київське Динамо

У грі проти Скендербеу київське Динамо жахливо зіграло у захисті. Про це заявив півзахисник киян Віктор Циганков.Чемпион

стадії футбольної Ліги Європи-2017/18, при цьому гарантувавши собі ще три тижні тому місце в 1/16 фіналу. У п'ятому турі розіграшу київське Динамо в албанському Ельбасані програло місцевому Шкендербеу з рахунком 2:3. У команді Олександра Хацкевича на 16-й хвилині відзначився Віктор...Високий замок

Футболісти київського Динамо у грі проти Скендербеу провалили перші 10 хвилин. "Не можна грати відрізками - десять хвилин граємо, створюємо моменти, десять хвилин...Чемпион

Скендербеу - Динамо 3:2.

Київське Динамо не змогло достроково гарантувати собі вихід у плей-офф Ліги Європи з першого місця. Команда Олександра Хацкевича в пятому турі поступилась на виїзді албанському Скендербеу. Для біло-синіх все починалось ніби й непогано в дебюті зустрічі відзначився Циганков, проте майже...Ua-football

в Чернігові / ФК Десна Чернігівська Десна повним ходом готує стадіон імені Гагаріна до матчу 1/4 фіналу Кубку України проти київського Динамо. Про це повідомляє офіційний сайт Десни. Фахівці поклали захисне покриття, яке, вочевидь, знімуть безпосередньо в день матчу з...Чемпион

У 5-му турі групового етапу Ліги Європи албанський Скендербеу приймає київське Динамо. В іншому матчі групи В Партизан зіграє з Янг Бойз. Ліга Європи Груповий етап 5 тур 23 листопада Скендербеу -...Чемпион

Арменд Даллку Київському Динамо у матчі 5-го туру ЛЄ проти Скендербеу не слід очікувати на теплий прийом. Про це заявив колишній гравець Ворскли Арменд...Чемпион

цьому календарному році. За медичними показаннями під загрозою не зіграти з Динамо знаходиться ще ряд гравців Сталі. За угодою з київським Динамо в недільному матчі виключена поява на полі орендованих гравців - Олександра Тимчик та Богдана Михайличенко. Як відомо, матч...Чемпион

Київське Динамо не стежило за останніми матчами свого суперника в Лізі Європи. Про це сказав захисник киян Микола Морозюк. Чемпион

Албанський Скендербеу в 5-му турі Ліги Європи проти київського Динамо буде атакувати. Про це сказав гравець киян Артем Бєсєдін.Чемпион

Хацкевич назвав 20 гравців, які вирушили на матч проти "Скендербеу"

Київське Динамо відправилось до Албанії на матч 5-го туру групового турніру Ліги Європи УЄФА проти Скендербеу, передає УНН з посиланням на прес-службу киян.У майбутньому поєдинку наставник біло-синіх Олександр Хацкевич розраховує на 20 гравців, 18 із яких потраплять до остаточної заявки...Unn.com.ua

Скендербеу - Динамо: де дивитись онлайн матч Ліги Європи

Київське Динамо вже гарантувало собі вихід до плей-офф Ліги Європи, однак ще не гарантувало абсолютної перемоги в групі. А те, на якому місці фінішує команда, має велике значення, адже навряд чи Олександр Хацкевич захоче вже на першому етапі зустрітись з...Ua-football

Ліга Європи 23 листопада в Лізі Європи київське Динамо на виїзді зіграє матч 5-го туру проти Скендербеу. Спеціалісти авторитетної букмекерської контори William Hill вважать беззаперечним фаворитом віце-чемпіона України. На...Чемпион

Сталення до голкіпера київського Динамо Георгія Бущана з боку тренера воротарів не змінилося. "Рано говорити, що я гравець основи, потрібно доводити своєю грою. Нагадаємо, що...Чемпион

ФК «Львів» прийматиме СК «Дніпро-1» в 1/4 фіналу Кубка України 29 листопада

в Полтав розпочнеться матч між Ворсклою й Маріуполем, о 19:00 на стадіоні імені Юрія Гагаріна в Чернігові між Десною й київським Динамо, а на стадіоні СКІФ у Львові між ФК Львів і СК Дніпро-1, натомість о 19:30 на стадіоні Металіст...Щоденний Львів

...vchernigove.info Матч 1/4 фіналу Кубку України між чернігівською Десною та київським Динамо відбудеться у Чернігові 29 листопада. Це випливає із повідомлення про час та місце проведення чвертьфінальних матчів на сайті Федерації футболу...Чемпион

Станіслав Богуш Колишній воротар київського Динамо і полтавської Ворскли Станіслав Богуш отримав звання майстра спорту України міжнародного класу з футболу. 34-річний голкіпер звернувся за юридичною консультацією...Чемпион

Головний агроном київського Динамо Олександр Калоша відвідав стадіон імені Гагаріна. Мета візиту - перевірка стану газону до кубкового матчу Десна - Динамо.Чемпион

Капітан київського Динамо Сергій Сидорчук, відновлюючись після травми коліна, багато часу проводить із книжками. Нагадаємо, що Сидорчук через травму був змушений достроково покинути...Чемпион

Шансів в Спортивному суді Лозанни у київського Динамо не так багато. Як відомо, раніше юрист заявив, що шанси Динамо на успіх в Лозанні досить високі.Чемпион