каратисти

Львів прийняв "марафон" каратистів

Тут відбувся міжнародний турнір, на який приїхали більше шестиста майстрів цього єдиноборства! Спортсмени боролися на шести татамі, а змагальний день тривав, уявіть - 15 годин! Галичина спортивная

Чернівецькі каратисти здобули перемоги на міжнародному турнірі у Львові

Чернівецькі каратисти нещодавно приїхали з міжнародного турніру, який проходив у Львові.Погляд

всіх”. У рамках заходів відбулися показові виступи спортсменів Національної федерації самбо, Федерації тхеквондо ВТФ, Федерації стронгмену України, а також юних каратистів. Для гостей столиці та киян працювали локації та активності: татамі, трибол, воркаут, дитячі атракціони, стрітбол, роликовий спорт. Також усі...Народна Рада

Черкаські каратисти вибороли "бронзові" нагороди на чемпіонаті України (фото)

За нагороди чемпіонату змагалась рекордна кількість учасників - 780 спортсменів. Командний дух, батьківська підтримка, наполегливість спортсменів - і ось результат. Про Все

Каратисти з Черкащини вибороли медалі чемпіонату України

За нагороди чемпіонату змагалась рекордна кількість учасників - 780 спортсменів. Командний дух, батьківська підтримка, наполегливість спортсменів - і ось результат. Нова доба

Буковинський спортсмен відзначився на Чемпіонаті Європи з карате

23-річний каратист Валерій Чоботар став бронзовим призером Чемпіонату Європі в Туреччині. Тепер 23-річний Валерій Чоботар мріє здобути золото на Олімпійських іграх.0372.ua

Перші у Кривому Розі

Олександрійські каратисти СК "Спарта-17" вибороли нагороди у змаганнях...Новости Александрии

У Львові визначили володаря Кубка друзів з карате

Назарій Вітер. За підсумками змагань, перше загальнокомандне місце здобув клуб «Миротворець», друге — організатори змагань, СК «Самурай», третє — вибороли каратисти клубу «Кенсей». «Вдало виступили вихованці СК «Гепард» із Камянко-Бузького району. Вихованці тренерів СК «Самурай» Сергія Савчука, Ігора Демянчука та...Галичина спортивная

Закарпатські каратисти на п

Закарпатські каратисти вибороли бронзу на Чемпіонаті України.   Наш край на цьому турнірі представляли спортсмени з Мукачева. У командних змаганнях, у категорії...ClipNews.info

«Дякую вам за гідне представлення нашого міста на міжнародній арені», - А. Садовий львів

Львова Андрій Садовий. Нагадаємо, Чемпіонат Європи з карате 2017 у м. Кочаелі (Туреччина) – це Перший Чемпіонат Європи, у якому каратисти змагались у статусі «олімпійців», оскільки рішенням 129-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету цей популярний вид спорту включили до олімпійської родини.MediaStar

10.30 Урочистості з нагоди Дня Матері Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, вул. Героїв Майдану, 32 12.00 Кращі каратисти країни змагатимуться на традиційному турнірі з карате «КУБОК ДРУЗІВ». У спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони...Львівська міська рада

Збірна України стала головною сенсацією чемпіонату Європи з карате

Чемпіонат Європи став головним стартом сезону-2017 для українських каратистів. Спорт.ua

Корсунські каратисти демонструють чемпіонський рівень

Саранча – «бронзу». Ксенія Шапошникова була головним суддею чемпіонату, адже виборола це право шляхом міжнародної атестації. У кінці квітня корсунські каратисти брали участь у відкритому чемпіонаті Одеської області. Тут мірялися силами 270 спортсменів. І знову наші показали справді чемпіонський рівень...Нова доба

13 травня, о 12.00 год. у спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (вул. Клепарівська, 39А) кращі каратисти країни змагатимуться на традиційному турнірі з карате «Кубок друзів». Організатори змагань: Спортивний клуб «Самурай» спільно з управлінням молоді та...MediaStar

У львівському аеропорту зустрічали львівських каратистів

Саме так в львівському аеропорту зустрічали львівських каратистів, які повернулися із чемпіонату Європи. Найбільший ажіотаж створила двохразова чемпіонка Катерина Крива.Галичина спортивная

Новини Закарпаття, Виноградова, Берегова, Хуста, Ужгорода та Мукачева 9 травня 2017 року

Будинку народних традицій Сьогодні в Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ розпочався методичний показовий день Будинку народних традицій. Іршавські каратисти привезли золото із Кубку світу З 28 по 30 квітня у Одесі проходив ІХ Кубок світу з годзю-рю карате.Голос Карпат

СПОРТ". У змаганнях взяли участь бійці з Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Черкаської та Одеської областей. Рівненшину представляло 8 бійців. У підсумку наші каратисти досягли наступних результатів: Горшкова Наталя 1 місце, Марчук Василь 1 місце, Вєтров Євеній 1 місце, Горшков Ілля 2...Все