каное

Вільшанські веслувальники завоювали медалі на чемпіонаті України (ФОТО)

У Ковелі відбувся Відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юнаків і дівчат 2002-2003, 2004-2005 років народження. На стартах, які є найголовнішими для спортсменів цієї вікової групи та зібрали...Гречка

Днями у Ковелі відбувся Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат. Наші спортсмени вибороли нагороди різного ґатунку, повідомляє “Полтавщина Спорт“. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини...Новини Полтавщини

Неймовірне дійство триватиме впродовж 22-24 червня в Кам'янець-Подільському. Сьогодні квитки все ще наявні у продажі. Їх вартість коливається від 200 до 400 гривень. Терен

У Белграді закінчився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное, на якому виступала й збірн...Експрес

Черкащанин здобув два "золота" у чемпіонаті України

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Рябов Валерій здобув перші місця під час Чемпіонату України з веслувального марафону на байдарках і каное, присвяченого пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. Повідомляє Уманський державний педагогічний університет.  За результатами змагань в одиночному заїзді серед чоловіків до...Про Все

Кременчужанин став чемпіоном України

Кременчужанин Данило Антропов, вихованець ДЮСШ № 1,  став абсолютним чемпіоном України з греблі на каное-одиночці у Ковелі. Три золота на дистанції 200, 500, 1000 м. Про це на своїй сторінці повідомив віце-мер Руслан Проценко...Кременчуг Тудей

На "Водній арені Тернопіль" у 2022 році відбудеться чемпіонат світу з драгонботу

сучасні каналізаційні мережі, душові та скважина з питною водою. Влітку у Тернопіль приїде секретар Міжнародної федерації веслування на байдарках і каное для оцінки придатності цього об'єкту. А у 2022 році на "Водній арені Тернопіль" планують провести чемпіонат світу з перегонів...Галичина спортивная

У середу в Запорізькій облдержадміністрації відбулася зустріч з переможницею етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное Людмилою Бабак і бронзовим призером чемпіонату Європи з самбо Станіславом Бондаренком. Наприкінці травня у Португалії наша спортсменка Людмила Бабак виборола...Запорозька Січ

У Ковелі стартував чемпіонат України з веслування на байдарках і каное

700 спортсменів з 22 областей, а також із Азербайджану прибули до Ковеля на чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Юнаки та дівчата змагаються на річці Турія. Волинь представляють вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Ковеля та Шацька. Про це йдеться...Вісник+К

Дарогу! YARMAK Brunettes Shoot Blondes 8 июля Lacuna Coil Антитела ЛСП Face Louna Курган и Agregat Wildways Нервы Один в каное BAHROMA Сансара GIGA1 Фестиваль пройдет на территории столичного ВДНХ. В прошлом году, фестиваль посетило почти 300 тысяч человек. Этим...Киевская правда

На Ковелі сьогодні, 14 червня, стартував чемпіонат України з веслування на байдарках та каное. Урочисте відкриття чемпіонату відбудеться 15 червня о 13.00.Волинська правда

Похід на байдарках або каное - один з найпопулярніших видів відпочинку. Він підходить для великої компанії. Він обійдеться трохи більше 1000 гривень з людини. У...Новини Харкова

Atlas Weekend 2018: полное расписание фестиваля

Дарогу! YARMAK Brunettes Shoot Blondes 8 июля Lacuna Coil Антитіла ЛСП Face Louna Курган и Agregat Wilways Нервы Один в каное BAHROMA Сансара GIGA1 Напомним, в рамках одного большого музыкального праздника под названием Atlas Weekend 2017, на одной сцене читали...Телеграф

З чемпіонату Європи українські веслувальники везуть п

У Белграді (Сербія) завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. Очолювана дворазовим олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном українська збірна виграла п'ять медалей два срібла і три бронзи. Першими срібло здобула чоловіча...Ua-football

Веслування на байдарках і каное. Белград (Сербія). Чемпіонат Європи. Збірна України поповнила скарбничку ще двома медалями. У байдарці-одиночці на 500 м Олег Кухарик став срібним...Голос Украины (газета)

Цими вихідними у Бєлграді (Сербія) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед дорослих.Гал-info

На чемпіонаті Європи волиняни Юрій Вандюк та Андрій Рибачок у складі «каное-четвірки» вибороли срібло на дистанції 500 метрів. Западная информационная корпорация

Українські веслувальники завоювали три медалі в заключний день чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное в Белграді, повідомляє Федерація каное України. Байдарочник Олег КУХАРИК, який представляє Полтавську область, поповнив свою колекцію сріблом чемпіонату Європи. Вихованець Олександра СІМОНОВА фінішував другим...Новини Полтавщини

та спорту облдержадміністрації. З 8 по 10 червня в м. Белград (Сербія), відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. На цих змаганнях успішно виступили веслувальники з Волині. Особливо варто відмітити Юрія Вандюка та Андрія Рибачка які у складі «каное-четвірки» на...Волинська правда