командна першость

Фото із сайта ais.org.ua На ньому розігруватимуться нагороди в особистій і командній першостях у вправі на швидкість, повідомляє gre4ka.info.UATV

В місті Нова Каховка відбулися фінальні змагання «Ліга сільських чемпіонів»

обласним осередком громадської організації «Союз гирьового спорту України та осередку у Херсонській області громадської Переможцем Колосіади в командній першості стала збірна Новотроїцького району, срібний призер...Херсонщина за день

Бронзові призери. Збірна команда Сумської області зі спортивного орієнтування виборола третє місце у найголовнішому чемпіонаті року. Командна першість пройшла у Чернігові. Спортсмени змагалися на трьох видах дистанцій особисто, а також бігли естафету. У найпрестижнішій групі – «чоловічій еліті»...СТС

Інна Оробець виборола "срібло" на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

У командній першості серед жінок збірна України зайняла перше місце, а серед чоловіків посіла другу сходинку.Галичина спортивная

У командній першості серед жінок збірна України зайняла перше місце, а серед чоловіків посіла другу сходинку.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Лучниця з буковинни вибороладві бронзи на змаганнях у Марокко

Чернівці зі стрільби із лука Ольга Шубкіна (тренери-викладачі Єгоров А.І. та Замуравкіна А.І.) виборола 2 бронзові медалі в особистій та командній першостях та срібло у вправі mix разом з Артемом Овчинніковим з міста Суми на XVII Всесвітній літній гімназіаді, що...0372.ua

кілометр, 3 кілометра, 5 кілометрів та 10 кілометрів. За результатами спортивних змагань серед військових частин безпосереднього підпорядкування в загальному заліку командної першості І місце здобула команда бригади Мелітопольської бригади транспортної авіації, ІІ місце виборола команда Навчального центру Повітряних Сил з...Бліц-інфо

Другі місця у командній першості опанували команда дівчат і команда юнаків міста Білозеське.Жизнь Добропольского края

Важкоатлети Добропілля привезли медалі з обласного чемпіонату

Другі місця у командній першості опанували команда дівчат і команда юнаків міста Білозеське.Сайт города Доброполье

Миколу Яковенка, який другий рік поспіль став абсолютним чемпіоном Європи. Українські юніори та юніорки (віком 14-15 років) взяли «золото» в командній першості, перемогли в своїх фіналах однолітків з Росії. Нашим дівчатам довелося віиявити характер – поступаючись  0: 4, вони вирвали...Голос Украины (газета)

Шаблістка Харлан тріумфувала на ЧУ з фехтування

Нетішина. Мамонтова в півфіналі не впоралася з Харлан, програвши 6:15, а Жовнір поступилась Комащук - 11:15. Окрім того відзначимо результати командної першості, де найсильнішими виявилися киянки Юлія Бакастова, Олена Вороніна, Олена Писаренко і Марія Цимбота, які в фіналі обіграли з...Unn.com.ua

Черкаські спортсмени здобули нагороди Кубку України IFBB

за 172см), 2 місце – ІЗЮМОВ ІЛЛЯ (фізік до 176см), 3 місце – ВИСОЦЬКА ЮЛІЯ (фтнес-бікіні до 160 см) Результати командної першості КУБКУ УКРАЇНИ-IFBB: місце – Київ – 256 балів місце – Одеська – 232 місце – Полтавська 138 місце...Про Все

«Золото», «срібло», «бронза»: 15-річна українка відзначилася на Кубку світу з гімнастики

На етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Баку 15-річна киянка зібрала весь комплект нагород Юна українка Влада Нікольченко виграла три медалі на змаганнях етапу Кубка світу з художньої гімнастики, який у ці дні проходить у Баку. 15-річна киянка зібрала весь комплект нагород:...Ракурс

(до 169 см, Київ), Аліна Яман (до 172 см, Полтавська область), Марина Оборська (понад 172 см, Черкаська область). Місця в командній першості Кубку України з бодібілдингу та фітнесу-2018 розподілилися наступним чином:1 місце - Київ,2 місце - Одеська область,3 місце -...Кременчугский Телеграф

Легкоатлетичний крос пам

Участь у змаганнях взяли близько двохсот учнів, які боролися за перемогу в особистій або командній першості. Topnews

Михайло(обоє – серед юніорів). Усі вони вихованці Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського. Тренери – Роман Веклюк та Тетяна Вагіла. У командній першості Олег Мазурик та Михайло Лесишин разом з Іваном Чуприною (Вінниця) та Богданом Семашкіним (Кривий Ріг) посіли третє місце...1NEWS

Учень столичної школи № 9 здобув "бронзу" на міжнародному турнірі зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup 2018»

команд  із 17 країн світу. Стасіс Бутрімас, учень 10-го класу школи № 9 Оболонського району столиці здобув бронзову нагороду у командній першості!!! Також у березні на Чемпіонаті України зі спортивної гімнастики, який проходив у місті Кропивницький, Стасіс виборов бронзову нагороду...ПедПресса

Команда Житомирської області здобула перемогу на чемпіонаті України з армспорту серед людей з інвалідністю

У командній першості команда Житомирської області виборола І місце та стала чемпіоном України.Новини Житомира

У командній першості команда Житомирської області зайняла І місце та стала чемпіоном України.Українські міста в інтернеті