командна першость

Черкас, Хмельницького та Києва. Спортивний Клуб "АТЛЕТІК" Кременчук представило 15 спортсменів. Наша команда змагалася у 5-ти вправах. Кременчуцькі богатирі у командній першості здобули друге місце. 1. СК "Вікінг" - смт. Чорнобай 2. СК "Атлетік" - м. Кременчук 3. СК "Тонус"...Кременчугский Телеграф

Андрій Кучеренко здобув золоту медаль на Кубку України з бойового самбо

України міжнародного класу з боротьби самбо від заступника міністра молоді та спорту України Ярослава Войтовича. Відповідно до результатів змагань у командній першості найкращими стали кияни, другу сходинку посіла команда із Харківської області, на третьому місці самбісти із Одеси. Після закінчення...Мост

В Луцке завершился Кубок Украины по самбо

що у травні виступить на чемпіонаті Європи в Мінську. Після закінчення змагань кандидати-збірники залишилися у столиці Волині на дводенний збір. Командна першість 1. Київ 2. Харківська область 3. Одеська область Переможці і призери другого дня Спортивне самбо (жінки) До 48...Спорт.ua

Олег Царьков поклав "срібло" у скарбничку збірної України

пневматичної гвинтівки на 10м. Чемпіоном Європи з новим світовим рекордом 250,5 очок у фінальній стрільбі став росіянин Владімір Масленніков. У командній першості збірна України, за яку окрім Царькова стріляли черкащанин Сергій Куліш та дніпровець Андрій Колесников, посіла 6 місце. У...Галичина спортивная

У протистоянні з росіянкою українська лучниця стала чемпіонкою Європи

двобої з росіянкою Євгенією Тимофєєвою наша спортсменка була непохитною, без питань здобувши перемогу - 6:0. Додамо, що жіноча збірна в командній першості у складі Марченко, Анастасії Павлової та Лідії Січенікової стала бронзовим призером, перемігши у матчі за 3 місце теж...Еспресо TV

Ігор Кізима - дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішені

по рухомій мішені. В особистій першості у фінальній дуелі Кізима з рахунком 6:3 перестріляв іншого українця, вінничанина Максима Бабушка. У командній першості збірна України у складі Кізими, Бабушка та ще одного вінничанина Данила Даниленка набрала у сумі 1687 очок і...Галичина спортивная

Поліна Конарєва - срібна призерка юніорського чемпіонату Європи зі стрільби

на змаганнях такого рангу, зі своїми емоціями не впоралась, у кваліфікації настріляла 356 очок, що дало їй 56 місце. У командній першості українське тріо у складі Конарєвої, Колодяжної та херсонки Олени Якушевої набрало восьму суму. Чемпіонками Європи стали французькі стрільчихи.Галичина спортивная

Львів

України здобула «золото» в команді, а крім цього в 2014 році Вероінка в складі «синьо-жовтої» збірної стала чемпіонкою світу в командній першості в закритому приміщенні. Суперницею Марченко у вирішальному поєдинку Євро-2017 буде росіянка Євгенія Тимофєєва, яка в півфіналі змагань вибила...Галичина спортивная

Черкаські стрілки вибороли нагороди чемпіонату України

За результатами командної першості, команда жінок у складі Наталії Чепурної, Тетяни Тарасенко та Шаріпової Дар'ї у вправах МГ-9 та МГ-5 виборола «золото».Про Все

Черкаські стрільці здобули нагороди чемпіонату України

першості “золото” у вправі МГ-6 здобув Сергій Куліш. Він же завоював “срібло” у вправі ГП-6. Черкащанка Наталія Чепурна стала другою у вправі МГ-9. За результатами командної першості, команда жінок у складі Наталії Чепурної, Тетяни Тарасенко, Дар’ї Шаріпової у вправах МГ-9 та МГ-5 виборола “золото”.Вчасно (Черкаси)

України в приміщенні з кульової стрільби відбувся у Львові14-20 лютого. Тут спортсмени Черкащини здобули «золото» і «срібло» в особистій та командній першості, повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. За результатами особистої першості: «золото» у Сергія...Рідна Черкащина

Дубовецький Дмитро 50 кг - 5 місце; В командній першості спортсмени посіли 5 місце. Спортсмени тренуються у тренерів вищої категорії Зайця О.І.Моя Вінниця

Прикордонники провели змагання з гирьового спорту

такі військовослужбовці, як старший сержант с-нт Гунтей В.В., старший солдат Кут М.В., солдат Шаповал С.В. та старшина Мусійчук В.В. У командній першості місця розподілились таким чином: 1 місце – відділ прикордонної служби «Новоселиця», 2 місце - відділ прикордонної служби «Стужиця»...ClipNews.info

Фехтувальники Черкащини здобули "бронзу" чемпіонату України

За результатами командної першості, команда юнаків у складі Антона Лифаря, Валентина Внукова, Олександра Кумпанського та Романа Куксенка виборола «бронзу».Про Все

Черкаські метальники молота вибороли нагороди

27 спортсменів. Про це «Нова Доба» дізналася від Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області. За результатами триденних змагань у командній першості Черкаська область посіла четверту сходинку, поступившись командам Дніпропетровської, Київської областей та міста Київ. В особистому заліку спортсмени черкащини...Нова доба

У Чорнобаї відбувся турнір із плавання на кубок Олімпійського чемпіона (фото)

– Віталія Цимбалій (Великобуримська ЗОШ) 2 місце – Анна Кулик (Великоканівецький НВК) 3 місце – Катерина Батуріна (Чорнобаївська гімназія) У командній першості нагороди здобули: 1 місце – Лихолітський НВК 2 місце – Іркліївська ЗОШ 3 місце – Мельниківський НВК Всі...Нова доба

Участь в змаганні приймали 173 спортсмена із 10 областей. В результаті протиборства команда кадетів 1999-2002 року народження із Чернівці здобула командну першість, залишивши позаду своїх одвічних суперників із Харкова та Львова. Однак в скарбничці наших спортсменів є й індивідуальні медалі:...0372.ua

Одна «бронза» для Фейбі, друга - для Кореї

Тон у чвертьфіналі з росіянками задала Фейбі Бежура. У другому колі вона вщент розтрощила дворазову чемпіонку світу та Європи у командній першості, а також бронзову призерку Олімпіади у Ріо Віолетту Колобову (5:0) і забезпечила команді комфортну перевагу у шість уколів...Високий замок

У Черкасах тривають змагання зі стрільби з лука

Протягом трьох днів за звання найкращих будуть змагатися 188 лучників зі всієї України. Нова доба

9 лютого: це цікаво знати

прийняла команда британських тенісистів, з котрою у серпні цього ж року збірна студентів Гарварда провела перший міжнародний турнір. З 1902 року командна першість світу серед чоловічих команд, котра отримала назву Кубок Девіса, почала проводитись щорічно і сьогодні є найпрестижнішим міжнародним командним...ClipNews.info