каратисти

розвитку карате – відбувся у Сумах. Вадо-рю – це один із чотирьох основних стилів цього бойового мистецтва. Саме в ньому каратисти вдосконалювалися на сумському татамі. Це другий подібний семінар, учасниками якого стали понад 50-т атлетів із Полтави, Києва, Вінниці та...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

За підсумками змагань четверо наших спортсменів отримали золоті медалі. Урядовий Кур'єр

Найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня визнано каратиста Станіслава Горуну

у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня 2017 року майстра спорту України міжнародного класу, одного з кращих каратистів сучасності, львів’янина Станіслава Горуну. Цим почесним званням Станіслав Горуна вшанований за здобуття золотої медалі Х Всесвітніх Ігор (Вроцлав) у...Галичина спортивная

Головний тренер Володимир Прядка про медалі своїх підопічних-каратистів та невдоволеність суддівством

Каратист Олександр Свинаренко з Лохвиці став першим українським призером світу у дорослому кіокушинкай карате на VI ваговий Чемпіонат Світу, що про... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Каратист Станіслав Горуна став найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня. Online.ua

Марганчанин Вячеслав Новіков здобув «золото» та «бронзу» Дифлімпіади

син приїхав із золотою медаллю, - поділилася враженнями мама медаліста, завідуюча Психолого-медико-педагогічним центром розвитку дитини "Ромашка" Марганця Людмила Новікова. Наші каратисти показали високий рівень майстерності. Хлопці й дівчата готувалися до цих змагань чотири роки. Довелося потягатися з сильними суперниками італійцями,...Online.ua

Цим почесним званням Станіслав Горуна вшанований за здобуття золотої медалі Х Всесвітніх Ігор (Вроцлав) у змаганнях каратистів. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.Гал-info

Дефлімпійці області привезли з Туреччини 23 медалі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

медаллю, - поділилася мати медаліста Людмила Новікова Переможців зустрічають квітами і плакатами Присутніх переповнюють емоції Гордість області гордість держави Наші каратисти показали високий рівень майстерності. Хлопці й дівчата готувалися до цих змагань чотири роки. Довелося потягатися з сильними суперниками італійцями,...Online.ua

У Дніпрі зустріли учасників Дефлімпійських ігор, які привезли десятки медалей

29 медалей. Сьогодні біля ОДА їх зустрічають родичі, близькі, друзі та просто небайдужі громадяни. До високих досягнень готувалися довго: тренер каратистів наголошує, що його підопічні готувалися до...Online.ua

Каратисти Дніпропетровщини вибороли «золото» на дефлімпіаді в Туреччині

Золото в жіночій команді зявилося завдяки старанням Марини Губанової. Каратисти Дніпропетровщини вибороли золото на дефлімпіаді в Туреччині...Online.ua

Дефлімпіада-2017: Україна здобула 99 медалей

місце, плавання-8 місце серед країн-учасниць. 146 українських спортсменів (67,28%) в 15 видах спорту вибороли дефлімпійські нагороди. Найбільше золотих нагород вибороли каратисти - 6; дзюдоїсти - 5; спортивне орієнтування -3, кульова стрільба - 2; пляжний волейбол-2 (максимальна кількість у цьому...Paralleli.if.ua

Як львів

На Львівщині урочисто зустріли переможця Х Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спортуСтаніслава Горуну Шостий день Х Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, завершився змаганнями каратистів. Галичина спортивная

Львів

Шостий день Х Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту завершився змаганнями каратистів. Щоденний Львів

Українці вибороли 15 медалей за восьмий день Дефлімпіади

Team) Інна Мажара, Віта Гаврилова, Марина Губанова; Максим Беленок, В'ячеслав Новіков, Олександр Третьяк, Володимир та Олександр Махно. Срібні нагороди в каратистів Олександра Третяка, Олександра Кальника, Владислава Пліша (командне ката), Інни Мажари (карате куміте), у вільній боротьбі Анатолія Червоненка (вага до...Unn.com.ua

Днями до медального врожаю каратистів додалися ще дві бронзи у настільному тенісі.Online.ua

У цілому в доробку українських спортсменів 75 відзнак. Найбільше медалей здобули каратисти 6 нагород.Online.ua

Львівський каратист став переможцем Всесвітніх ігор

Представник Львівщини, каратист Станіслав Горуна став переможцем Х Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту у Вроцлаві, повідомляє прес-служба ЛОДА. Вихованець львівського клубу одноборств...Галичина спортивная

13 медалей вибороли полтавські каратисти-дефлімпійці

У турецькому Самсуні тривають Дефлімпійські Ігри 2017. 26 липня полтавські каратисти вибороли нагороди ще у трьох категоріях.Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Шостий день Х Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту, завершився змаганнями каратистів. В першому колі з рахунком 4:1, Станіслав здолав представника Бразилії Verisimo Hernati.lviv.tv

Українські каратисти здобули чотири медалі Дефлімпійських ігор

Жіноча команда виходить у гру за третє місце Дефлімпіади. Будуть боротись 27 липня з командами Росія1 та Росія2 за вихід у фінал. Unn.com.ua