каратисти

Спортивний підсумок 2016 року

зробити у Львові великий турнір», — поділився планами тренер Олени Овчиннікової Віктор Лазурко. Неймовірно успішним видався цей рік для львівських каратистів. 5 медалей із чемпіонату Європи, нагороди з етапів Прем’єр-ліги та абсолютне чемпіонство на внутрішній арені. 2016-й, без сумніву, став...Галичина спортивная

Буковинець». Представники буковинського клубу «Максимум» завітали до Львова, де відбувався всеукраїнський юнацький турнір з карате. Цього разу, на змагання приїхали каратисти з 46 клубів, які представляли різноманітні регіони нашої країни. Буковинцям вдалося вибороти одразу 11 нагород. «Золото» вибороли Денис Тодераш...0372.ua

Корсунська каратистка - кращий інструктор і суддя 2016 року в Україні

інструкторів та збірних команд Федерації «Кйокушінкаі карате унія України», що відбувся в Івано-Франківську і поділилась враженнями: - Знаковою подією для каратистів стала участь у тренувальних зборах заступника міністра молоді та спорту Ярослава Войтовича. Він повідомив приємну і довгоочікувану для нас...Про Все

Малі каратисти проходили бойове хрещення на Відкритому кубку Львова

У Львові завершився Відкритий кубок Львова із кіокушинкай карате. Цей турнір став останнім у програмі Відкритих кубків міста цьогоріч. Галичина спортивная

Малі каратисти проходили бойове хрещення на Відкритому кубку Львова +Відео...zaxid.net

На змаганнях у Кременчуці кобеляцькі каратисти стали кращими, завоювавши три золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі. Про хід турніру тижневику розповів тренер молодіжного центру карате...Тижневик «ЕХО

різдвяні свята у Чернівецькій філармонії хор готує концерт для діток, а також декілька музичних вистав для маленьких глядачів. - Чернівецькі каратисти зібрали майже 40 нагород на змаганнях у Молдові. - Про сьомі міжнародні змагання у Чернівцях на честь ветеранів та...Українська газета ЧАС

У Черкасах змагалися кращі каратисти

Всеукраїнський турнір з традиційного карате приймав наш обласний центр. Успішно виступили представники Черкащини, які здобули щедрий урожай нагород. ВIККА

Чернівецькі каратисти з клубу "Максимум" привезли зі Львова 11 нагород

Готували спортсменів Павло Шестаков, Олександр Сергєєв та Микола Сокольніков. Погляд

діти. - Для маленьких чернівчан влаштували свято в Управлінні патрульної поліції. - "Великі секрети" для найменших буковинців. - Юні чернівецькі каратисти змагалися не лише за медалі і кубки, а й за подарунки від Святого Миколая.Українська газета ЧАС

Херсонщині. Після вручення чемпіони Європи Ельдар Ісмаїлов та Олеся Біленко на честь учасників турніру урочисто промовили laquo;Клятву бійцяraquo;, а потім каратисти представили свої показові виступи. Загальна кількість учасників І Міжнародного турніру з кіокушин карате в Херсонській області склала понад 350...Херсон Daily

Наймолодші каратисти змагалися напередодні дня святого Миколая у Чернівцях

Змагання за кубок ТЦ "Депот" відбулися вчетверте 21 грудня в м.Чернівці пройшов вже знайомий багатьом буковинським каратистам турнір DEPOT CUP.  Змагання проводяться традиційно до дня Святого Миколая і участь у ньому приймають лише діти віком від 6...Погляд

Буковинські каратисти Олександр Каба та Микола Яремчук привезли знакові нагороди з чемпіонату України, що відбувся у Львові. Каба отримав золото з куміте...Чернівці.ТВ

виборов Микола Яремчука (16-17 років). Бронзові нагороди вибороли Євген Каба (14-15 років) та Андрій Бордан (16-17 років). Окрім цього, буковинські каратисти виконали норматив, який необхідний для отримання звання КМС.  Читайте також: Силачі з Буковини вибороли нагороди на всеукраїнському...0372.ua

Кращих франківських спортсменів відзначили нагородами - "Воїн року"

вже вп`яте відбулась церемонія нагородження юних спортсменів, що займаються єдиноборствами, під назвою «Воїн року». На захід, крім боксерів, тхеквондистів та каратистів, прийшли і представники влади. Вони нагороджували номінантів та відзначили важливість спортивного виховання юних...Телерадіокомпанія РАІ

В Івано-Франківську нагородили кращих юних спортсменів

вже вп’яте відбулась церемонія нагородження юних спортсменів, що займаються єдиноборствами, під назвою “Воїн року”. На захід, крім боксерів, таеквондистів та каратистів, прийшли і представники влади — заступник міського голови Олексій Кайда, директор департаменту освіти і науки Ігор Смаль, а також...Галичина спортивная

Більше двохсот каратистів з усієї країни змагалися у черкаському спорткомплексі

У змаганнях взяли участь 210 дітей з різних куточків України. Нова доба

У Черкасах пройшов ІІ Відкритий турнір Молодшої ліги із Традиційного карате

значно більше дітей, охочих перевірити свої сили на татамі, ніж минулого року. За його словами, наступною сходинкою для юних черкаських каратистів стане участь у дитячому Чемпіонаті Світу 2018 року. За словами засновника черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з...Вчасно (Черкаси)

Чернівецькі каратисти привезли чотири нагороди зі Львова

управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради Ігор Ясенецький. – Так само кілька вихованців виконали норматив КМС. Отож, каратисти виступили вдало. Та тренувальний процес триває, адже попереду ще багато...Буковинська правда

Вінничанки стали чемпіонками світу зі степу (ФОТО, ВІДЕО)

в категорії Соло. Про це дівчина повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук. > > > > > > Нагадаємо, вінницькі каратисти привезли з чемпіонату Японії золоту та дві срібних медалі.Винницкий Бизнес Портал