команди

Керівництво та працівники районної ради взяли участь у спартакіаді серед команд державних службовців

РДА Олександр Воробйов нагородив грамотами керівництво та працівників Генічеської районної ради за участь у першому етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.Вести Геническа

Склад учасників УПЛ сезону-2017/18 затвердять 2 червня

До проекту порядку денного внесені наступні питання: I. Звіт про діяльність УПЛ. II. Про підсумки Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів УПЛ сезону-2016/17 (Чемпіонат Ліга Парі-Матч, Чемпіонат U-21, Чемпіонат U-19, Кубок України та Суперкубок України). III. Про склад Учасників...Галичина спортивная

У Києві визначили кращих шахістів Міноборони

Шаховий турнір серед команд структурних підрозділів Міністерства оборони завершився сьогодні в Києві.Народна Рада

У Чернігові відбувся чемпіонат України та ІІІ етап Кубка України з велоспорту-маунтенбайку, в якому взяли участь 110 спортсменів із 15 команд, де двоє кропивницьких спортсменів стали чемпіонами України в парній гонці.Про це інформує Златопіль із посиланням на прес-службу міської ради...Златопіль

Олег СОБУЦЬКИЙ: «Наш глядач розуміє, на який футбол він йде»

президент Асоціації ветеранів футболу України Олег Собуцький. — Дуже приємно, що відбулися ці товариські матчі, збірна Україна зіграла з чудовими командами. У першій грі в Іспанії ми...Sportgid

Загалом було представлено близько 18 команд, представники яких подолали 186 км місцевих доріг. The post Міжнародна велогонка appeared first on Ірпінь онлайн.Новини Ірпеня

У неділю, 21 травня, у Дніпрі завершився 4-й, фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед жіночих команд. Золоті нагороди та звання чемпіонів України здобула команда Харків'яночка (тренер - Микола Слюсаренко), передає сайт waterpolo.org.ua. Друге місце посіла команда...Чемпион

Замбія вийшла в плей-офф молодіжного ЧС, розгромивши Іран

етапу молодіжного Чемпіонату світу збірна Замбії здобула вольову перемогу над збірною Ірану, завдяки чому гарантувала собі місце серед 16 кращих команд турніру. При цьому замбійці продемонстрували неабияких характер, здобувши переконливу перемогу після того, як програвали 0:2. Іран забив по голу...Ua-football

На вихідних в Тернополі відбудеться масовий забіг

учасників. Старт забігу о 15.00 з майдану через вулицю Руську до Надставної церкви і фініш Набережна Ставу. Читайте також 19 команд взяло участь у жеребкуванні Кубку області Приємний приз чекає того, хто першим подолає фінішну лінію пять тисяч гривень. А...TeNews

Чемпіонат світу серед молодіжних команд Замбія - Іран 4:2 (2:0) Коста-Рика - Португалія 14:00 ПАР - Італія 0:2 (0:1) Уругвай - Японія 14:00.Чемпион

Поліцейські Закарпаття обіграли у футбол колег з Донеччини з рахунком 6:5 - відео

У селі Кам'яниця, на Ужгородщині відбулася товариська гра між командами поліції Закарпаття та Донецької області.Сайт міста Ужгорода

Херсонців запрошують на футбол

28 травня на стадіоні "Колос" в с. Чорнобаївка відбудеться матч 5 туру Чемпіонату Білозерського району між командами ФК "Колос" (Чорнобаївка) та ФК "Дніпро" з Токарівки. Початок гри о 17-їй годині...Сайт города Херсона

програми Британська Рада в Україні оголошує конкурс для представників українських видавництв на участь у менторській програмі «3?3». Це можливість для трьох українських фахівців та їхніх команд упродовж 6-ти місяців залучити до розробки нових проектів спеціалістів із провідних британських видавництв — Penguin RH Children, Granta i Profile. Якщо видавництво планує започаткувати...Друг читача

УПЛ оголосила терміни затвердження складу учасників на сезон-2017/18

До проекту порядку денного внесені наступні питання: - Звіт про діяльність УПЛ; - Про підсумки Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів УПЛ сезону-2016/17 (Чемпіонат Ліга Парі-Матч, Чемпіонат U-21, Чемпіонат U-19, Кубок України та Суперкубок України); - Про склад Учасників...Unn.com.ua

УЄФА відпрацьовує заходи на убезпечення команд і фанів на грі Аякса із Манчестером, - Лубківський

Страшний теракт у Манчестері уже зумовив підвищення і без того безпрецендно високого рівня безпеки на матчі фіналу Ліги Європи, що відбудеться вже завтра у Стокгольмі між Аяксом і Манчестер Юнайтед. iPress

Остаточний склад учасників УПЛ буде затверджений 2 червня

II. Про підсумки Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів УПЛ сезону-2016/17 (Чемпіонат Ліга Парі-Матч, Чемпіонат U-21, Чемпіонат U-19, Кубок України та Суперкубок України). IV. Про склад учасників чемпіонату...Спорт.ua

Український футбольний клуб виключать з єврокубків

наступного сезону. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Глава комітету етики ФФУ Франческо Баранка стверджував в ефірі програми "Великий футбол", що матч молодіжних команд "Динамо" та "Олімпіка" був договірним. Ставки в Азії були гігантськими і робили їх на крупну перемогу "Динамо", що зрештою...Sportanalytic

"Олімпік" потрапив у серйозну халепу

Голова комітету етики і чесної гри Франческо Баранка запевнив, що донецький клуб може отримати по повній через підозрілий матч між командами U-21 "Олімпіка" та "Динамо".Італієць розповів, що мав зустріч із гравцями олімпіків, але всі вони у змові і не хочуть...Football-ukraine.com

В суботу на неділю відбулись матчі передостаннього туру чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд вищої ліги.Івано-франківський портал новин "Репортер"

У Житомирі пройде церемонія нагородження переможців кінофестивалю "ЖУК"

У Житомирі за нагороди в 11 номінаціях боротимуться 16 команд, які змогли дійти до фінального етапу та створити свої фільми.0412.in.ua — сайт города Житомира