кваліфікаційний раунд

У середу відбулося ще кілька матчів 3 кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. Болгари пропустили по голу в обох таймах. На гол Маріо Балотеллі гості відповіли точнийм ударом Донні ван де...Spy-Football

На Кіровоградщині в рамках футбольного свята відбудеться грандіозний концерт

Керівництво ФК «Олександрія» дарує городянам та палким прихильникам олександрійського футболу свято з нагоди виходу вдруге в історії «Олександрії» до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.«Олександрії» в суперники дістався румунський футбольний клуб «Астра». Матч відбудеться 27 липня о 20:30 за київським часом...Fakel

Ліга Європи: розклад матчів та трансляцій українських клубів

Сьогодні "Олімпік" та "Олександрія" стартують у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи Українські телеглядачі зможуть переглянути у прямій трансляції лише один матч у Києві на стадіоні "Динамо" ім.. Валерія Лобановського...Еспресо TV

Ліга чемпіонів: результати усіх матчів середи

У середу, 26 липня, відбулися перші матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Голи: Хі Чан Хван, 49 Гаврановіч, 30. Голи: Нвакаеме, 19, Охана, 79. Голи: Балотеллі, 32 ван де Беек...Еспресо TV

Шаран: Будемо сподіватись на оборону в матчі проти "Астри"

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран поділився планами на матч його команди проти румунської "Астри" в рамках 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Повідомляє сайт Футбол Україна. "У перших двох матчах прем'єр-ліги виступили не так, як хотілося б. Ми грали більше...Football-ukraine.com

Гра завершилася із рахунком 3:1. У матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Динамо" на своєму полі виграло у швейцарського "Янг Бойза". Команда Олександра Хацкевича повела уже на 15-й хвилині. Атаку...Високий замок

буду грати під № 14, а бразилець буде носити футболку з № 30. Нагадаємо, 27-го червня Олімпік в межах 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи зіграє проти ПАОКа....1NEWS

Як "Динамо" примусило радіти та плакати у матчі з "Янг Бойз".

У драматичому матчі 3-го кваліфікаційного раунді Ліги чемпіонів київське "Динамо" перемогло швейцарський "Янг Бойз" з рахунком 3:1 Кривдники "Шахтаря" "Динамо" розпочинало виступ у Лізі чемпіонів у...Еспресо TV

Анонс, суддя, трансляція

Румунська "Астра" прийматиме "Олександрію" в рамках 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.Sportanalytic

власній історії стартує в єврокубках матчем проти грецького клубу ПАОК. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. 27 липня 2017 року. Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч. 19:30Стадіон: "Динамо"Суддя: Ален Б'єрі (Швейцарія) Трансляція: "Футбол 2"Текстову трансляцію читайте ТУТ"Олімпік"Донецький клуб під час міжсезоння поніс...Sportanalytic

Став відомий стартовий склад Динамо на матч проти Янг Бойз, який відбудеться в межах 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів. Стартовий склад Динамо: 35. Коваль, 8. Шепелєв, 9. Морозюк, 10. Ярмоленко, 16. Мбокані У запасі залишилися: 72. Рудько...1NEWS

Про це заявив головний тренер Олександрії Володимир Шаран, який на прес-конференції поділився очікуваннями від першого матчу проти Астри в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи. «Ми дуже ретельно готуємось до матчу. Відверто кажучи, навіть, трошки зачекались його, адже свою підготовку почали...1NEWS

Київський футбольний клуб «Динамо» переміг бернський «Янг Бойз» із рахунком 3:1 у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.? Гра проходила на стадіоні «Олімпійський» у Києві.? Рахунок матчу на 15-й хвилині відкрив «динамівець» Андрій Ярмоленко. На...1NEWS

О.Хацкевич про перемогу "Динамо": гра через фланги принесла результат

У другому таймі також створювалися хороші моменти з зон правого та лівого захисника. Unn.com.ua

Ярмоленко: Зараз все співають дифірамби, а після перших двох матчів нещадно критикували

Гравець київського "Динамо" Андрій Ярмоленко поділився своїми емоціями після перемоги над "Янг Бойз" у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. - Чи можна сказати, що сьогодні повністю розкрився атакуючий потенціал "Динамо"? - Ми в кожній грі намагаємося атакувати...Ua-football

Хацкевич поділився враженнями від перемоги над "Янг Бойз"

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своєї команди над "Янг Бойз" в рамках першого матчу 3-кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Футбол Україна. "Якщо коротко по грі - "Янг Бойз" трохи змінив тактичну схему. Розстановка для нас...Football-ukraine.com

Київське "Динамо" переграло "Янг бойз"

КИЇВ. 26 липня. УНН. У матчі 3-го кваліфікаційного раунду київське "Динамо" з рахунком 3:1 переграло швейцарський "Янг бойз", передає кореспондент УНН. У першому таймі кияни забезпечили собі комфортний рахунок...Unn.com.ua

Футболісти київського "Динамо" з рахунком 3:1 перемогли швейцарський клуб "Янг Бойз" у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА, - Укрінформ.Гал-info

Ліга чемпіонів.

До вашої уваги огляд першого поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, в якому київське "Динамо" перемогло швейцарський "Янг Бойз" із рахунком 3:1. Повідомляє сайт Футбол Україна. Ліга чемпіонів 3-й...Football-ukraine.com

Матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів Динамо — Янг Бойз розпочався без великої кількості вболівальників на трибунах. Справа в тому, що перед НСК Олімпійським...1NEWS