козловий

У середу, 6 червня, о 15:00 год. у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається виставка Наталії Козлової «Мить чарівна».ЧаРівне.info

Третя «ракетка» України і 67-й номер світової класифікації Катерина Козлова (на фото) не змогла пробитися до третього кола турніру серії Grand Slam - Відкритого чемпіонату Франції з тенісу Roland Garros-2018...Западная информационная корпорация

Катерина Козлова - Катеріна Сінякова: дивитись онлайн матч Ролан Гаррос

В першому раунді Козлова створила справжню сенсацію, перемігши діючу чемпіонку Єлену Остапенко. Катерина КОЗЛОВА (Україна) 12:10 Катеріна СІНЯКОВА (Чехія)...Ua-football

КОЗЛОВА: «Я молилася, щоб взагалі могла зіграти на Ролан Гаррос»

© btu.org.ua У першому раунді Відкритого чемпіонату Франції Катерина Козлова з рахунком 7-5, 6-3 обіграла Олену Остапенко з Латвії, торішню переможницю мейджора. «Емоції після перемоги над чинною чемпіонкою, очевидно, приголомшливі.Sportgid

У першому раунді Відкритого чемпіонату Франції з тенісу - Roland Garros-2018 українка Катерина Козлова (на фото) з рахунком 7:5, 6:3 обіграла Олену Остапенко з Латвії, торішню переможницю мейджора.Западная информационная корпорация

Третя «ракетка» України і 66-й номер світової класифікації Катерина Козлова (на фото) стала автором першої сенсації на турнірі серії Grand Slam - Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу Roland Garros-2018 у...Западная информационная корпорация

Українка Козлова перемогла на «Ролан Гаррос» чинну чемпіонку турніру

Українська тенісистка Катерина Козлова з Миколаєва вибила з розіграшу Відкритого чемпіонату Франції («Ролан Гаррос») чинну чемпіонку турніру, представницю Латвії Олену Остапенко.Громадське телебачення

Катерина Козлова на старті відкритого чемпіонату Франції впевнено перемогла латвійку Олену Остапенко.Чемпион

Українка Козлова вибила з Roland Garros чинну чемпіонку, - Радіо Свобода.Гал-info

Українка Козлова у першому колі Roland Garros вибила чинну чемпіонку

Українська тенісистка Катерина Козлова стала авторкою гучної сенсації на тенісному турнірі на ґрунті - відкритому чемпіонаті Франції.iPress

Українська тенісистка Катерина Козлова здійснила справжню сенсацію у першому колі Roland Garros. Відтак Катерина Козлова проходить у другий раунд Roland Garros.24 канал

Акапулько. Цуренко вийшла до другого кола, Козлова та Ястремська програли

Друга ракетка України Леся Цуренко стартувала з перемоги на турнірі в Мексиці. Ще дві українки боротьбу на турнірі завершили. NewWest Media

Козлова поступилась у фіналі

Українська тенісистка Катерина Козлова поступилась в фінальній грі турніру в ТайБеї. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Українська тенісистка Козлова вийшла в півфінал турніру WTA у Тайбеї

Про це повідомляє портал "Великий теніс України". NewWest Media

Козлова знесла казашку на шляху до півфіналу

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла до півфіналу турніру на Тайвані з призовим фондом 250 тисяч доларів. Козлова ефектно пробилася до чвертьфіналуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Українка Катерина Козлова вийшла у фінал турніру у Тайвані. У півфіналі українка перемогла тенісистку з Казахстану Юлію Путінцеву. Нагадаємо, що у 2017 році...Чемпион

Поблизу Івано-Франківська загинули двоє залізничників зі Львівщини

Сьогодні зранку страшна трагедія сталася у селі Хриплин, що поблизу Івано-Франківська. На резервній колії Івано-Франківської дистанції колії Львівської залізниці козловий кран «КК-3032» впав на вантажний пасажирський фургон «КРАЗ-5233».Вісник+К