каратисти

Львів

Львівські спортсмени з карате кіокушинкай клубу КАНКУ вибороли чотири медалі на Чемпіонату Європі у Данії. Два золота наших каратистів єдині у скарбничці збірної України на цих змаганнях. Загалом конкуренцію українцям складали понад 300 спортсменів з 31 країни світу. Після...Галичина спортивная

підняття Прапорів України та НОК України під звучання національного Гімну та запаленням Олімпійського смолоскипа. Окрасою свята став виступ юних спортсменів- каратистів із ЗОШ №1 м. Радехова (вчитель Незнановський М.С.). У спортивному заході, яке проводилося трьома етапами, взяли участь 4 команди...MediaStar

У Черкасах боролися каратисти з 11 областей

Чемпіонат України з фунакоші шотокан карате в черговий раз приймав наш обласний центр. Учасники виборювали не лише нагороди чемпіонату, а й право участі у міжнародних змаганнях. ВIККА

Збірна України повертається з двома відзнаками, інформує сайт Спортивного комітету України. Вона стала віце-чемпіонкою Європи у жіночому турнірі ката. 1NEWS

Українці здобули дві медалі на Чемпіонаті Європи з карате

Призерами стали Наталія Кочеткова та Олег Король. На вихідних, 8-9 квітня, українські каратисти Наталія Кочеткова та Олег Король здобули медалі на Чемпіонаті Європи з карате, який відбувається у місті Роскілле (Данія), повідомили у...Високий замок

Збірна України повертається з двома відзнаками, інформує сайт Спортивного комітету України. Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс. Чемпион

Визначили переможців Кубка Львівської області з карате

відбувся Кубок Львівської області з карате. На турнірі зібрались понад 100 учасників із різних клубів Львова та області. Зокрема, приїхали каратисти з міста Червоноград. На Кубку Львівської області спробували свої сили як початківці, так і досвідчені спортсмени. Юні каратисти змагались...Галичина спортивная

Українські каратисти образу забрали дві нагороди на етапі всесвітньої серії «Karate1 Premier League», який проходив у Дубаї.Громадське телебачення

Загалом вісім каратистів із Кобеляк завоювали 14 медалей. Звичайно, порадували хлопці, які завоювали золоті медалі й стали чемпіонами країни.Тижневик «ЕХО

Кіцманя на відкритий чемпіонат Чернівецької області з кікбоксингу. - Чернівецькі панкратіоністи посіли перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України. - 250 каратистів зібрав Tay-Sen Cup, аби серед своїх же знайти найкращих.Українська газета ЧАС

Мукачівські каратисти змагалися у Ізмаїлі /ФОТО

і наша стінка. Так Плітченко Іван та Маслиган Миколай перемогли спортсменів з Одеської області і посівли перше місце. Загалом наші каратисти вибороли 20 нагород з яких 11 золотих.Наразі спортсмени продовжують підготовку до відкритого чемпіонату області з шотокан карате-до, що відбудеться...Голос Карпат

Цюпій В'ячеслав: категорія куміте чоловіки 10-11 років - 33 кг - IІІ місце; Моя Вінниця

Cторожинецькі каратисти привезли зі змагань 10 золотих, 8 срібних та 9 бронзових медалей

Як раніше писав pogliad.ua, цими вихідними у Чернівцях понад 250 каратистів з усієї області віком до 16 років приймали участь у клубній першості СК “Максимум”. За словами віце-президента клубу Павла Шестакова...Погляд

- 21 березня - Всесвітній день поезії. - У музеї Кобилянської немає привиду письменниці, зате відчувається її смак. - Чернівецькі каратисти готуються до обласних змагань. - У Чернівцях змагалися легкоатлети.Українська газета ЧАС

Участь у змаганнях взяли й вінничани, виборовши призові місця. Моя Вінниця

Збірна України з кіокушинкай карате у Львові готувалася підкорювати чемпіонат Європи

внутрішнього сильного стержня навряд чи вийде якась гарна зовнішня форма». Поруч із тими, хто готується підкорювати Європу, тренуються й інші каратисти. Як-от Тарас Гаврилець. На нього чекає чемпіонат світу. Змагатиметься львів'янин не у ката, а у поєдинках куміте. Однак теоретичні...Галичина спортивная

У житомирських каратистів - «золото» і «срібло» на Кубку України

Минулими вихідними, 11-12 березня, у м. Полтава відбувся Кубок України з карате серед спортсменів з вадами слуху. Житомир.info

Під час турніру розіграли 60 комплектів нагород в різних вікових та вагових групах. Кожен учасник мав можливість виступити у чотирьох видах змагань Телеканал Ритм