міні-футболу на першість частини Грамотою та Цінним подарунком нагороджено:- за ІІІ місце збірна четвертого дивізіону;- за ІІ...РІО Бердичів

ТОП-результати командного чемпіонату України з легкої атлетики

У Сумах завершився перший національний старт зимового сезону командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний залік першості виграла збірна Дніпровської області, чемпіонату багатоборців харківська команда.Ua-football