карний майданчик

Лідери другої шістки УПЛ зіграли внічию

Кіпер гостей Паньків впорався у ситуації. Небезпечний штрафний "Олімпіку" відбувся у другій частині стартової 45-хвилинки. Unn.com.ua

Перша поразка "Рочина"

Клуб зі Соснівки вперше програв у чемпіонаті аматорів України цього сезону. Галичина спортивная

До квартету приєдналися «Реал» і «Баварія»

Перший матч - 3:0. Основний час завершувався, і рефері додав три хвилини. За сумою двох поєдинків перепустку до півфіналу вибороли мюнхенці. Голос Украины (газета)

Основний час завершувався і рефері додав три хвилини. Розлючений Буффон був вилучений з поля, а Роналду забив пенальті у ворота Войцега Щенсного. Це влучення і вивело «Реал» до півфіналу. Голос Украины (газета)

63-й хвилині наші хлопці перехопили вкидання воротаря в центральній зоні, звідти віддали передачу на Ярмошенка, який правим флангом увірвався в карний майданчик гостей і віддав вивірену передачу на дальню стійку, де в підкаті м"яч проштовхує вже в пусті ворота Н.Грицак.Ужгород.net.ua

Молодь грала корисно і забивала ефектно

Рефері - Юрій Можаровський (Львів). У першому таймі невелику перевагу мали господарі, які й відкрили рахунок. «Зоря» цього разу здивувала своїми неорганізованими діями. Голос Украины (газета)

Феноменальний за виконанням голам забив за збірну Грузії Валерій Казаішвілі. Чемпион

Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка. У першому таймі невелику перевагу мали господарі і відкрили рахунок. Голос Украины (газета)

"Карпати" здолали "Чорноморець"

А вже наприкінці першого тайму "Чорноморець" несподівано відігрався. Попередження: Шевченко, Федецький, Швед - Смирнов, Чорний Ваші новини

А в наступному матчі на поле вийшли мукачівський МФА та львівські "Карпати". Єдиний гол з пенальті Олега Шокула став вирішальним у матчі. Ужгород.net.ua

Як Мбаппе зіграв за Анже

На 63-й хвилині після прострілу Курзави зліва в карний майданчик невпевнено зіграв голкіпер "Анже" Бютель. Ді Марії залишалося лише вразити незахищений кут воріт, але він потрапив у Мбаппе, від якого...Ua-football

Мессі та "Барселона" знищили "Челсі" на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

"Барселона" вийшла вперед уже на 3-й хвилині матчу. Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 16 березня. Еспресо TV

«Суми» - «Нива» - 2:2.

Другий мяч було забито після відскоку, другим темпом можливо, з офсайду. Матч прокоментував головний тренер Ниви Денис Колчін: Обидва пенальті реалізовували гравці, які перебувають на перегляді. Vin.vn.ua

"Реал" переміг ПСЖ та вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Іспанський "Реал" у повторному матчі переміг у гостях ПСЖ та вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів На 66-й хвилині становище ПСЖ стало ще складнішим. Еспресо TV

"Карпати" програли "Шахтарю" і готуються до останнього ривка

Це був останній матч другого кола чемпіонату України. Тепер всі команди Прем'єр-ліги поділяться на дві групи, щоб зіграти вирішальні 10 турів. Ваші новини

«Полісся» (Житомир) - «Нива» - 1:1.

перевагу, і ФК Полісся вдалося зрівняти 1:1. Гол було забито за 15 хвилин до фінального свистка. Після націленої передачі в карний майданчик житомирянин вразив ворота вінничан головою. Більше забитих мячів глядачі не побачили. Матч прес-службі нашого клубу прокоментував головний тренер...Vin.vn.ua

Волинь поступалися в спарингу туркменському клубу

"Волинь" поступилася першому супернику на навчально-тренувальному зборі в турецькому Белеку. Ua-football

Оболонь-Бровар переграв казахський клуб на зборах

Рахунок у матчі було відкрито вже на перших хвилинах. Пінчук виконав закидання до карного майданчика, де знаходився Слободян. Спорт.ua

"Динамо" - АЕК. Все про матч 1/16 фіналу Ліги Європи

"Динамо" (Україна) - АЕК (Греція) Судити матч "Динамо" - АЕК буде Матей Юг зі Словенії. Еспресо TV

Мессі врятував "Барселону" від поразки у грі з "Челсі"

Спочатку Еден Азар завдав небезпечного удару з-за меж карного майданчику мяч пролетів вище воріт. Вілліан досяг свого на 62 хвилині, пробивши низом. Unn.com.ua