козловий

Козлова сенсаційно програла в 1/2 фіналу

Українка Катерина Козлова завершує виступи на турнірі в Туреччині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Козлова пробилась до чвертьфіналу

Українська тенісистка Катерина Козлова продовжує переможну ходу на турнірі в Туреччині. Стаховський вилітає у першому коліСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Українська тенісистка розгромила росіянку на турнірі у Стамбулі

Катерина Козлова впевнено стартувала на турнірі ITF Circuit Pro в Стамбулі з призовим фондом $60 тисяч.UkrMedia

Козлова з тріском програла у чвертьфіналі

Українська тенісистка Катерина Козлова покинула турнір у Франції. Козлова важко пробилася до чвертьфіналуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Козлова важко пробилася до чвертьфіналу

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла до чвертьфіналу турніру у Франції з призовим фондом 60 тисяч доларів. Янчук виграла перший титул за два рокиСайт Sportanalytic.com...Sportanalytic

Козлова програла на старті кваліфікації

Українська тенісистка Катерина Козлова швидко зачохлила ракетку на елітному турнірі у США. Сьогодні вночі Катерина після виграного сету не змогла нічого протиставити іменитій італійці...Sportanalytic

Нагадаємо, що в рейтингу WTA Козлова знаходиться за межами top-100.Чемпион

Катерина Козлова не зуміла вийти у другий раунд на турнірі WTA International у Малайзії. Українка у стартовому матчі у двох сетах поступилася...Чемпион

друге коло жіночого турніру Australian Open. В стартовому поєдинку українка виграла у представниці Казахстану Галіни Воскобоєвої. Раніше повідомлялося, що Катерина Козлова програла в першому раунді.Чемпион

WTA Брісбен. Бондаренко і Козлова набрали переможний хід

Сьогодні вночі Катерина Бондаренко у двох сетах розтрощила болгарську суперницю. А Катерина Козлова не менш спокійно обіграла американку Вікері.Sportanalytic

Українські тенісистки Катерина Бондаренко і Катерина Козлова пробилися до другого раунду кваліфікації на турнірі WTA Premier у Брісбені (Австралія).Чемпион

$1,678 млн. На другому місці Катерина Бондаренко – $0,628 млн, а за нею Леся Цуренко з $0,555 млн і Катерина Козлова – $0,185...ДеПо

000$ в Чучжоу, Китай. У чвертьфінальному матчі киянин, посіяний під 3 номером, в наполегливій боротьбі поступився п'ятій ракетці турніру Стефану Козлову із США. Челленджер Чоловічий тенісний турнір Сучжоу, Китай Призовий фонд - $ 75 000 Чвертьфінал Стефан Козлов (США) -...Ukrainianwall

В Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юніорів та кадетів пам'яті майстра спорту України С.Козлова Спорт Тернопільщини

Українська тенісистка Катерина Козлова завершила свої виступи на турнірі в Узбекистані.Sportanalytic

Катерині Козловій не вдалося вийти у фінал на турнірі WTA International у столиці Узбекистану. У півфіналі українка виявилася слабшою за Крістину Плішкову...Ukrainianwall

Українська тенісистка Катерина Козлова побореться за право розіграти трофей турніру серії WTA в Азербайджані.Sportanalytic

У чвертьфінальному матчі Козлова обіграла швейцарську тенісистку Штефані Фегеле у двох сетах.Ukrainianwall

Катерина Козлова вийшла у чвертьфінал турніру серії WTA, який наразі проходить в Ташкенті. У другому раунді українська тенісистка перемогла представницю Грузії Софью...Ukrainianwall