карний майданчик

Шахтар - Динамо - 2-2: онлайн трансляція матчу

Аргентинець потужно пробив у ближній кут, але Коваль врятував "Динамо"75 хв. Патрік видав розкішну передачу у карний майданчик на Дентіньо. Алан Патрік увірвався у володіння киян зліва і віддав передачу на Феррейру.Online.ua

Перша ліга ДЮФЛУ (U-19): "Тепловик-ДЮСШ-3" розписав мирову з "Поділлям"

У другому таймі "Поділля" таки зуміло відновити паритет зусиллями Чуловського. 4. "Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) Галичина спортивная

Арбітр знову допоміг "Реалу" виграти матч (ВІДЕО)

Головний арбітр матчу Мартінес Мунуера відзначився одразу декількома цікавими рішеннями. Футбол газета

"Шахтар" виграв у "Динамо" Кубок України

У фінальному матчі Кубка України у Харкові донецький "Шахтар" переміг київське "Динамо". У фінальному матчі у Харкові першим шанс вийти вперед отримав "Шахтар". Високий замок

Золотий дубль: Шахтар переміг Динамо в битві за Кубок України - опубліковано відео

Донецький "Шахтар" вперше за три роки оформив золотий дубль. Переможний м'яч забив Марлос на 80-й хвилині. Міг Марлос забити вже на початку гри, але не реалізував пенальті. Цікаво, що сьогодні було дев'яте всеукраїнське дербі у фіналі Кубка. 5 перемог в...Online.ua

"Шахтар" переміг "Динамо" у фіналі Кубка України.

На 8-й хвилині Марлос не реалізував пенальті (поперечина). У фінальному матчі у Харкові першим шанс вийти вперед отримав "Шахтар". Еспресо TV

Шахтар - Динамо - 1-0: онлайн трансляція фіналу Кубка України

трьох захисників і невідпорно пробив з 20-ти метрів у ліву дев'ятку80 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ - Марлос78 хв. Феррейра справа вривається в карний майданчик і б'є з гострого кута - м'яч просвистів над поперечиною77 хв. Труханов виписав жовті картки Кадару і Феррейрі77...Online.ua

ФК "Копичинці" - ФК "Трибухівці" - 2:1

До м'яча підійшов автор першого голу Сергій Рибак. Галичина спортивная

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" в Одесі провів перший матч плей-оф

А пізніше Дмитро Ірха влучив у стійку після подачі зі стандарту. ФК «Юнга-Морська академія» (Одеса) - ФК «Тернопіль-Педуніверситет» - 1:1 (0:1) Спостерігач арбітражу - О.Маньковський (Одеса). Голи: М. Когут (33), Ірха (65). Галичина спортивная

Харків

UA, Кравченко виконав два розкішних дальніх удари. На 15-й хвилині Сергій відзначився гарматним ударом зльоту після подачі кутового з лівого флангу. Online.ua

Атлетико - Реал - 2-1: онлайн матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

на другому поверсі"42 хв. гол імені Бензема. На лівому флангі Карім біля лицьової лінії проскочив чотирьох (!!!)гравців "Атлетіко", увійшов у карний майданчик івідкотив м'яч під удар Кроосу. Удар Тоні потягнув Облак, але Іско зіграв на добиванні42 хв.ГООООООООООООООООООООООООООООЛ -Іско39 хв. дуже...Online.ua

все обійшлося якнайкращим чином. Подібною небезпечною ситуацією відмітився й «Оболонь-Бровар». На 54-й хвилині протистояння Слободян, виконувавши черговий стандарт, подав у карний майданчик суперника. Гравці обох команд пролетіли повз снаряд і той мало не влетів у дальній кут воріт Мозіля. На...Буковинська правда

Аякс - Олімпік Ліон - 3-1: онлайн матчу і відео голів

суперника ззаду попереджено Траоре 49 хв. Амін Юнес доводить рахунок до розгромного. Отримавши передачу від Зієша, ліванець спокійно увійшов у карний майданчик і з-під захисника пробив у ближній кут. Від рук Лопеша м'яч полетів у ворота. Захисник "Олімпіка" вибив м'яч...Online.ua

Реал - Атлетіко - 3-0: онлайн матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

18-ти метрів. Відчайдушний стрибок Облака не врятував гостей 73 хв. ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Роналду 72 хв. Бензема на швидкості влетів у карний майданчик, але задалеку відпустив м'яч і Годін вибив 68 хв. третю заміну провів Сімеоне: замість Феррейри-Карраско вийшов Анхель Корреа...Online.ua

"Реал" з генієм Роналду знищив "Атлетіко" у півфіналі Ліги чемпіонів: опубліковано відео

Гра у відповідь відбудеться 10 травня на стадіоні "Вісенте Кальдерон". Причому португалець забив вже 8 голів у чотирьох матчах плей-офф. Дивіться: РЕАЛ - АТЛЕТІКО Матч-центр ЛІГА ЧЕМПІОНІВ 1/2 фіналу Мадрид. Online.ua

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 0-0: онлайн матчу

багато біганини, але поки без гостроти - так проходять стартові хвилини другого тайму 47 хв. Стерлінг як електричка влетів у карний майданчик гостей, але забув нанести хороший удар. Форвард "міщан" буцнув м'яч у руки де Хеа 23:02. господарі починають другий...Online.ua

"ПСЖ" з рахунком 5:0 переміг "Монако" в 1/2 фіналу Кубка Франції

У складі ПСЖ на 26 хвилині відзначився Юліан Дракслер. Unn.com.ua

Мадридський Реал вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів завдяки хет-трику Кріштіану Роналду. Баварія вийшла вперед після реалізованого пенальті Роберта Левандовські. Урядовий Кур'єр

зі своїми обов’язками справився, у падінні чітко зафіксувавши «сферу». «Дніпряни» відповіли сольним проходом Артема Довбика, який досить вдало увійшов у карний майданчик супротивника, але чисельна перевага захисників зуміла відвести загрозу від свої воріт. На 35-й хвилині Карікарі відірвався від суперників,...Днепродзержинский спорт

Верес вдруге у чемпіонаті обіграв Гірник-Спорт

Вже на другій хвилині Антон Ситников перервав гостру передачу Антона Котляра на Ігоря Сікорського. Руслан Степанюк першим встиг на гостру передачу від Антона Котляра, змусивши сфолити опікуна. Спорт.ua