каратисти

Каратисти зі Львова здобули нагороди етапу всесвітньої серії

В цьому представницькому турнірі взяли участь близько півтисячі спортсменів з понад 30 країн світу. Щоденний Львів

Житомирські каратисти вибороли третє командне місце на міжнародному десятому турнірі з карате Zvyagel open-2018. Змагання відбувалося 11 лютого 2018 року в Новоград-Волинську.Спортивний Житомир

Каратисти з України вибороли два "золота" на турнірі Серії А в Іспанії

Гвадалахарі (Іспанія) відбувся перший етап змагань з карате Серії А Karate1 2018. Про це повідомляє Спортивний комітет України, передає УНН.Українські каратисти здобули чотири нагороди в категорії куміте, а саме два золота та дві бронзи. Переможцями турніру стали Станіслав Горуна (у...Unn.com.ua

Миколаївський спортсмен виборов золоту медаль на чемпіонаті України з академічного веслування

базі СДЮСШОР з веслування академічного та ВУФК. Управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Читайте також: Первомайські каратисти уже майже рік очікують на правові документи на...Миколаївська правда

У Корабельному районі під час проведення земляних робіт знайдено артснаряд

ж повідомили екстрені служби. Охорону місця знахідки здійснювали співробітники поліції, повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області. Читайте також: Первомайські каратисти уже майже рік очікують на правові документи на...Корабелов.инфо

Первомайські каратисти уже майже рік очікують на правові документи на приміщення

Обіцяного три роки чекають? Первомайські кіокушин каратисти уже майже рік очікують на правові документи, які б підтвердили, що вони мають право на приміщення закинутої котельні, яке в...Миколаївська правда

Збірна України з карате завоювала чотири медалі на етапі Серії А

Свій клас підтвердили провідні каратисти країни - Станіслав Горуна й Валерій Чоботар (переможці), Аніта...Sportgid

В Бучі школи закривають на карантин через спалах грипу. Каратисти-медалісти, поліцейський хортинг та Олімпійский стяг над містом.Погляд

Церемонія пройшла на Олімпійському стадіоні, який може вмістити 35 тисяч глядачів. Сама процедура розпочалася з піротехнічного шоу та виступу місцевих каратистів. Перед відкриттям можна було побачити багато різноманітної символіки російської збірної, яку демонстрували корейські вболівальники. Після цього був невеличкий виступ...Терноград

7 нагород Вихованці клубу “Санчін” завоювали 7 нагород на спортивних змаганнях, що відбулися у Польщі. На клубному кубку Європи юні каратисти вибороли 3 золоті, 3 срібні та одну бронзову медалі. Загалом участь у цих змаганнях брали понад 600 спортсменів із...Погляд

Бердичівські каратисти пройшли збори та успішно склали іспити

Перед початком іспитів учасників привітав начальник відділу фізичної культури та спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко. Спортивний Житомир

Третього лютого в місті Запоріжжя відбувся десятий, ювілейний, традиційний турнір по Кіокушин карате -Запорізька Січ 2018. Турнір зібрав 490 найкращих каратистів зі всіх куточків нашої країни, в тому числі і представників Іванівського району, які виступали у складі збірної Херсонської області.Степ Ньюз

Перемога на "Кубку Карпат"

Олександрійські каратисти здобули нагороди міжнародного турніру...Новости Александрии

Українські каратисти завоювали дві медалі на турнірі в Парижі

Відзначилися наші лідери Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна. Sportgid

світу Кенжі Грійону з Франції (3:4). П’яте місце — високе досягнення молодого спортсмена, вихованця тренера Миколи Сіраковського. Результати виступів українських каратистів у Парижі виглядають таким чином. Жінки -50 кг Катерина Крива — 2 бої -55 кг Анжеліка Терлюга — бронза...Спорт.ua

— за львів’янами. Як повідомила на своїй сторінці у мережі Фейсбук Анастасія Ейсмунт, у турнірі брали участь 11 наших юних каратистів, які представляли Ірпінь та Бучу, спортивний клуб “Санчін”. “Золото” здобули Лев Міщенко, Іван Усов, Мілана Ощепкова; “срібло” — Михайло...Новини Ірпеня

Українські каратисти вибороли кілька медалей на турнірі в Парижі

На цьому престижному старті українські спортсмени здобули дві бронзові медалі обидві в категорії куміте. Unn.com.ua

Українські каратисти виграли дві «бронзи» у Прем

Українські каратисти Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна виграли дві бронзові нагороди на першому турнірі Karate 1 Premier League, яку проводить Всесвітня федерація...Громадське телебачення

"Вітаю ірпінських каратистів з яскравим виступом на європейських змаганнях!Правда Ірпеня