ключові моменти

явних порушень відмічено також відсутність пожежних проїздів, відсутність гідрантів, неправильне розташування пожежного водоймища, відсутність системи активного пожежогасіння, пише "Громадське Радіо". "Ключовий момент - це матеріал, який використовувався для будівництва будинків. Він не відповідає заявленим характеристикам... Той шар, який нанесений, і...Високий замок

"Енергія" стартувала у новому сезоні впевненою перемогою над "Кардиналом-Рівне" 4:0

удар зреагував голкіпер “Кардиналу-Рівне” Микола Дурбан, однак м'яч влучив у Володимира Кручка і залетів у ворота – 2:0. Ще один ключовий момент поєдинку трапився на 31 хвилині. “Енергія” перебрала кількість командних фолів і арбітр призначив дисятиметровий. У дуелі Максима Мануйленка...Галичина спортивная

Ключовим моментом заходу стало відкриття першого в Україні фідцентру, потужності якого розраховані на забезпечення 10 000 корів на добу. Організаторами події виступили Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР), консалтингова компанія «Дикун» та агропромхолдинг «Астарта-Київ», передає прес-служба АВМ. Перший...Агравері

"Динамо" - "Скендербеу": найкращі фото матчу

"Динамо" - "Скендербеу": ключові моменти матчу, відео голів.Зеркало недели (газета)

Хацкевич залишився незадоволений реалізацією моментів у матчі проти "Скендербеу"

Нагадаємо, у стартовому турі групового етапу Ліги Європи "Динамо" в Києві обіграло албанський "Скендербеу" з рахунком 3:1. "Динамо" - "Скендербеу": ключові моменти матчу, відео голів...Зеркало недели (газета)

тільки це дозволять інтереси слідства, результати будуть відкриті громадськості. Можу лише сказати, що з цього вбивства майже поставлена жирна крапка. Ключові моменти вже відомі слідству", - заявив...7 днів

Ліга чемпіонів: результати всіх матчів 13 вересня, турнірні таблиці

Головною сенсацією дня стала перемога донецького "Шахтаря" над італійським "Наполі". Голи: Форсберг, 32 - Тилеманс, 34 "Шахтар" - "Наполі": ключові моменти матчу, відео голів.Зеркало недели (газета)

проти кубинця Юніера Дортікоса (21-0, 20 КО), який відбудеться 23 вересня.  "Хочеш бути кращим - тренуйся старанніше всіх інших. Це ключовий момент моєї філософії. Дортікос хороший, безумовно, у нього міцний фундамент в любительській кар'єрі. Буде непросто, що я можу сказати.24boxing

газу населенню нових компаній, що у свою чергу дасть поштовх до розвитку вільного ринку газу. «На сьогодні це один з ключових моментів, що стримує трейдерів. Друге - проблема в інерційності мислення. Необхідний період адаптації, щоб люди зрозуміли: я можу перейти...Народна Рада

Гра розпочалася з гола новачка київлян Смоловика, якому вдався прицілений удар з середньої дистанції. Продексім відповів на початку другого тайму. Ключовий момент матчу відбувся на 32-й хвилині Чепорнюк замість очікуваного удару зі штрафного, обігрався з Ігорем Борсуком і легко переграв...Спортивний Житомир

хвилин. Це означає, що спостерігачі, які можуть бачити одночасно лише невелику частину Сонця, повинні діяти дуже швидко, щоб не пропустити ключові моменти еволюції спалаху. Використовуючи дані, отримані в ході цих спостережень, дослідники зможуть вивчити умови в сонячній атмосфері під час...Далекі зорі

Презентація iPhone 8: в мережу потрапили секрети майбутнього заходу

В мережі також з'явилося відео - перший погляд на новий Apple Watch з підтримкою LTE. Крім трьох айфонів, які будуть ключовими моментами презентації, Apple представить новий годинник Apple Watch серії 3, які підтримують LTE та оснащені "цифровою коронкою". Як повідомляв...Online.ua

Фіналісти Євробачення-2017 NaviBand презентували магічний кліп

-  у цьому нам допомагають спогади про найкращі моменти літа. Один з них – це свято Івана Купала, яке стало ключовим моментом відео, знятого на пісню NaviBand "Бяжы". В Українi прем’єра відбулася на сайті 24tv.ua: Режисером кліпу став молодий, але...ShowBiz.ua

Усик нокаутував Хука і вийшов у півфінал Всесвітньої боксерської суперсерії

суперсерії. Тепер Усик у півфіналі WBSS зустрінеться з переможцем пари Майріс Бріедіс – Майк Перес. Олександр Усик – Марко Хук: ключові моменти бою...Зеркало недели (газета)

Конте: Азару потрібен час на повне відновлення

мені не менш важливо спостерігати за його прогресом і адаптацією до того футболу, в який ми граємо. Це один з ключових моментів. Якщо він забиває, я радий за нього і за команду в цілому. Н'Голо зіграв чудово. Він встановив планку...Ua-football

Президент УЄФА: Ми змінимо умови фінансового фейр-плей

Глава УЄФА Александер Чеферін визнає, що фінансовий фейр-плей у теперішньому стані не може зупинити потік коштовних трансферів."Це один з ключових моментів. Фінансовий фейр-плей був введений, щоб забезпечити стабільність у футболі, і він був ефективний. Але часи змінилися. Ми повинні підкоригувати...Футбольні трансфери

ЧС-2018: результати матчів європейської кваліфікації 5 вересня, турнірні таблиці

Пройшли чергові поєдинки відбору на чемпіонат світу. Туреччина - Хорватія - 1:0 Гол: Тосун, 75 Ісландія - Україна: ключові моменти матчу, відео голів.Зеркало недели (газета)

Майдан готували ще з весни - Капранови опитали свідків

правду?. Письменник вважає, що настав час аналізувати на холодну голову. Розповісти про події вони просили людей, які мали вплив на ключові моменти або організовували їх, або ж домовлялися про щось. Тобто, працювали в штабах, стояли на сцені, штурмували будинок на...Щоденний Львів