карате

Горуна став переможцем Всесвітніх Ігор 2017 року, які тривають у Вроцлаві впродовж 20-30 липня. На шляху до золотої медалі у карате він здолав спортсменів зі США Польщі, Казахстану, Бразилії, та у фіналі переміг спортсмена з Ірану. Про це Львівському порталу...Online.ua

Львів

Горуна став переможцем Всесвітніх Ігор 2017 року, які тривають у Вроцлаві впродовж 20-30 липня. На шляху до золотої медалі у карате він здолав спортсменів зі США Польщі, Казахстану, Бразилії, та у фіналі переміг спортсмена з Ірану. Про це The post...Online.ua

У півфіналі у Вроцлаві українка здолала полячку, але поступилася у вирішальній сутичці за золото, - УНІАН. Гал-info

Українські каратисти виграли 4 медалі на Дефлімпійських іграх-2017

Українська національна дефлімпійська збірна з карате у восьмий день літніх Дефлімпійських ігор виграла «золото», «бронзу» та дві срібні нагороди...Громадське телебачення

Полтавка перемогла росіянку і стала дефлімпійською чемпіонкою з карате Полтавка Віта Гаврилова здобула золото Дефлімпійських Ігор. У напруженій боротьбі полтавка перемогла з рахунком 1:0.Online.ua

Маленький коломиянин став чемпіоном Європи з карате

11-річний коломиянин Назар Никифорук став чемпіоном Європи з карате. Детальніше дивіться у сюжеті ТРК «РАІ».Галичина спортивная

Колегія Херсонської ОДА розпочалася із нагородження

ФранкоТетяні Олександрівні - чемпіонці Кубку Європи з кіокушин карате 2016 року...Online.ua

Президент Національної федерації традиційного карате-до Володимир Савченко продовжує захищати традиційні основи організації та проведення змагань серед спортсменів найменшої вікової категорії.Online.ua

У Херсонській ОДА відзначили тренерів та спортсменів з кіокушин карате

ОДА відзначили спортсменів. За багаторічну плідну працю, спрямовану на підготовку спортсменів високого рівня до участі у Кубку Європи з Кіокушин карате, м. Люблін (Республіка Польща), високий професіоналізм, педагогічну майстерність та активну життєву позицію грамотами нагородили двох тренерів: Сергія Дерія (тренер...Online.ua

Читайте також: Коломийська міськрада відмовила у фінансуванні трьох спортсменів, які представлятимуть Україну на чемпіонаті ЄвропіThe post 11-річний коломиянин став чемпіоном Європи з карате. Дзеркало Коломиї

Анастасію Ошийко багаторазова чемпіонка всеукраїнських та міжнародних турнірів з карате. Online.ua

У Дніпрі нагородили каратистів міста

Сьогодні у Дніпровській міській раді нагородили каратистів громадської організації Ренсей, які стали переможцями Чемпіонату України з карате JKS. Ми хочемо висловити дівчатам подяку, вони молодці.Online.ua

Минулими вихідними у місті Астана (Казахстан) проходила світова першість з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai). Участь у турнірі взяли близько 200 спортсменів з 40 країн планети, інформує сайт Мінстерства молоді та спорту України.Чемпион

О.Свинаренко став призером чемпіонату світу з кіокушинкай карате

Олександр Свинаренко КИЇВ. 4 липня. УНН. У місті Астана (Казахстан) підійшла до завершення світова першість з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai), інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України Найуспішніше серед українців виступив Олександр Свинаренко. Наш співвітчизник...1NEWS

Українець став бронзовим призером ЧС з кіокушинкай карате

Цими вихідними у місті Астана (Казахстан) проходила світова першість з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai). Участь у турнірі взяли близько 200 спортсменів з 40 країн планети, передає «Є!» із посиланням на прес-службу...Єдність

Лохвицький каратист здобув бронзу на Чемпіонаті світу

Олександр Свинаренко з Лохвиці став першим українським призером світу у дорослому кіокушинкай карате, повідомляє "? Полтавщина спорт". 1-2 липня в А...Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Кубок світу з карате серед юніорів Karate1 WKF Youth Cup завершився сьогодні у Хорватії. Читайте також: Юний чернівчанин виграв у Будапешті дорослі змагання.Online.ua

Волинянин здобув «золото» на міжнародному турнірі з карате

У столиці Грузії відбувся Міжнародний чемпіонат IKO Maцушима з кіокушинкайкан карате серед юнаків та юніорів.Вісник+К