карний майданчик

Оболонь-Бровар переграв казахський клуб на зборах

Рахунок у матчі було відкрито вже на перших хвилинах. Пінчук виконав закидання до карного майданчика, де знаходився Слободян. Спорт.ua

"Динамо" - АЕК.

"Динамо" (Україна) - АЕК (Греція) Судити матч "Динамо" - АЕК буде Матей Юг зі Словенії. Еспресо TV

Мессі врятував "Барселону" від поразки у грі з "Челсі"

Спочатку Еден Азар завдав небезпечного удару з-за меж карного майданчику мяч пролетів вище воріт. Вілліан досяг свого на 62 хвилині, пробивши низом. Unn.com.ua

Мессі врятував "Барселону" від поразки у матчі з "Челсі" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Челсі" вдома не зміг перемогти "Барселону" Повторний матч відбудеться 14 березня у Барселоні. Еспресо TV

Теребовлянська "Нива" з перемоги розпочала виступи на меморіалі Юста

Яричів) - 3:0. Матч відбудеться у неділю, 18 лютого, у м. Винники на стадіоні "Б. Галичина спортивная

Третя поспіль перемога. «Шахтар» U-19 - «Нива» - 0:1.

Гострий простріл Тимофія Брижчука з близької відстані замкнув Ігор Маляренко, який випередив захисника донеччан. Vin.vn.ua

Хацкевич пояснив, чому прийняв назад нападника

"Діма проявив свої бомбардирські якості на цих двох зборах. Футбольні трансфери

"Реал" з перемоги над "ПСЖ" розпочав виступи у плей-оф Ліги чемпіонів

Спочатку Роналду виконував небезпечний штрафний в кількох метрах від карної зони парижан мяч пройшов над поперечиною. Небезпечний удар головою Серхіо Рамоса з розіграшу кутового закінчився легкою здобиччю Ареоли. Unn.com.ua

"Реал" здобув вольову перемогу над ПСЖ у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Іспанський "Реал" переміг французький ПСЖ у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Реал" (Іспанія) - ПСЖ (Франція) 3:1 Еспресо TV

Італійський "Ювентус" зіграв вдома унічию з англійським "Тоттенхемом"

На 45-й хвилині Ігуаїн не реалізував пенальті. "Ювентус" відкрив рахунок вже на 2-й хвилині. Високий замок

"Ювентус" не втримав перемогу над "Тоттенхемом" у видовищному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

На 45-й хвилині Ігуаїн не реалізував пенальті. "Ювентус" відкрив рахунок вже на 2-й хвилині. Еспресо TV

"Шахтар" у меншості переміг на заключному спарингу в ОАЕ

Небезпечні удари Фреда і Марлоса у першій половині закінчилися відбиттям голкіпера супротивників. Unn.com.ua

В першоліговому "енергетичному дербі" знову сильніші івано-франківці

Цього разу Кузь оформив дубль - 2:1. Голкіпер команди Морикишка "напрацював" на вільний удар поблизу свого карного майданчика. Галичина спортивная

Дубль новачка "Борусії" приніс перемогу команді Ярмоленка у грі Бундесліги

Головний героєм баталії став орендований з Челсі новачок дортмундців нападник Міші Батшуай. Unn.com.ua

Українці першими пропустили у стартові хвилини гри, коли Раміль Алієв реалізував штрафний. Спортивний Житомир

Оболонь-Бровар мінімально обіграв дубль Динамо в контрольній зустрічі

захисник «пивоварів» Микита Безуглий. Єременко, зі штрафного, виконав подачу на дальну штангу, де знаходився Ярослав Гурмак, який повернув м’яч у карний майданчик, де першим на м’ячі виявився Безуглий, який головою переправив м’яч у сітку воріт. Перший тайм: Федорівський, Сартіна, Безуглий,...Sportgid

"Арсенал" та "Челсі" зіграли в результативну нічию у матчі АПЛ

Спочатку Джек Вілшер пробив і від стійки мяч влетів у сітку. Через три хвилини на Едені Азарі були порушені правила у карному майданчику. Unn.com.ua

ФК "Калуш" обіграв луцьку "Волинь"

За десять хвилин контратака ФК "Калуш" завершилась взяттям воріт. Галичина спортивная

Українець забив два суперголи у Кубку Бельгії та став найкращим футболістом матчу

Руслан Малиновський виступає за "Генк" другий сезон. За збірну України Малиновський провів 8 матчів. Еспресо TV