карний майданчик

5 найкращих голів 2-го туру чемпіонату України з футболу

Еспресо пропонує підбірку 5 найкращих голів 2-го туру чемпіонату України з футболу "Сталь" із Кам'янського стала головною сенсацією на старті чемпіонату України. Еспресо TV

Дубль Неймара приніс перемогу "Барселоні" проти "Ювентуса"

Героєм протистояння став бразилець Неймар, котрий ударно провів перший тайм. Як повідомляв УНН, за даними ЗМІ, Неймар погодив персональний контракт з ПСЖ. Unn.com.ua

напівпорожніх трибун. Єдиний гол матчу на першій хвилині другого тайму забив нападник киян Дьємерсі Мбокані. З подачі Дениса Гармаша в карний майданчик...1NEWS

Зінченко зіграв за "Ман Сіті" у матчі проти МЮ

жаль, чимось допомогти "городянам" українець не зміг.Зіна намагався грати якомога обережніше, не втрачаючи м'яч, й відзначився класним проходом у чужий карний майданчик, після чого слідував непоганий простріл, який ніхто замкнути таки не зміг. Зустріч так і завершилась перемогою "червоного" Манчестера...Sportanalytic

Гармата Роберто Карлоса, Марлос та Ярмоленко.

Андрій Якимів став автором найефектнішого голу 1 туру чемпіонату України. "Ворскла" "Шахтар" 0:2 Еспресо TV

Донеччани відкрили лік голам на 27-й хвилині. Online.ua

Борусія перемогла Мілан у матчі-відкритті Міжнародного кубку чемпіонів

На 16 хвилині Нурі Шахін набігав перед підступами до штрафної... 1NEWS

"Шахтар" розтрощив "Ворсклу" у матчі Прем

У 1 турі чемпіонату України з футболу "Шахтар" переміг у Полтаві "Ворсклу" "Шахтар" стартував у новому чемпіонаті України у Полтаві матчем проти "Ворскли". Еспресо TV

"Динамо" врятувалося від поразки у матчі проти "Чорноморця"

передачі Миколи Татаркова завершив Олексій Хобленко. Кияни відігралися на 22-й хвилині. Ярмоленко на правому фланзі переграв трьох суперників, відпасував у карний майданчик на Дениса Гармаша, який мяко накинув м'яч на дальню штангу, де ворота з близької дистанції розстріляв Володимир Шепєлєв.Еспресо TV

Не гірше за «Шахтар» - «Динамо»: у Вінниці відбулось емоційне подільське дербі

Адже сюди відкривати разом з Нивою-В новий сезон приїхало Хмельницьке Поділля. Online.ua

Спочатку провалом підопічних Віталія Кварцяного у захисті скористався форвард Вереса Руслан Степанюк. Online.ua

Олександрія поступилася Алкмаару

Суперником команди був місцевий клуб АЗ «Алкмаар». Проте, з перших хвилин було помітно, що команді не вистачає швидкості. Спорт.ua

В кролевецькому півфіналі залізничники святкували мінімальну перемогу над Велетнем з Глухова. Online.ua

"Олександрія" звела внічию матч із найтитулованішим клубом Румунії

"Олександрійці" відповіли моментом у Сергія Старенького. На останній хвилині першого тайму Гноер потужним ударом відкрив рахунок. Unn.com.ua

нападнику Вільхівців Івану Лендєлу, який пробив точно в кут воріт. Та вже за хвилину господарі зрівнюють результат. Після подачі в карний майданчик гостей захисник вільхівчан грає рукою арбітр призначає пенальті. Стандарт чітко реалізовує Матвій Бобаль 1:1. Як виявилося, цей рахунок...Online.ua

Збірна Німеччини з футболу виграла Кубок конфедерацій

Єдиний гол Ларса Штінделя дозволив німецької збірної здолати чилійців у фінальному поєдинку Кубка Конфедерацій. Ваші новини

приймав Вікторію з Миколаївки. На тридцять третій хвилині зустрічі гостей вперед вивів Володимир Романенко, який ударом головою замкнув навіс у карний майданчик господарів. Не минуло і пяти хвилин матчу, як статус кво відновив Сергій Савченко. На сорок сьомій хвилині матчу...Online.ua

"Карпати" перемогли клуб із Польщі у першому спарингу міжсезоння

Павла Ксьонза можна назвати найнебезпечнішим та найактивнішим гравцем першого тайму. Unn.com.ua

Карпати завершили перемогою першу гру на тренувальних зборах

Після кількох днів динамічних та швидких тренувань на львівські Карпати чекав перший товариський матч. Щоденний Львів

На Ужгородщині грали у футбол

Поступово гості почали створювати гострі моменти - в основному діяли через технічних Івана Корпоша та Віктора Рабела. Online.ua