карний майданчик

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 0-0: онлайн матчу

багато біганини, але поки без гостроти - так проходять стартові хвилини другого тайму 47 хв. Стерлінг як електричка влетів у карний майданчик гостей, але забув нанести хороший удар. Форвард "міщан" буцнув м'яч у руки де Хеа 23:02. господарі починають другий...Online.ua

"ПСЖ" з рахунком 5:0 переміг "Монако" в 1/2 фіналу Кубка Франції

У складі ПСЖ на 26 хвилині відзначився Юліан Дракслер. Unn.com.ua

Мадридський Реал вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів завдяки хет-трику Кріштіану Роналду. Баварія вийшла вперед після реалізованого пенальті Роберта Левандовські. Урядовий Кур'єр

зі своїми обов’язками справився, у падінні чітко зафіксувавши «сферу». «Дніпряни» відповіли сольним проходом Артема Довбика, який досить вдало увійшов у карний майданчик супротивника, але чисельна перевага захисників зуміла відвести загрозу від свої воріт. На 35-й хвилині Карікарі відірвався від суперників,...Днепродзержинский спорт

Верес вдруге у чемпіонаті обіграв Гірник-Спорт

Вже на другій хвилині Антон Ситников перервав гостру передачу Антона Котляра на Ігоря Сікорського. Руслан Степанюк першим встиг на гостру передачу від Антона Котляра, змусивши сфолити опікуна. Спорт.ua

В матчі першості України серед команд U-19 зустрілись друга та третя команди. Нагадаю, першому матчі команд у сезоні мінімальну перемогу святкували сумчани. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Боруссія" зазнала мінімальної домашньої поразки від "Монако"

Після перерви господарям вдалося скоротити відставання автором голу став Дембеле, який після передачі Кагави закотив м'яч у порожні ворота. Unn.com.ua

Поразка "Тернополя" у Києві від чернігівської "Десни"

Його автором став Леван Арвеладзе, який вдало зіграв на підборі після передачі Єгора Картушова. Галичина спортивная

Здавалося, такі зухвалі дії Арсеналу мали б стати тривожним дзвіночком для МФК Житомиру. Спортивний Житомир

"Отрада" (Глибівка) - новий володар Кубка чемпіонів міст та районів

26 березня на бурштинському стадіоні "Енергетик" відбувся фінальний матч розіграшу Кубка чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області з футболу сезону 2016-2017 років. Арбітри: Іван Салаш (Калуш), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Тарас Дем'янчук (Івано-Франківськ) Галичина спортивная

Сборная Украины уступила во втором матче элит-раунда Евро-2017

Суперник українців, збірна Нідерландів, виявився сильнішим: рахунок зустрічі 2:0. В авангарді Нідерландів найбільш активними були Сєрхіус, Кадіоглу та Де Віт. Спорт.ua

Хорватія могла вийти вперед вже на 15-й хвилині. Хорватія завдяки четвертій поспіль перемозі зміцнила своє лідерство у турнірній таблиці і тепер має 13 очок. Високий замок

Україна пропустила гол від Хорватії у матчі відбору ЧС-2018

У відбірковому матчі ЧС-2018 збірна України пропустила на 38-й хвилині від Хорватії Букмекери називали фаворитами матчу Хорватія Україна господарів поля. Еспресо TV

Хитрощі від Мессі.

Раніше Ліонель Мессі оголосив бойкот аргентинській пресі через маріхуану. Чому у звільненні тренера "Барселони" винен Мессі. Еспресо TV

Ними стали брегівська "Зірка" та великоберезький "Талісман". У другій півфінальній парі зустрічались ФК Кідьош та великоберезький Талісман. Голос Карпат

футболістів стала просто переважною. Як результат – голи не змусили себе довго чекати. На 48-й хвилині Ігор Бука увірвався в карний майданчик зліва, і наважився на «постріл» з гострого кута. «Снаряд» за красивою траєкторією влетів під поперечину – 1:2. На...Днепродзержинский спорт

Після державного Гімну учасників поєдинку тепло вітав селищний голова Середнього Емеріх Кріцкий. Голос Карпат

Збірна Житомирської області посіла четверту сходинку чемпіонату України серед дівочих команд WU-16 у Першій лізі. Під завісу зустрічі житомирянки провели гол престижу пенальті реалізувала Катерина Кукса. Спортивний Житомир