категорія

зниклих без вісті осіб та правопорушників. Доволі часто об’єктом пошуку поліцейських стають неповнолітні та літні люди, адже вони є найуразливішою категорією населення.   Співробітники Слов’янського відділу поліції проводять копітку роботу щодо пошуку зниклих мешканців … Далее...Деловой Славянск

Це перша перемога представника Франції в ході нинішньої гонки. Гонщики подолали гірський маршрут з однією вершиною вищої категорії і трьома підйомами першої категорії. Сообщение 10 етап «Тур де Франс-2018» виграв француз Алафіліпп появились сначала на 1NEWS.1NEWS

відмовлено у призначенні субсидії на отримання житлово-комунальних послуг у зв’язку із відсутністю даних по сплаті єдиного соціального внеску, то такій категорії платників податків слід звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації та отримати довідку про сплату єдиного соціального внеску[Читати далі…...]...Наше слово

За результатами конкурсів програми "Горизонт 2020" українські вчені отримали 17,88 млн євро на проведення досліджень Національний Промисловий Портал

Юні харківські тенісистки перемогли на турнірі ITF

Харків'янки Дарина Лопатецкая і Любов Костенко завоювали парний титул на тенісному турнірі Lion Cup 2018 третьої категорії серії ITF Juniors, який з 9 по 14 липня відбувся у Львові. На шляху до фіналу харківські тенісистки успішно провели...Новини Харкова

У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» завершився ювілейний, десятий за ліком міжнародний тенісний турнір третьої категорії ITF Lion Cup - 2018.Западная информационная корпорация

АМКУ може оштрафувати 2 київські готелі на 5% виторгу за неправдиву інформацію про "зірки"

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) може оштрафувати два київських готелі за неправдиву інформацію про категорії (кількості "зірок"), розміщену готелями на їхніх сайтах, повідомила прес-служба АМКУ.Интерфакс-Украина

У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» завершився ювілейний десятий міжнародний тенісний турнір третьої категорії ITF Lion Cup. Участь у найпрестижнішому тенісному турнірі у Львові взяли понад 120 спортсменів до 18 років з 20 країн...lviv.tv

Юні харків

16 липня 2018 | 17:37 Дарина Лопатецька та Любов Костенко здобули парний титул на тенісному турнірі Lion Cup 2018 третьої категорії серії ITF Juniors, який з 9 по 14 липня відбувся у Львові. На шляху до фіналу харківські те...Новини Харкова

команда перемогла одноліток зі словацької збірної – 11:9. У ході того ж турніру наші хлопці зіграли два матчі в дорослій категорії. Поступилися чорногорській "Пальї" (12:21) та перемогли словацький "Апрайзинг" (19:14).24 канал

У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» завершився ювілейний десятий міжнародний тенісний турнір третьої категорії ITF Lion Cup. Участь у найпрестижнішому тенісному турнірі у Львові взяли понад 120 спортсменів до 18 років з 20 країн...Гал-info

У категорії 60+ Ольга Стадник посіла на чемпіонаті України з 48-годинного бігу перше місце серед жін...Експрес

Тетяну Малярчук і Катерину Бабкіну відзначили у категорії література, а Романа Григоріва разом із Іллею Разумейком - в категорії музика і танець.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Українські парашутисти у Харкові встановили новий національний рекорд

Офіційний рекорд України в категорії «Великі формації з перестроением» 21-way зафіксовано 4 суддями 15 липня 2018 рок...Новини Харкова

Збірна України U18 зайняла перше місце на міжнародному турнірі в Роттердамі (Нідерланди) серед старшої жіночої категорії в рамках підготовки до кваліфікації на чемпіонат Європи. Наша команда відіграла груповий етап з двома перемогами та однією поразкою, що...24 канал

Ворсклі вручили бронзові нагороди

виступати в груповому етапі Ліги Європи. Але, відповідно до регламенту УЄФА, оновленого цьогоріч, полтавський стадіон понизили з 3 до 2-ї категорії, а щоб приймати футбольні поєдинки такого рівня треба мати четверту категорію. Тож зараз стадіон імені О. Бутовського реконструюють, щоб...Коло

у своєму відеоблозі "Економіка майбутнього" розповів народний депутат Роман Семенуха. За його словами, дії щодо позбавлення […]The post “Ще одну категорію людей залишать без виплат”: Новий порядок нарахування субсидій спричинив хвилю невдоволення appeared first on Новини Тернополя.УСБН

Всеукраїнський турнір з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2018» та етап Кубку Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс» серед спортсменів категорії «Мастерс».Житомир-online

Ми хочемо залишитися. Наша мета - не стати політиками, а створити функціональні професійні союзи, які будуть захищати людей певної категорії. Западная информационная корпорация