карний майданчик

"Шахтар" впевнено переміг "Брагу" на виїзді

Захисник оформив дубль за 40 хвилин ігрового часу. А потім Тайсон поховав "Брагу", довівши рахунок до розгромного. Бразилець увірвався у карний майданчик суперників та перекинув голкіпера у знущальному стилі. Як і в першій половині гри, крапку поставив гравець португальського клубу.Галичина спортивная

Український півзахисник Байєра Владлен Юрченко претендує на звання автора кращого голу тижня у Лізі Чемпіонів. 💪 #ЛигаЧемпионов Лучший гол недели 💪 Чемпион

Ураїнець отримав м'яч за межами карного майданчика і шикарним дальнім ударом вразив дев'ятку воріт Монако. Гол українця залишається поки єдиним у матчі. - Bayer 04 Leverkusen (@bayer04fussball) 7 декабря 2016 г. Чемпион

Гримнули дверима.

"Динамо" "Бешикташ" 6:0 Попередження: Бурда - Озякуп, Абубакар, Адріано. Еспресо TV

"Шахтар" Донецьк - "Сталь" Кам

Львів, стадіон «Арена Львів». Додатково тренер постійно викрикував своїм підопічним підказки, а суддям висловлював свої …претензії. Галичина спортивная

Прем

"Зіркою", але швидко пропустив гол - гості організували контратаку, в результаті якої м'яч потрапив до Білонога, а той увійшов у карний майданчик одеситів і переграв воротаря. Гравці "Чорноморця" не надто активно діяли в атаці, але зрівняти рахунок зуміли досить швидко.Зеркало недели (газета)

"Шахтар" - "Коньяспор" - 4:0

Срна. Розігрівшись, «Шахтар» декласував противника. Борячук «зарядив» в атаку Бернарда і той у вишуканому стилі, на великій швидкості увірвався в карний майданчик, «кинув» м’яча над воротарем у сітку. «Шахтар» відправив у нокаут, суперника, який так і не показав, за рахунок...Галичина спортивная

Наразі, «УВД-Динамо» посідає сьому сходинку в турнірній таблиці. Віталій в цьому матчі голами не відзначився. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Кого Суркіс вважає баластом в "Динамо"

Воротар "Динамо" не грає за команду і навіть не потрапляє до заявки на матчі. ДеПо

Подібні пенальті можуть призначатися і призначаються в різних матчах. Рейтинг впливу арбітрів - оцінка ступеня впливу суддів на кінцевий результат матчу. ДеПо

"Шахтар" - "Карпати" - 2:1

Ксьонз із точки пробив точно в кут. Безперечний пенальті, який взявся виконувати то й же Срна. Галичина спортивная

Непрості випробування стихії випали на долю Народного Клубу «Верес» наприкінці осінньої частини чемпіонату. Андрій Кліщук врятував сумчан після удару Бориса Орловського. Все

«Черкаський Дніпро» програв «Колосу» з Ковалівки

Стримавши стартовий натиск господарів поля, черкащани провели низку небезпечних атак. На куражі «Колос» провів низку небезпечних атак. Нова доба

"Черкаський Дніпро" на останній хвилині втратив перемогу

Двічі на старті гри голкіпер господарів поля зреагував на удари півзахисника дніпрян Андрія Скарлоша. Нова доба

"Тепловик" у Франківську зіграв внічию

Нажаль, для івано-франківських вболівальників, рахунок протримався рівно хвилину. Галичина спортивная

Верес в напряженном поединке обыграл Гелиос

Одразу по перерві непогано зі штрафного пробивав Артур Западня. Дмитро Козьбан вивів на ударну позицію Артура Западню. Спорт.ua

"Шахтар" переміг "Гент" і вийшов у плей-офф Ліги Європи

Після відпочинку донецька команда продовжувала тероризувати оборону "Гента". Пізніше "Гент" відповів влучним ударом Пербе, який прошив Пятова впритул. Телерадіокомпанія РАІ

"Шахтар" і "Динамо" програли "Олександрії" у видовищності в жовтні

У жовтні Олександрія демонструє різноманітний футбол, змінюючи тактику залежно від суперника. Рейтинг видовищності матчу - оцінка привабливості гри для глядачів. ДеПо

Чудовий шанс відкрити рахунок спершу втратив Марусич. Ua-football

Полтава - Карпати - 2:1. Що й вимагалося довести

кинув Вадима Страшкевича і Костянтина Ярошенка. То були найнепростіші для полтавців у цьому матчі хвилини. На два «стандарти» у ворожий карний майданчик прибігав навіть Підківка. А врятувати гру міг уже на дев’ятій доданій хвилині Окечукву. Після подачі справа Ґабріель розстрілював...Галичина спортивная