Новости по метке:

карт

Дорожньо-транспортна пригода у Полтаві на перехресті вулиці Небесної Сотні та вулиці Гоголя. Фото та карта місця події. Вчора, 20 жовтня, у Полтаві сталася дорожньо-транспортна пригода. Аварію зафіксували близько 13-30 на перехресті вулиці Небесної Сотні та...Трибуна Полтава

Карта АТО станом на 21 жовтня

Ситуація на сході країни (карта АТО) станом на 12:00 21 жовтня 2017 року за даними РНБО України. Ta4ki.net

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на суботу, 21 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на п'ятницю, 20 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Погода в Україні на п

Температура становитиме від +13 до +21. У південних областях від +18 до +21. У Києві від +13 до +15. Закарпатський Кореспондент

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на четвер, 19 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Карта АТО станом на 19 жовтня

Ситуація на сході країни (карта АТО) станом на 12:00 19 жовтня 2017 року за даними РНБО України. Ta4ki.net

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на середу, 18 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Карта АТО станом на 18 жовтня

Ситуація на сході країни (карта АТО) станом на 12:00 18 жовтня 2017 року за даними РНБО України. Ta4ki.net

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на вівторок, 17 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Карта АТО станом на 17 жовтня

Ситуація на сході країни (карта АТО) станом на 12:00 17 жовтня 2017 року за даними РНБО України. Ta4ki.net

Для тернопільських батьків розробили спеціальну карту дитячих гуртків

Org разом з MagneticOne Municipal Technologies створили інтерактивну карту мережі позашкільних закладів, яка допоможе батькам знайти цікаві гуртки для дозвілля дитини. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР.Press-Центр

Технічний збій у візовій лотереї Green Card: заявки слід подавати заново

Всі заявки на участь у візовій лотереї "зелена карта" (Green Card), подані в період з 3 по 10 жовтня, загубилися в зв'язку з технічним збоєм.iPress

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на понеділок, 16 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Карта АТО станом на 15 жовтня

Ситуація на сході країни (карта АТО) станом на 12:00 15 жовтня 2017 року за даними РНБО України. Ta4ki.net

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на неділю, 15 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

The post Соціальна карта тернополянина почала діяти: успіхи й невдачі appeared first on Галас Новини Тернополя та області.Галас

Карта АТО станом на 14 жовтня

Ситуація на сході країни (карта АТО) станом на 12:00 14 жовтня 2017 року за даними РНБО України. Ta4ki.net

Карта АТО станом на 13 жовтня

Ситуація на сході країни (карта АТО) станом на 12:00 13 жовтня 2017 року за даними РНБО України. UkrMedia

Ситуація в зоні антитерористичної операції від Ради національної безпеки та оборони України станом на четвер, 12 жовтня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

12.10.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий