командна першость

У Чигирині пройшли змагання з шашок

7 жовтня в Чигирині відбулися змагання відкритої командної першості Чигиринського району між командами міст Сміла, Чигирина, Кременчука, Олександрії з шашок, пише «Вмісті» Кожна команда була представлена чотирма чоловіками та...Ремарка

В Чигирині пройшли командні змагання з шашок

В Чигирині відбулися змагання відкритої командної першості Чигиринського району між командами міст Сміла, Чигирина, Кременчука, Олександрії з шашок, повідомляють "Вмісті". Кожна команда була представлена чотирма чоловіками та...Про Все

не змінився із міської першості: СК "Золота осінь", ОК ДЮСШ "Авангард", ПДМ та СК "Грація". Всього більше 100 учасниць. В нелегкій боротьби командну першість здобув СК "Золота осінь", срібло у ОК ДЮСШ "Авангард" та бронза у ПДМу. Слід відмітити, що ці змагання...Все

На Черкащині провели відкритий Кубок області з годзю-рю карате

Змагання відкритого Кубку Черкащини з годзю-рю карате пройшли у Черкасах в ОСДЮСШОР ЧОР (с/к «Манеж»). У цьому турнірі взяли участь 17 клубів не тільки з Черкас та області, а й зінших міст України. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту...Нова доба

Львів

Сенюта (Київ) 5. Аліна Полозюк (Миколаїв) 6. Ольга Лелейко (Київ) 7. Кристина Рапинець (Ужгород) 8. Олена Шипілова (Львів) Рапіра. Чоловіки. Командна першість (11 команд) Чвертьфінал Львів-1 — Миколаїв-2 — 45:19 Львів-2 — Київ-2 — 45:35 Миколаїв-1 — Миколаїв-3 — 45:34...Галичина спортивная

Львів

Панченка та Катерини Михайлової, здобула "срібло". За важкої дощової й вітряної погоди спортсмени дещицею поступилися господарям змагань - військовикам Канади у фіналі командної першості. Бронзові нагороди дісталися представникам Нової Зеландії. "Ігри нескорених" - аналог Параолімпійських ігор для військовослужбовців, які отримали поранення або захворювання...Ваші новини

Херсонські ракетомоделісти гідно представили своє місто у змаганнях

S9). Збірна команда міста Херсона була представлена 5 учасниками у вікових категоріях дорослі, юніори та здобула шість призових місць у командній першості. В особистій першості переможцями стали Бідовський Валерій - І місце у класі моделей S-4-А; Бакеренков Андрій - ІІ...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

Буковинці відзначилися на чемпіонаті України з картингу серед учнівської молоді

Волинської, Закарпатської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Харківської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва. Програма змагань передбачала особисто-командну першість у швидкісному маневруванні та шосейно-кільцевих перегонах у класах картів: "Піонер-Н-міні, "Піонер-Н, "Піонер- Б, "Кадет, "Популярний юнаки, "Популярний. Команда...Погляд

Черкаські фехтувальники повернулись з чемпіонату України

Гнідашева отримала травму руки у груповому турі та не змогла боротися за медалі. Наступного змагального дня (14 вересня) відбулися змагання командної першості. Спортсмени Черкащини упевнено відстоювали свої позиції, проте залишились за крок до входження на п’єдестал пошани та посіли четверту...Нова доба

Чемпіонат Європи серед спортсменів до 21-го року в особистій та командній першості приймає словенський Марібор. Очікується, що в змаганнях візьмуть участь понад 400 дзюдоїстів і дзюдоїсток із більш аніж сорока країн Старого...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Херсонські школярі - переможці Всеукраїнських та Міжнародних змагань з ракетомоделювання

S9). Збірна команда міста Херсона була представлена 5 учасниками у вікових категоріях «дорослі», «юніори» та здобула шість призових місць у командній першості. В особистій першості переможцями стали Бідовський Валерій - І місце у класі моделей S-4-А; Бакеренков Андрій - ІІ...Pravda.ks.ua

Вітаємо з днем народження (4 вересня для закарпатців і всього світу)

бізнесмен і політик. 1981 Бейонсе Ноулз, американська співачка та акторка. 1990 Ольга Харлан, українська фехтувальниця (шабля), олімпійська чемпіонка Пекіна в командні першості. Інші події 4 вересня в історії Закарпаття, України та світу: 1837 Американський винахідник Семюел Морзе розробив електромеханічний телеграфний...Голос Карпат

Львів

в умовах, наближених до бойових та з дотриманням необхідних заходів безпеки праці. За результатами двох конкурсних днів було обрано переможців. Командна першість визначалась по найменшій сумі часу, витраченого газодимозахисною ланкою для подолання усіх етапів змагань. За підсумками отриманих результатів, перше...Щоденний Львів

Тернополянин Михайло Гуменюк – срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді

Єлизавета (Запорізька область), сума 240 кг (105 + 135) 3. Білик Діана (Донецька область), сума 151 кг (66 + 85) Командна першість серед жінок: 1. Донецька область - 524 очка 2. Харківська область - 495,5 очка 3. Львівська область -...Галичина спортивная

За підсумками командної першості перемогли господарі, другими стали представники Луганського, третіми Харківського прикордонних загонів.Урядовий Кур'єр

Львів’янин Роман Бондарук здобув дві золоті медалі Євро-2017 з кульової стрільби

Пастернаком, які так само, як і він є вихованцями Львівського училища фізичної культури — став чемпіоном Європи 2017 року в командній першості у вправі МП-10 — стрільба зі стандартного пістолета на дистанції 25 метрів. «Синьо-жовте» тріо на трьох настріляло 1719...Галичина спортивная

Лучники зі Львова вибороли золоті медалі чемпіонату України

суперники. Упродовж трьох днів на чемпіонаті України зі стрільби з олімпійського лука в Черкасах змагалися за перемогу в особистій та командній першості 180 спортсменів із Київської, Черкаської, Львівської, Рівненської, Чернівецької, Херсонської, Харківської та Сумської областей. Їхні змагання відбувалися за правилами...Щоденний Львів

Українки завоювали "золото" і "срібло" чемпіонату Європи зі стрільби

Збірна України виграла дві медалі чемпіонату Європи з кульової стрільби, який проходить в столиці Азербайджану Баку. У командній першості у стрільбі лежачи з 50 метрів жіноча збірна у складі Дар'ї Шаріпової (615,5 балів), Лесі Леськів (608,01) та Наталії Кальниш...Зеркало недели (газета)

У Бериславі пройде фінал обласної Колосіади на кращу сільську спортивну громаду

села/селища з населенням менше 2,0 тисяч зареєстрованих жителів. Команди громад змагатимуться з наступних видів спорту: - чоловічі збірні виборюватимуть з командну першість з волейболу, міні-футболу та перетягування канату, - і жінки, і чоловіки доводитимуть індивідуальну вправність і захищатумуть престиж своїх...Мост

Четверо львів’ян виборюватимуть нагороди Євро-2017 з сучасного п’ятиборства

культури — Зінаїда Батрак, Павло Зведенюк та брати Андрій і Юрій Федечки. Українські п’ятиборці на Євро-2017 виступатимуть в індивідуальній та командній першостях, а також у естафеті. Додамо, що змагання континентального форуму у Мінську триватиме до 24 липня. Склад збірної України...Галичина спортивная