командна першость

Львівські лучники перемогли на міжнародному турнірі

Окрім командної першості, визначається і найкращий лучник турніру в особистій першості.Щоденний Львів

Ідеться про третю сходинку у змішаній командній першості. Усі бої у складі нашої четвірки мушкетерів провів ужгородець Артем Матевосов.Голос Карпат

Бронзовими призерами змагань стали Фейбі Бежура та Катерина Чорній. Останній що на момент змагань було всього лише 15 років. Щодо командної першості, то серед чоловічих збірних усі три призових місця були за киянами, серед жінок - золото дісталося спортсменкам зі...Чемпион

У Міністерстві оборони нагородили переможців спортивних змагань до 25 річниці Збройних Сил України

Нагороди переможцям вручив начальник Управління спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов. Народна Рада

2 грудня відбулась особисто-командна першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту, за програмою змагань «Динаміада-2016». У ньому взяли участь 7 команд...Доба

Тернопільські рятувальники здобули «срібло» у турнірі з гирьового спорту (ФОТО)

2 грудня відбулась особисто-командна першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту, за програмою змагань «Динаміада-2016». У ньому взяли участь 7 команд...Газета "Наш ДЕНЬ"

Учні ПТНЗ визначали сильніших у настільному тенісі

Тернопільське ЦПТО (тренер-представник О.Лисиканич); 3 м — ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер-представник М.Тимощук) Переможці та призери в особистій та командній першості нагороджені грамотами та дипломами Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ. Відзначимо, що ці змагання стали заключними в Спортивних іграх...Галичина спортивная

Сумські лучниці перемогли у Кубку України. Відбувся він у Львові. У командній першості серед жінок першими стали представниці Сумщини: Поліна Родіонова, Вероніка Літовцева та Ірина Хочина. Тут же друга команда Сум, у складі...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Жіноча сумська команда у складі Поліни Родіонової, Вероніки Литовцева та Ірини Хочиної посіла перше місце. Через хворобу Микити Шишкіна, команда чоловіків не виступала в командній першості. SumyToday

Студенти ЛДУФК взяли участь в чемпіонаті України з дзюдо

300 спортсменів з двадцяти одного регіону України. У перші два дні визначали переможців особистих змагань, а в третій — у командній першості «стінка на стінку». Не було рівних у ваговій категорії до 73 кг аспіранту ЛДУФК, МСМК Дреботу Сергію, який...Галичина спортивная

Спеціалісти "малої ракетки" визначали переможці у спортивних іграх серед учнів ПТНЗ

Кубок України з фехтування на шаблях пройшов у Черкасах

Олени Вороніної, а у фіналі перемогла олімпійську чемпіонку Ольгу Жовнір. Ще одне третє місце посіла представниця Миколаєва Олександра Мамонтова. У командній першості серед чоловіків та жінок переможцями стали представники Києва. Срібними призерами серед чоловіків і жінок стали спортсмени з Миколаєва,...Вчасно (Черкаси)

За підсумковими результатами змагань командну першість змагань виграли представники...Ukrainianwall

у Харкові пройшли фінальні поєдинки чемпіонату України з боксу серед чоловіків, за результатами яких визначились переможці. За підсумковими результатами змагань командну першість змагань виграли представники Харківської області, які здобули 5 нагород, серед яких дві золоті та дві срібні. Як передає...Чемпион

Визначились чемпіони України 2016 року

поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків, за результатами яких визначились переможці головного боксерського старту року. За підсумковими результатами змагань командну першість змагань посіли представники Харківської області, які в підсумку здобули 5 нагород, серед яких дві золоті та дві срібні...Sportgid

Дзюдоїсти з Ужгородської районної федерації взяли участь у Міжнародному турнірі / ФОТО

та Андрієві Тарану, які доволі швидко припинили свої виступи на турнірі. Окрім, власне,змагань у індивідуальному заліку, спортсмени боролись і у командній першості. Так Лев Смагінувійшов до команди International 1, що була укомплектована юними дзюдоїстами країн СНД:наш українець, двоє білорусів та...Голос Карпат

Миколаївські спортсмени вибороли 9 нагород на змаганнях з тхеквондо ВТФ у Молдові

Чореску. Незважаючи на високе напруження емоцій і боротьби на Даянг, в залі була дружня атмосфера. Показові виступи майстрів з Кореї, командна першість і бої ветеранів тхеквондо викликали у юних спортсменів позитивні емоції і бажання перемогти. Наші бійці привезли додому шість...Миколаївська правда

Загальну командну першість отримали патрульні поліцейські, інформують у прес-службві відомства.Про Все

Українські гімнасти Олег Верняєв та Ангеліна Кисла у командній першості перемогли на Кубку Swiss Cup Zrich 2016, - йдеться у повідомленні.Високий замок