командна першость

Судномоделісти Черкас провели зимові змагання

Участь у змаганнях брали юні спортсмени з судномодельних гуртків міста. місце - спортсмени Клубу юних моряків з флотилією м. Черкаси Про Все

На змаганнях з кульової стрільби у Люксембурзі львів

світу японця Томоюкі Мацуди. Друге місце посів Олег Омельчук з Рівного, а третє — киянин Віктор Банькін. Отож, і у командній першості українське тріо не мало собі рівних. У другому старті перемогу святкував Денис Кушніров з Дніпра, який у фіналі...Галичина спортивная

Учні Чоповицької ОТГ другі в області у конкурсі на кращу програму для комп

6 делегацій з 2 районів, 3 міст та 1 ОТГ взяли участь 25 школярів з 28 роботами. Відповідно до протоколу командної першості, команда Йосипівського НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів" вивела Чоповицьку ОТГ на другу сходинку в турнірній таблиці поступившись тільки команді...ІнфоМалин

Житомирські плавці стали другими в командній першості на Всеукраїнському турнірі

В особистому заліку Микола Крук відзначив виступ таких наших земляків. Новини Житомира

Командна першість з міні-футболу в Обухові

13 грудня 2017 року у спортивній залі Обухівського районного центру культури та дозвілля відбулася командна першість Обухівського району з міні-футболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, що проводиться по програмі Спартакіади 2017-2018 навчального року. Змагання...Зеркало Обухова

Змагання з шашок серед команд ЗОШ I-IІI ступенів Обухівського району

29 листопада 2017 року в Обухівському районному центрі культури та дозвілля відбулася особисто-командна першість Обухівського району з шашок серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Змагання проведені з метою популяризації шашок серед учнівської молоді...Зеркало Обухова

Кременчуцькі силачі відзначились на «ІІ Відкритому Кубку Лівобережжя з пауерліфтингу»

у змаганнях, але це не завадило йому показати найкращий результат у становій тязі серед «Teen». Також наша команда взяла участь командній першості Lіvoberezhzhya Open Cup 2017. Де серед 6 команд посіла 3-тє місце, та виборола кубок...Кременчугский Телеграф

Змагання з шашок серед команд ЗОШ I-II ступенів Обухівського району

22 листопада 2017 року в Обухівському районному центрі культури та дозвілля відбулася особисто-командна першість Обухівського району з шашок серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів. Змагання проведені з метою популяризації шашок серед учнівської молоді...Зеркало Обухова

Українка Ольга Харлан виграла Кубок світу з фехтування

поєдинку лідер української збірної здобула впевнену перемогу над Росселли Грегоріо з Італії з рахунком 15 - 6. Бажаємо успіхів в командній першості", - йдеться в повідомленні Федерації фехтування. Як раніше повідомлялося, українська спортсменка Ольга Харлан виборола чергову золоту нагороду на...Ваші новини

Львівська шпажистка Ксенія Пантелєєва вперше на Кубку світу фінішувала у ТОП-6

університету фізичної культури Юлія Свистіль та випускниця нашого вишу Анфіса Почкалова, проте далі представниці збірної України пройти не змогли. У командній першості українські шпажисти, як і на першому етапі поточного Кубка світу-17/18 у Таллінні (Естонія), зупинилися на сьомій позиції. У...Галичина спортивная

листопада на Кубку України Євгенія Жила стала першою в особистому заліку (юніорки). А також 11 листопада на Кубку України з командної першості, у складі команди Євгенія з колегами вибороли ІІ місце для Харківської...Обрії Ізюмщини

участь в Кубку України з плавання серед молоді. Він проходив у Білій Церкві (Київська область), у 25-метровому басейні місцевої ДЮСШ. Командної першості не було. Спортсмени змагалися виключно в особистому заліку. За медалі боролися наші земляки Олексій і Віктор Хникіни (сини...Моя Вінниця

Катерина КРИВА: «На татамі не знаю ні болю, ні страху»

привезла дві золоті медалі: на чемпіонаті Європи з карате тендітна дівчина з мякою усмішкою двічі стала неперевершеною в індивідуальній та командній першостях. Перемоги це результат не лише щоденної титанічної праці, переконана Катя. Без усмішки Фортуни перемоги не стаються навіть з...Високий замок

килимах спорткомплексу Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова виступило близько 300 спортсменів із 19 регіонів України. В підсумку перемогу у командній першості святкувала команда Харківської області. «Срібло» здобули одесити, а «бронзу» - команда Сумщини. Самбісти команди області вибороли одну «золоту»,...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

близько 300 спортсменів із 19 регіонів України. За результатами чемпіонату було сформовано збірну, що у грудні боротиметься на європейській першості. Командна першість виграли спортсмени Харківської області, другими були одесити, третіми - команда Сумської області. Участь у змаганнях взяли також спортсмени...Спортивний Житомир

На Черкащині змагалися студенти-тенісисти

вищих навчальних закладів типу: університети, інститути. В змаганнях взяли участь 6 команд за участю близько 30 спортсменів. Змагання особисто-командні. Переможцями командної першості стали: І місце – Уманський національний університет садівництва ІІ місце – Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г. Тичини...Про Все

перемогу в Орлеані здобула італійка Роселла Грегоріо. Додамо, що 29 жовтня в Харлан буде можливість реабілітуватися за особисті змагання: в командній першості вона у складі збірної України в 1/8 фіналу зустрінеться із Гонконгом. Раніше повідомлялося, що українські шпажисти феєрично виступили...Чемпион

У Львові відбудуться міжнародні командні змагання з вільної боротьби Lviv open cup 2017

...cup 2017. Учасниками турніру стануть 4 збірні команди: Львова, Одеси, Броварів та команда з Молдови. «Змагання будуть відбуватись у форматі командної першості, цей формат на сучасному етапі є досить популярним та видовищним у вільній боротьбі. Змагання започаткувались у минулому році...Львівська міська рада

У спорткомплексі «Динамо» пройдуть змагання відкритого чемпіонату міста Львова з важкої атлетики на «Конкурс тренерів» серед ДЮСШ

років, старші кадети до 17 років, юніори до 20 років та молодь до 23 років у своїх вагових категоріях. В командній першості силами поміряються спортивні колективи, які представляють свої школи та клуби, а також своїх тренерів. У змаганнях беруть участь...Львівська міська рада