карний майданчик

Ярослав Думанський: "У 70-ті роки дербі Івано-франківців та львів

Насправді «Карпати» тоді були на голову сильніші. У порівнянні з попереднім чемпіонатом команда стала мобільнішою, розумнішою. Галичина спортивная

Після навісу від Степаненка Феррейра ударом головою зробив рахунок 2:0. Після удару Феррейри італійців врятувала ще й стійка воріт. Високий замок

Мілевський відзначився чергови голом за брестське "Динамо"

Мілевський отримав м'яч на межах карного майданчику та відправив його в ближній нижній кут … 1NEWS

Чемпіонат Закарпаття з футболу: Переможна десятихвилинка «Поляни»

стати результативною для гостей. Жоффчак приборкав мяч у центральній зоні, Віктор відкотив на Івана Лендела, який правим краєм увірвався в карний майданчик полянців, на замасі прибрав оборонця і цілив у верхній кут воріт потрапив у поперечину, торкнувшись якої мяч, вилетів...Голос Карпат

Виноградівський "Севлюш" показав клас на виїзді в Ужгороді

Зокрема воротаря суперника турбував усе той же Матвій Бобаль. Отож основні події розгорнулися після перерви, а фактично під завісу другого тайму. Голос Карпат

Юнацька збірна України перемогла у першій грі турніру Баннікова

Десять хвилин знадобилося українцям аби встановити паритет. Unn.com.ua

Отож, остаточний рахунок матчу Колос Вікторія 4:5. чемпіонату та першості Кобеляцької РО ВФСТ Колос з футболу станом на 7 серпня Тижневик «ЕХО

"Реал" переміг МЮ у матчі за Суперкубок УЄФА

Іспанський "Реал" виграв у англійського "Манчестер Юнайтед" у матчі за Суперкубок УЄФА Читайте також: "Реал" "Манчестер Юнайтед". Еспресо TV

ФК "Тернопіль" програв лідеру другої ліги

Перша гостра атака в матчі була організована гравцями ФК «Тернопіль». Галичина спортивная

Як "Динамо" зганьбилося у матчі з "Янг Бойз".

Морозюк справ та Тамаш Кадар зліва дозволили у цей вечір робити суперникам що заманеться навіси та простріли сипалися у динамівський карний майданчик один за одним. За таких умов теорія виявилася марною для реалізації задумів була потрібна надійна оборона та футболісти,...Еспресо TV

Динамо невдало розпочало матч та пропустило вже на 13-й хвилині. Проте, саме голкіпер у підсумку став винуватцем поразки Динамо. Online.ua

Хет-трик Циганкова та рятівний удар Бланко Лещука. 5 найкращих голів 3-го туру чемпіонату України

Аргентинець Густаво Бланко Лещук у матчі проти "Сталі" став рятівником "Шахтаря". Топ-5 найкращих голів 1-го туру чемпіонату України Еспресо TV

Забивши гол Динамо почали грати по рахунку і збавило оберти. Карпати мали ще два моменти біля воріт Динамо. Чемпион

"Сталь" "Шахтар" 1:2 У минулому турі "Шахтар" програв на своєму полі "Динамо". Еспресо TV

Вдруге нафтовики повели в рахунку на сімдесят першій хвилині після удару Дениса Антюха. Тепер команди Сумщини зосередяться на матчах чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. Online.ua

Ярмоленко після проходу правим флангом увірвався до чужого штрафного, прострілив, а Мбокані ефектно переправив пяткою у сітку. Роджер Ассале прострілив, а Крістіан Фасснахт у падінні головою переправив мяч у сітку. Високий замок

Як "Динамо" примусило радіти та плакати у матчі з "Янг Бойз". Відео голів та найкращих моментів

Після обережного початку матчу динамівці реалізували перший ліпший створений біля воріт "Янг Бойза" гольовий момент. Еспресо TV

Волині Юрій Тетеренко та Андрій Ляшенко розіграли на правому фланзі непогану комбінацію, після якої перший з них виконав подачу в карний майданчик господарів поля, а там ніким не прикритий Владислав Шаповал головою розстрілював ворота Львова вище воріт. А емоції 11-го...Online.ua

5 найкращих голів 2-го туру чемпіонату України з футболу

Еспресо пропонує підбірку 5 найкращих голів 2-го туру чемпіонату України з футболу "Сталь" із Кам'янського стала головною сенсацією на старті чемпіонату України. Еспресо TV

Дубль Неймара приніс перемогу "Барселоні" проти "Ювентуса"

Героєм протистояння став бразилець Неймар, котрий ударно провів перший тайм. Як повідомляв УНН, за даними ЗМІ, Неймар погодив персональний контракт з ПСЖ. Unn.com.ua