каное

Українці вибороли три медалі на старті Кубку світу з веслування

В ранковій сесії другого дня етапу Кубку світу з веслування на байдарках і каное, що проходить в угорському місті Сегед, представники збірної України завоювали перші медалі, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію каное України.Unn.com.ua

В угорській Сегеді проходить другий етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Збірній Україні вдалося зібрати повний комплект нагород в декількох заїздах першого дня турніру. Першу медаль змагального дня здобула каноїстка Людмила...Зеркало недели (газета)

Українці здобули три медалі на етапі Кубка світу

ТОДОРОВА (4) — 1.52,402 09.56. Байдарка-двійка. 500 м. Чоловіки. Фінал В. 3. Павло ЖМУЦЬКИЙ/ Денис ЛАХМАНОВ (2) — 1.31,855. 10.55. Каное-двойка. 1000 м. Чоловіки. Фінал В. 1. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК (4) — 3.33,430. 11.39. Каное-одиночка. 500 м. Жінки. Фінал.Спорт.ua

У перший день 2-го етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное, що проходив в угорському Сегеді, українці виграли три медалі. Українська збірна завоювала срібло і дві бронзи, повідомляє УНІАН з посиланням...Чемпион

Українці боротимуться за нагороди на етапі Кубка світу в Угорщині

за французом Максимом Бомоном. Тут півфінали відбудуться у денній сесії суботи. День перший. 26 травня. Ранкова сесія. Попередні заїзди 10.00. Каное-одиночка. 1000 м. Попередній заїзд 2. 4. Едуард ШЕМЕТИЛО (2) — 4.01,373, вихід у півфінал. 10.38. Байдарка-одиночка. 500 м. Жінки.Спорт.ua

Збірна Львівщини - переможець першості України з веслування на байдарках і каное

Збірна команда Львівщини з перемогою повернулася додому з першості України 2017 року з веслування на байдарках і каное серед юніорів.Галичина спортивная

Людмила Лузан та Тарас Міщук стартують на етапі Кубку світу в Сегеді

світу в угорському Сегеді, зокрема чемпіони світу та Олімпійських ігор. Серед учасників 27 українських веслувальників (в тому числі 5 представників параканое). Графік стартів наших спортсменів, які, до речі, в повному обсязі побачити у прямих трансляціях - всього 6 сесій (26-28...Галичина спортивная

27 українців стартує на етапі Кубку світу в Сегеді

світу в угорському Сегеді, зокрема чемпіони світу та Олімпійських ігор. Серед учасників 27 українських веслувальників (в тому числі 5 представників параканое). Графік стартів наших спортсменів, які, до речі, в повному обсязі побачити у прямих трансляціях - всього 6 сесій (26-28...Спорт.ua

22 травня 2017 року в місті Дніпрі завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів. Для збірної команди Львівської області ці змагання виявилися надзвичайно успішними, оскільки у загальнокомандному заліку Львівська область посіла перше...MediaStar

19 травня на озері Наварії завершився чемпіонат Львівської області серед молоді віком до 23 років з веслування на байдарках і каное. Понад 50 веслярів змагалися за місце в збірній команді Львівської області для участі у молодіжному чемпіонаті України, що незабаром...MediaStar

Цими вихідними у португальському Монтемор-у-Велью відбувся перший етап світового Кубку з веслування на байдарках і каное. Українська збірна, яка вперше стартувала під керівництвом дворазового олімпійського чемпіона Юрія Чебана, продемонструвала хороший результат, здобувши 11 нагород, 5 з...Чемпион

Андрухів і Озимок - чемпіони України серед юніорів

Серед хлопців чемпіоном України став одинадцятикласник училища Дмитро Озимок. У складі збірного екіпажу Дмитро переміг у каное-четвірці на 200м.Галичина спортивная

Олімпійський призер Ріо, дубенчанин Тарас Міщук (на фото - зліва) у парі з Дмитром Янчуком вибороли золото на першому етапі Кубку світу з веслування на байдарках і каное. ЧаРівне.info

Цими вихідними у португальському місті Монтемор-у-Велью завершився перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное, участь в якому взяли 256 спортсменів з 27 країн. За підсумками трьох змагальних днів в медальній скарбничці “синьо- жовтої” збірної...MediaStar

Прикарпатка Людмила Лузан здобула бронзу на Кубку світу з веслування на байдарках і каное

У португальському місті Монтемор-у-Велью завершився перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. На рахунку української збірної п'ять золотих, дві срібні та чотири бронзові медалі. Вихованка школи вищої спортивної майстерності управління спорту Івано-Франківська...Телерадіокомпанія РАІ

Цими вихідними у португальському місті Монтемор-у-Велью завершився перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное, участь в якому взяли 256 спортсменів з 27 країн. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської...Гал-info

Як українкі у Монтемор-у-Велью медалі здобували

відео виступів Людмили Лузан (каное-одиночка, 200 м, 3 місце) та Анастасії Тодоровой з Анастасією Горловою (байдарка-двійка, 200 м, 3 місце). Каное-одиночка. 200 м. Жінки. Фінал. 1. Віраж БАЛЛА — 46,862. 2. Кінчо ТАКАШ (Угорщина) — 47,004. 3. Людмила ЛУЗАН (УКРАЇНА)...Спорт.ua

Франківчанка Людмила Лузан виборола бронзу на Кубку світу з веслування

Це досягнення стало найвищим в історії українського жіночого каное на Кубку світу.Галичина спортивная

У португальському місті Монтемор-у-Велью завершився перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. На рахунку української збірної п'ять золотих, дві срібні та чотири бронзові медалі. Вихованка школи вищої спортивної майстерності управління спорту Івано-Франківська...Paralleli.if.ua

Львів

одиночці на дистанції 500 метрів і в четвірці, також на «п’ятисотці», разом з Кирилом ЧЕРНОМОРОВИМ, Даніїлом КУЗЬМІНИМ та Ігорем ТРУНОВИМ, каное-двійка у складі Дмитра ЯНЧУКА та Тараса МІЩУКА стала також стала першою на п’ятисотці. «Срібло» в активі Ігоря ТРУНОВА (в...Галичина спортивная