кельти

"Клівленд" зазнав другої поразки у фіналі Східної конференції НБА

27:23. У другому проміжку гості вже набирали очки більше колективно, і розвинули свій успіх 55:48. Зусиллями розігруючого захисника Террі Розьє кельти наздогнали гостей з Огайо 66:66. Згодом Селтікс вчинили ривок і володіли двозначною перевагою до кінця протистояння 107:94. Зірка Кавальєрс...Unn.com.ua

перевагу, яку "Клівленд" здобували дві чверті. 36 набраних очок "Бостона" проти лише 22 очок у гостей – і тепер вже "Кельти" мали +7 переваги перед останньою чвертю. Її вони не відпустили, а навпаки, кожної хвилини збільшуючи. При цьому за останні...24 канал

НБА. ЛеБрон Джеймс вражає, але Бостон все одно сильніший

і в першому поєдинку перемогу здобув "Бостон Селтікс", однак цього разу "Клівленд Кавальєрс" не виглядали такими безпорадними. Нейтралізувати ЛеБрона Джеймса кельтам не вдалось, той грав як лев і в підсумку набрав 42 очки, віддав десять результативних передач та 12 разів...Ua-football

НБА. Команда Короля розгромно програла перший матч фінальної серії на Сході

Розуміючи, в чому вся сила суперника, "Бостон" приділив максимум уваги ЛеБрону Джеймсу і той не зміг видертись з залізних лещат кельтів. Король набрав всього 15 очок за 36 проведених на паркеті хвилин, що в поточному плей-офф виглядає аномалією. "Бостон" за...Ua-football

Визначився заключний учасник фіналів конференцій плей-оф НБА

із 2 штрафних, залишивши шанси на порятунок гостям. Однак передача Бена Сіммонса виявилася неточною і як наслідок звитяга на боці кельтів 114:112, та перемога в серії 4:1. Кращими у складі Бостона став Джейсон Тейтум з 25 очками і Джейлен Браун...Unn.com.ua

НБА. ЛеБрон втретє обіграв "Торонто", "Філадельфія" поступилась "кельтам"

В НБА триває другий раунд плей-офф. "Клівленд" на рідному паркеті дотиснув "Торонто" завдяки точному кидку із сиреною ЛеБрона Джеймса. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Прімера. "Сельта" - "Депортіво" - 1:1

"Кельти" втратили очки з аутсайдером. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

ніколи не працював за фахом: працював у архіві, художником-оформлювачем на заводі, перепробував”,-розповідає письменник. Він друкував переклади та літературеі статті, цікавився кельтами та довший час не міг видавати написані романи, які лише зараз виходять у друк. Читайте також: Література об’єднує: у Франківську...Галицький кореспондент

Селтік став чемпіоном Шотландії

"Кельти" стали чемпіонами в сьомий раз поспіль. У 34-тому турі чемпіонату Шотландії "Селтік" став чемпіоном на очах їх найлютіших ворогів з "Рейнджерс". Перемогу було здобуто більш ніж упевнено - з рахунком 5: 0. За "кельтів" відзначилися Джеймс Форрест, Том Рогіч,...Ua-football

Баскетболісти "Мілоукі" виграли другу чверть, але третій відрізок знову провалили, віддавши супернику серйозну перевагу. "Голден Стейт" повів у серії - 1:0. UkrBasket

Нападающий Сельты стал первым игроком клуба за 62 года, забившим 20 голов за сезон в Ла Лиге

В останній раз більше голів за сезон в складі "кельтів" забивав Марко Куеста - 24.Ua-football

Футболист, которого должен был заменить Ярмоленко, отличился шикарным голом

Альби, Самуеля Юмтіті, в першому таймі не переважала суперника і могла пропустити першою у свої ворота. Втім, каталонці спіймали помилку "кельтів" і покарали їх за не реалізацію. Класним ударом відзначився Усман Дембеле. Це перший гол француза у чемпіонаті Іспанії (раніше...Ua-football

НБА. Пелікани здолали кельтів, Хардену не страшні вовки

Ентоні Девіс закінчив гру з 34 очками в активі. Стільки ж набрав головний претендент на звання найкращого гравця сезону Джеймс Харден. Ua-football

Прімера. "Сельта" - "Лас-Пальмас" - 2:1

"Кельти" здобули вольову перемогу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Селтік - Зеніт 1:0. Свято в кельтському парку

чим команди пішли на перерву. У другому таймі сюжет гри суттєво не змінився. Зеніт взагалі не ходив в атаку, а Кельти, навпаки, продовжили намацувати ґрунт біля чужих воріт, хоча, звичайно, з не таким запалом, як раніше. Зрештою, така обережність себе...Ua-football

НБА. Бостон демонструє характер, Торонто – командну гру

матчі НБА цього разу розпочались в зручний для європейців час. Лідер Сходу "Бостон Селтік" приймав міцного середняка "Портленд Трейл Блейзерс". Кельти, яким знову довелось грати без Кайрі Ірвінга, провалили перших дві чверті, відпустивши суперника на 15 очок, одна після великої...Ua-football

Имболк 2 лютого - свято Колеса Року: традиції

Кельтський календар свят ґрунтувався на Колесі Року, інакше кажучи, на життєвому циклі природи. Взимку кельти відзначали смерть природи святом під назвою Йоль, а ближче до весни наставав час відродження природи, і цей день відзначався світлим...UkrMedia

Прімера. "Сельта" - "Бетіс" - 3:2

"Кельти" взяли три очки в результативному матчі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

НБА. Австралійський день та братня війна в Мемфісі

ніч на 25 січня в Національній баскетбольній асоціації було зіграно девять поєдинків. Центральним можна вважати протистояння Лос-Анджелес Кліпперс та Бостона. Кельтам, які лідирують в Східній конференції, нарешті вдалось перервати серію з чотирьох поразок поспіль. Натомість Кліпперс, зазнавши третьої поразки поспіль,...Ua-football

"Кельти" вивезли з Сан-Себастьяна три очки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic