командний залік

захід проходив з 14 по 18 листопада. Українські спортсмени відмінно виступили перед світовою спільнотою. Чоловіча збірна отримала перше місце в командному заліку, а жіноча увійшла до п'ятірки найсильніших збірних світу. Але окремої згадки гідний житель Каховки Дмитро Семененко. Він поставив...Новини Голої Пристані

Українські спортсмени увійшли до трійки кращих на ЧС з гирьового спорту

першості. Свій вклад до медальної скарбнички "синьо-жовтої" збірної внесли й спортсмени-юніори. Юні українці завоювали вісім нагород, посівши четверту сходинку в командному заліку. "Срібними" та "бронзовими" призерами змагань стали: Олександр Дзюба, Михайло Тупиця, Євгеній Колесник та Антон Бабічев. Варто відзначити, що...Unn.com.ua

із дзюдо. Змагання проходили в місті Суми, розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.  «Наші дзюдоїсти яскраво виступили і в командному заліку посіли друге місце, поступившись Києву та обійшовши Запоріжжя. У наших спортсменів два «золота», п’ять срібних і шість бронзових...Информатор

– ката та куміте. Початок – з 09:00. В другий день, 19 листопада, змагатимуться 150 дорослих спортсменів в особистих та командних заліках в ката та куміте. Початок – з 09:00. Офіційне відкриття – у неділю, 19.11.2017, о 12:00. Фінали Чемпіонату...Буковинська правда

Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України

із дзюдо. Змагання проходили в місті Суми, розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА. «Наші дзюдоїсти яскраво виступили і в командному заліку посіли друге місце, поступившись Києву та обійшовши Запоріжжя. У наших спортсменів два «золота», п’ять срібних і шість бронзових...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Кубку Європи серед кадетів до 18 років, у Словенії наша національна збірна взяла участь у навчальні-тренувальному зборі. У підсумку, в командному заліку Україна стала третьою! Адже українські дзюдоїсти вибороли по два "золота" і "срібла та одну бронзову нагороду. У складі...Ужгород.net.ua

Чернівці вдруге виграли конкурс на проведення Чемпіонату України з карате

видах програми ката та куміте. Початок з 09:00. В другий день, 19 листопада, змагатимуться 150 дорослих спортсменів в особистих та командних заліках в ката та куміте. Початок з 09:00. Офіційне відкриття у неділю, 19.11.2017, о 12:00. Фінали Чемпіонату України серед...0372.ua

– ката та куміте. Початок – з 09:00. В другий день, 19 листопада, змагатимуться 150 дорослих спортсменів в особистих та командних заліках в ката та куміте. Початок – з 09:00. Офіційне відкриття – у неділю, 19.11.2017, о 12:00. Фінали Чемпіонату...Чернівці.ТВ

Богатирі та амазонки тягали залізо у Кременчуці

дня команда СК «Титан», яка тренується під керіництвом віце-президена Владислава Крамаренка, в складі якої 13 спортсменів, здобула перше місце в командному заліку і гідно представила наше місто на турнірі. Ольга Дроздова у ваговій категорії (в.к.) до 72 кг здобула золото...Кременчугский Телеграф

Черкаські кікбоксери вибороли три нагороди чемпіонату світу

У командному заліку першості планети з кікбоксингу Україна фінішувала десятою.ВIККА

?На Львівщині визначили чемпіонів з гирьового спорту

Кохан, Олег Кузбит, Іван Сердюк;серед жінок: Ганна Лавринович, Христина Винник, Марія Блашук.серед дівчат: Ольга Рокицька, Діана Кадуба, Христина Винник. В командному заліку змагань серед дорослих (чоловіки та жінки) призові місця зайняли: 1 місце - Національна академія сухопутних військ імені гетьмана...Львівські

Вихідними у Черкасах відбудеться видовищне авторалі

їздила на Чемпіонат України з автослалому. Посівши попередньо другу позицію. Та брали участь у етапі Ралі на серійних автомобілях у командному заліку та Чемпіонаті України по автомобільному кросу. У всіх цих змаганнях взяли участь загалом 20 черкаських спортсменів. І всі...Нова доба

Місцеві гімнасти вдало виступили на чемпіонаті України у Кропивницькому (ФОТО)

області у складі майстрів спорту Катерини Шумейко, Софії Шаповалової, кандидатки у майстри спорту Діани Савельєвої та першорозрядниці Вікторії Іваненко виграла командний залік серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву (СДЮШОР). Серед семи команд наші дівчата на призовому подіумі випередили срібних призерок...Гречка

Черкащани - чемпіони світу з кікбоксингу WAKO

під одним дахом делегації з 61 країни світу – від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської Республіки до Норвегії. У командному заліку першості планети з кікбоксингу WAKO-2017 Україна фінішувала 10-ю з 61 країни світу. На шляху до золотої медалі, Роман...Про Все

Ужгородець Лев Смагін привіз золото Кубку Європи з дзюдо / ВІДЕО

Кубку Європи серед кадетів до 18 років, у Словенії наша національна збірна взяла участь у навчальні-тренувальному зборі. У підсумку, в командному заліку Україна стала третьою! Адже українські дзюдоїсти вибороли по два золота і срібла та одну бронзову нагороду. У складі...Голос Карпат

Ужгородець привіз "золото" Кубку Європи з дзюдо (ВІДЕО)

Кубку Європи серед кадетів до 18 років, у Словенії наша національна збірна взяла участь у навчальні-тренувальному зборі. У підсумку, в командному заліку Україна стала третьою! Адже українські дзюдоїсти вибороли по два «золота» і «срібла та одну бронзову нагороду. У складі...Закарпатський Кореспондент

Кікбоксери Черкащини здобули нагороди чемпіонату світу

У командному заліку першості планети з кікбоксингу WAKO 2017 Україна фінішувала 10-ю. Своїми враженнями від останнього тижня в Угорщині поділилася президент Федерації кікбоксингу...Про Все

Юні збаразькі тенісисти - у трійці призерів чемпіонату Тернопільщини (ФОТО)

№2 Тернополя з однаковим рахунком 4:5, але перегравши команду №2.Кременця з рахунком 5:3, посіли сьоме місце, що в загальному неофіційному командному заліку вивело команду ДЮСШ на загальне третє місце, пропустивши вперед команди Тернополя та Бережан. Дуже гарну, технічну, зрілу гру...Газета "Наш ДЕНЬ"

У Кропивницькому відбулися змагання "Першість з гирьового спорту ЦНТУ"

способу життя. Приємно відзначити, що у даному змаганні з гирьового спорту команда факультету економіки та менеджменту посіла перше місце у командному заліку. А також, кращі особисті результати показали Владислав Вишінський, Дмитро Картунов, Вікторія Демчик.  Вітаємо із зайнятим першим місцем у...Fakel