карний майданчик

Сборная Украины уступила во втором матче элит-раунда Евро-2017

Суперник українців, збірна Нідерландів, виявився сильнішим: рахунок зустрічі 2:0. В авангарді Нідерландів найбільш активними були Сєрхіус, Кадіоглу та Де Віт. Спорт.ua

Хорватія могла вийти вперед вже на 15-й хвилині. Хорватія завдяки четвертій поспіль перемозі зміцнила своє лідерство у турнірній таблиці і тепер має 13 очок. Високий замок

Україна пропустила гол від Хорватії у матчі відбору ЧС-2018

У відбірковому матчі ЧС-2018 збірна України пропустила на 38-й хвилині від Хорватії Букмекери називали фаворитами матчу Хорватія Україна господарів поля. Еспресо TV

Хитрощі від Мессі.

Раніше Ліонель Мессі оголосив бойкот аргентинській пресі через маріхуану. Чому у звільненні тренера "Барселони" винен Мессі. Еспресо TV

Ними стали брегівська "Зірка" та великоберезький "Талісман". У другій півфінальній парі зустрічались ФК Кідьош та великоберезький Талісман. Голос Карпат

футболістів стала просто переважною. Як результат – голи не змусили себе довго чекати. На 48-й хвилині Ігор Бука увірвався в карний майданчик зліва, і наважився на «постріл» з гострого кута. «Снаряд» за красивою траєкторією влетів під поперечину – 1:2. На...Днепродзержинский спорт

Після державного Гімну учасників поєдинку тепло вітав селищний голова Середнього Емеріх Кріцкий. Голос Карпат

Збірна Житомирської області посіла четверту сходинку чемпіонату України серед дівочих команд WU-16 у Першій лізі. Під завісу зустрічі житомирянки провели гол престижу пенальті реалізувала Катерина Кукса. Спортивний Житомир

Також 14 березня чвертьфіналістом Ліги чемпіонів став англійський "Лестер". Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 17 березня. Еспресо TV

На 74-й хвилині за повтороне попередження вилучений Насрі ("Севілья"). Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 17 березня. Еспресо TV

Усе вирішили післяматчеві пенальті, які краще реалізували виноградарі. Таким чином, у фіналі Кубка зустрінуться Середнє і Севлюш. Перший півфінальний поєдинок проходив за явної переваги виноградівців. Голос Карпат

"Ліон" переміг "Рому" у матчі плей-офф Ліги Європи

На старті другої 45-хвилинки Толіссо обігрався із Ляказеттом та встановив паритет у зустрічі. До вашої уваги результати інших поєдинків: АПОЕЛ Андерлехт 0:1 Unn.com.ua

Другий гол вболівальники чекали більше 40 хвилин, і знову красивим ударом відзначився Наінгголан. Znaj.ua

"Ми готові ввести відеоповтори у Серії А, як тільки ФІФА вирішить, що експериментальна фаза завершена". Чемпион

Малиновський постукав у двері збірної України, а Степаненка дискваліфікували на матчі проти "Сельти"

Головний тренер тбіліського "Динамо" Тбілісі В'ячеслав Грозний залишив розташування команди мотивуючи це сімейними обставинами. Sportgid

Українець став найкращим мунулого тижня в Бельгії

Нагадаємо, що Малиновський пропустив першу половину сезону через травму. Додамо, що контракт гравця належить "Шахтарю", але Sportgid

Перемога з "непристойним" рахунком

З перших хвилин на поле вийшли одразу 6 гравців на перегляді. У другому таймі ФК"Калуш" домінував на футбольному полі. По дублю до свого активу записав Василь Лаврінок та Андрій Драган. Галичина спортивная

Кубок Ректора здобув ФК "Тернопіль-Педуніверситет-2"

По завершенні турніру організатори змагань визначили кращих гравців в окремих амплуа. Ними стали: воротар - Володимир Павлишен (ФК "Тернопіль-Педуніверситет-2"), захисник - Ігор Курило (ФК "Тернопіль-Педуніверситет"), півзахисник - Андрій Когут (ФК "Тернопіль-Педуніверситет-2"), нападник - Тарас Гром'як (ФК "Тернопіль-Педуніверситет"). Галичина спортивная