командна першость

У суботу, 20 травня, на чемпіонаті Європи у Будапешті завершилася кваліфікація у фінали в окремих видах і командна першість. За сумою балів українські грації у командній першості стали 6-ми серед 25-ти команд Європи, інформує сайт Федерації гімнастики України. Вікторія...Чемпион

Іван Банзерук виграв Кубок Європи зі спортивної ходьби

Бронзовий призер Кубка Європи: 2015 (командна першість) Срібний призер командного чемпіонату світу: Рим (2016) Спорт.ua

Із сумою балів 79.600 українська команда займає проміжне 6-е місце у командній першості. 1NEWS

Віктор Дідух здобув "золото" міжнародного турніру з настільного тенісу

Львівщину на цих змаганнях представляв спортсмен з Буська, МСУМК Віктор Дідух, який виборов дві золоті нагороди — в особистій і командній першостях. Зазначимо, всього у змаганнях взяли участь спортсмени з 41 країни світу.Галичина спортивная

Крістманн (13:12). А от в 1/8 турнірної таблиці Бежуру зупинила італійка Мара Наварро, яка здолала українську фехтувальницю 15:13. Що стосується командної першості, то українська збірна фінішувала за крок від п'єдесталу пошани. Кривицька, Бежура, Почкалова та Пантелєєва спочатку не зазнали труднощів...Чемпион

Закарпатці вибороли медалі на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

при Мукачівському центрі позашкільної освіти та обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. У львівських лісах закарпатки вполювали бронзові нагороди: у командній першості серед дівчат не старших 16 років призерками стали учениці мукачівської гімназії Катерина і Ніна Цепурдей. Та найбільший врожай...Голос Карпат

На Черкащині спортсменом квітня стала Майстер спорту України з фехтування

голосування здобула Діана Залевська, яка на чемпіонаті Європи з фехтування, що проходив у квітні в м. Мінск (Республіка Білорусь), у командній першості здобула 5 місце. Спортсменка та її тренер Людмила Шкалікова отримають грошову винагороду від відділення Національного олімпійського комітету України...Нова доба

Дмитро Балюк - бронзовий призер молодіжного чемпіонату України з сучасного пятиборства

1408 очок і 13 пунктами поступився господарю змагань Олександру Шелесту. Друге місце посів киянин Олександр Товкай — 1415 очок. У командній першості Балюк разом з іншими львівянами Кирилом Григорєвим та Данилом Малюгою посів ІІ місце. Перемогу здобула збірна Дніпропетровської...Галичина спортивная

Cмілянські гімназісти отримали командну першість у міжнародному проекті

Із десяти країн-учасниць командну першість здобула команда Смілянської гімназії. Гімназійні художниці, які стали учасницями проекту отримають від організаторів дипломи і призи.Про Все

У Києві 20 і 21 травня відбудуться велосипедні змагання

20 та 21 травня в Києві відбудуться велосипедні змагання з нагоди відкриття після реконструкції знаменитого столичного велотреку. Infokava.com

У львівському аеропорту зустрічали львівських каратистів

каратистів, які повернулися із чемпіонату Європи. Найбільший ажіотаж створила двохразова чемпіонка Катерина Крива. Вона виборола золото в індивідуальній та у командній першостях. Загалом львів'яни чотири рази піднімалися на п'єдестал. Станіслав ГорУна в індивідуальних виступах здобув срібло, а в складі чоловічої...Галичина спортивная

Ковальчук і Война - абсолютні переможці чемпіонату України серед триборців

на 23 пункти випередив свого товариша по тренуваннях, десятикласника училища Валентина Ільківа. Андрій Зубач (10 кл.) посів 4 місце. У командній першості Ковальчук, Ільків і Зубач також не мали собі рівних і більше, ніж на 100 очок випередили збірну м.Києва,...Галичина спортивная

Україна виграла все "золото" Світової серії із синхронного плавання

найближчих конкуренток. Таким чином у скарбничці України "золото" в індивідуальній технічній та довільній програмах, у виступах дуетів, а також у командній першості. Джерело...Високий замок

Львівські лучники - володарі Гран-Прі Європи

в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Кращим у складі збірної команди українських лучників став львів’янин Георгій Іваницький. У командній першості серед чоловіків збірна України у фіналі перемогла команду Росії та здобувала титул володаря Гран-Прі Європи зі стрільби з...Галичина спортивная

отримали чудовий досвід. Також ми отримали величезну кількість позитивних емоцій, - прокоментувала очільниця клубу "Ред Шарк" Катерина Дікіджі. У підсумку в командні першості найбільше нагород здобула  рівненська ДЮСШ №2. Командне срібло у березнівських плавців. І бронза дісталася рівненській ДЮСШ №3.Організатори пообіцяли...Все

Юрій Ковальчук - срібний призер кадетського чемпіонату України з триатлону

Однокласник Юрія Василь Винницький показав п'ятий результат. У командній першості Ковальчук, Винницький і Мозіль - переможці.Галичина спортивная

Понад 200 дзюдоїстів змагалися у чемпіонаті Чернівців

У командній першості перемогли чернівчани...Молодой буковинец

Львів

Спортсмени розіграють комплекти нагород в індивідуальній та командній першостях. Галичина спортивная

місце (1 км) - Городиський Богдан-Іван – 2 місце (3 км) - Коляда Костянтин – 7 місце (5 км). У командній першості тривала була надзвичайно напружена боротьба. Львівська та Київська команди набрали по 14 очок. Оскільки переможець визначався за більшої...MediaStar