карний майданчик

Збірна України U-18 зіграла внічию з Данією

Матч юнацьких збірних України та Данії знову прийме Буча. Спорт.ua

Чергові матчі чемпіонату України з футболу зіграли представники Сумщини у першій лізі. На 25-тій хвилині матчу київська команда повела у рахунку. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

«Буковина» у виїзному матчі поступилася супернику з Хмельницького

ФК Буковина закінчила зустріч Поділлям із рахунком 3:0. А вдруге мяч опинився у воротах Буковини після помилки голкіпера чернівецької команди Дениса Чесановського. 0372.ua

Керівництво ФСК «Буковина» поскаржилось у ПФЛ на дії арбітра під час матчу з «Агробізнесом». Буковинська правда

Матч юнаків завершився перемогою "Ужгорода" -0:4. Ужгород.net.ua

"Динамо" у більшості не змогло дотиснути "Янг Бойз" у Лізі Європи

На 82-й хвилині вилучено Саного ("Янг Бойз") Читайте також: "Динамо" "Янг Бойз". Еспресо TV

Збірна України U-16 поступилася Італії в товариському матчі

В цілому ж гра точилася на ділянках між центром поля та обома карними майданчиками. Спорт.ua

Як "Шахтар" рятувався та терпів у матчі проти "Фейєноорду"

Наступний матч "Шахтар" проведе 1 листопада у Харкові знову проти голландців. Еспресо TV

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуд, прокоментував гру своєї команди проти Сталі: Я попереджав своїх гравців, що сталь непроста команда. Нагадаємо, що Верес і Маріуполь зіграли внічию, Зоря виграла у Сталі. Чемпион

Олександр ОСМАН: «Не вистачило останньої передачі»

Клюйверт у два дотики переправив круглого у дальній кут воріт Луніна, Sportgid

«Матч вийшов справді дуже тяжким, був серйозний суперник. Початок матчу вийшов не найкращим, фланги були їхніми найсильнішими сторонами. Спорт.ua

Футболісти молодіжної збірної України звели внічию матч відбору на Євро-2019

У Англії 10 очок і також на 1 матч зіграно більше. Unn.com.ua

один за одним гольові моменти біля воріт суперника. Другий гол у ворота Маяка забив Сергій Хрипко, який зліва увірвався в карний майданчик і впевнено переграв голкіпера гостей. Ще до перерви Анатолій Тининник установив рахунок 3:1. У другому періоді сценарій майже...Тижневик «ЕХО

Україна програла Хорватії та не вийшла на чемпіонат світу-2018

Букмекери вважали фаворитами матчу Україна Хорватія гостей. Все про вирішальний матч відбору чемпіонату світу-2018 Еспресо TV

циклу Ліги Чемпіонів, передає кореспондент УНН.   Вже на 2-й хвилині господарі відкрили рахунок. Неймар з лівого флангу увійшов у карний майданчик мюнхенців, тим самим відволікши увагу половини команди на себе, і віддав результативний пас на …...1NEWS

"ПСЖ" розгромив "Баварію" в матчі Ліги Чемпіонів

циклу Ліги Чемпіонів, передає кореспондент УНН.   Вже на 2-й хвилині господарі відкрили рахунок. Неймар з лівого флангу увійшов у карний майданчик мюнхенців, тим самим відволікши увагу половини команди на себе, і віддав результативний пас на Дані Алвеса. Захисник пробив...Unn.com.ua

Підсумки 3 туру чемпіонату міста з футболу 8х8

У напруженій боротьбі перемогу з мінімальним рахунком святкувала команда «Вимпел». 4 очки має команда «Фортуна». Сайт міста Шепетівка

Ярмоленко допоміг “Борусії” розгромити “Гамбург”

В середині тайму гості відкрили рахунок завдяки діям Андрія Ярмоленка. 1NEWS

Ярослав Думанський: "У 70-ті роки дербі Івано-франківців та львів

Насправді «Карпати» тоді були на голову сильніші. У порівнянні з попереднім чемпіонатом команда стала мобільнішою, розумнішою. Галичина спортивная

Після навісу від Степаненка Феррейра ударом головою зробив рахунок 2:0. Після удару Феррейри італійців врятувала ще й стійка воріт. Високий замок