В жестком стиле с оружием первенствовали Назар Ключко, Дарья Мороз, Дмитрий Пономаренко, Надежда Тонконогова.Вознесенск Онлайн

Национальная гвардия Украины приглашает на службу по контракту

Для граждан Украины, которые впервые принимаются на военную службу по контракту, установлены следующие сроки военной службы в календарном исчислении: Nikolaev-city

Молодіжна збірна України з хокею у спарингу мінімально поступилася Литві

періоді заволоділи ініціативою. Надію на позитивний підсумок гри подарував Віталій Лялька. А в середині третього періоду Денис Мостовий вдало підставив ключку під кидок Олександра Горлушка і довів інтригу у матчі до максимального рівня. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хокеїсти молодіжної збірної України провели...Unn.com.ua

Збірна України завершила виступ на турнірі в Литві

більш ніж гідно. Надію на позитивний підсумок гри подарував Віталій Лялька. А в середині третього періоду Денис Мостовий вдало підставив ключку під кидок Олександра Горлушка і довів інтригу у матчі до максимального рівня. У ендшпілі гри українці мали шанси перевести...Спорт.ua

"Галицькі Леви" дали бій "Донбасу", однак поступилися

вийшли в нерівних складах, ніж та скористалося перша ланка донеччан — Віктор Захаров здорово накинув на п’ятак, де вдало підставив ключку Олександр Костиков, який оформив тим самим дубль в матчі. А через кілька хвилин все той же ланка повторно скористалася...Галичина спортивная

Капітан ХК «Кременчук» Севастян Карпенко зробив найшвидший хет-трик в історії Української хокейної ліги

з командою якось особливо святкуєте перемоги? - Святкуємо другий рік поспіль однаково. Дякуємо нашим вболівальникам в стилі хокейних 90-х. Підіймаючи ключки двома руками над головою. Відзначимо, що рекорд чемпіонату України зі швидкострільності хет-трику належить також ХК «Кременчук» - 21 грудня...Кременчугский Телеграф

Место установки барельефа было выбрано неслучайно. Создатель - мариупольский ювелир-гравер Петр Ключко. Спорт.ua

лаборатории, кафедры, построены футбольные поля с искусственным покрытием. Автором мемориальной доски, установленной на фасаде здания ПГТУ, выступил мариупольский ювелир-гравер Петр Ключко. Мастер выполнил бронзовый барельеф на основе из мрамора. Петр Петрович говорит, что в процессе работы над скульптурой советовался с...Mariupol.tv

Білий Барс взяв реванш у Кременчука в матчі УХЛ

другу шайбу в сезоні закинув Ілля Сеник, і рахунок став наближатися до розгромного. Пройшла хвилина, і Олексій Красильников здорово зіграв ключкою в повітрі, добивши шайбу в ворота після рикошету від голкіпера. Проте, більше шайб у цьому матчі кременчужани закинути не...Unn.com.ua

У Росії тренер команди з хокею вдарив ключкою дитину під час гри

Тренер дитячої команди з хокею "Луч" з Сергієва Посада Олександр Троїцький вдарив ключкою хокеїста команди під час матчу. "Мене видалили до кінця гри, і наступну гру я теж повинен був пропустити. Тоді у...Зеркало недели (газета)

Інформація про вибухівку у приміщенні Господарського суду у Черкасах не підтвердилася. Нагадаємо, сьогодні вранці анонім повідомив про замінування Господарського суду. Про Все

Анонім повідомив про замінування суду у Черкасах

Інформація про замінування приміщення надійшла від аноніма о пів на дев'яту ранку. Про Все

Хокеїсти осідлали коней та підкорювали настільні ігри

відчула себе частиною хокейної команди "Кременчук". Вони із задоволенням одягали не лише шоломи, а й повну амуніцію: від ковзанів до ключки. На святі взяли участь юні хокеїсти ДЮСШ "Авангард", жіноча команда "Лавина", президент ХК "Кременчук" Сергій Мазур, директор команди Михайло...Кременчугский Телеграф

ХК "Донбас" переміг "Білий Барс" у матчі лідерів УХЛ

Микита Коваленко проїхав за воротами, і вирізав відмінну передачу "крізь" захисників "Білого Барса", після чого Владиславу Луговому залишалося лише підставити ключку і відправити шайбу в ворота – 0:1. Свій шанс "Білий Барс" реалізував на 7-й хвилині другого періоду. Ілля Сеник...Unn.com.ua

Джон Террі фрістайлить м

Джон Террі показав майстерність в гольфі. Повідомляє Футбол газета. В своєму Інстаграм він виклав відео, на якому майстерно справляється із ключкою для гольфу. Повідомляє Футбол газета. cb Публикация от John Terry (@johnterry.26) Сен 20 2017 в 9:28 PDT Нагадаємо, зараз...Футбол газета

відкритий. У прикарпатців пішла хороша атака через правий фланг, Заїченко не зміг перешкодити Веприку навісити, а Худобяк якось по-хокейному, немов ключкою, з правої ноги упакував м'яч в ворота - 1:0. Атаки іванофранківців тривали - Худобяк виграв силову боротьбу, але не...Бліц-інфо

Президент отметил государственными наградами харьковчан (Список)

достижения и высокий профессионализм Указом, в частности, постановляется: Наградить орденом "За заслуги" III степени Гурбанова Сейфаддина Али-оглы - скульптора, г.Харьков Ключку Николая Александровича - председателя правления публичного акционерного общества «Племенной завод», Харьковская область Миха Александра Викторовича - общественного деятеля, г.Харьков...Слободской край

Порошенко наградил харьковчан по случаю Дня независимости

Среди награжденных ряд харьковчан. Орденом «За заслуги» III степени награждены скульптор Сейфаддин Гурбанов, председатель правления ПАО «Племенной завод» (Харьковская область) Ключка Николай, общественный деятель Мих Александр. Орденом «За мужество» III степени - члены Харьковской областной общественной организации «Союз ветеранов АТО»...Объектив (медиагруппа)

обох випадках їм потрібно було використовували спеціальний спортивний інвентар. Це були різноманітні м’ячі для ігрових видів спорту, спеціальні кільця, обручі, ключки та багато іншого. Нинішні змагання не стали виключенням. Напередодні, вихователі сформували вісім рівносильних команд, яким і довелося помірятися силами...Все

В Одессе загадочным образом пропала женщина (Фото)

В Одессе загадочно без вести пропала местная жительница Галина Викторовна Ключко-Димова 1958 года рождения.Ведомости