клубний чемпіонат

На фото зліва направо: Максим Мельничук, Назар Третяк, Назар Кіщук. Максим посів перше місце у І турі дитячої ліги клубного чемпіонату України.Українська газета ЧАС

Зірковий футболіст МЮ стане професійним боксером

в Instagram. Фердінанд у складі МЮ шість разів вигравав чемпіонат Англії, по разу Лігу чемпіонів, Кубок Англії, Суперкубок УЄФА і клубний чемпіонат світу. Крім того, захисник грав за "Вест Хем", "Лідс" і "Куїнз Парк Рейнджерс". За збірну Англії Фердінанд провів...Еспресо TV

Черкащани вибороли нагороди клубного чемпіонату світу з веслування на човнах Дракон

Загалом спортсмени Черкащини здобули 14 нагород клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон».Про Все

Спортсмени з Черкащини - призери клубного чемпіонату світу з веслування «драконах»

Загалом спортсмени Черкащини здобули 14 нагород клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон».Нова доба

Черкаські веслярі привезли "золото" чемпіонату світу на човнах "Дракон"

Черкаські веслярі змусили говорити про Україну весь світ. Спортсмени здобули низку золотих, срібних та бронзових нагород на клубному чемпіонаті світу у Венеції. У складі збірних команд виступало одразу три черкащанина.ВIККА

Для вболівальників спортивного клубу «Отаман» уже стає доброю традицією зустрічати своїх улюбленців з мішком медалей зі змагань міжнародного рівня. Клубний чемпіонат світу з Драгонботу, що завершився у Венеції, не став винятком. Львів’яни підвердили свій високий рівень та гідно представили Україну,...Гал-info

"Ель Класіко" переноситься на вимогу "Реала"

Усе через участь мадридців в клубному чемпіонаті світу. Тепер фани мають купувати квитки на католицький Святвечір, 23 грудня. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Мадридське Ель-Класіко перенесли через участь Реала в клубному ЧС

грудня цього року, перенесений, повідомляє AS. Керівництво мадридського клубу звернулося з проханням перенести гру в зв'язку з участь вершкових в клубному чемпіонаті світу, який пройде з 6-го по 16-е грудня в ОАЕ. Прохання "Реала" отримало згоду. Таким чином, матч "Реал"...Ua-football

Камбьяссо завершив кар

греками минув і сторони вирішили не продовжувати співпрацю.Камбьяссо вигравав чемпіонати Аргентини, Іспанії, Італії та Греції, Лігу чемпіонів, Суперкубок УЄФА і клубний чемпіонат світу. За збірну Аргентини він зіграв 52 матчі і забив 5...Новини футболу

Чого чекати від АПЛ? (Vol.

Вже завтра справжніх футбольних уболівальників чекає радісна і довгоочікувана подія - повернення найбільш видовищного клубного чемпіонату в світі - англійської Прем'єр-ліги, яка в новому сезоні, напевно, готує для нас багато всього цікаво. UA-Футбол продовжує серію анонсів...Ua-football

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у благодійності 5 серпня 2017р. Підтримайте будьласка бажання дівчат Вознесенської ДЮСШ прийняти участь у Клубному чемпіонаті України «Вища ліга» Розклад благодійного дня: 9.00 – 11.00 вільна гра (Ви приходите з партнером або шукаєте його у...Вознесенск Онлайн

"Вест Хем" підписав найкращого бомбардира в історії збірної Мексики

9 голів. Зауважимо, що "Чічаріто" має наступні здобутки: чемпіон Мексики (2006), двократний чемпіон Англії (2010/11, 2012/13), володар Суперкубку Англії, переможець Клубного чемпіонату світу. Додамо, що у складі збірної Мексики нападник вигравав Золотий кубок КОНКАКАФ (2011) і є найкращим бомбардиром в...Unn.com.ua

ПСЖ за 222 млн євро зробить зірку "Барселони" найдорожчим футболістом світу, - ЗМІ

Разом з "Барселоною" Неймар став дворазовим чемпіоном Іспанії і триразовим володарем Кубка країни, виграв Лігу чемпіонів, Суперкубок Іспанії, Суперкубок УЄФА, клубний чемпіонат світу. В активі форварда 77 матчів і 52 голи за збірну Бразилії, з якою він став переможцем домашнього...Еспресо TV

друзі, в сезоні 2017 – 2018 р.р. відділення настільного тенісу Вознесенської ДЮСШ, а саме жіноча збірна бажають прийняти участь у Клубному чемпіонаті України «Вища ліга» — це доросла ліга без вікових обмежень. Для прийняття участі треба внести стартовий внесок в...Вознесенск Онлайн

Парад наречених пройшов по центру Ужгорода

центр Закарпаття готується до восьми «Ужгородського регати», яка пройде по річці Уж вже 30 липня. Як раніше повідомляв УНН перший клубний Чемпіонат Європи з гирьового спорту стартував в...Unn.com.ua

Ужгород на три дні став європейською столицею гирьового спорту / ВІДЕО

Перший в історії клубний Чемпіонат Європи з гирьового спорту відбувся в Ужгороді. У першому залі СК Юність зібралися 65-ро сильних із 10 клубів 4 країн...Голос Карпат

Перший в історії клубний Чемпіонат Європи з гирьового спорту відбувся в Ужгороді (ВІДЕО).Закарпаття онлайн

14 трофеїв, в тому числі по три рази ставав чемпіоном Іспанії і переможцем Ліги чемпіонів УЄФА, а також двічі вигравав Клубний чемпіонат світу. Beikta start transfer negotiations with Pepe!#Beikta pic.twitter.com/cuybY7X5MZ - Beikta JK English (@BesiktasEnglish) 4 июля 2017 г.1NEWS

Футбольний Кубок конфедерацій припиняє своє існування

Замість Кубка конфедерацій може бути створений новий клубний чемпіонат світу, який буде називатися Міжконтинентальний Кубок, стверджує AS.Погляд